Connect with us

Tech

Sezon 4: W ten sposób Blizzard chce uratować Diablo 4

Published

on

Sezon 4: W ten sposób Blizzard chce uratować Diablo 4

Wraz z trzecim sezonem Diablo 4 nie wywołało większego entuzjazmu. Gra zawsze borykała się z tymi samymi problemami. Przede wszystkim krytykowano poprzedni system łupów i nieco skąpą zawartość końcową. To nie przypadek, że sprawa tak się rozwinęła „Szkoda wtorek”-Mem, który bezpośrednio odnosi się do premii i efektów przedmiotów sytuacyjnych w Diablo 4.


Zdaniem Blizzarda, Diablo 4 Sezon 4 ma to wszystko ulepszyć. Społeczność jest gotowa na całkowitą przeróbkę przedmiotów i nowy system rzemiosła. Tak właśnie powinno wyglądać Diablo 4 „Zapisano” Jak zwykle na niektórych forach. Głównym celem jest usunięcie dodatków, takich jak obrażenia cienia rozłożone w czasie lub obrażenia zadawane pobliskim wrogom.

Aby to osiągnąć, Blizzard chce bardziej skupić się na nowych i znacznie silniejszych efektach. „Powinniśmy to wyraźniej zauważyć, kiedy rzeczywiście znajdziemy nowy, świetny przedmiot”.– powiedział streamer YouTube i Diablo 4 Raxantyrax. Na przykład jeden z nowych tytułów będzie generował zasoby, gdy bohaterowie zabiją potwora.

Ogólnie rzecz biorąc, należy upuścić więcej przedmiotów o wyższym poziomie przedmiotu 925. W tym celu ulepszono klejnoty i materiały rzemieślnicze. Wszystko to jest konieczne, ponieważ generalnie mniej przedmiotów można zdobyć z potworów lub poprzez aktywności. Ciągły napływ złej broni i zbroi jest obecnie jedną z największych krytyki Diablo 4.
READ  Procesor Snapdragon 8 Gen 3 i bateria 6000 mAh


Blizzard chce także wprowadzić nowy system rzemiosła. Przedmioty można wzmocnić w przyszłości. Wiąże się to z dodaniem nowych przyrostków do elementu. Gracze odblokowują wzmocnione afiksy poprzez plany, które można upuścić z potworów na świecie.

Ze względu na system temperowania, legendarne przedmioty będą teraz domyślnie miały tylko trzy wstępnie wygenerowane właściwości. Czwartą właściwość można następnie dodać poprzez hartowanie. Wzmocnione przedmioty również można odrzucić – np. jeśli nowy atrybut nie pasuje do postaci.

Więcej rzemiosła w Diablo 4

Cechy mogą również pojawiać się losowo jako większe cechy. Dają te same bonusy, ale w znacznie większej wysokości. Większe właściwości mogły pojawić się jedynie na starożytnych, legendarnych i unikalnych przedmiotach. Nie można ich też wytwarzać poprzez zestalanie, co powinno uatrakcyjnić poszukiwania przedmiotów.

Drugim systemem rzemieślniczym są Arcydzieła. Za pomocą tego systemu przedmioty można ulepszać aż do dwunastu razy. Każdy poziom poprawia wszystkie statystyki danego przedmiotu.

Ale i tutaj mamy do czynienia z czynnikiem losowym. Podczas co czwartej próby jeden z przyrostków na przedmiocie został losowo znacznie wzmocniony. W ten sposób bohaterowie mogą zresetować przedmiot i ponownie spróbować szczęścia.


Blizzard zmieni także statystyki zasilania. Zamiast konieczności przechowywania legendarnych aspektów w banku, są one przechowywane w kodeksie. Użytkownicy mogą zatem trwale zastosować legendarne zdolności do swoich przedmiotów, gdy je znajdą. Najwyższa znaleziona dotychczas wartość zawsze dotyczy danych umiejętności.

Lepsze Helltides i więcej końcówki

Ponadto pojawi się nowa zawartość końcowa gry. Celem jest uczynienie Helltides bardziej ekscytującymi dzięki nowym wydarzeniom i przypadkowym niespodziankom. Mistrzowie mogą sprawdzić się także w boksie.

READ  Nie wyłączy się, Google potwierdza po fałszywej plotce

Jest to w zasadzie system Greater Rift z Diablo 3. Zatem w Otchłani walczymy z czasem i pokonujemy jak najwięcej potworów, aby przejść poziom. Kopanie będzie jedną z najlepszych czynności pozwalających znaleźć dobre przedmioty z jak największą liczbą kluczowych przyrostków.

Ponadto Diablo 4 wprowadza nowych bossów, takich jak Andariel. Podobnie jak Duriel, powinni mieć większą szansę na zdobycie unikatów Ubera, najpotężniejszych przedmiotów w grze. Będzie możliwe szybsze awansowanie z poziomu 1 na poziom 100.

W nowym sezonie Blizzard po raz pierwszy uruchomi w Diablo 4 eksperymentalny świat. Społeczność ma tydzień na przetestowanie nowych funkcji przed rozpoczęciem sezonu. Dlatego sezon jest trochę spóźniony. Rozpocznie się 14 maja 2024 r.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Kto nie podejmie działań teraz, wkrótce wpadnie w kłopoty

Published

on

Kto nie podejmie działań teraz, wkrótce wpadnie w kłopoty

Sytuacja dla użytkowników systemu Windows 10 zaczyna być bardzo napięta: tylko jedna wersja systemu operacyjnego otrzymuje drobne aktualizacje — i to też nie potrwa długo. Microsoft coraz częściej naciska na przejście na Windows 11, który coraz częściej wygląda na alternatywę.

Windows 10: Zbliża się ostateczny koniec wsparcia

To nie potrwa długo, zanim… Microsoft w końcu żegna się z Windowsem 10. Na rynku od 2015 roku dostępna jest obecnie tylko jedna wersja systemu operacyjnego dla użytkowników prywatnych z drobnymi aktualizacjami – i to też nie będzie trwało wiecznie. Microsoft obecnie uważa, że ​​tylko system Windows 10 w wersji 22H2 zasługuje na wsparcie (źródło: Microsoftu).

Jeżeli na komputerze nadal masz zainstalowaną starszą wersję systemu Windows 10, powinieneś zainstalować ją najpóźniej teraz Zaktualizuj do Windows 10 22H2 wdrożyć. W tym celu w ustawieniach systemu operacyjnego wywoływany jest asystent aktualizacji. Dla użytkowników prywatnych wsparcie dla Windows 10 downgrade 21H2 kończy się we wrześniu 2023. Firmy natomiast mogą spodziewać się wsparcia do 11 czerwca 2024.

Jednak po oficjalnym zakończeniu wsparcia istnieje sposób na dalsze otrzymywanie aktualizacji zabezpieczeń od firmy Microsoft. Grupa ogłosiła, że ​​wprowadzi program „rozszerzonych aktualizacji zabezpieczeń” – Ale tylko za zapłatę. Bardzo niewielu prywatnych użytkowników będzie prawdopodobnie tym zainteresowanych.

Windows 11 na starym komputerze? Oto jak to może działać:

Windows 10: Microsoft naciska na system Windows 11

Ponieważ w systemie Windows 10 jest co najwyżej 22H2 Pojedyncze aktualizacje zabezpieczeń – I nie są planowane żadne nowe funkcjonalności – Według Microsoftu użytkownicy powinni, jeśli to możliwe, przejść na Windows 11.

READ  Elden Ring: Mod oferuje lekcje D&D z potężnymi umiejętnościami

Dla użytkowników systemu Windows 10 Aktualizacja nadal będzie dostępna bezpłatnie, co Microsoft obecnie ponownie potwierdza. Jednak wymagania systemowe Windowsa 11 są znacznie wyższe niż jego poprzednika.

Continue Reading

Tech

Apple umożliwia naprawę podzespołów znajdujących się w starszych iPhone'ach

Published

on

Apple umożliwia naprawę podzespołów znajdujących się w starszych iPhone'ach

Apple wkrótce umożliwi wykorzystywanie do naprawy iPhone'a komponentów z używanych urządzeń. Firma ogłosiła wczoraj, że nowa działalność rozpocznie się jesienią od wybranych modeli. Przedstawiciel firmy John Ternos powiedział Niemieckiej Agencji Informacyjnej, że iPhone'y będą w stanie wykryć, kiedy ktoś próbuje użyć części skradzionego lub zagubionego telefonu. Możliwa będzie także naprawa iPhone'ów z wykorzystaniem części zamiennych innych producentów, takich jak ekrany czy baterie.

Dzięki tej innowacji będziesz mógł wykorzystać do naprawy stare urządzenia, np. kamery i moduły biometryczne do rozpoznawania twarzy z Face ID czy czujnik linii papilarnych do Touch ID. Firma potwierdza, że ​​oryginalne używane części korzystają teraz z pełnej funkcjonalności i bezpieczeństwa gwarantowanego przez oryginalną kalibrację fabryczną, podobnie jak nowe, oryginalne części Apple.

„W ciągu ostatnich dwóch lat zespoły Apple opracowały innowacyjne rozwiązania w zakresie projektowania i produkcji produktów, umożliwiające naprawy przy użyciu używanych części Apple, które nie zagrażają bezpieczeństwu, ochronie i prywatności użytkowników. „Cieszymy się, że w związku z obecnym rozszerzeniem naszego programu napraw możemy zaoferować naszym klientom większy wybór, wygodę, a jednocześnie pomóc przedłużyć żywotność naszych produktów i części” – mówi Ternos, który jest odpowiedzialny za rozwój sprzętu w firmie. Grupa odpowiedzialna jest za to.

Proces tworzenia iPhone'a uległ zmianie

Aby to osiągnąć, Apple musiał zmienić sposób projektowania i budowy iPhone'ów. Po złożeniu urządzeń komponenty przechodzą proces kalibracji. Zasadniczo określa się optymalne parametry pracy tej konkretnej części. iPhone'y będą teraz mogły uzyskać dostęp do danych przechowywanych w chmurze podczas naprawy, jeśli wykryją oryginalną część, która została już zainstalowana i skalibrowana.

Części zamienne powinny zasadniczo nadawać się do użytku począwszy od iPhone'a 15 i nowszych wersji, a dzięki modułom biometrycznym będzie to możliwe dopiero jesienią w przypadku iPhone'a nowej generacji. Generalnie można założyć, że zastosowane podzespoły będą wymienne jedynie w ramach jednej generacji i serii modelowej. „Istnieje wiele zmian z pokolenia na pokolenie, które prawdopodobnie nie będą odpowiednie” – stwierdził Ternos.

READ  Myśl o systemie operacyjnym: udział Microsoftu pod presją: Microsoft dostarcza strategię Windows klientom biznesowym | biuletyn

Do tej pory Apple pozwalało na jednorazowe podłączenie czujników do głównego procesora, ze względów bezpieczeństwa, co potwierdza Ternos. Apple chce teraz rozszerzyć swoją blokadę aktywacji o części do iPhone'a, aby zapobiec demontowaniu skradzionych iPhone'ów w celu użycia pojedynczych części. Ta funkcja pomaga ograniczyć kradzież iPhone'a, uniemożliwiając ponowną aktywację zgubionego lub skradzionego iPhone'a. Firma wyjaśnia, że ​​jeśli naprawiane urządzenie wykryje, że obsługiwana część pochodzi z innego urządzenia z aktywowaną blokadą aktywacji lub trybem „Utracony”, opcje kalibracji tej części zostaną ograniczone.

W ostatnich latach Apple był wielokrotnie krytykowany przez zwolenników za ułatwianie naprawy urządzeń. Ternus bronił podejścia pakietu: należy upewnić się, że wszystko działa i jest bezpieczne, a użytkownicy muszą w przejrzysty sposób informować o komponentach stosowanych przez nich technologii. Jeśli wykryta zostanie część iPhone'a, która została zgłoszona jako skradziona lub zagubiona, zostanie wyświetlone ostrzeżenie.

Apple: Głównym celem jest długowieczność i nienaprawialność urządzeń

Ternos stwierdził, że ostatecznym celem nie jest możliwość naprawy, ale trwałość urządzeń już tak. Naprawy są tutaj bardzo ważnym czynnikiem. „Ale jeśli skupisz się tylko na tym, że wszystko powinno być naprawialne, podejmiesz decyzje, które szkodzą użytkownikom i środowisku” – podkreślił. „Zawodne urządzenie, które można łatwo naprawić, jest z natury gorsze od tego, które w ogóle nie wymaga naprawy”.

Przykładami mogą być unikanie stosowania klejów podczas montażu urządzeń i zamiast tego używanie wyłącznie śrub. Z jednej strony kleje dobrze nadają się do łączenia elementów ze sobą, oszczędzając miejsce. Z drugiej strony jest to dobry sposób na zapewnienie wodoodporności urządzeń. Można również stworzyć telefon komórkowy, który można otworzyć trzema śrubkami, ale byłby on narażony na uszkodzenia spowodowane przez wodę, powiedział Ternos. „Będzie gorzej, głównie dlatego, że telefony będą się codziennie psuć i gromadzić jako odpady elektroniczne”.

READ  Nie wyłączy się, Google potwierdza po fałszywej plotce

Trend w kierunku systemów chipowych, które obsługują coraz więcej funkcji na jednej płycie, a które wcześniej były rozproszone w kilku komponentach, takich jak karty graficzne lub moduły pamięci, również ostatecznie jest korzystny dla zrównoważonego rozwoju, mówi Ternos. Z jednej strony komunikacja pomiędzy poszczególnymi komponentami była podatna na problemy. Z drugiej strony nowe systemy chipów są bardziej energooszczędne, a także wymagają mniej zasobów w produkcji. To z nadwyżką rekompensuje fakt, że czasami, jeśli jedna część chipa ulegnie awarii, reszta również musi zostać złomowana. (EPA/raport specjalny)

Continue Reading

Tech

Aby to zrobić, należy dłużej przytrzymać symbol plusa (AT).

Published

on

Aby to zrobić, należy dłużej przytrzymać symbol plusa (AT).
  1. tz
  2. konsument

Naciska

Na użytkowników WhatsApp czeka obecnie nowa aktualizacja, która ułatwi korzystanie z aplikacji. Wyjaśniamy, na czym polega nowa funkcjonalność.

Brema – WhatsApp stale oferuje nowe aktualizacje. Aktualizacja iOS 24.775 została niedawno udostępniona użytkownikom iOS w App Store. Zgodnie z dziennikiem zmian (changelog), to wydanie zawiera ulepszony odtwarzacz wideo, a także zapewnia możliwość nagrywania błyskawicznych wiadomości wideo. Niedawno pojawiła się także nowa funkcja wysyłania WhatsApp. Ale to nie wszystko. Według bloga WABetaInfo, Który regularnie informuje o nowych aktualizacjach, pojawiła się kolejna nowa funkcja, której nie ma na oficjalnej liście zmian.

Nowa funkcja WhatsApp: to się dzieje, gdy naciśniesz i przytrzymasz znak plus

W poście na blogu czytamy: „Chociaż nie wspomniano o tym w oficjalnym dzienniku zmian App Store, możemy potwierdzić, że WhatsApp uruchamia przydatny skrót umożliwiający szybki dostęp do galerii zdjęć”. Aby aktywować ten szybki dostęp, użytkownicy muszą po prostu dodać załączniki – naciśnij i przytrzymaj przycisk na pasku czatu. Ten przycisk to duży znak plus znajdujący się w lewym dolnym rogu czatu.

WhatsApp ogłosił nową funkcję, jaką jest efekt znaku plusa (kółko w lewym dolnym rogu) na czacie. © zrzut ekranu/wabetainfo.com/Fabian Sommer/dpa

Nowa funkcjonalność pozwala użytkownikom zaoszczędzić czas, ponieważ nie muszą już wykonywać dodatkowego kroku w postaci nawigacji do galerii zdjęć. Wcześniej musiała najpierw wybrać jedną z kilku opcji załączników, zanim została przekierowana do swojej galerii zdjęć.

Nowa aktualizacja WhatsApp: jak uzyskać tę funkcję

Nowa funkcja ma być już dostępna na wszystkich iPhone'ach, które zaimplementowały nową aktualizację. Aktualizacje WhatsApp są zwykle pobierane automatycznie. Jeśli wyłączysz automatyczne aktualizacje w swoim telefonie komórkowym, możesz także zaktualizować aplikację ręcznie w AppStore.

Użytkownicy WhatsApp wkrótce staną przed kolejną innowacją, którą muszą pilnie zatwierdzić: W ramach ustawy o rynkach cyfrowych przyjętej przez Unię Europejską w marcu usługa przesyłania wiadomości ogłosiła, że ​​wprowadzi w Europie nowe warunki użytkowania i wytyczne dotyczące ochrony danych, bez których nie będzie można korzystać z aplikacji. (Prawo)

Continue Reading

Trending