Connect with us

entertainment

Sędzia „Zatańczmy” dalej błędnie wymawia nazwiska tancerzy – publiczność jest wściekła

Published

on

Jorge Gonzalez, Mutsi Mabuz i Joachim Lambie są w jury konkursu Let’s Dance. Bild: Getty Images Europe / Andreas Rentz

Sędzia „Zatańczmy” zawsze błędnie wymawia imiona tancerzy – widzowie reagują z podekscytowaniem

Juror „Let’s Dance” Joachim Llambi po raz kolejny wywołał konsternację wielu użytkowników mediów społecznościowych w ćwierćfinale RTL Dance Show. Jury jest jedynym, który jest tam od początku – od 14 sezonów ocenia tańce celebrytów występujących na scenie z profesjonalnymi tancerzami. Profesjonaliści często pochodzą z Rosji lub Polski i nie zawsze łatwo jest wymówić wszystkie nazwiska – ale zwłaszcza w przypadku tancerza sędzia nie chce się wysilać.

Auma Obama został w tym roku biegaczem tańca Andre Sebesem. Świetna gra, ponieważ oryginalny Polak co tydzień prowadzi 61-latka do najlepszych występów. Jednak w recenzjach jest zwykle nieprzyjemny moment dla tancerza, ponieważ Llambi zawsze nazywa go „Andi” ku swojemu niezadowoleniu.

Podobno zawodowi tancerze na „Let’s Dance” są bardzo niezadowoleni z pseudonimów

Po Quickstepie Aumasa i Andrzeja w „Kabarecie” Lizy Minnelli, Llambi mówił tylko o podstawowym rzemiośle przyrodniej siostry Baracka Obamy. W końcu powiedział:

W „Andy” tancerz znów się kołysał. Fani Andrzeja wiedzą, że nie podoba mu się przydomek Llambi, którego sam nie wybrał. Jasne, jego imię jest jednym z najtrudniejszych do wymówienia, ale kiedy dowiesz się, że wymawia „Andschej”, też możesz to zapamiętać. I nawet Joachim Lambie z pewnością może to zrobić.

Auma Obama i Andre Sebes zakwalifikowali „Let’s Dance” do ćwierćfinału. Bild: Getty Images Europe / Andreas Rentz

Zwłaszcza, że ​​Andrzej bierze udział w serialu po raz trzeci – za każdym razem docierał do pomocy, z Cheyenne Pahde i Loiza Lamers na ósmym miejscu, a Auma doszła co najmniej do ćwierćfinału. W poprzednich odcinkach tancerz wydawał się wielokrotnie używać ust, aby uformować poprawną wymowę swojego imienia, ilekroć Lambie ponownie powiedział „Andy”.

READ  MV zapewnia 5,8 miliona euro na zaporę ASP II

Widzowie czują brak szacunku wobec Llambi

Tymczasem wydaje się, że publiczność Lambé straciła cierpliwość. Po ocenie Andrzeja i Aumy niektórzy wyrazili niezadowolenie na Twitterze:

Juror często czyta komentarze do „Let’s Dance” na Twitterze, krytykując przynajmniej część krytyki występującej na żywo i komentując je. Rzadko okazuje się, że ma wgląd – między innymi w ciągu ostatnich kilku tygodni był wielokrotnie oskarżany o celowe i samoocenę swoich faworytów (w tym Valentinę Bahadi).

Ona Nashiti i Eric Clan tańczyli z piosenką „Let’s Dance”. Zdjęcie: Geisler-Fotopress / Ulrich Stamm / Geisler-Fotopress

Nie doceniono również byłych profesjonalistów z „Let’s Dance”

Była tancerka „Let’s Dance” Oana Nechiti i jej partner Erich Klann wielokrotnie stwierdzali w podcastie „Tańcz albo wcale”, że generalnie brakuje im szacunku dla tancerzy. „Nie czuję się już zdenerwowany i zachowuję się inaczej, ponieważ nie zasługujemy na to, ponieważ jesteśmy tylko małymi tancerzami”.Zastanawiałem się.

Zawsze zdenerwowany tym, że Eric ogłaszał wraz z jurorami show o Lambie i prezenterach Danielu Hartwich i Victorii Swarovski – prawdziwych gwiazdach serialu, tancerze, którzy tańczą, jej zdaniem, mają wiele do zaoferowania dla niskiego wzrostu.

(cfl)

Seydou ujawnia: To był powód jego wydalenia z „The Voice”

W dziewiątym sezonie „The Voice” w 2019 roku przewodnictwo jury objął Seydoux wraz z Alice Merton, Markiem Forsterem i Rheą Jarvey. Ale w następnym sezonie raper nie był już częścią zespołu sędziowskiego. ProSieben ogłosił wówczas: „Przygotowujemy nową konstelację trenerów na sezon rocznicowy. Ktokolwiek usiądzie na czerwonych krzesłach w sezonie 10, ogłosi na czas sobotę 1 i ProSieben”. Innym powodem jest to, że naprawiono …

Link do artykułu

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

entertainment

Katastrofa ekologiczna: Polska: rtęć nie jest przyczyną śmierci ryb

Published

on

Setki pomocników zbierają martwe ryby

Tymczasem w przygranicznym rejonie Odry w Brandenburgii setki pomocników rozpoczęło w sobotę zbieranie martwych zwierząt. W małym miasteczku Lebos koło Frankfurtu nad Odrą na brzegu unosił się nieprzyjemny zapach z powodu rozkładu ryb, opisał korespondent niemieckiej agencji prasowej (dpa). Można również zobaczyć ptaki niosące martwe ryby. Zespoły robocze Lebosa nosiły między innymi kalosze i rękawice. Musisz chronić się przed kontaktem z wodą i rybami.

„Spodziewam się, że dostaniemy kilka ton ryb”, powiedział Thomas Rubin z Departamentu Okręgu Marche-Oderland. Tam porusza się około 300 asystentów, głównie na brzegu, w odległości około 80 kilometrów. Burmistrz miasta Schwedt an der Oder, Ankatherine Hoppe (SPD), powiedziała w radiu rbb info, że pomocnicy zostali zabrani w kombinezony ochronne. Można przypuszczać, że istnieją substancje niebezpieczne dla zdrowia człowieka.

Według brandenburskiego ministra środowiska Axela Vogla, rzeka Odra „znacznie zwiększyła ilość soli”. To było „całkowicie niezwykłe”, powiedział zielony polityk w piątek wieczorem w telewizji RBB. Ministerstwo Fogela stwierdziło, że zmierzone ilości soli mogą być powiązane ze śmiercią ryb. „Według aktualnych informacji nie będzie to jedyny czynnik powodujący wymieranie ryb w Odrze” – powiedziała w oświadczeniu. Termin ładunki soli odnosi się do soli rozpuszczonych w wodzie.

READ  Ekscytacja koncertem Lou Bega w polskiej bazie wojskowej
Continue Reading

entertainment

„Classroom of the Elite” spotkała się z krytyką za słabą jakość animacji – Anime2You

Published

on

Dyskusja wybuchła na Twitterze po użytkownik Niektóre błędy w animacji wskazany Wypowiedział swoją osobistą opinię na temat możliwej przyczyny.

Anime ma promować lekkie powieści

Chociaż pierwszy sezon Sala Elitarna Oczywiście nie spełniła oczekiwań, lekka powieść zawsze cieszyła się dużą popularnością. Być może dlatego podjęto kolejną próbę i fani serii mogą się spodziewać drugiego sezonu, który jest obecnie emitowany. Ale jakość animacji takich jak ta pozostawia jak dotąd wiele do życzenia.

Podczas gdy pojedyncze klatki lub rozmycie nadal można odrzucić jako przeoczenie, scena z odcinka VI była ukoronowaniem tego wszystkiego. Podczas pracy przekaźnika na pierwszym planie pojawiła się postać, która miała być w tle. Zdjęcie tej sceny i innych uchybień w jakości animacji znajdziecie poniżej.

użytkownik Umieść tweetaktóry zwrócił uwagę na błędy, wyraził później swoje wątpliwości, dlaczego tak udana seria jak „Classroom of the Elite” została oszukana przez słabą jakość animacji:

Komentarz od sakugabrasil

„Pierwszy sezon był mocno krytykowany przez fanów lekkiej powieści za usunięcie lub zmianę wielu rzeczy. Również sprzedawał się słabo, ale został popchnięty przez lekką powieść. Dlaczego więc nie kontynuować anime tak taniego i powierzchownego, jak to tylko możliwe?”

Prawie każdy odcinek ma słabą animację, znacznie gorszą niż w pierwszym sezonie. Animacja jest niespójna i źle wykonana. Ruchy są sztywne i czasami rozłożone. Cały drugi sezon to wyraz pogardy.

Główny inwestor (KADOKAWA) chce po prostu zwiększyć sprzedaż lekkiej powieści poprzez anime. Producent animacji w Lerche Animation Studio nie ma prawie żadnego doświadczenia. Żadna z zaangażowanych osób nie wydaje się być naprawdę zaangażowana w anime.

Oczywiście nie oznacza to, że anime nie jest dobre ani rozrywkowe. Mówię tylko, że jego spektakl odzwierciedla rozsądne interesy uczestników. Anime jeszcze się nie powiodło, ale będzie kontynuowane z powodu pewnych czynników.

READ  Spór o polskie duchy natury – Jezus i pustkowie 13

Dwunastoodcinkowy pierwszy sezon „Classroom of the Elite” jest dostępny w Niemczech za pośrednictwem transmisji strumieniowej Chrupiąca Bułka pozbyć się ich. Drugi sezon jest tam grany w oryginalnym języku z niemieckimi napisami w symultanicznej emisji. Anime jest oparte na lekkiej powieści o tym samym tytule autorstwa Shougo Kinugasy.

Więcej na ten temat:

Kino:

Przez Świergot
© Shougo Kinugasa / Wydane przez Kadokawa Corporation / Youzitsu Partners

Continue Reading

entertainment

Aktor Fred Ward nie żyje

Published

on

Wielu wciąż może znać brytyjskiego aktora Freda Warda z takich kultowych filmów, jak „The Stuff Heroes Are Made Of” (1983), „Wstrząsy” (1990) czy „Short Cuts” (1993). wiele Amerykańskie media Teraz stale informuj, że wszechstronny aktor nie żyje. Miał 79 lat. Jego sekretarz prasowy, Ron Hoffman, potwierdził jego śmierć. Nie podał żadnych informacji o przyczynie śmierci.

„Unikalną cechą Freda Warda jest to, że nigdy nie wiedziałeś, gdzie skończy, taka była nieprzewidywalność jego decyzji zawodowych” – powiedział Hoffman w oświadczeniu. W długiej karierze Warda, która rozpoczęła się w latach 70., pojawiał się w wielu rolach, z charyzmą czasami bezwzględną, ale prawie zawsze przyziemną.

Jego osiągnięcia to między innymi działacz związkowy w Silkwood, detektyw w Miami Blues, Henry Miller w Henry and June oraz motocyklista w Timerider: The Adventures of Lyle Swann.

Fred Ward: Od żołnierza do aktora Hollywood

Ward urodził się w San Diego i służył w siłach powietrznych, zanim zdecydował się zostać aktorem. Mając problemy z dostaniem ról, pracował jako drwal, marynarz i bokser, zanim wznowił karierę aktorską we Włoszech, gdzie zagrał w filmie telewizyjnym z 1974 r. w reżyserii Roberto Rosselliniego. Po powrocie do USA w końcu zwrócił na siebie uwagę Hollywood.

Dostał rolę rabusia banku Johna Anglina, który był towarzyszem ucieczki Clinta Eastwooda w filmie Ucieczka z Alcatraz. Ward pojawił się także w popularnych serialach, takich jak Gray’s Anatomy, Emergency Room i True Detective. Jego żona Marie-France Ward i syn Django przeżyli.

READ  „Let's Dance” pro chciał odwołać program – „To boli”
Continue Reading

Trending