Connect with us

Top News

Rowery Europe Wool z Polski na całą Europę

Published

on

19.04.2021 – 09:11

Wełniane rowery dziecięce

Klosterneberg (ots)

115 tysięcy rowerów dziecięcych z iewiebodzina w 2021 roku

Austriacki producent rowerów dziecięcych Wool stopniowo wprowadza produkcję swoich rowerów do Europy na rynek europejski: od stycznia 2021 r. W iewiebodzinie w Polsce ukończono budowę wełnianych rowerów. W przyszłości jedna trzecia rocznej produkcji będzie odbywać się w Polsce.Możliwy wywiad z CEO Woom Guido Domem!

Jak zapowiadano w zeszłym roku, austriacki producent rowerów dziecięcych Woom z Gloucester robi kolejny krok, aby sprowadzić produkcję swoich rowerów do Europy na sprzedaż w Europie: zakład niemieckiej firmy SPRICK CYCLE GmbH w Świebodzinie na początku roku w zachodniej części Polyglot Killer na początku roku Od 6 – z linii produkcyjnej.

Firma Sprick znalazła niezawodnego partnera z długą tradycją w budowie rowerów. Oczekuje się, że 115 000 oryginalnych wełnianych rowerów zostanie ukończonych do końca 2021 r. W dwóch kompletnych liniach kół dla rowerów wszystkich rozmiarów, przy pomocy wysoce zautomatyzowanych procesów sznurowania i centrowania. To prawie 40% całkowitej rocznej produkcji. W dodatku przygotowania do finalnej polskiej produkcji rowerów Woom of Mountain idą pełną parą.

Krótkie terminy dostaw

„Postępująca automatyzacja, ale spadek liczby dostawców w sektorach motoryzacyjnym i lotniczym otwiera również możliwości dla produkcji i montażu rowerów w Europie” – mówi Guido Dom, dyrektor zarządzający firmy Wool: „Do tej pory przemysł rowerowy ma prawie wyłącznie od ekspertów pochodzących z Azji. Może być teraz produkowany i produkowany u dostawców w Europie. Widzimy wielką szansę dla wełny. ”

Zamiast wysyłać komponenty za granicę przez 30 dni z Azji do Europy, w przyszłości komponenty te mogłyby być dostarczane ciężarówkami w ciągu kilku dni na linie produkcyjne w UE. Kopuła: „Oszczędza czas i jest przyjazna dla środowiska”.

Kryzys koronowy podkreśla znaczenie zakładów produkcyjnych w Europie

Znaczenie posiadania fabryk w Europie w czasie kryzysu Corona było nie mniejsze: zakłady produkcyjne w Azji zostały częściowo zamknięte z powodu lokautu; Trasy transportowe są zawodne. Do chwili obecnej branża rowerowa boryka się z problemami z zaopatrzeniem w typowe komponenty. Ma to wpływ na całą produkcję i odzwierciedla fazy długich okresów oczekiwania klientów. Czas dostawy poszczególnych elementów wydłuża się: w niektórych przypadkach z 90 dni do 600 dni.

READ  Barbach chce stworzyć stronę internetową dla osób uchylających się od płacenia podatków w całych Niemczech

„Współpraca ze Sprik Cycle w Polsce to ważny krok w kierunku naszego większego celu: produkcji wełnianych rowerów na europejskie rynki zbytu w Europie” – wyjaśnia Dom. Produkcja rowerów w Azji będzie nadal odgrywać główną rolę na rozwijających się rynkach wełny w Ameryce Północnej i Azji i będzie nadal rosnąć. Jednak jeśli chodzi o europejskie rynki zbytu, produkcja w Europie jest bardziej produktywna. Jochen Hanhorster, dyrektor zarządzający i właściciel firmy Sprick, również jest zadowolony: „Dzięki wełnie mamy po swojej stronie zaawansowaną markę jako partner w branży rowerowej. Z niecierpliwością czekamy na wspólną drogę i współpracę ”.

O wełnie:

- 2013 in Wien von Christian Bezdeka und Marcus Ihlenfeld gegründet
- hohe Marktdurchdringung: jedes dritte neu gekaufte Kinderfahrrad in Österreich ist ein woom bike
- woom bikes sind in 30 Ländern weltweit erhältlich, allen voran DACH-Region und USA 
- Jährliche Wachstumsrate: deutlich über 50 %
- 2020: mehr als 200.000 verkaufte Räder, das ist eine Steigerung von 63% zum Jahr 2019 

woom CEO Guido Dohm Dostępne na wywiady na życzenie!

O kopule Guido:

Guido Dom pracuje w firmie od 1 marca 2020 r., Kiedy zaczynał jako COO. Od 15 lipca 2020 zarządza wełną wspólnie ze współzałożycielami Ihlenfeldem i Festaca. Absolwent Inżynier z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie mody / stylu życia jako dyrektor zarządzający i członek zespołu. Przed dołączeniem do Wool pracował u dekoratora zewnętrznego Jacka Wolfskina, gdzie cyfrowo konfigurował globalną logistykę zaopatrzenia, zmieniając dostawcę materiałów zewnętrznych w pioniera w branży.

O CYKLU SPRICKA:

Ta rodzinna firma z siedzibą w Getterslow od ponad 30 lat prowadzi fabrykę rowerów w Ovipodgen w Polsce.

https://sprick-cycle.de

Zdjęcie do pobrania tutaj

Kontakt prasowy:

[email protected]

Zespół prasowy:
Matthias Bernard +43664 888 227 93
[email protected]

Teresa Arietta +43664213 72 53
[email protected]

Oryginalna treść z: Rowery dla dzieci Woom, Wiadomości rozpowszechniane przez Actual

READ  Live Ticker Corona 8 grudnia: Epidemia w Bawarii – wiadomości z Rosenheim, Transstein, Muhaldorf, Altotting i Perthdesktener Land

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top News

Polityk AfD Höcke z powodu nazistowskich haseł w sądzie: zaskoczony publicznością

Published

on

Polityk AfD Höcke z powodu nazistowskich haseł w sądzie: zaskoczony publicznością

Lider AfD z Turyngii Björn Höcke musiał od poniedziałku ponownie odpowiadać przed sądem okręgowym w Halle. Powód: rzekomo używał zakazanego hasła SA w Jerze w 2023 r. Proces rozpoczął się od kilku wniosków obrony Höckego. Ale te zostały odrzucone.

W W drugim procesie przeciwko przywódcy AfD z Turyngii Björnowi Höcke w związku z nazistowskimi sloganami sąd odrzucił wnioski o immunitet. W poniedziałek na początku rozprawy przed Sądem Okręgowym w Halle prokuratorzy złożyli wniosek o zawieszenie postępowania. Według prezesa Sądu Najwyższego Johna Stengela nie doszło dotychczas do żadnych błędów proceduralnych ani przeszkód proceduralnych.

Zarzuty oskarżonego: Höcke był już wcześniej oskarżony

Dwóch prawników Höckego początkowo kwestionowało właściwość sądu okręgowego. Dodatkowo jego klient otrzymuje publiczną reprymendę. Mówi się, że z tego powodu nie można przeprowadzić uczciwego śledztwa. Medium to „ogień bębna”. Poniedziałkowa rozprawa była kilkakrotnie odraczana w celu omówienia wniosków obrońców.

The Zainteresowanie toczącymi się negocjacjami jest mniejsze niż pierwsze. Niektóre miejsca dla widzów pozostały puste. Treść ponownie dotyczy posługiwania się zakazanym nazistowskim hasłem. Prokuratura w Halle zarzuca politykowi świadome używanie hasła „Wszystko dla Niemiec” podczas wystąpienia AfD w Gerze w grudniu 2023 r. Było to zakazane hasło Sturmabteilung (SA), paramilitarnej organizacji nazistowskiej partii NSDAP.

Hawke zaczął śpiewać przed publicznością

Według prokuratorów Haagke wypowiedział pierwszą część skandowania „Wszystko za…”, a następnie gestami zachęcał publiczność do krzyku „Niemcy”. W tym czasie toczyło się już postępowanie przeciwko Höcke w związku z incydentem, który miał miejsce w Merseburgu w 2021 r. Prokurator stanowy Benedict Bernsen oświadczył w swoim akcie oskarżenia, że ​​jest świadomy odpowiedzialności karnej zawartej w raporcie.

Druga rozprawa w sprawie wyznaczona jest na 26 czerwca. Później zostanie przesłuchany historyk w charakterze biegłego i ogłoszony werdykt – poinformował rzecznik sądu.

Nazistowskie hasła: Pierwszy wyrok przeciwko Höcke w maju

Już W połowie maja Sąd Okręgowy w Halle nałożył na polityka karę w wysokości 13 000 euro za używanie nazistowskiego sloganu w Merseburgu. Strony złożyły odwołanie od tej decyzji. Sprawa trafia teraz do sądu federalnego; Wyrok nie jest jeszcze prawomocny. Na pierwszej rozprawie Hawke argumentował, że nawet jako były nauczyciel historii nie znał tego hasła. Incydent w Gerze należy najpierw zbadać łącznie ze sprawą w Merseburgu.

Urzędy polityczne Höckego nie miały żadnego znaczenia

Orzeczenie z połowy maja nie ma bezpośrednich konsekwencji dla jego kandydatury w wyborach stanowych w Turyngii, które odbędą się 1 września. Höcke grozi do trzech lat więzienia lub grzywna, jeśli zostanie uznany za winnego w drugiej sprawie sądowej, która właśnie się rozpoczęła.

Procesy w Halle nie były ostatnimi przeciwko Hadze. Sąd Okręgowy w Mühlhausen w Turyngii zatwierdził zarzuty postawione politykowi pod zarzutem nawoływania do nienawiści. W szczególności dotyczy to postu Höcke’a na Telegramie z 2022 r. na temat aktu przemocy w Ludwigshafen i zachowań wielu imigrantów. Terminy rozpraw nie zostały jeszcze wyznaczone.

Höcke został sklasyfikowany jako prawicowy ekstremista

Urząd Ochrony Konstytucji w Turyngii klasyfikuje Höckego, który jest szefem partii państwowej AfD i komisji parlamentarnej w niepodległym państwie. Jako prawicowi ekstremiści. Do zdecydowanie prawicowych ekstremistów zaliczają się także stowarzyszenia państwowe AfD w Saksonii, Saksonii-Anhalt i Turyngii.

Więcej o sprawach sądowych przeciwko politykowi AfD Höcke

DPA, MDR (Tanja Rice, Cynthia Seidel, Kalina Punk) | Pierwotnie opublikowano 29 maja 2024 r

Ten temat w projekcie:MDR Saksonia-Anhalt dzisiaj | 24 czerwca 2024 | 19:00

Continue Reading

Top News

Niemcy, Francja i Polska opracowują broń dalekiego zasięgu

Published

on

Niemcy, Francja i Polska opracowują broń dalekiego zasięgu

Ministrowie obrony Niemiec, Boris Pistorius, Francji, Sébastien Lecornu i Polski, Władysław Kociniak-Kamis (od lewej) na spotkaniu trójstronnym w Paryżu. (Picture Alliance / Hans Lucas / Amuri Cornu)

Pistorius powiedział, że deklaracja zamiaru opracowania tej broni zostanie podpisana na lipcowym szczycie NATO w Waszyngtonie. „Pokażemy w Waszyngtonie, jak mocno i wiarygodnie zaangażowani są Europejczycy”. Polityk SPD zwrócił uwagę, że 23 europejskich sojuszników, w tym Niemcy, osiągnęło już lub przekroczyło dwuprocentowy cel NATO w zakresie wydatków na obronę.

Niemcy, Francja i Polska ponownie wyraziły chęć, aby NATO odgrywało w przyszłości większą rolę we wspieraniu Ukrainy. Pistorius wyjaśnił o sojuszu około 50 państw wspierających Ukrainę. Oznacza to, że NATO nie stanie się stroną wojującą – dodał. Tydzień temu sojusz wojskowy ogłosił budowę kwatery głównej w Wiesbaden w Hesji, która będzie koordynować dostawy broni i działania szkoleniowe dla ukraińskich sił zbrojnych.

Co to jest „broń zatrzymująca”?

Według Encyklopedii Brockhausa tak zwana broń dystansowa to zdalnie kierowane lub samonaprowadzające rakiety oraz rakiety używane z powietrza na ziemię. Rakiety manewrujące mogą być odpalane na duże odległości od celu, co sprawia, że ​​samolot szturmowy odpalający broń dystansową nie musi penetrować obszaru systemów obrony powietrznej wroga.

Ta wiadomość została wysłana 24 czerwca 2024 roku w programie Deutschlandfunk.

READ  Live Ticker Corona 8 grudnia: Epidemia w Bawarii – wiadomości z Rosenheim, Transstein, Muhaldorf, Altotting i Perthdesktener Land
Continue Reading

Top News

W Stuttgarcie: w tragicznym wypadku ginie towarzysz Orbana – nie żyje policjant | Aktualności

Published

on

W Stuttgarcie: w tragicznym wypadku ginie towarzysz Orbana – nie żyje policjant |  Aktualności

Stuttgart – [–>Schwerer Unfall in der Kolonne des ungarischen Präsidenten: Auf dem Weg zum Flughafen kam es in Stuttgart zu einem Zusammenstoß von Viktor Orbans (61) Eskorte, in den zwei Polizeimotorräder und ein Auto verwickelt waren. Ein Polizist starb, ein anderer ist schwer verletzt.

Das Unglück ereignete sich gegen 11.15 Uhr am Albplatz im Stuttgarter Stadtteil Degerloch, als eine 69-Jährige mit ihrem BMW die Absperrung für die Präsidenten-Kolonne übersah.

Die Frau fuhr in die Kreuzung Rubensstraße nach links in die Löffelstraße ein, erfasste dabei das Motorrad eines 61-jährigen Polizisten, der den Wagen Orbans begleitete.

Das zweite Motorrad wurde in die wartenden Autos an der Absperrung geschleudert. Dabei fing auslaufendes Benzin Feuer

Foto: 7aktuell.de/Andreas Werner

Durch die Wucht des Aufpralls wurde die Polizei-BMW auf die Dienst-Maschine eines weiteren Beamten (27) geschleudert, der mit ihm die Kreuzung für den Verkehr gesperrt hatte.

Polizist (61) starb im Krankenhaus

Beide Beamten wurden bei dem Unfall schwer verletzt. Der 61-Jährige starb kurz darauf im Krankenhaus.

Polizeipräsident Markus Eisenbraun: „Wir sind über den Unfall unserer Kollegen zutiefst erschüttert. Die tragischen Umstände des Todes unseres geschätzten Kollegen machen uns fassungslos und treffen die gesamte Stuttgarter Polizei ins Mark.“

Viktor Orban hält es im Stadion nicht auf dem VIP-Sitz aus, schaut sich das Spiel gegen Schottland teilweise im Stehen an

Viktor Orban hält es im Stadion nicht auf dem VIP-Sitz aus, schaut sich das Spiel gegen Schottland teilweise im Stehen an

Foto: IMAGO/Sebastian Frej

Viktor Orban hatte am Vorabend den Sieg der ungarischen Nationalmannschaft beim EM-Vorrundenspiel gegen Schottland in der Stuttgarter MHP-Arena gesehen. Er wollte um die Mittagszeit wieder nach Budapest starten. Rund acht Kilometer vor der Ankunft am Flughafen ereignete sich dann das Unglück.

READ  Pilna opieka: Asklepios w Hamburgu i praktyki lekarskie spierają się | NDR.de - Aktualności

Damit die Unfall-Ermittlungen nicht von direkten Kollegen der Opfer geführt werden müssen, haben Beamte des Polizeipräsidiums Ludwigsburg sie übernommen. Sie suchen weitere Zeugen und bitten sie, sich bei der Verkehrsinspektion unter 0711-68 69 0 zu melden.

Drama um Ungarn-StarVon Tüchern umhüllt vom Platz getragen

Teaser-Bild

Quelle: Magenta TV

Continue Reading

Trending