Connect with us

entertainment

Recenzja DVD od jakiegoś czasu nie była na koncercie – piątek

Published

on

Reżyser i scenarzysta Christian Klandt Postępuj zgodnie z Lev at Concert Vol. 2 Nieumyślnie mały pomnik wieloaspektowego życia pubowego w 2019 roku. Film został wydany na DVD tej wiosny z niezliczonymi dodatkami, takimi jak niepublikowane sceny, oryginalne i notatki postaci oraz fragmenty. Yorckschlösschen, tradycyjny berliński bar jazzowo-bluesowy, którego wnętrza pojawiają się w hard-line komedii, został zamknięty z powodu pandemii. Jest mało prawdopodobne, aby wiele barów przetrwało poprzednie zamknięcie.

Początkowe napisy do filmu to figlarnie efektowne przedstawienie, że komiksowy bar można znaleźć w każdym miejscu w Niemczech. Tutaj właściciel pubu, uzbrojony w słuchawki, podróżuje na scenę ponad znanymi placami Berlina, Hamburga, Kolonii, Düsseldorfu i wielu innych miast. Louise Hayer (Najpiękniejsza para (2019), Chłopiec potrzebuje świeżego powietrza (2018), Twardość (2015)) łapie kelnerkę Lynn, atrakcyjną i przyjazną emocjonalnie. Przed rozpoczęciem transformacji nie tylko odświeżyłeś imponujące dziedzictwo poprzedniego wieczoru. Ma też do czynienia ze zwykłym żywym facetem, niewiarygodnym dostawcą napojów, swoim zapominalskim szefem i gościem w toalecie, który nie może się doczekać otwarcia baru. W międzyczasie pub służy jako scena prób dla zespołu poetyckiego, zespołu tanecznego i zespołu popowego.

Oprócz godnych uwagi występów, w żywych, improwizowanych rozmowach w barze i wynikającej z nich komedii rozkwita komedia. Relacjonuj bezwstydnie, na przykład, we fragmentach rozmowy między dwojgiem ludzi przed trzydziestką Dr Mark Pinnick Jasno napisane Tom Vegas O sokach z pochwy i porzuconych zwłokach; Dodano wyrażenie „oczywiście zwierzęta”. dramaturg Nora Abdel-Maqsoud Odpręż się z polskim reżyserem Monica Anna i Whitelo Przekąska w pubie. Zostawiają liście sałaty dla przywiezionych ze sobą ślimaków, obserwują je przy barze i rozmawiają o wielkiej sztuce. Te sceny zostają zapamiętane. Gość pubu Piękny b. Zawiadomienia do sąsiada stołu Jolly BoyOd dawna nie był na koncercie – oświadczenie słynnego muzyka punkrockowego Die Ęrzte.

READ  „HIP: detektyw z morderczym IQ”: serial kryminalny w ARD Mediathek | NDR.de - Kultura

DVD zadziwia przede wszystkim kolorową mieszanką wspaniałych dodatków związanych z filmem. Między innymi jest mały hołd dla aktora, który zmarł w 2020 roku Tello Bruckner, Nieużywane przez „W łańcuchach” zespół Karol WielkiCookie Fortune Gallery z krótkimi dowcipnymi wypowiedziami All-Star Ensemble i teledyskiem ”.Kochankowie i przegraniPiosenkarka i autorka tekstów June Coco. W ten sposób żywotność paska filmowego można wielokrotnie przeglądać. Z niecierpliwością czekamy na ponowne odwiedziny miejsc spotkań, takich jak Yorckschlösschen – nie tylko domyślnie – ale także na ponowne osobiste uczestnictwo w kulturze pubowej.

Wbudowane treści multimedialne

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

entertainment

Katastrofa ekologiczna: Polska: rtęć nie jest przyczyną śmierci ryb

Published

on

Setki pomocników zbierają martwe ryby

Tymczasem w przygranicznym rejonie Odry w Brandenburgii setki pomocników rozpoczęło w sobotę zbieranie martwych zwierząt. W małym miasteczku Lebos koło Frankfurtu nad Odrą na brzegu unosił się nieprzyjemny zapach z powodu rozkładu ryb, opisał korespondent niemieckiej agencji prasowej (dpa). Można również zobaczyć ptaki niosące martwe ryby. Zespoły robocze Lebosa nosiły między innymi kalosze i rękawice. Musisz chronić się przed kontaktem z wodą i rybami.

„Spodziewam się, że dostaniemy kilka ton ryb”, powiedział Thomas Rubin z Departamentu Okręgu Marche-Oderland. Tam porusza się około 300 asystentów, głównie na brzegu, w odległości około 80 kilometrów. Burmistrz miasta Schwedt an der Oder, Ankatherine Hoppe (SPD), powiedziała w radiu rbb info, że pomocnicy zostali zabrani w kombinezony ochronne. Można przypuszczać, że istnieją substancje niebezpieczne dla zdrowia człowieka.

Według brandenburskiego ministra środowiska Axela Vogla, rzeka Odra „znacznie zwiększyła ilość soli”. To było „całkowicie niezwykłe”, powiedział zielony polityk w piątek wieczorem w telewizji RBB. Ministerstwo Fogela stwierdziło, że zmierzone ilości soli mogą być powiązane ze śmiercią ryb. „Według aktualnych informacji nie będzie to jedyny czynnik powodujący wymieranie ryb w Odrze” – powiedziała w oświadczeniu. Termin ładunki soli odnosi się do soli rozpuszczonych w wodzie.

READ  EM 2021: Szwed Augustinsson PK śmieje się
Continue Reading

entertainment

„Classroom of the Elite” spotkała się z krytyką za słabą jakość animacji – Anime2You

Published

on

Dyskusja wybuchła na Twitterze po użytkownik Niektóre błędy w animacji wskazany Wypowiedział swoją osobistą opinię na temat możliwej przyczyny.

Anime ma promować lekkie powieści

Chociaż pierwszy sezon Sala Elitarna Oczywiście nie spełniła oczekiwań, lekka powieść zawsze cieszyła się dużą popularnością. Być może dlatego podjęto kolejną próbę i fani serii mogą się spodziewać drugiego sezonu, który jest obecnie emitowany. Ale jakość animacji takich jak ta pozostawia jak dotąd wiele do życzenia.

Podczas gdy pojedyncze klatki lub rozmycie nadal można odrzucić jako przeoczenie, scena z odcinka VI była ukoronowaniem tego wszystkiego. Podczas pracy przekaźnika na pierwszym planie pojawiła się postać, która miała być w tle. Zdjęcie tej sceny i innych uchybień w jakości animacji znajdziecie poniżej.

użytkownik Umieść tweetaktóry zwrócił uwagę na błędy, wyraził później swoje wątpliwości, dlaczego tak udana seria jak „Classroom of the Elite” została oszukana przez słabą jakość animacji:

Komentarz od sakugabrasil

„Pierwszy sezon był mocno krytykowany przez fanów lekkiej powieści za usunięcie lub zmianę wielu rzeczy. Również sprzedawał się słabo, ale został popchnięty przez lekką powieść. Dlaczego więc nie kontynuować anime tak taniego i powierzchownego, jak to tylko możliwe?”

Prawie każdy odcinek ma słabą animację, znacznie gorszą niż w pierwszym sezonie. Animacja jest niespójna i źle wykonana. Ruchy są sztywne i czasami rozłożone. Cały drugi sezon to wyraz pogardy.

Główny inwestor (KADOKAWA) chce po prostu zwiększyć sprzedaż lekkiej powieści poprzez anime. Producent animacji w Lerche Animation Studio nie ma prawie żadnego doświadczenia. Żadna z zaangażowanych osób nie wydaje się być naprawdę zaangażowana w anime.

Oczywiście nie oznacza to, że anime nie jest dobre ani rozrywkowe. Mówię tylko, że jego spektakl odzwierciedla rozsądne interesy uczestników. Anime jeszcze się nie powiodło, ale będzie kontynuowane z powodu pewnych czynników.

READ  Tak słabo opłacane są polskie pielęgniarki w Niemczech

Dwunastoodcinkowy pierwszy sezon „Classroom of the Elite” jest dostępny w Niemczech za pośrednictwem transmisji strumieniowej Chrupiąca Bułka pozbyć się ich. Drugi sezon jest tam grany w oryginalnym języku z niemieckimi napisami w symultanicznej emisji. Anime jest oparte na lekkiej powieści o tym samym tytule autorstwa Shougo Kinugasy.

Więcej na ten temat:

Kino:

Przez Świergot
© Shougo Kinugasa / Wydane przez Kadokawa Corporation / Youzitsu Partners

Continue Reading

entertainment

Aktor Fred Ward nie żyje

Published

on

Wielu wciąż może znać brytyjskiego aktora Freda Warda z takich kultowych filmów, jak „The Stuff Heroes Are Made Of” (1983), „Wstrząsy” (1990) czy „Short Cuts” (1993). wiele Amerykańskie media Teraz stale informuj, że wszechstronny aktor nie żyje. Miał 79 lat. Jego sekretarz prasowy, Ron Hoffman, potwierdził jego śmierć. Nie podał żadnych informacji o przyczynie śmierci.

„Unikalną cechą Freda Warda jest to, że nigdy nie wiedziałeś, gdzie skończy, taka była nieprzewidywalność jego decyzji zawodowych” – powiedział Hoffman w oświadczeniu. W długiej karierze Warda, która rozpoczęła się w latach 70., pojawiał się w wielu rolach, z charyzmą czasami bezwzględną, ale prawie zawsze przyziemną.

Jego osiągnięcia to między innymi działacz związkowy w Silkwood, detektyw w Miami Blues, Henry Miller w Henry and June oraz motocyklista w Timerider: The Adventures of Lyle Swann.

Fred Ward: Od żołnierza do aktora Hollywood

Ward urodził się w San Diego i służył w siłach powietrznych, zanim zdecydował się zostać aktorem. Mając problemy z dostaniem ról, pracował jako drwal, marynarz i bokser, zanim wznowił karierę aktorską we Włoszech, gdzie zagrał w filmie telewizyjnym z 1974 r. w reżyserii Roberto Rosselliniego. Po powrocie do USA w końcu zwrócił na siebie uwagę Hollywood.

Dostał rolę rabusia banku Johna Anglina, który był towarzyszem ucieczki Clinta Eastwooda w filmie Ucieczka z Alcatraz. Ward pojawił się także w popularnych serialach, takich jak Gray’s Anatomy, Emergency Room i True Detective. Jego żona Marie-France Ward i syn Django przeżyli.

READ  Tak słabo opłacane są polskie pielęgniarki w Niemczech
Continue Reading

Trending