Connect with us

Top News

Polska – Türkiye Typy, przewidywania i kursy

Published

on

Polska – Türkiye Typy, przewidywania i kursy

Polska – Türkiye Porady ekspertów Prognozy, analizy i statystyki oraz kursy wartości dla Twojego meczu testowego | Komu sprzyja wiatr tuż przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy 2024?

Typy bukmacherskie Nasza Polska – Turcja na test 10 czerwca 2024 r.: W tej próbie generalnej pomiędzy obydwoma uczestnikami Mistrzostw Europy nie ma wyraźnego faworyta. Dlatego też nasze dzisiejsze typy bukmacherskie opierają się na bramkach obu stron.

Ostatnie mecze testowe przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy 2024 w Niemczech zostaną rozegrane w poniedziałek i wtorek. W poniedziałkowy wieczór oba finały – Polska i Turcja – spotkają się bezpośrednio w Warszawie. Na mistrzostwach Europy w grupie D Polska zmierzy się z Francją, Austrią i Holandią. Turcy w grupie F zmierzą się z Portugalią, Czechami i Gruzją.

Decydujemy się na ten mecz testowy Z kursem 1,71 na Bwin Zakład „Obydwie drużyny strzelą gola”.

* Ze względów licencyjnych zakłady sportowe nie są obecnie dozwolone w meczach testowych bez udziału DFB, ale dzieje się to w Austrii.

Dlatego stawiamy na „Obydwie drużyny strzelą” w meczu Polska vs Türkiye:

  • Polska strzeliła łącznie 10 goli w ostatnich 4 meczach międzynarodowych.
  • W ostatnich 8 meczach Türkiye strzelono łącznie 26 goli.
  • Orły tylko raz zachowały czyste konto w ostatnich 5 meczach u siebie, podczas gdy Turkom tylko raz udało się zachować czyste konto w ostatnich 5 meczach.

Analiza kursów Polska vs Türkiye:

W światowych rankingach Polacy przesunęli się nieco w górę, na 28. miejsce. Bo Turcja w rankingu FIFA zajmuje dopiero 40. miejsce. Oprócz przewagi gospodarzy w poniedziałkowym meczu testowym, taka jest ocena bukmacherów. Kurs na wygraną u siebie Polski z Turcją wynosi od 2,30 do 2,40. Goście są więc trochę obcy. Na zwycięstwo Turcji masz kursy od 2,90 do 3,10.

Jeśli nadal szukasz nowego dostawcy i bonusu do zakładów sportowych, teraz jest najlepszy czas. Ponieważ tuż przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy 2024 bukmacherzy mają dla wszystkich dodatkowy mecz Bonus EM albo albo Darmowy zakład EM W ofercie. Powinieneś także sprawdzić nadchodzące wydarzenie główne Pomoc w wywróceniu EM 2024 Prowadź do serca. Ten przewodnik zawiera wszystkie informacje, prognozy i przewidywania, które mogą pomóc Ci w obstawianiu zakładów.

READ  Rainer Keller po trasie po Polsce: „Strach przed atakiem jest wielki”

(Sprzeczności są aktualne w momencie publikacji i mogą ulec zmianie.)

Polska – Turcja Prognoza: Obie drużyny szukają przyszłości

W ostatnim czasie polski związek wypróbował dwóch portugalskich trenerów narodowych. Ale ani Paulo Sosa, ani Fernando Santos nie przetrwali na swoim stanowisku dwunastu miesięcy. Następca Michał Probierz, który objął stery we wrześniu 2023 roku, zmienił pomocnika na wsparcie gwiazdy Roberta Lewandowskiego – i to z sukcesem. „Biało-Czerwoni” musieli dostać się do play-offów Mistrzostw Europy, zajmując trzecie miejsce w grupie E za Albanią i Czechami, a „Orly” już na początku po zwycięstwie 5:1 nad Estonią.

Następnie o finale z Walią zadecydowały rzuty karne. Orły są niepokonane od siedmiu meczów międzynarodowych (Z5, R2). Zwycięstwo 3:1 z Ukraińcami w pierwszym teście przed mistrzostwami Europy nastąpiło po remisie 0:0 w Niemczech cztery dni wcześniej. Napastnik Arkadiusz Milik (Juventus Turyn) doznał jednak kontuzji i nie wystąpi w finale Mistrzostw Europy.

Turcja ostatni raz brała udział w Pucharze Świata w 2002 roku. Jednak tylko dwa z ostatnich siedmiu finałów Mistrzostw Europy odbyły się bez „Ay-Yildizlilar”. Jednak w dwóch ostatnich Mistrzostwach Europy Turcy odnieśli tylko jedno zwycięstwo (L5) w sześciu meczach grupowych i odpadli po rundzie wstępnej. Tym razem chcą dojść do fazy pucharowej. Dobra forma pod okiem trenera Vincenzo Montelli daje nadzieję. Tutaj Crescent Stars pokonali Chorwację w grupie D.

Następnie w listopadzie w towarzyskim meczu z Niemcami wygrali 3:2. Ale Turcja ma najmłodszą drużynę na EURO 2024, razem z Czechami. Możliwe są również niepowodzenia, takie jak porażka 6:1 z Austrią pod koniec marca. Obrońcy tytułu mistrza Europy Włochy zremisowali 0:0 w pierwszym teście przed rozpoczęciem finałów w zeszłym tygodniu. Kapitan Hoffenheim doznał jednak zerwania więzadła krzyżowego.

Polska – Türkiye Statystyki i bilans:

  • Ostatnie 5 meczów Polska: 3:1 Ukraina (H), 5:4 NE Walia (A), 5:1 Estonia (H), 2:0 Łotwa (H), 1:1 Czechy (H)
  • Ostatnie 5 meczów Turcja: 0:0 Włochy (A), 1:6 Austria (A), 0:1 Węgry (A), 1:1 Walia (A), 3:2 Niemcy (A)
  • Ostatnie 5 meczów Polska vs Turcja: 1:2 (A), 1:0 (H), 3:0 (H), 1:0 (A), 0:1 (A)
READ  Zbudowana propozycja Lashetta na żywo - Gabinet Corony chce usunąć wartość 50 wydarzeń - Polityka wewnętrzna

Obie reprezentacje spotkały się ze sobą 17 razy. Polska z jedenastoma zwycięstwami i trzema remisami wyraźnie prowadzi. Zamiast tego są tylko trzy porażki. Turcy świętowali pierwsze z trzech zwycięstw nad Biało-Czerwonymi w 1957 roku.

Następnie u siebie wygrano kwalifikacje do Mistrzostw Europy w 1972 roku. „Ay-Yildizlilar” wygrał walkę o bilety na mundial w 1994 roku. Wszystkie trzy zwycięstwa Turcji zakończyły się wynikiem 1:0.

Za „Biało-Czerwonymi” przemawia także różnica bramek 39:12. W Polsce turecka selekcja zakończyła się jednym zwycięstwem, jednym remisem (L7) i trzema bramkami (27 straconych bramek) w dziewięciu meczach.

Jeśli gospodarze obejmą prowadzenie w poniedziałkowy wieczór, Betway nagrodzi go kursem 1,83. Jeśli chcesz zarejestrować się u dostawcy na kilka dni przed rozpoczęciem EURO 2024, znajdziesz tam wszystkie potrzebne nam informacje Rejestracja Bitwaya.

Nasza Polska – Türkiye Uwaga: Obie drużyny strzeliły gola

Wskazówka w tej grze testowej nie jest łatwa! Obie drużyny będą chciały pojechać do Niemiec z poczuciem spełnienia, a każda z nich miała ostatnio poczucie spełnienia.

Można się spodziewać, że Turcy znów będą nieco bardziej ofensywni, zwłaszcza po remisie 0:0 z Włochami. Jednak atak Polski był w dobrej formie pomimo bezbramkowego zwycięstwa Lewandowskiego nad Ukrainą 3:1.

Ostatecznie wszystko przemawia za równorzędną walką, w której obie drużyny będą szukać drogi do przodu. Dlatego wzmianka o zwycięstwach obu stron ma większy sens.

Nasza wskazówka dotycząca zakładów sportowych Polska Turcja: „Obie drużyny strzelą gola” po kursie 1,71 w Bwin.

Postaw zakład Polska vs Türkiye już teraz u bukmachera Bwin!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top News

Polityk AfD Höcke z powodu nazistowskich haseł w sądzie: zaskoczony publicznością

Published

on

Polityk AfD Höcke z powodu nazistowskich haseł w sądzie: zaskoczony publicznością

Lider AfD z Turyngii Björn Höcke musiał od poniedziałku ponownie odpowiadać przed sądem okręgowym w Halle. Powód: rzekomo używał zakazanego hasła SA w Jerze w 2023 r. Proces rozpoczął się od kilku wniosków obrony Höckego. Ale te zostały odrzucone.

W W drugim procesie przeciwko przywódcy AfD z Turyngii Björnowi Höcke w związku z nazistowskimi sloganami sąd odrzucił wnioski o immunitet. W poniedziałek na początku rozprawy przed Sądem Okręgowym w Halle prokuratorzy złożyli wniosek o zawieszenie postępowania. Według prezesa Sądu Najwyższego Johna Stengela nie doszło dotychczas do żadnych błędów proceduralnych ani przeszkód proceduralnych.

Zarzuty oskarżonego: Höcke był już wcześniej oskarżony

Dwóch prawników Höckego początkowo kwestionowało właściwość sądu okręgowego. Dodatkowo jego klient otrzymuje publiczną reprymendę. Mówi się, że z tego powodu nie można przeprowadzić uczciwego śledztwa. Medium to „ogień bębna”. Poniedziałkowa rozprawa była kilkakrotnie odraczana w celu omówienia wniosków obrońców.

The Zainteresowanie toczącymi się negocjacjami jest mniejsze niż pierwsze. Niektóre miejsca dla widzów pozostały puste. Treść ponownie dotyczy posługiwania się zakazanym nazistowskim hasłem. Prokuratura w Halle zarzuca politykowi świadome używanie hasła „Wszystko dla Niemiec” podczas wystąpienia AfD w Gerze w grudniu 2023 r. Było to zakazane hasło Sturmabteilung (SA), paramilitarnej organizacji nazistowskiej partii NSDAP.

Hawke zaczął śpiewać przed publicznością

Według prokuratorów Haagke wypowiedział pierwszą część skandowania „Wszystko za…”, a następnie gestami zachęcał publiczność do krzyku „Niemcy”. W tym czasie toczyło się już postępowanie przeciwko Höcke w związku z incydentem, który miał miejsce w Merseburgu w 2021 r. Prokurator stanowy Benedict Bernsen oświadczył w swoim akcie oskarżenia, że ​​jest świadomy odpowiedzialności karnej zawartej w raporcie.

Druga rozprawa w sprawie wyznaczona jest na 26 czerwca. Później zostanie przesłuchany historyk w charakterze biegłego i ogłoszony werdykt – poinformował rzecznik sądu.

Nazistowskie hasła: Pierwszy wyrok przeciwko Höcke w maju

Już W połowie maja Sąd Okręgowy w Halle nałożył na polityka karę w wysokości 13 000 euro za używanie nazistowskiego sloganu w Merseburgu. Strony złożyły odwołanie od tej decyzji. Sprawa trafia teraz do sądu federalnego; Wyrok nie jest jeszcze prawomocny. Na pierwszej rozprawie Hawke argumentował, że nawet jako były nauczyciel historii nie znał tego hasła. Incydent w Gerze należy najpierw zbadać łącznie ze sprawą w Merseburgu.

Urzędy polityczne Höckego nie miały żadnego znaczenia

Orzeczenie z połowy maja nie ma bezpośrednich konsekwencji dla jego kandydatury w wyborach stanowych w Turyngii, które odbędą się 1 września. Höcke grozi do trzech lat więzienia lub grzywna, jeśli zostanie uznany za winnego w drugiej sprawie sądowej, która właśnie się rozpoczęła.

Procesy w Halle nie były ostatnimi przeciwko Hadze. Sąd Okręgowy w Mühlhausen w Turyngii zatwierdził zarzuty postawione politykowi pod zarzutem nawoływania do nienawiści. W szczególności dotyczy to postu Höcke’a na Telegramie z 2022 r. na temat aktu przemocy w Ludwigshafen i zachowań wielu imigrantów. Terminy rozpraw nie zostały jeszcze wyznaczone.

Höcke został sklasyfikowany jako prawicowy ekstremista

Urząd Ochrony Konstytucji w Turyngii klasyfikuje Höckego, który jest szefem partii państwowej AfD i komisji parlamentarnej w niepodległym państwie. Jako prawicowi ekstremiści. Do zdecydowanie prawicowych ekstremistów zaliczają się także stowarzyszenia państwowe AfD w Saksonii, Saksonii-Anhalt i Turyngii.

Więcej o sprawach sądowych przeciwko politykowi AfD Höcke

DPA, MDR (Tanja Rice, Cynthia Seidel, Kalina Punk) | Pierwotnie opublikowano 29 maja 2024 r

Ten temat w projekcie:MDR Saksonia-Anhalt dzisiaj | 24 czerwca 2024 | 19:00

Continue Reading

Top News

Niemcy, Francja i Polska opracowują broń dalekiego zasięgu

Published

on

Niemcy, Francja i Polska opracowują broń dalekiego zasięgu

Ministrowie obrony Niemiec, Boris Pistorius, Francji, Sébastien Lecornu i Polski, Władysław Kociniak-Kamis (od lewej) na spotkaniu trójstronnym w Paryżu. (Picture Alliance / Hans Lucas / Amuri Cornu)

Pistorius powiedział, że deklaracja zamiaru opracowania tej broni zostanie podpisana na lipcowym szczycie NATO w Waszyngtonie. „Pokażemy w Waszyngtonie, jak mocno i wiarygodnie zaangażowani są Europejczycy”. Polityk SPD zwrócił uwagę, że 23 europejskich sojuszników, w tym Niemcy, osiągnęło już lub przekroczyło dwuprocentowy cel NATO w zakresie wydatków na obronę.

Niemcy, Francja i Polska ponownie wyraziły chęć, aby NATO odgrywało w przyszłości większą rolę we wspieraniu Ukrainy. Pistorius wyjaśnił o sojuszu około 50 państw wspierających Ukrainę. Oznacza to, że NATO nie stanie się stroną wojującą – dodał. Tydzień temu sojusz wojskowy ogłosił budowę kwatery głównej w Wiesbaden w Hesji, która będzie koordynować dostawy broni i działania szkoleniowe dla ukraińskich sił zbrojnych.

Co to jest „broń zatrzymująca”?

Według Encyklopedii Brockhausa tak zwana broń dystansowa to zdalnie kierowane lub samonaprowadzające rakiety oraz rakiety używane z powietrza na ziemię. Rakiety manewrujące mogą być odpalane na duże odległości od celu, co sprawia, że ​​samolot szturmowy odpalający broń dystansową nie musi penetrować obszaru systemów obrony powietrznej wroga.

Ta wiadomość została wysłana 24 czerwca 2024 roku w programie Deutschlandfunk.

READ  Dzielenie się ciężarem „braku barier w myśleniu”: Steinmeier wykazuje zrozumienie frustracji związanej z ceną paliwa
Continue Reading

Top News

W Stuttgarcie: w tragicznym wypadku ginie towarzysz Orbana – nie żyje policjant | Aktualności

Published

on

W Stuttgarcie: w tragicznym wypadku ginie towarzysz Orbana – nie żyje policjant |  Aktualności

Stuttgart – [–>Schwerer Unfall in der Kolonne des ungarischen Präsidenten: Auf dem Weg zum Flughafen kam es in Stuttgart zu einem Zusammenstoß von Viktor Orbans (61) Eskorte, in den zwei Polizeimotorräder und ein Auto verwickelt waren. Ein Polizist starb, ein anderer ist schwer verletzt.

Das Unglück ereignete sich gegen 11.15 Uhr am Albplatz im Stuttgarter Stadtteil Degerloch, als eine 69-Jährige mit ihrem BMW die Absperrung für die Präsidenten-Kolonne übersah.

Die Frau fuhr in die Kreuzung Rubensstraße nach links in die Löffelstraße ein, erfasste dabei das Motorrad eines 61-jährigen Polizisten, der den Wagen Orbans begleitete.

Das zweite Motorrad wurde in die wartenden Autos an der Absperrung geschleudert. Dabei fing auslaufendes Benzin Feuer

Foto: 7aktuell.de/Andreas Werner

Durch die Wucht des Aufpralls wurde die Polizei-BMW auf die Dienst-Maschine eines weiteren Beamten (27) geschleudert, der mit ihm die Kreuzung für den Verkehr gesperrt hatte.

Polizist (61) starb im Krankenhaus

Beide Beamten wurden bei dem Unfall schwer verletzt. Der 61-Jährige starb kurz darauf im Krankenhaus.

Polizeipräsident Markus Eisenbraun: „Wir sind über den Unfall unserer Kollegen zutiefst erschüttert. Die tragischen Umstände des Todes unseres geschätzten Kollegen machen uns fassungslos und treffen die gesamte Stuttgarter Polizei ins Mark.“

Viktor Orban hält es im Stadion nicht auf dem VIP-Sitz aus, schaut sich das Spiel gegen Schottland teilweise im Stehen an

Viktor Orban hält es im Stadion nicht auf dem VIP-Sitz aus, schaut sich das Spiel gegen Schottland teilweise im Stehen an

Foto: IMAGO/Sebastian Frej

Viktor Orban hatte am Vorabend den Sieg der ungarischen Nationalmannschaft beim EM-Vorrundenspiel gegen Schottland in der Stuttgarter MHP-Arena gesehen. Er wollte um die Mittagszeit wieder nach Budapest starten. Rund acht Kilometer vor der Ankunft am Flughafen ereignete sich dann das Unglück.

READ  Linge poleca rozmowy: berlińska SPD i Zieloni negocjują sojusz

Damit die Unfall-Ermittlungen nicht von direkten Kollegen der Opfer geführt werden müssen, haben Beamte des Polizeipräsidiums Ludwigsburg sie übernommen. Sie suchen weitere Zeugen und bitten sie, sich bei der Verkehrsinspektion unter 0711-68 69 0 zu melden.

Drama um Ungarn-StarVon Tüchern umhüllt vom Platz getragen

Teaser-Bild

Quelle: Magenta TV

Continue Reading

Trending