Connect with us

entertainment

Oto, jak wspaniały jest „Helen Fisher Show” w ZDF

Published

on

Oto, jak wspaniały jest „Helen Fisher Show” w ZDF
 1. Strona główna
 2. telewizja

uwagi

Przez trzy lata fani musieli obyć się bez „The Helen Fisher Show” – a hitowy serial powróci 25 grudnia 2023 roku. Pierwsze zdjęcia są już dostępne.

1/12Po długiej przerwie Helen Fisher w końcu wita ją ponownie w „The Helen Fisher Show” w 2023 roku. Podczas pokazu kilka razy zmienia ubranie – ma na sobie między innymi ten błyszczący garnitur z żółtą sukienką. © ZDF/Sandra Ludwig
Helen Fisher na scenie. Odwróciła się na bok i uśmiechnęła się, wskazując palcem na kamerę. W tle na scenie pod logo spektaklu rozsiani są tancerze.
2/12Kopia montażu jednego obrazu ZRU (71).jpg © ZDF/Sandra Ludewig
Helen Fisher stoi i pochyla się nad sceną, ramię w ramię. Śmieją się serdecznie i patrzą w dal. Helen Fisher ma na sobie białą koszulę i czarne spodnie, a Tahnee ma na sobie cekinowy kombinezon.
3/12Helen Fisher również wita w swoim programie kilku gości: tutaj gwiazda komedii Tahnee wygląda niesamowicie podobnie do piosenkarki. © ZDF/Sandra Ludwig
Helen Fisher i Sherine David występują razem na scenie. Helen Fisher ma na sobie strój ozdobiony czerwonymi cekinami i brokatem, a Sherine David ma na sobie strój ozdobiony fioletowymi cekinami i brokatem. Jednocześnie podnieśli prawe ręce. Tuż przed nimi tańczy kilku tancerzy.
4/1288413-0-13 (1).jpg © ZDF/Sandra Ludwig
  Helen Fisher wisi w powietrzu, trzymana jedynie za ręce akrobaty wiszącej do góry nogami na trapezie. Poniżej możecie zobaczyć więcej akrobatów i tancerzy niosących okrągłą platformę.
5/12Będzie nie tylko uroczo, ale i oszałamiająco. Helen Fisher nie obejdzie się bez akrobacji, unosząc się w powietrzu. © ZDF/Sandra Ludwig
Beatrice Egli i Helen Fisher stoją na scenie i patrzą w bok. Śpiewają razem w duecie.
6/12Kopia montażu jednego obrazu ZRU (64).jpg © ZDF/ Sandra Ludewig
Peter Maffei i Helen Fisher śpiewają naprzeciw siebie. Trzymają ją za rękę. W tle gra orkiestra.
7/12Kopia montażu jednego obrazu ZRU (65).jpg © ZDF/Sandra Ludewig

Helen Fisher i Tom Peake w centrum uwagi. Są przebrani za Barbie i Kena. Po każdej stronie znajduje się tancerz z tancerką. Wszyscy nie mogą się doczekać. W tle zaznaczony jest różowy świat.
8/12Kopia montażu jednego obrazu ZRU (66).jpg © ZDF/ Sandra Ludewig
Ben Zucker i Helen Fisher występują razem na scenie. Helen Fisher ma na sobie skórzaną sukienkę i konfrontuje się z Benem Zuckerem, który na niej tańczy. W tle gra zespół.
12.09Kopia montażu jednego obrazu ZRU (67).jpg © ZDF/Sandra Ludewig
Włoski tenor Il Volo flankuje Helene Fischer. Są pochłonięci rozmową.
10/12Kopia montażu jednego obrazu ZRU (68).jpg © ZDF/Sandra Ludewig
Helen Fisher i Nina stoją obok siebie na scenie i śpiewają. Oddział Niny stoi w pobliżu. słowo
11/12Kopia montażu jednego obrazu ZRU (69).jpg © ZDF/Sandra Ludewig
Vanessa Amorosi, Helen Fisher i Dave Stewart występują razem na scenie. Amorosi wznosi ręce do nieba, Helen Fisher bokiem do przodu, a Dave Stewart gra na gitarze. Zachęcają społeczeństwo do udziału. Za nią gra zespół.
12.12Kopia montażu jednego obrazu ZRU (70).jpg © ZDF/Sandra Ludewig

Düsseldorf – „Helen Fischer Show” zostało już nagrane, ale wszyscy fani, którym nie udało się zdobyć biletów na nagrania 1 i 2 grudnia, będą musieli poczekać do Bożego Narodzenia. Następnie w ZDF Helen Fisher (39 l.) wita widzów w swoich salonach w domu. Ale jest kilka zdjęć z wyprzedzeniem, które pokazują, jak niesamowity jest ten hitowy program. Piosenkarka nosi wiele błyszczących sukienek, a nawet można ją zobaczyć w roli Barbie w „The Helen Fisher Show”.

READ  Mówi się, że papież Jan Paweł II okrywał księży

Również interesujące

uwagi

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Najlepszy film pochodzi z Polski

Published

on

Najlepszy film pochodzi z Polski

Görlitz (dpa/sn) Na 21. Festiwalu Filmowym w Nissi polski film „Tyle conic” (Nic dobrego) w reżyserii Grzegorza Dybowskiego otrzymał nagrodę dla najlepszego filmu fabularnego. „Bardzo polityczny i niestety bardzo rzadki pogląd na ludzi znajdujących się w wielkiej rozpaczy pomiędzy żądaniami Brukseli, która często nie jest zaznajomiona z lokalnymi warunkami, a życiem na wsi, społeczności… Młodym grozi rozdarcie”. W sobotę w Görlitz wyjaśniają swoją decyzję. Film śledzi podziały społeczne, ale także pokazuje nadzieję i lepszą przyszłość.

Wśród innych „Ryb Nysy” znaleźli się Magdalena Šelica i Marta Neradkiewicz („Lek” Slavomira Fabickiego) za najlepszą kreację aktorską, Michał Łosoński („Mok” Matthiasa Breklera) za najlepszą scenografię oraz Claudiusz Krostowski („Ultima Thule”) zdobył nagrodę za najlepszy scenariusz. Za najlepszy film dokumentalny i nagrodę specjalną jury wybrało „Skad dokad” reżysera Macka Hameli, a za najlepszy film krótkometrażowy „Milczenie 600 milionów wyników” reżyserki Sophie Lahusen. Nagrody Publiczności trafiły do ​​filmu fabularnego „Rohbau” Tuny Kaptan oraz dokumentu „Echoes from the Borderland” Lary Meliny Bros. Najpopularniejszym filmem krótkometrażowym był „Na żywo” Mary Tamković.

Od 14 do 19 maja około 90 filmów fabularnych, dokumentalnych i krótkometrażowych zostanie wyświetlonych w 19 lokalizacjach na Festiwalu Filmowym Nysa w trójkącie pomiędzy Niemcami, Polską i Czechami. Oprócz trzech konkursów i różnorodnych cykli filmowych w programie znajdują się koncerty, wystawy, odczyty i koncerty. Tym razem skupimy się na kobiecej perspektywie.

READ  Mówi się, że papież Jan Paweł II okrywał księży
Continue Reading

entertainment

„EM: Polska-Holandia” od niedzieli w RTL: powtórka Mistrzostw Europy w piłce nożnej w internecie i telewizji

Published

on

„EM: Polska-Holandia” od niedzieli w RTL: powtórka Mistrzostw Europy w piłce nożnej w internecie i telewizji

W niedzielę (16 czerwca 2024) w telewizji wyemitowano program „EM: Polska – Holandia”. Na news.de dowiesz się, kiedy i gdzie można oglądać Mistrzostwa Europy w piłce nożnej z powtórką „Rundy Wstępnej, Grupy D”, wyłącznie w telewizji lub cyfrowo w bibliotece multimediów.

AM: Niemcy – Szkocja w ZDF Zdjęcie: ZDF, przesłane przez FUNKE Software Guides

W niedzielę (16 czerwca 2024 r.) w telewizji o godzinie 13:30 wyemitowano program „EM: Polska – Holandia”. Jeśli przegapiłeś transmisję w RTL z „Rundą Wstępną, Grupa D”: sprawdź bibliotekę multimediów RTL TV Now. Znajdziesz tam wiele raportów telewizyjnych, które można przesyłać strumieniowo online jako wideo na żądanie po ich wyemitowaniu. Z reguły program można znaleźć w Internecie po jego emisji w telewizji. Niestety nie dotyczy to wszystkich przesyłek. Niestety w najbliższej przyszłości w telewizji klasycznej nie będzie powtórki RTL.

„EM: Polska-Holandia” w telewizji: O to właśnie chodzi w „Rundze Wstępnej, Grupa D”.

Pierwsza runda w Hamburgu. Polska selekcja bardzo rozczarowała w kwalifikacjach, zajmując trzecie miejsce w grupie za Albanią i Czechami i dochodząc do rundy finałowej dopiero przez kwalifikacje. Dotychczasowy rekord Mistrzostw Europy jest równie niepokojący: poza dotarciem do ćwierćfinału w 2016 roku, Polacy w pozostałych trzech występach pozostali bez zwycięstwa, zawsze zajmując ostatnie miejsce w grupie. Taki los grozi im teraz ponownie w obliczu silnej konkurencji. (Źródło: RTL, przepisane przez FUNKE Program Magazines)

„EM: Polska – Holandia” w telewizji: wszystkie informacje w skrócie

Cecha: Runda wstępna, Grupa D

W:rtl

Rok produkcji: 2024

Długość: 255 minut

Z dużą precyzją: Tak

Wszystkie odcinki „EM: Polska – Holandia” w telewizji

WIĘCEJ ROZRYWKI: W naszych poradach dotyczących telewizji zawsze znajdziesz coś dla siebie.

Gdzie i kiedy można obejrzeć pozostałe edycje „EM: Polska – Holandia” można dowiedzieć się tutaj:

READ  Dziś transmisja piłki ręcznej: Polska vs Słowenia w bezpłatnej telewizji oraz transmisja na żywo meczu Pucharu Świata
Tytuł odcinka rój konsekwencja data czas kanał cały czas
Runda eliminacyjna, Grupa E 0 0 17 czerwca 2024 r 14:00 z prawej do lewej 210 minut
Runda wstępna, grupa szósta 0 0 18 czerwca 2024 r O 17:00 z prawej do lewej 195 minut
Runda eliminacyjna, Grupa B 0 0 19 czerwca 2024 r 14:00 z prawej do lewej 210 minut
Runda eliminacyjna, Grupa E 0 0 21 czerwca 2024 r 14:00 z prawej do lewej 210 minut
Runda wstępna, grupa szósta 1 6 22 czerwca 2024 r 13:30 z prawej do lewej 255 minut

(Numery sezonów i odcinków są przydzielane przez odpowiednich nadawców i mogą różnić się od oznaczeń w oficjalnych przewodnikach po odcinkach)
On podąża News.de Już w środku WhatsApp, Facebook, Świergot, Pinteresta I youtube? Tutaj znajdziesz gorące aktualności, aktualne filmy i bezpośredni kontakt z redakcją.

Ten tekst powstał na podstawie danych z Kolekcji Funke. Jeśli masz jakieś uwagi lub uwagi, możesz je przesłać do nas na adres [email protected].

rouge/news.de

Continue Reading

entertainment

Finał GNTM został rozerwany przez widzów już po pierwszym akcie

Published

on

Finał GNTM został rozerwany przez widzów już po pierwszym akcie
 1. tz
 2. telewizja

Naciska

Finał GNTM z udziałem Heidi Klum ma dopiero kilka minut, a w sieci krąży już mnóstwo plotek. Winna temu jest amerykańska gwiazda popu.

Kolonia – Przed zakończeniem niemieckiego programu Next Top Model (GNTM) sporo fanów zastanawiało się, czy Heidi Klum (51 lat) również wystąpi ponownie. Tuż po godzinie 20:15 w czwartek (13 czerwca) było już jasne: tym razem nie wystarczyło na cały utwór. Jednak najwyraźniej niektórzy woleliby posłuchać śpiewu modelki niż występu, który początkowo zapewniał akompaniament.

Ze względu na napisy początkowe: widzowie GNTM chcą, aby Heidi Klum została piosenkarką

Marsz inauguracyjny otworzył amerykańska gwiazda muzyki pop Robin S. (62 lata) ze swoim przebojem „Show Me Love” (1990). Heidi Klum sama zaśpiewała kilka pierwszych taktów, ślizgając się po scenie na dużym, czerwonym sercu LED ustawionym na podłodze. „Wiem, jak bardzo chciałbyś, abym dzisiaj ponownie zaśpiewała Ci piosenkę, ale wolę zostawić to innym” – zażartowała, po czym pozostawiła scenę swojemu gościowi.

Jednak gdy nominowani do GNTM przechadzali się po scenie, uśmiechając się w rytm melodii hymnu narodowego, który ma już 30 lat, wielu widzów ProSieben w domu nie było w nastroju. A przede wszystkim akt otwarcia był za to odpowiedzialny. „Heidi też mogła tam śpiewać” – napisał jeden z rozczarowanych fanów w X.

Zaledwie kilka minut później: Finał GNTM został całkowicie rozdarty w Internecie

Robin S. również poniósł porażkę. Bezlitosny także wobec innych telewidzów: „Śpiew jest coraz gorszy z każdą sekundą” – napisał jeden z użytkowników, podczas gdy w innych postach za śpiew karano słowami „podziemny”, „nie do zniesienia” lub „strasznie pokręcony”. Wielu fanów GNTM uważało, że pomyślne zakończenie powinno być inne.

Plakat GNTM przedstawia Heidi Klum i piosenkarkę pop Robin S.
Na planie Robin S. wprawiła wszystkich w dobry nastrój swoim hitem „Show Me Love” – ale nie przełożyło się to na wielu telewidzów. © ProSieben/Richard Hübner & Avalon.red/Imago

Komentarze typu „Dlaczego śpiew jest gorszy od śpiewu Heidi?” „Zaledwie po 5 minutach serial jest po prostu kolejnym gorączkowym marzeniem” lub „OK, w skali od 1 do 10, jak frustrujące było pierwsze 10 minut?” Po pierwszych minutach zakończenia była to raczej reguła niż wyjątek. Przy okazji: przed wielkim występem Heidi Klum podzieliła się rzadkim zdjęciem ze swoim przyrodnim bratem. Wykorzystane źródła: „Niemiecki następny top model” (ProSieben, premiera 13 czerwca 2024 r.), twitter.com

READ  Dziś transmisja piłki ręcznej: Polska vs Słowenia w bezpłatnej telewizji oraz transmisja na żywo meczu Pucharu Świata
Continue Reading

Trending