Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Nowy grywalny zwiastun gry Ratchet & Clank: Rift Apart zawierający Lombax Rivet

Nowy Odtwórz zwiastun Także Blog PlayStation Przedstawiamy nowe spojrzenie na Ratchet & Clank: Rift Apart, który zostanie wydany wyłącznie na PlayStation 5 11 czerwca.

Zwiastun rozgrywki oferuje fascynujący wgląd w pełen akcji świat Ratchet & Clank: Rift Apart i przedstawia wojownika Lumbax Resistance. Dodatkowo nowe światy, bronie i gadżety są wprowadzane w miarę, jak bohaterowie wyruszają na swoją przygodę.

Piosenka pochodzi ze zwiastuna DEVO, którego współzałożycielem jest Mark Mothersbaugh. Mark pracował już jako autor przy trzech oryginalnych grach Crash Bandicoot i Jak & Daxter, w serialach animowanych, takich jak Rugrats lub w filmie Thor: Tag der Ende. Teraz Mark Mothersbaugh przejmuje rolę autora ścieżki dźwiękowej do Rift Apart.

Odtwórz stan 29. kwietnia

Nowy numer State of Play ukaże się 29 kwietnia o 23:00 CEST, w którym Ratchet & Clank: Rift Apart odegra pierwszoplanową rolę. Widzowie mogą spodziewać się ponad 15 minut nowej rozgrywki.

Über Ratchet & Clank: Rift Apart

Ratchet & Clank: Rift Apart to zupełnie nowa odsłona popularnej serii przygodowej gry akcji od Insomniac Games. Kiedy zło d. Nefarious aktywuje urządzenie, które pozwala mu podróżować w alternatywnych wymiarach – do galaktyk, gdzie zawsze wygrywa – Ratchet i Clank są rozdzieleni. Próbując ponownie się odnaleźć, spotykają nowego wojownika, który stawia opór Lombaxowi, eksplorują znane i nieznane lokalizacje (z pewnymi wymiarowymi niespodziankami w sklepie) i posiadają zupełnie nowy arsenał odkrytej broni.

Dla graczy, którzy nie mieli żadnego doświadczenia z Ratchet & Clank, ta przygoda z własną historią jest idealnym wprowadzeniem. Wieloletni fani serii odkryją wiele głębszych odniesień do poprzednich gier.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem Oficjalna strona internetowa i dalej Blog PlayStation Dostępny.

ZAP-Hosting Gameserver i Webhosting