Connect with us

Tech

Konkurs Safari – rozdajemy 2x Monster Hunter Rise na Nintendo Switch Nintendo Connect

Published

on

Pojawia się w piątek Nowy Pokemon Snap do Przełącznik Nintendo. W tej grze, zainspirowanej klasycznym Nintendo 64, wyruszasz na wycieczkę po Lentil District i robisz zdjęcia Pokemonom w różnych środowiskach, od palących pustyń po gęste dżungle. Inną grą, w której możesz robić równie piękne zdjęcia jest Monster Hunter Rise Co prowadzi nas do dzisiejszej rywalizacji z Nintendo.

Monster Hunter to nie tylko prawdziwe arcydzieło pod względem rozgrywki, ale także w końcowej części gry naprawdę przyciąga wzrok, jeśli chodzi o scenerię, jego wioskę Camora i same potwory. Monster Hunter Rise możesz Przeczytaj tutaj. Dzisiaj Wydarzenie Digital Monster Hunter Traktujemy to jako okazję do nowej kampanii z tobą, małej kampanii Zdjęcia potworów z Safari. Możesz wygrać dwie kopie Monster Hunter Rise do Przełącznik Nintendo.

Jak wziąć udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, potrzebujesz pełnej wersji Monster Hunter Rise Lub bezpłatna wersja próbna od Nintendo eShop. Polowanie na potwory jest przyjemniejsze z przyjaciółmi. Każdy, kto jest właścicielem gry, może wygrać ją dla dwóch znajomych, a każdy, kto korzysta z wersji demonstracyjnej, ma szansę zdobyć jedną kopię dla siebie i kopię do swojego łowczego rzemiosła.

  • Pełna wersja: Zrób piękne zdjęcie jednego z potworów w grze i opublikuj je na Twitterze lub Instagramie. Tam możesz oznaczyć dwóch znajomych, z którymi będziesz miał do czynienia w grze, aby mogli łowić razem z Tobą i nami. Przykład tekstu: „HejIKAY_SP, shaddric, spójrz na tego fajnego potwora z #MHRise. Przy odrobinie szczęścia zrobimy Osadź tweeta Wkrótce wyruszymy razem na ryby! „
  • Wersja próbna: Zrób piękne zdjęcie jednego z potworów w grze i opublikuj je na Twitterze lub Instagramie. Tam oznaczasz znajomego, z którym będziesz zaangażować się w grę, aby mógł łowić razem z Tobą i nami. Przykładowy tekst:Hej Osadź tweetaObecnie gram w demo #MHRise i uwielbiam tę bestię. Przy odrobinie szczęścia będziemy Osadź tweeta Wkrótce wyruszymy razem na ryby! „
READ  Google wprowadza nowe aktualizacje, aby zmniejszyć złe wyniki wyszukiwania

Jeśli wygrasz, napiszemy do osób wymienionych w tweecie z prośbą o podanie ich adresu pocztowego. Dlatego upewnij się, że Twoi znajomi również chcą wziąć udział w konkursie i aktywnie korzystać ze swoich kont w mediach społecznościowych, aby mogli Monster Hunter Rise Otrzymałem również. W zależności od konfiguracji, powinieneś śledzić nas, abyśmy mogli wysłać Ci bezpośrednią wiadomość. Konkurs się kończy 8 maja 2021 r. O godzinie 23:59.

Kwalifikowalność do udziału:
Każdy, kto ma stałe miejsce zamieszkania w Niemczech lub Austrii i ma co najmniej 12 lat, może wziąć udział. Jednak pracownicy Nintendo Connect lub partnerzy konkurencji, o których mowa powyżej, są wykluczeni z konkursu.

Powiadomienie o wygranej:
Zwycięzcy zostaną powiadomieni w formie tekstowej za pośrednictwem swoich kont w mediach społecznościowych (Twitter lub Instagram).

Prywatność:
Uczestnicy wyrażają zgodę na publikację zarejestrowanych nazw użytkowników. Dane osobowe będą wymagane do przesłania nagród tylko od zwycięzców w momencie przyznania nagrody. Wymagana jest również zgoda na przekazywanie danych dotyczących wysyłki stronom trzecim (takim jak partnerzy sponsorujący lub firmy logistyczne). Bez przekazania danych dotyczących wysyłki i wyrażenia zgody na przekazanie tych danych do wysyłki stronom trzecim, żadne zwycięskie przedmioty nie mogą zostać wysłane do odpowiednich zwycięzców. Dane osobowe zostaną usunięte w ciągu czterech tygodni od zakończenia konkursu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące ochrony danych, możesz skontaktować się z nami pod adresem [email protected].

Różne:
Płatność gotówką za nagrodę nie jest możliwa. Nie ma prawa do wypłaty lub wymiany nagrody. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do nadzwyczajnego zakończenia konkursu z ważnych powodów. Decyzja sędziów jest ostateczna.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

„Szok” w NASA: Zderzenie dwóch satelitów było bliżej, niż oczekiwano

Published

on

„Szok” w NASA: Zderzenie dwóch satelitów było bliżej, niż oczekiwano

Pod koniec lutego zbliżające się zderzenie dwóch satelitów było znacznie bliżej, niż wcześniej sądzono. Choć początkowo zakładano, że nieaktywny rosyjski satelita szpiegowski Cosmos i amerykański satelita obserwacyjny Ziemi TIMED minęły się od siebie o około 20 metrów, to według nowych analiz było to mniej niż 10 metrów. Poinformował o tym magazyn Electronic Space Cytowane przez Pam Milroy z NASA. Kilka dni temu na konferencji kosmicznej wyjaśniła, że ​​odkrycie przeraziło wszystkich w NASA: „To był prawdziwy szok – dla mnie osobiście i dla wszystkich w NASA”. Zderzenie mogło mieć katastrofalne skutki.

reklama

NASA otrzymała informację z kilkugodzinnym wyprzedzeniem, że oba satelity zmierzają w kierunku nieuchronnej kolizji Ogłoszono to 28 lutego. NASA zakładała wówczas, że obie planety miną się nawzajem, ale w wyniku zderzenia wygenerowane zostaną duże ilości śmieci. Ponadto kolizja mogła oznaczać koniec misji TIMED, poświęconej badaniu atmosfery ziemskiej. Jeszcze 28 lutego Amerykańska Agencja Kosmiczna ogłosiła, że ​​oba satelity minęły się i w dającej się przewidzieć przyszłości nie zbliżą się do siebie na swoich orbitach. Jak blisko było tego, stało się jasne dopiero później.

Ponieważ obydwoma satelitami nie można było już sterować z Ziemi, osoby odpowiedzialne za Ziemię musiały siedzieć bezczynnie i czekać. Gdyby się zderzyły, powstałaby duża chmura gruzu, złożona z fragmentów różnej wielkości, przyspieszająca wokół Ziemi z prędkością dziesiątek tysięcy kilometrów na godzinę. Potem już tylko czekali, aż „wystrzelą dziurę w innym statku kosmicznym, potencjalnie zagrażając ludziom”, jak nadal cytuje SpaceMilroy.

Wraz ze wzrostem liczby satelitów na orbicie wzrasta również ryzyko takich zbliżających się kolizji. Nawet jeden z nich może wystarczyć, aby rozpocząć reakcję łańcuchową, w wyniku której szczątki wymazują orbity całych satelitów. Jest to jeden z powodów, dla których ludzie wielokrotnie ostrzegają przed zagrożeniami związanymi ze śmieciami kosmicznymi, czyli nieaktywnymi obiektami, które nie są już w stanie manewrować na orbicie. Szczególnie ostra krytyka dotyczy praktyki niszczenia satelitów w przestrzeni kosmicznej w celach testowych, co również powoduje powstawanie takich chmur śmieci. Niedawno taki test przeprowadzony przez Rosję naraził Międzynarodową Stację Kosmiczną (ISS) na niebezpieczeństwo. Ponieważ możliwe jest przynajmniej uniknięcie tych chmur gruzu, wezwania do zakończenia takich testów stają się coraz głośniejsze.

READ  Liczba graczy wzrosła do 700 000 – SHOCK2


(meh)

Do strony głównej

Continue Reading

Tech

Niespodzianki w nowej funkcjonalności WhatsApp – długie dotknięcie wiadomości otwiera nową opcję

Published

on

Niespodzianki w nowej funkcjonalności WhatsApp – długie dotknięcie wiadomości otwiera nową opcję
  1. Strona główna
  2. panorama

Naciska

Nowa funkcja notatek w WhatsApp może ułatwić życie użytkownikom. Z planowaną innowacją Messengera wiąże się jednak pewien problem.

Brema – Ostatnio doszło do… WhatsApp Trochę zmian. Zacząłem kilka tygodni temu Usługa Messenger wprowadza nowy design. Wielu użytkowników zauważyło, że kolor ich komunikatora zmienił się z niebieskiego na zielony. Chociaż zmiana ta została dotychczas wdrożona tylko dla niektórych użytkowników, WhatsApp już planuje kolejną aktualizację: zintegrowaną funkcję notatek.

WhatsApp planuje wprowadzić nową funkcję, z której będzie można korzystać poprzez długie naciśnięcie wiadomości

Ogólnie oświecony blog fanów WABetaInfo Stwierdzono, że WhatsApp pracuje nad „integracją funkcji robienia notatek z przyszłą aktualizacją aplikacji”. Według raportu niektórzy użytkownicy wersji beta mogą już testować tę funkcję, ale nadal znajduje się ona na etapie rozwoju. Użytkownicy WhatsApp mogą obecnie długo naciskać poszczególne wiadomości, aby otworzyć menu kontekstowe oferujące różne opcje. Za pomocą tego menu użytkownicy mogą przesyłać dalej, kopiować, przypinać i odpowiadać na wiadomości. Planowana aktualizacja ma na celu dodanie kolejnej funkcjonalności.

WhatsApp prawdopodobnie będzie pracował nad funkcją notatek dla swojego komunikatora. (Awatar) © Thomas Trutschel/imago-images

Zrzut ekranu z wersji beta WhatsApp WABetaInfo Pokazuje, że dodano element menu Dodaj do notatki. Dzięki temu użytkownicy za pomocą kilku kliknięć utworzą nową notatkę z wiadomości i szybko zapiszą ważne informacje. Ta funkcja może być szczególnie przydatna do szybkiego zapisywania otrzymanych adresów lub informacji o płatnościach bez konieczności ręcznego przesyłania ich do aplikacji do robienia notatek.

WhatsApp otrzymuje funkcję notatek – na razie zwykli użytkownicy są wykluczeni

Istnieje jednak problem innowacji. Wydaje się, że WhatsApp opracował tę funkcjonalność głównie dla klientów biznesowych. Dlatego funkcja notatek będzie prawdopodobnie początkowo dostępna tylko dla użytkowników WhatsApp Business. Dlatego też zwykli użytkownicy zwykłego komunikatora początkowo nie będą mogli skorzystać z nowej funkcjonalności.

READ  Zoom pozwala uczestniczyć w spotkaniach wideo w postaci zwierzaka

WhatsApp

W 2009 roku uruchomiono i rozwijano program do obsługi komunikatorów internetowych Najpopularniejszy od lat program do obsługi wiadomości błyskawicznych W Niemczech. Od 2014 roku firma jest częścią spółki-matki Facebooka, Meta Platforms.

WhatsApp Business został uruchomiony w 2018 roku i jest skierowany szczególnie do właścicieli małych firm. WhatsApp twierdzi na swojej stronie internetowej, że komunikator „ułatwia komunikację z klientami dzięki funkcjom automatyzacji, organizowania i szybkiego reagowania na wiadomości”. Jeśli funkcjonalność zostanie dobrze przyjęta przez użytkowników biznesowych, można przynajmniej rozważyć przeniesienie jej na standardowy komunikator.

W kwietniu WhatsApp ogłosił także dalsze zmiany w swoich warunkach świadczenia usług. Tutaj Użytkownicy muszą podjąć niezbędne działania, aby móc dalej korzystać z Usługi. (fd)

Continue Reading

Tech

Mini PC z procesorem AMD Ryzen 8000G w wysokiej jakości 3-litrowej obudowie

Published

on

Mini PC z procesorem AMD Ryzen 8000G w wysokiej jakości 3-litrowej obudowie

Tajwański producent Gigabyte ma Gigabyte Metal Gear Plus Wprowadzono nową serię ultrakompaktowych minikomputerów opartych na 3-litrowej aluminiowej obudowie, która zawiera wiele procesorów AMD Ryzen 8000G („Phoenix”) z maksymalnie 8 rdzeniami Zen 4 i Radeon 700M z maksymalnie 12 jednostkami CU i maksymalną wydajnością. wynosi 768 jednostek cienia. W sumie trzy Barbones dla użytkowników z branży DIY są gotowe do wprowadzenia na rynek.
źródło: GB

Gigabyte Metal Gear Plus (8)
źródło: GB

Gigabyte Metal Gear Plus (4)
źródło: GB

Gigabyte Metal Gear Plus (5)
źródło: GBChińska platforma e-commerce jd.com będzie oferować w chwili premiery trzy Barbones w następującej konfiguracji.

Barbone składa się z odpowiedniego pakietu APU Zen 4, płyty głównej Gigabyte Aorus B650I ITX, niskoprofilowej chłodnicy Jonsbo i kompaktowej „3-litrowej obudowy” o wymiarach 200 x 210 x 85 mm wykonanej z aluminium. Systemy są również oferowane jako najlepsze komputery do gier z 16 GB pamięci DDR5-5600 i 512 GB NVMe SSD w cenie 899, 739 i 689 dolarów.Gigabyte Metal Gear Plus (2)
źródło: GB

Gigabyte Metal Gear Plus (3)
źródło: GBOprócz zasilacza GAN o mocy 180 W dostępne są również Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3, LAN 2,5 Gb/s, a także HDMI 2.1a i DisplayPort 2.0. Nie zostało jeszcze jednoznacznie wyjaśnione, czy Gigabyte będzie oferować także w tym kraju serię Metal Gear Plus. Obecnie uwaga skupia się na regionie azjatyckim.Gigabyte Metal Gear Plus
źródło: GB

Gigabyte Metal Gear Plus
źródło: GBREAD  Liczba graczy wzrosła do 700 000 – SHOCK2
Continue Reading

Trending