Connect with us

entertainment

Nipplegate powraca: ESC już się skończyło w Austrii

Published

on

Comeback des „Nipplegate”
W przypadku Austrii ESC już się skończyło

Nie każdy ma miejsce w Finale Konkursu Piosenki Eurowizji. Vincent Bueno, kandydat z Austrii, przechodzi przez to bolesne doświadczenie. Działa lepiej na Islandii, chociaż grupa w ogóle nie ma wstępu na scenę. Następnie są głębokie spostrzeżenia.

Finał Konkursu Piosenki Eurowizji 65 dobiegł końca: wieczorem m.in. w Rotterdamie, Szwajcarii, Portugalii, San Marino i Islandii zakwalifikowałem się do drugiego półfinału wielkiego programu w sobotni wieczór. Z kolei Austria została wyeliminowana z Vincentem Bueno, Dania z duetem Fyr og Flamme, a Polska z Rafale.

Łącznie 17 krajów rywalizowało w drugich półfinałach o dziesięć wolnych miejsc w finale. W półfinale zaprezentowano wiele elementów, które sprawiły, że ESC przez lata stała się globalną marką – w tym fontanny przeciwpożarowe i maszyny wiatrowe. W końcu widzowie telewizyjni powiedzieli swoje słowo. Jury podjęło decyzję już poprzedniego wieczoru. Chociaż drugie półfinały były muzycznie słabsze niż pierwsze półfinały we wtorek wieczorem, to również dostarczyło kilku atrakcji.

Fiński zespół Blind Channel wrócił do ESC 15 lat po tym, jak fiński zespół Lordi – Blind Channel wygrał kwalifikacje do „Dark Side”. Chociaż nie mogła zacząć mieszkać w swojej grupie ze względu na przypadek Corony i odtwarzano tylko nagrane wcześniej wideo, Dadi og Gagnamagnid z Islandii również dotarła do finału. Grupa ma duże szanse na zdobycie pierwszego miejsca. Czarna Mamba zakwalifikowała się z Portugalii z imponującym występem.

Senhit oferuje głęboki wgląd

Pozostałe kraje kwalifikujące się to Albania, Serbia, Bułgaria, Mołdawia i Grecja. Amerykański raper Flo Reda wystąpił u boku piosenkarza San Marino Sinhitt. Senhit zapewnił również mały powrót do „Nipplegate”. Kiedy punkty zostały przyznane, jej zwiewna sukienka dała głęboki wgląd w to, co niektórzy fani ESC na Twitterze związali ze wspomnieniem „Nipplegate” z 2004 roku. W tym czasie prawa pierś piosenkarki Janet Jackson została na chwilę odsłonięta pośrodku. finału NFL. Super Bowl jest w programie, wywołując skandal w Stanach Zjednoczonych.

To, że Rotterdam będzie gospodarzem finału ESC w tym roku, wynika z wygrania ostatniego finału ESC przez Duncana Laurence’a w 2019 roku. Wbrew temu, co planowano, Laurence nie pojawi się bezpośrednio na pokazie w finale ESC w sobotni wieczór, zaraził się infekcją koronawirus. W pierwszym półfinale we wtorek wieczorem Lawrence wciąż grał.

Finaliści ESC zostali odwołani w zeszłym roku z powodu pandemii Corona. Przez długi czas nie było wiadomo, w jakich ramach odbędzie się Rada Społeczno-Gospodarcza. Jednak widzowie mogą teraz uczestniczyć w finale w sobotę, pomimo surowych środków bezpieczeństwa w Rotterdamie. Półfinały odbyły się również przed publicznością.

W meczu finałowym po raz pierwszy na żywo wystąpi niemiecka gwiazda Gendrick. Podobnie jak przedstawiciele drugiej „Wielkiej Piątki”, poza Niemcami, Francją, Wielką Brytanią, Włochami i Hiszpanią oraz gospodarzami Holandii, ma bezpieczne miejsce w finale. Hamburger nie ma żadnych szans w biurze bukmacherskim, jest na jednym z tylnych miejsc. Ulubionym jest włoski zespół Maneskin, a Malta i Francja są również bardzo popularne.

READ  Yvonne Woelke kpi z występu Iris Klein na Tygodniu Mody
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Polski reżyser wyświetla w Cannes film biograficzny o Putinie wykorzystującym sztuczną inteligencję

Published

on

Polski reżyser wyświetla w Cannes film biograficzny o Putinie wykorzystującym sztuczną inteligencję

„Putin nie jest szalony. Dla niego liczy się tylko jego ego” – mówi o rosyjskim prezydencie reżyser Patrick Vega. Pomysł na film przyszedł mu do głowy wkrótce po wybuchu wojny na Ukrainie.

W końcu Putin umiera. Polski reżyser Patrick Vega, którego film o prezydencie Rosji Władimirze Putinie był pokazywany na marginesie Festiwalu Filmowego w Cannes, powiedział: „To powinno być szczęśliwe zakończenie”. Ponieważ prawdziwy Putin był niedostępny, Vega użył sztucznej inteligencji, aby wyglądać jak deepfake – technika, która fascynuje wielu ludzi w świecie filmu, ale także ich przeraża, ponieważ boją się o pracę i autentyczność filmów.

Polak, który do tej pory zajmował się głównie produkcją filmów gangsterskich, powiedział, że początkowo chciał stworzyć swoją kinową osobowość za pomocą prawdziwych materiałów filmowych z udziałem Putina. Ale jakość nie była wystarczająco dobra dla dużego ekranu. Sztuczna inteligencja (AI) „potrzebuje pożywienia. Do działania wymagane jest 20 000 obrazów o wysokiej rozdzielczości. Zamiast tego opracował nową technologię, która wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby nadać twarz prawdziwemu aktorowi rangi Putina.

„Instrukcja obsługi” dla Putina

„Chciałam wpełznąć do głowy Putina” – powiedziała Vega. A jego film należy rozumieć jako swego rodzaju „instrukcję obsługi” dla rosyjskiego prezydenta. „Putin nie jest szalony. Dla niego liczy się tylko jego ego” – powiedział reżyser, który wpadł na pomysł filmu wkrótce po rozpoczęciu wojny na Ukrainie. Rezultatem jest połączenie thrillera politycznego i psychologicznego portretu rosyjskiego władcy. obejmujące około 60 lat jego życia.

Vega chce także w przyszłości zaoferować opracowaną przez siebie technologię AI innym producentom, na przykład do tworzenia scen z dodatkami. „Możecie mi przysłać pustą ulicę, a ja stworzę dla nich tłum” – wyjaśnił. Bohaterowie są całkowicie sztuczni, więc nie ma problemu z prawami do wizerunku, a jest to znacznie tańsze niż kręcenie z dużą ilością statystów.

READ  Bulent Ceylan nie przestaje śpiewać w Wolfsburgu - Kultura i koncerty - Aktualności

Czas pokaże, czy fałszywy Putin przekona opinię publiczną. Według dystrybutora film sprzedał się już do ponad 50 krajów. Film wejdzie do kin na całym świecie 26 września.

(Na czerwono/APA/AFP/Ulrich Koltermann)

Przeczytaj więcej na te tematy:

Continue Reading

entertainment

Poważny wypadek samochodowy! Ze szpitala donosi Laila Lahwar

Published

on

Poważny wypadek samochodowy!  Ze szpitala donosi Laila Lahwar

„Ja też nie wiem, gdzie jest Mike…” – napisano późnym wieczorem w sobotę Obóz w dżungli-Gwiazda Laila Lahwar nagle usłyszała historię ze szpitala: ona i jej chłopak, Mike Hayter, mieli wypadek samochodowy!

W sobotnie popołudnie wszystko wydawało się być w porządku, a para nadal była w dobrym humorze. Nakręcili film, jak jechali do Paderborn, gdzie wieczorem mieli wybrać się do klubu. – Najpierw Layla – oznajmił wesoło Mike. Laila dodała w dobrym nastroju: Tak! Dziś chociaż raz pójdziemy razem. Potem nastąpił szok wieczoru: była nominowana do „Bachelorette” nagle ze szpitalnego łóżka zwróciła się do swoich fanów z awaryjnym ortezem na szyję.

Obawa: Mike’a Haytera nie ma z Laylą

„Mike i ja właśnie mieliśmy wypadek samochodowy” – mówi płacząc, a głos jej się łamie. Nie wiem, gdzie on jest. Mam jednak nadzieję, że natychmiast do mnie przyjdzie. Aktualnych informacji na temat jego stanu zdrowia nie można znaleźć także na jego profilu na Instagramie. Laila zapewnia swoich obserwujących, że na razie wszystko jest w porządku. „Ale proszę, nie martw się, modlę się tylko, aby natychmiast do mnie przyszedł i wszystko było dobrze”.

READ  Oscary 2023 - Bild at Elton John: Dlaczego Heidi potajemnie wyszła | rozrywka
Continue Reading

entertainment

Polski reżyser miał premierę w Cannes filmu biograficznego o Putinie wykorzystującym sztuczną inteligencję

Published

on

Polski reżyser miał premierę w Cannes filmu biograficznego o Putinie wykorzystującym sztuczną inteligencję

Polak, który do tej pory zajmował się głównie produkcją filmów gangsterskich, powiedział, że początkowo chciał stworzyć swoją kinową osobowość za pomocą prawdziwych materiałów filmowych z udziałem Putina. Ale jakość nie była wystarczająco dobra dla dużego ekranu. Sztuczną inteligencję (AI) „trzeba zasilić. Aby mogła działać, potrzebuje 20 000 obrazów o wysokiej rozdzielczości”. Zamiast tego opracował nową technologię, która wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby nadać twarz prawdziwemu aktorowi rangi Putina.

Efekt jest niesamowity. W filmie Putina można zobaczyć takim, jakim go znamy – w wydaniu dyktatora, przy barokowych biurkach, ale także grającego na pianinie i wypróżniającego się w spodniach w szpitalnym łóżku. „Chciałam wpełznąć do głowy Putina” – potwierdziła Vega. Jego film jest „instrukcją obsługi” dla prezydenta Rosji. „Putin nie jest szalony” – mówi reżyser, który wpadł na pomysł filmu wkrótce po rozpoczęciu wojny na Ukrainie. „Ale dla niego liczy się tylko jego ego”. Rezultatem jest mieszanka thrillera politycznego i psychologicznego portretu rosyjskiego władcy, obejmującego około 60 lat jego życia.

Właśnie to przeraża wiele osób pracujących w świecie kina. Zeszłoroczny masowy strajk w Hollywood nie dotyczył przynajmniej pytania, jakie będą konsekwencje, jeśli scenarzyści, aktorzy głosowi i aktorzy będą w końcu w coraz większym stopniu zastępowani inteligentnym oprogramowaniem. W grudniu ubiegłego roku osiągnięto porozumienie, które daje aktorom możliwość decydowania o tym, czy ich kopie cyfrowe powinny zostać wykorzystane. Należy również rekompensować używanie awatarów AI.

Od dawna można było sztucznie odmładzać aktorów, jak Harrison Ford w Indianie Jonesie, sztucznie tworzyć scenografię filmową czy kalkulować komercyjny sukces filmu na podstawie obsady. „Postrzegamy sztuczną inteligencję jako narzędzie sprzyjające kreatywności i tworzące nowe możliwości biznesowe” – powiedział dziennikowi The Hollywood Reporter Charles Rifkin, prezes Motion Picture Association, stowarzyszenia skupiającego największe firmy zajmujące się produkcją filmową w Stanach Zjednoczonych.

Czas pokaże, czy fałszywy Putin przekona opinię publiczną. Według dystrybutora film sprzedał się już do ponad 50 krajów. Film wejdzie do kin na całym świecie 26 września.

Wyświetl całą zawartość

Continue Reading

Trending