Connect with us

sport

„Musiała ma cechy, jakich nigdy wcześniej nie widzieliśmy”.

Published

on

„Musiała ma cechy, jakich nigdy wcześniej nie widzieliśmy”.

Nawet jeśli mecz otwarcia odbędzie się dopiero 14 czerwca 2024 r., Benjamin Henriques już nie może się doczekać mistrzostw Europy na własnym boisku. Chce mieć za sobą burzliwy rok 2023 w meczach międzynarodowych z kilkoma niepowodzeniami, w tym niedawną porażką u siebie z Turcją 3:2 – po dobrym występie i wtorkowym wieczornym zwycięstwie nad Austrią w Wiedniu (20:45, na LIVETICKER).

26-letni obrońca przemawia przed meczem Sport1 O pierwszych wrażeniach trenera reprezentacji Juliana Nagelsmanna, który pracował już z nim w RB Lipsk, oraz o różnicach z Hansim Flickiem.

Henriques dba również o swój rozwój osobisty i nie wyklucza ponownej przeprowadzki za granicę. Opowiada o trudnej sytuacji swojego kolegi z Lipska, Timo Wernera, rozwoju Leroya Sane i trzech wyjątkowych młodych talentów, z którymi regularnie gra: Jamala Musiali, Floriana Wirtza i Xaviego Simonsa.

Sport1: Benny, porażka 2:3 z Turcją była czwartą porażką u siebie w tym roku. Stanowi to negatywny rekord z 1956 r. Czy musimy się przyzwyczaić do myśli, że Niemcy są dalej od czołówki świata niż kiedykolwiek wcześniej? A może to zbyt duży pesymizm?

HenrixPorażka bardzo nas wszystkich martwi. To pokazało nam, jak wiele pracy jeszcze przed nami. W meczu przeciwko Austrii mamy teraz szansę pokazać, że stać nas na więcej. I chcemy to wykorzystać.

Henriques nie uważa, że ​​jest problem z obrońcą

Sport1:Czy Niemcy mają problem z bocznym obrońcą?

Henrix: Nie powiem tego. Weźmy jako przykład międzynarodowy mecz z Francją: myślę, że Jonah (Tah) i ja nie wypadliśmy najgorzej. Zawsze musimy patrzeć na nasze występy całościowo.

Sport1: Pracowałem już z Julianem Nagelsmannem w Lipsku. Jakie są Twoje pierwsze wrażenia dotyczące go jako trenera drużyny narodowej?

Henrix: bardzo dobry. Julian ma wobec nas duże oczekiwania, pracuje na bardzo wysokim poziomie, szczególnie w obszarze taktycznym. Mamy mnóstwo sesji wideo. To trudne i wymagające, ale przyjemne.

Sport1Nagelsmann mówi szybko, a jego ćwiczenia są czasami skomplikowane. Czy jako gracz jesteś w stanie dotrzymać im kroku bez żadnych problemów?

Henrix: W Lipsku próbowałem kiedyś przetłumaczyć nieco bardziej złożone ćwiczenie Nordi Mukiele i Christo Nkunku. Ale wtedy nie kontynuowałem tego sam i zostawiłem to w spokoju. (Śmieje się) Ale tutaj powiedziałbym, że Julian stara się, aby było to tak proste i jednoznaczne, jak to tylko możliwe. Nie mamy zbyt wielu wspólnych dni, więc trzeba skondensować treść i zadbać o to, aby znaleźć szybkie i dobre rozwiązania. Na pewno wiąże się to z dużym stresem, zarówno podczas spotkań, jak i treningów. Można powiedzieć, że skupiamy się w 100% na piłce nożnej. Jednocześnie zyskujemy też swobodę, ponieważ w wolne popołudnia możemy razem wychodzić do kawiarni i dużo budować zespół. To dobre połączenie powagi i zabawy. Pomaga nam także fakt, że ogólnie mamy młodą kadrę trenerską.

READ  Zwycięstwo Niemieckiej Federacji nad Rumunią: legitymacja uniwersytecka Muller - Sport

Sport1: Inaczej nie byłoby Kontry K i Dr. Na początku szkoleń. Dre uciekł, prawda?

Henrix: Mamy nadzieję, że zagrają w Burna Boy! (Śmieje się) Właściwie podoba mi się pomysł słuchania niektórych piosenek podczas rozgrzewki. Wprowadza pozytywne wibracje. Kiedy idziesz na siłownię, trenujesz przy muzyce. Myślę, że to wspaniale, gdy nasi trenerzy mówią: Tak to teraz robimy – niezależnie od tego, co myślą osoby z zewnątrz!

Sport1: Nie brała udziału w październikowym wyjeździe do Stanów Zjednoczonych ze względu na kontuzję. Czy to prawda, że ​​otrzymałeś zadanie domowe od Nagelsmanna?

Henrix: Tak, otrzymywałem głównie informacje taktyczne, w tym sceny na żywo z meczu w USA, a później także z meczu w Meksyku, aby zrozumieć, co miał na myśli trener. Mamy do tego aplikację – z dostępem do dodatkowych, przydatnych nam danych. Pracujemy nad tym również w RB Leipzig.

Sport1: Jakie dane są dla Ciebie szczególnie ważne w związku z Twoją grą?

Henrix: Zawsze zależy mi na szybkości biegu. W meczu z Turcją poprawiłem teraz swoją prędkość maksymalną do 33,87 km/h. Ale na pewno chcę się poprawić także tam.

„Oczywiście, że chcę grać w Mistrzostwach Europy jako zwykły zawodnik”.

Sport1: Czy postrzegasz siebie jako zawodnika startującego i nie możesz się doczekać Mistrzostw Europy?

Henrix: Moim celem jest oczywiście regularne uczestnictwo w europejskich turniejach. Ale nie ma sensu o tym rozmawiać. Muszę się przedstawić na boisku i idealnie potwierdzić mój występ przeciwko Francji we wrześniu. Dla mnie nie ma znaczenia, po której stronie stoi. Mogę grać na prawej stronie, ale także na lewej. Bardzo podobała mi się gra na lewym skrzydle przeciwko Francji.

Sport1: Czy był jakiś boczny obrońca, który był dla ciebie wzorem do naśladowania, gdy byłeś młodszy?

Henrix: Nieprawdziwy. Przez długi czas grałem jako ofensywny pomocnik i moim wzorem do naśladowania zawsze był Ronaldinho. Podziwiałem go i chciałem grać tak kreatywnie i inteligentnie jak on. Kiedy miałem 19 lat, przeszedłem przekwalifikowanie i wiele się nauczyłem od Davida Alaby. Oczywiście, jako boczny obrońca wymaga się od ciebie dużo pracy w defensywie, ale to nie znaczy, że nie możesz wykorzystywać swoich umiejętności w ataku. Lubię brać udział w atakach.

READ  Ryzykowna gra z potworem obronnym Kima

Sport1Pod wodzą Marco Rose’a stałeś się niezastąpionym starterem dla Lipska, on pokłada w tobie duże zaufanie. Czy jest to może najważniejszy trener, jakiego miałeś w swojej dotychczasowej karierze?

Henrix: Zdecydowanie umieściłbym go wśród najważniejszych. To nie był łatwy początek, na początku nie grałem zbyt wiele pod jego okiem, ale potem odbyliśmy szczerą i otwartą rozmowę. Cieszę się, że udało mi się go przekonać krok po kroku.

Sport1:Czy ogólnie jesteś zadowolony ze swojej dotychczasowej kariery? Czy żałujesz, że przeprowadziłeś się do Monako?

Henrix: Nie, wcale nie żałuję, że przeprowadziłem się do Monako. Pod względem sportowym bez wątpienia wszystko powinno pójść lepiej. Pomyślałem wtedy: OK, pojadę do Francji, zdobędę drugie miejsce i będę regularnie grać na najwyższym poziomie – w kraju i za granicą. Ostatecznie okazało się inaczej – a mimo to wiem, że dorosłem bardziej jako osoba. Nauczyłem się nowego języka, z którego teraz skorzystam również w Lipsku. Potrafię komunikować się ze wszystkimi członkami mojej drużyny, czy to po niemiecku, angielsku czy francusku. Dojrzałem jako osoba.

Sport1: Czy zewnętrze znów Cię przyciągnie?

Henrix: Ogólnie rzecz biorąc, jestem otwarty na ponowne wyjazdy za granicę. Ale nie wywieram na siebie żadnej presji. Jestem szczęśliwy w Lipsku i mam tam kontrakt do 2025 roku, na tym się skupiam.

Sport1: Członkiem drużyny często łączonym z zagranicznymi klubami, ale także z FC Bayern Monachium jest Florian Wirtz. Kiedy byłem młody, opuściłem także Leverkusen. Co byś mu doradził?

Henrix: Nie mogę mu dać żadnej rady. To nie miałoby żadnego sensu. Flo to świetny zawodnik i musi sam podjąć najlepszą decyzję. Wszyscy wiedzą, że Flo ma przed sobą wspaniałą przyszłość.

Musiala, Wirtz czy Xavi Simons? „Lubię wszystkie trzy”

Sport1: Oprócz Wirtza w reprezentacji grasz także z Jamalem Musialą, a od tego sezonu w Lipsku grasz z Xavim Simonsem. Kogo lubisz najbardziej?

READ  Wartości rynkowe w Anglii: Grealish bije Sancho-Wernera na najniższym poziomie od 2017 roku

Henrix: To dobre i bardzo trudne pytanie, ale podobają mi się wszystkie trzy. Grają na podobnej pozycji, ale to inny typ zawodników. Flo ma świetne ruchy, nawet podczas dryblingu ma świetne podania. Jamal ma cechy, których nie widzieliśmy wcześniej w Niemczech, ponieważ potrafi przełamać wiele indywidualnych pozycji. Takich zawodników potrzebujemy w kadrze narodowej. To, co podobało mi się w Xavim, oprócz jego umiejętności piłkarskich, to to, jak natychmiast zadomowił się w nas w Lipsku. Nowa liga, nowy kraj, nowy język – wiele osób na początku nie może sobie z tym poradzić. Do. Oprócz technologii i skuteczności. Zabawnie jest się z nim bawić.

Sport1:Czy jesteś zaskoczony tym, jak bardzo Leroy Sane poprawił się?

Henrix: NIE. Leroy pokazuje to, co pokazał w młodości w Leverkusen. Cieszę się z niego, ponieważ teraz wykazuje tę konsekwentność i cieszy się uznaniem publiczności.

„Timo znowu będzie musiał się z tego wydostać”.

Sport1: W przypadku Twojego kolegi z drużyny z Lipska, Timo Wernera, jest dokładnie odwrotnie.

Henrix: Któregoś dnia siedzieliśmy razem na ławce i trochę o tym rozmawialiśmy. Nie jest łatwo, sezon zaczął się naprawdę dobrze, ale był trochę gorszy – także z powodu choroby. Teemo znowu będzie musiał się z tego wydostać!

Znamy się dobrze: Benjamin Henriques i Timo Werner

Sport1Z jakim bramkarzem wolisz grać w reprezentacji Niemiec? Manuel Neuer chce znów tam być w nowym roku.

Henrix: Mój styl gry nie zmienia się zbytnio, niezależnie od tego, czy na bramce stoi Manu, Marc, czy którykolwiek z naszych bramkarzy. Mamy wielu świetnych bramkarzy, a rywalizacja jest tego częścią. Ogólnie można zauważyć, że nominacje i stanowiska opierają się na wynikach. Każdy chce być na Mistrzostwach Europy – zwłaszcza w swoim kraju!

Sport1: Jesteś już kutasem?

Henrix: Tak, przypomina mi to rok 2006. Miałem wtedy 9 lat i moim ulubionym zawodnikiem był Bernd Schneider. W całym kraju można było poczuć euforię, ponieważ każdy mecz był świętem, a reprezentacja narodowa była wspólnym mianownikiem narodu. Mam nadzieję, że tak samo będzie w przypadku naszego turnieju w przyszłym roku!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sport

Max Eberl nowym dyrektorem sportowym Bayernu Monachium: harmonogram został ustalony

Published

on

Max Eberl nowym dyrektorem sportowym Bayernu Monachium: harmonogram został ustalony
 1. tz
 2. Sporty
 3. Klub Bayernu Monachium

Max Eberl od miesięcy był faworytem do zastąpienia Bayernu Monachium na stanowisku dyrektora sportowego. Teraz należy ustalić harmonogram jego zaangażowania w sprawy standardowych bohaterów.

Monachium – W połowie listopada rada nadzorcza Bayernu Monachium zatwierdziła… Zdjęcie sportowe Decyzja o obsadzeniu stanowiska dyrektora sportowego została już podjęta. Stanowisko to pozostało nieobsadzone od czasu rozstania się byłego dyrektora sportowego Hasana Salihamidzicia.

Od lutego być może dyrektor sportowy Bayernu Monachium: Max Eberl. (Montaż świetlny) © IMAGO/Frank Hoermann/SVEN SIMON

Faworytem na to stanowisko od kilku miesięcy jest Max Eberle. Teraz musi istnieć konkretny harmonogram podpisania kontraktu z byłym trenerem Gladbach i Lipska.

Ostateczne zatwierdzenie Eberla na dyrektora sportowego Bayernu Monachium miało miejsce w lutym

Pracownicy Eberle nie zostali jeszcze zatwierdzeni. Jednak według raportu w Bayernie Monachium tylko kilku jest przeciwnych pozyskaniu Eberle. Ostateczne zatwierdzenie mogłoby następnie nastąpić na następnym posiedzeniu zarządu w dniu 26 lutego.

Z raportu wynika, że ​​dyrektor sportowy Christoph Freund, trener Thomas Tuchel i prezes zarządu Jan Christian Driessen mają zakończyć kolejne zimowe okienko transferowe. Ten kończy się 1 lutego. Następnie Monachium chce naprawić postać Eberla.

Eberl pozostaje związany umową z RB Lipsk, a Bayern musi uiścić opłatę za transfer

Eberl był dyrektorem zarządzającym ds. sportu w RB Leipzig aż do zwolnienia we wrześniu. Klub w komunikacie prasowym podał, że powodem rozstania był „brak zaangażowania 50-latka w klub”. Eberl nie odrzucił jednoznacznie ewentualnego kontraktu z drużyną z Monachium i uniknął jasnego i długoterminowego zaangażowania w drużynę z Lipska.

Ponieważ jednak ma ważny kontrakt z Lipskiem do 2026 roku, Bayern prawdopodobnie będzie musiał zapłacić RB opłatę za transfer. Zgodnie z klauzulą ​​odejścia wynoszącą około pięciu milionów euro Eberl może wcześniej opuścić RB Lipsk. Oznacza to, że faworyt honorowego prezydenta Bayernu Uli Hoeneßa może dołączyć do Bayernu już w lutym. (Lubi)

READ  Wartości rynkowe w Anglii: Grealish bije Sancho-Wernera na najniższym poziomie od 2017 roku
Continue Reading

sport

Sky ma wielką odsłonę – gdzie klienci mogą spodziewać się specjalnej oferty

Published

on

Sky ma wielką odsłonę – gdzie klienci mogą spodziewać się specjalnej oferty

Rok piłkarski rozpoczyna się na własnej ziemi. Tuż przed Bożym Narodzeniem różne kraje zaczynają ponownie przyspieszać wzrost. Cieszy to także Sky, które ma m.in. prawa do transmisji zawodów z Niemiec i Anglii.

Nawet Mikołajki często się pokrywają. Jednocześnie odbywa się wiele meczów w Pucharze Niemiec i angielskiej Premier League. A co robisz jako niebo? Zaskocz swoich klientów specjalną ofertą.

Sky oferuje prywatną konferencję

Konferencja to jeden z najpopularniejszych formatów. Widzisz na żywo każdą bramkę, a także jesteś na żywo podczas decydujących o meczu momentów, takich jak wyrzucenie piłki czy ogłoszenie VAR. Może to być świetna alternatywa, zwłaszcza jeśli mecz Twojego ulubionego klubu nie jest w ogóle rozgrywany lub – co gorsza – w ogóle nie jest rozgrywany.


To także interesujące: DAZN to potwierdza! Gorzka wiadomość dla klientów jest pewna


Podobnie będzie w przypadku części kibiców uczestniczących w Pucharze Niemiec w najbliższą środę (6 grudnia). Bo runda 16-stki już się zbliża. Na wieczór zaplanowano dwa mecze: Hertha Berlin z Hamburgiem oraz Stuttgart z Borussią Dortmund, oba będą transmitowane na antenie Sky.

Ale to nie wszystko: są też mecze w angielskiej Premier League. Piętnasta runda odbędzie się w ciągu tygodnia. Osiem z tych meczów odbywa się również w środowe wieczory. Wymaga to zwołania specjalnej konferencji.

Dwa konkursy, jedna transmisja

Dlatego gigant płatnej telewizji Unterföhring łączy oba konkursy. Osoby zainteresowane zarówno Pucharem jak i Premier League mogą obejrzeć wszystkie mecze w ramach jednej konferencji. Można to zobaczyć w Sky Sport 1 od 20:20.


Więcej wiadomości dla Ciebie:


Ponadto wiele gier można oczywiście uznać za pojedyncze gry. Szczególnie w Premier League dostępny jest pełny program wieczorny:

 • – Początek: 20:30
  Sheffield United – Liverpool
  Fulham – Nottingham Las
  Pałac Kryształowy – Bournemouth
  Brighton – Brentford
 • – Początek: 21:15
  Manchester United – Chelsea Londyn
  Aston Villa – Manchester City
  Everton – Newcastle United
  Tottenham Hotspurs – West Ham United
READ  Dzisiejsza transmisja na żywo z biathlonu: sprinty kobiet i mężczyzn w Östersund

Tak naprawdę tego typu prywatne konferencje nie są niczym nowym. Wiosną Sky transmitowała oba konkursy razem. Najwyraźniej zapotrzebowanie było tak duże, że specjalna konferencja została teraz ponownie umieszczona w programie.

Continue Reading

sport

Gladbach na żywo! Borussia w Pucharze Niemiec przeciwko Wolfsburgowi

Published

on

Tydzień języka angielskiego dla Borussii – i kolejny mecz u siebie!

Borussia Mönchengladbach nie przegrała u siebie od ponad dwóch miesięcy i ta dobra passa powinna być kontynuowana także w Pucharze Niemiec. We wtorek (5 grudnia 2023, 20:45) Gladbach podejmie Wolfsburg.

Oznacza to, że dwie z sześciu drużyn pozostałych w pierwszej lidze spotkają się w 1/8 finału, walcząc o miejsce w ćwierćfinale. Jest to jednocześnie nowa odsłona finału pucharu z 1995 roku.

Gladbach vs. Wolfsburg: wszystkie informacje na temat pojedynku o Puchar Niemiec na taśmie

20:00: Jak zawsze, relacja z meczu będzie dostępna w powyższym widżecie giełdowym.

19:55: Sędzią meczu jest Bastian Dankert.

19:50: Początek jedenastego gościa:

Castells – Maihl, Lacroix, Zissinger, Jeans, Rogerio – Frankx, Gerhardt, Arnold – Thomas, Wind.

Rezerwowi: Pervan (ETW), Fischer, Cosa, Paredes, Cerny, Svanberg, Kaminski, Mager, Cerny.

19:49: Borussia dokonuje czterech zmian w stosunku do sobotniego meczu: Friedrich, Kone, Neuhaus i N’Gumo na początek zasiądą na ławce rezerwowych, natomiast Weigl i Tchivankara, których ostatnio nie było, a także Kramer i Chiarodia, którzy obaj zaczynali pod wodzą Siwane’a. Za pierwszym razem przejdą na ławkę rezerwowych pierwszej jedenastki.

19:47: Rezerwowi Borussii: Olszczowski (ETW), Friedrich, Kone, Neuhaus, Herrmann, Njomo, Huck, Borges Sanchez, Ranos.

19:45: Oto wyjściowy skład Borussii:

Moritz Nicola – Joe Scully, Nico Elvedi, Fabio Chiarodia – Frank Honorat, Luca Netz – Julian Weigel, Rocco Ritz, Christoph Kramer – Alassane Plea, Thomas Chankara.

READ  Była gwiazda HSV Raphael van der Vaart będzie asystentem trenera w Danii

17:25: Koncentrujemy się w szczególności na Whoberze, Cvankarze i Weiglu: czy w porównaniu z meczem z Hoffenheim są jacyś powracający? Oto możliwy skład Borussii na 1/8 finału pucharu:

Moritz Nicola – Joe Scully, Nico Elvedi, Max Wupper – Frank Honorat, Luca Nitze – Christoph Kramer, Rocco Ritz, Manu Kone – Alassane Plea, Thomas Cvankara.

17:20: Dzień przed meczem pucharowym Gerardo Sewani musiał pozostawić kilka pytań personelu bez odpowiedzi. To sprawia, że ​​jeszcze bardziej ekscytujące jest oglądanie ostatecznego składu, który będzie dostępny w transmisji na żywo tutaj od 19:45.

poniedziałek 4 grudnia

12:47: To było ostatnie pytanie, więc konferencja prasowa dobiegła końca.

12.45: „Fizyka była naprawdę problemem w meczu z Hoffenheim. Wolfsburg ma podobnego zawodnika w postaci Jonasa Winda, który dobrze potrafi odwracać się tyłem do bramki. „Musimy być szczególnie ostrożni przy dośrodkowaniach, grać dobrze w ustawianiu się i odbiorze” – Sewan powiedział o kondycji fizycznej Wolfsburga atrybuty. „Dobrze współpracuję z zawodnikami, więc nie stwarzamy tutaj żadnego zagrożenia”.

12:43: Siwan o Fabio Chiarodii: „Zajęło mu od dwóch do trzech miesięcy, zanim tu dotarł i walczył o miejsce w drużynie. Zrobił postępy z piłką i pod nią, jest bardzo utalentowanym zawodnikiem. Miał dobre nastawienie w meczu przeciwko Hoffenheim, kiedy to się stało dochodzi do przerywania gry, ale na pewno jest coś do poprawy w polu karnym w pojedynkach z doświadczonymi napastnikami. Fabio dobrze się rozwija. Jeśli zagra, będę miał dobre przeczucia. Jesteśmy całkowicie przekonani o jego umiejętnościach. „

READ  Ryzykowna gra z potworem obronnym Kima

12:41: W meczu ligowym Sewani dostrzegł w sobie pewną jakość, która zadecydowała o zwycięstwie. Na początku drugiej połowy nie bronili się konsekwentnie. Niebezpieczeństwo zawsze może zostać wywołane przez indywidualne działania i zmieniające się momenty. Należy znaleźć lepszą równowagę.

12:39: Siwan o możliwości zabrania ze sobą małego co nieco do pucharu: „Chcemy się rozwijać krok po kroku i pozostać na obranej drodze. Wiemy, jaką mamy tu misję i jakie trudności nas czekają. Teraz skupiamy się na jutrze Oczywiście chcemy awansować o jedną rundę przed naszymi fanami.

12:37: „To miłe uczucie, gdy niedawno grasz przeciwko przeciwnikowi i osiągasz pozytywny wynik. Jednocześnie warto na to zwrócić uwagę, ponieważ jeden mecz nie ma nic wspólnego z drugim. Zaczęliśmy od zera i przed nami nowe wyzwanie” – Siwan powiedział o kolejnych pucharowych przeciwnikach, których Borussia pokonała ich kilka tygodni temu w lidze 4:0: „Jutro ponownie staniemy przed dużym wyzwaniem”.

12:35: Ostatnio brakuje rytmu Marvina Friedricha. Podczas meczu z Hoffenheim nie zawsze wymagana była zwartość. Te punkty należy poprawić w meczu pucharowym. Trener był zadowolony z chęci i energii, ale widział pole do poprawy na poziomie taktycznym.

12:33: „Myślę, że Chris Kramer zawsze spisał się dobrze przez część czasu, szczególnie w ostatnim meczu, w którym pokazało się jego doświadczenie. Opuścił części przygotowań, które teraz trzeba nadrobić. Jednak dzięki temu nabrał rytmu „Jest opcją na nadchodzące mecze” – Siwan mówi o Christopha Kramerze i potencjalnej możliwości gry.

READ  Rafael Nadal od kilku tygodni - wymuszone złamanie z powodu złamania przeciążeniowego lewego żebra

12:31: Pierwsze pytanie dotyczy napiętej sytuacji osobistej w ostatnim czasie po meczu z Hoffenheim. Kto będzie jutro w dobrej formie? „W sobotę żaden zawodnik nie odniósł kontuzji” – powiedział Sewani. Julian Weigl, Maximilian Wobber i Tomas Czevankara mają nadzieję, że jutro będą gotowi do gry. Musimy jednak poczekać na ostatni trening. „Decyzja prawdopodobnie zapadnie dopiero jutro”.

12.30: Przyjechał trener Gerardo Sewanee. Rozpoczyna się konferencja prasowa.

11.55: Zaczyna się już za niecałe pół godziny! Jak sytuacja kadrowa? Seoane będzie przekazywał informacje na ten temat od 12:30, kiedy to jak zwykle będzie dostępna taśma na żywo.

9:45: Poniedziałkowa konferencja prasowa rozpocznie się nieco wcześniej o 12:30. Tradycyjnie najważniejsze dane znajdziecie w relacji GladbachLIVE.

9:43: Uwaga ponownie skupi się na sytuacji osobistej: po trzech krótkotrwałych nieobecnościach przed sobotnim meczem i zastąpieniu Nico Elvediego pojawiają się pewne znaki zapytania.

9:40: Zaledwie 43 godziny po ostatnim gwizdku przeciwko Hoffenheim sytuacja zaczęła się już zmieniać. Gerardo Siwani odpowie na pytania dziennikarzy w poniedziałek (4 grudnia 2023 r.).

Continue Reading

Trending