Connect with us

entertainment

Kathy Hummels: Rzadko! Twarz małego Ludwiga wygląda na nieocenzurowaną

Published

on

Gwiazdy dnia na taśmie GALA: Kathy Hummels udostępnia rzadkie zdjęcie twarzy Ludwiga +++ Miriam Neuther udostępnia nowe zdjęcie swojego syna Leo +++ Babcia Sarah Engels przytula dziecko Sulię

Wiadomości o celebrytach na ten dzień w barze GALA

12 stycznia 2022

Kathy Hummels publikuje nieocenzurowane zdjęcie twarzy małego Ludwiga na Instagramie

Potomstwo Cathy (33 lata) i Matsa Hummelsa (33 lata) obchodziło 11 stycznia swoje czwarte urodziny. W rodzimych Niemczech rodzice Kathy zorganizowali wspaniałe przyjęcie dla Ludwiga, podczas gdy prezenter był w słonecznej Tajlandii na kręcenie programu RTLZWEI „Kampf der Realitystars”. Jednak impreza została uczczona – za pośrednictwem Facetime, z samodzielnie upieczonym tortem urodzinowym „Psi Patrol”.

Żona zawodowego piłkarza ma również drobny prezent dla swoich 663 000 obserwujących. Na swoim Instagramie opublikowała całkowicie nieocenzurowane ujęcie twarzy dziecka Ludwiga, w tym ciepłe smugi w jego wyjątkowy dzień. Bardzo rzadko, ponieważ Kathy zwykle pokazuje tylko rozdartą twarz syna.

© instagram.com/cathyhummels

Sportowiec taki jak jego rodzice: tutaj syn uczy się hokeja Neureuthers

31-letnia Miriam i 37-letni Felix Noether chronią twarze swojego syna Leo i córki Matyldy, ale ich fani mogą od czasu do czasu rzucić okiem na dzieci. W jej najnowszej historii na Instagramie Leo jest gwiazdą. W lutym tego roku maluch skończy dwa lata. Wygląda na to, że jest na tyle dorosły, by skoncentrować się na karierze sportowej, tak jak jego rodzice. Leo gra w hokeja na lodzie!

„Pierwsza próba”, Myriam Neuther pisze o uroczych umiejętnościach matematycznych swoich najmłodszych. Po sześciu latach związku Leo sprawił, że szczęście rodzinne dla niej i Felixa było doskonałe. Wysportowana para wyszła za mąż w grudniu 2017 r., niedługo po narodzinach ich pierwszej córki Matyldy.

Kathy Hummels: Zaskoczyło mnie nieocenzurowane nagranie syna Ludwiga

© instagram.com/miriamneureuther

Sarah Engels: Słodko! Twoja babcia przytula małą Solię

To bardzo szczęśliwe dla każdej mamy, kiedy zostaje babcią przez swoje dzieci i może doświadczyć swoich wnuków. To jeszcze większe szczęście, kiedy może nawet przytulić wnuki. 29-letnia Sarah Ingels urodziła niedawno córkę Solię Lianę, czyniąc z prababki ponownie prababkę. A teraz nie wyobraża sobie niczego lepszego niż przytulanie się do swojej prawnuczki!

Piosenkarka udostępnia na Instagramie migawkę pokazującą jej babcię z małą Sulią. Starsza pani z miłością trzyma w ramionach córkę Sary. Piosenkarka pisze: „Moja babcia ma już 3 prawnuki. Te chwile są wyjątkowe”. Matka dwójki dzieci napełnia matkę dwójki dumą i wdzięcznością, że jej babcia żyje takim szczęściem. „Jestem wdzięczny, że moje dzieci ją rozpoznały, pokochały i nauczyły się od niej”. [sic], można przeczytać w relacji na Instagramie.

Kathy Hummels: Zaskoczyło mnie nieocenzurowane nagranie syna Ludwiga

© instagram.com/sarellax3

11 stycznia 2022

Sarah Connor: Cudowny czas na przytulanie z siostrą Valentiną

Dlaczego masz starszą siostrę, jeśli nie pocierasz pleców? 41-letnia Sarah Connor aż za dobrze zna swoje obowiązki jako najstarsza z sześciorga rodzeństwa. W ten sposób 25-letnia Valentina Liu może cieszyć się zrelaksowaną grą wstępną piosenkarki, którą pokazuje klip wideo w jej historii na Instagramie.

Podczas gdy córeczka rodziny odpoczywa na sofie z głową na kolanach Sary i owinięta kocem, sędzia „Głosu Niemiec” delikatnie pieści plecy jej siostry. 41-latek pisze „Obowiązki starej siostry” i nawiązuje więź z Walentyną. Film nie wydaje się całkiem aktualny, ponieważ 25-latka dzieli się filmem ze swoją historią i pisze: „Ooooo, tęsknię za tym”. Nie musi długo czekać na zaproszenie. – W drodze na kameralny wieczór – mówi radośnie Valentina.

Sarah Connor ma jednostkę przytulania dla siostry Walentyny.

Sarah Connor ma jednostkę przytulania dla siostry Walentyny.

© instagram.com/sarahconnor

Amira Boucher dzieli słodką chwilę ze swoim dzieckiem

To jedno z niewielu zdjęć dziecka, które 29-letnia Amira Boucher udostępniła publiczności za pośrednictwem swojej relacji na Instagramie. Możesz zobaczyć na nim palce jej małego dziecka obok śpiącej matki dwójki dzieci. „Skontaktuję się z tobą jutro”, napisała 43-letnia żona Olivera Buchera, dodając do listów emoji w kształcie serca.

Bardzo rzadki klips. Para trzyma swoje dzieci z dala od reflektorów tak bardzo, jak to możliwe. Oliver i księżniczka Bucher nawet nie ogłosili publicznie imion swoich dzieci. Jeśli w ogóle są, na Instagramie pokazują tylko stopy lub ręce swoich dzieci. 29-latka trzyma się tej zasady w swoim najnowszym zdjęciu z uściskiem. A mały człowieczek na zdjęciu wygląda na równie zmęczonego jak jego matka!

Prezenterka „Polecane” przyznała 10 stycznia 2022 r., że w tym roku będzie zwijać się na parkiecie w „Let’s Dance”. W tym celu matka dwójki dzieci otrzymała wiele zachęt na Instagramie, o czym fani widzą w swoich historiach. Zbyt duże podniecenie jest wyczerpujące, więc przytulanie dziecka jest w sam raz.

Kathy Hummels: Zaskoczyło mnie nieocenzurowane nagranie syna Ludwiga

© instagram.com/amirapocher

10 stycznia 2022

Elias Becker zachwyca się „gorącymi” zdjęciami

Elias Becker, lat 22, od jakiegoś czasu wyrobił sobie markę jako model, a ostatnio został wybrany przez magazyn „Tatler” jednym z najbardziej pożądanych ludzi w Wielkiej Brytanii. Syn 55-letniej Barbary Becker i 54-letni legenda tenisa Boris Becker został dobrze przyjęty nie tylko przez Brytyjczyków. Niedawny post na jego koncie na Instagramie doprowadził jego około 88 000 obserwujących do szaleństwa.

22-latek udostępnia trzy zdjęcia, które zostały zrobione podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej. Wszystkie trzy obrazy mają jedną wspólną cechę: przedstawiają Eliasa z nagą, sztywną górną częścią ciała. Fakt, który doprowadza jego fanów do szaleństwa. Oprócz wielu płonących emotikonów, pochwały można znaleźć tylko w komentarzach wśród erotycznych czarno-białych zdjęć. Jeden użytkownik mówi „Bardzo fajnie”. „Piękne zdjęcia, piękny, piękny mężczyzna” – zauważa jeden z wyznawców. Jego ostatnia reakcja podsumowała się jednym słowem: „Gorąco!”

Sam Elias pisze tylko portugalskie słowo „saudade” do swoich portretów, co tłumaczy się jako „tęsknota”. Nie ujawnia jednak, za kim lub za czym tęskni potomstwo Bakera.

Sarah Engels gratuluje teściowej uroczym rodzinnym zdjęciem

Sarah Engels, lat 29, i jej mąż Julian, lat 28, oddają się szczęściu dziecka. Piosenkarka urodziła córkę w grudniu ubiegłego roku, pierwsze wspólne dziecko młodej pary. Zwycięzca „Zamaskowanej piosenkarki” czasami publikuje słodkie zdjęcia swojej młodej rodziny na Instagramie, w tym oczywiście jej 6-letniego syna Alessio. Teraz fani mogą ponownie przyjrzeć się więzom rodzinnym. Okazją są urodziny teściowej Sarah.

„Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Veronica Bucher”, 29-latka pisze o ujęciu, na którym widać Sarę, Juliana, córkę Sollię Lianę i syna Alessio, a także jej teściów. Co więcej, jest też szczególny znak sympatii dla urodzinowego dziecka. „Kochamy cię”, pisze Sarah o nagraniu i ozdabia wszystko sercem.

Sarah Engels z mężem, dziećmi i teściami

Sarah Engels z mężem, dziećmi i teściami

© instagram.com/sarellax3

Wiadomości o celebrytach z zeszłego tygodnia

Czy przegapiłeś wiadomości o celebrytach? W ten sposób do wiadomości o celebrytach z zeszłego tygodnia!

Wykorzystane źródła: instagram.com

cba / spg / jse
kosztowny

READ  Pracownicy Kaufland żartują o swojej marce - śmiech jest nieunikniony
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Polska: Donald Tusk został zaprzysiężony na nowego premiera Polski

Published

on

Polska: Donald Tusk został zaprzysiężony na nowego premiera Polski
poza Proeuropejska zmiana władzy

Donald Tusk został zaprzysiężony na nowego premiera Polski

„Tusk musi teraz pokazać, że jest silnym negocjatorem UE”.

Donald Tusk został nowym premierem Polski. Osiem lat później liberalny i przyjazny Europie przywódca wraca do władzy. Paul Ziemiak (CDU), przewodniczący Polsko-Niemieckiej Grupy Parlamentarnej, rozmawiał na ten temat z WELT TV.

Tutaj możesz posłuchać naszych podcastów WELT

W celu przeglądania treści osadzonych konieczne jest uzyskanie Twojej odwołalnej zgody na przesyłanie i przetwarzanie danych osobowych, gdyż dostawcy treści osadzonych wymagają tej zgody jako zewnętrzni usługodawcy. [In diesem Zusammenhang können auch Nutzungsprofile (u.a. auf Basis von Cookie-IDs) gebildet und angereichert werden, auch außerhalb des EWR]. Ustawiając przełącznik w pozycji „Wł.”, zgadzasz się na to (z możliwością odwołania w dowolnym momencie). Obejmuje to również Twoją zgodę na przekazanie niektórych danych osobowych do państw trzecich, w tym do USA, zgodnie z art. 49 ust. 1 lit. a) RODO. Możesz znaleźć więcej informacji na ten temat. W każdej chwili możesz odwołać swoją zgodę korzystając z klucza i prywatności na dole strony.

Dwa miesiące po wyborach w Polsce Donald Tusk i jego rząd złożyli ślubowanie na nowego premiera przez prezydenta Andrzeja Dudę. Parlament wyraził już wcześniej swoje zaufanie do niego. Incydent o charakterze antysemickim wywołał zamieszanie.

IW Polsce odbyło się zaprzysiężenie nowego proeuropejskiego premiera Donalda Tuska. Były przewodniczący Rady Unii Europejskiej i ministrowie jego nowego rządu złożyli w środę przysięgę przez polskiego prezydenta Andrzeja Dudę. Poprzedniego dnia polski parlament wyraził zaufanie do proeuropejskiego rządu Donalda Tuska.

We wtorkowym wotum zaufania za rządem Tuska głosowało 248 z 449 posłów. 201 głosów przeciw. Tusk w swoim oświadczeniu wezwał już swój rząd do przestrzegania wartości demokracji i praworządności oraz zapowiedział dobrą współpracę swojego kraju z Unią Europejską. „To, co naprawdę kształtuje społeczeństwo, to praworządność, konstytucja, zasady demokracji, bezpieczne granice, bezpieczne terytorium – to są rzeczy, o których nie możemy się kłócić” – stwierdziła 66-latka.

Przeczytaj także

Danziger był szefem polskiego rządu od 2007 do 2014 roku. Obecnie Tusk stoi na czele rządu koalicyjnego złożonego z liberalno-konserwatywnej Koalicji Obywatelskiej, chrześcijańskiej konserwatywnej Trzeciej Drogi i lewicowej koalicji Lewki. W wyborach przeprowadzonych 15 października trójpartyjna koalicja zdobyła większość rządzącą, jednak nacjonalistyczny konserwatywny rząd PiS długo zwlekał z przekazaniem władzy.

Rząd PiS od lat spiera się z Unią Europejską w sprawie reformy sądownictwa. Komisja Europejska wszczęła kilka postępowań w sprawie uchybienia zobowiązaniom państwa członkowskiego i blokuje fundusz pomocowy w związku z koronawirusem o wartości 1 miliarda dolarów.

„Im silniejsza Wspólnota Europejska, tym większa nasza suwerenność”.

Tusk powiedział, że Polska pod jego rządami dzięki dobrej współpracy osiągnie „status lidera w UE”. „Im silniejsza jest Wspólnota Europejska, tym większą mamy suwerenność” – Tusk obiecał także, że zadba o uwolnienie zamrożonych miliardów z funduszu pomocowego Korona.

Tuż po głosowaniu federalna minister spraw zagranicznych Annalena Burbock (Partia Zielonych) pogratulowała swojemu nowemu polskiemu koledze Radosławowi Sikorskiemu wyboru. „Nie mogę się doczekać ścisłej współpracy z Państwem i nowego początku w stosunkach niemiecko-polskich” – napisał Baerbock na stronie internetowej X. Sikorski był ministrem spraw zagranicznych w pierwszym rządzie Tuska.

Tutaj znajdziesz treści z Twittera

W celu przeglądania treści osadzonych konieczne jest uzyskanie Twojej odwołalnej zgody na przesyłanie i przetwarzanie danych osobowych, gdyż dostawcy treści osadzonych wymagają tej zgody jako zewnętrzni usługodawcy. [In diesem Zusammenhang können auch Nutzungsprofile (u.a. auf Basis von Cookie-IDs) gebildet und angereichert werden, auch außerhalb des EWR]. Ustawiając przełącznik w pozycji „Wł.”, zgadzasz się na to (z możliwością odwołania w dowolnym momencie). Obejmuje to również Twoją zgodę na przekazanie niektórych danych osobowych do państw trzecich, w tym do USA, zgodnie z art. 49 ust. 1 lit. a) RODO. Możesz znaleźć więcej informacji na ten temat. W każdej chwili możesz odwołać swoją zgodę korzystając z klucza i prywatności na dole strony.

Na marginesie późniejszej dyskusji doszło do ataku antysemickiego. Poseł Grzegorz Braun ze skrajnie prawicowej partii Confederaja chwycił za gaśnicę znajdującą się w korytarzu i zgasił światło na chanukowej menorze, którą zapalili przedstawiciele tamtejszej społeczności żydowskiej. W mediach społecznościowych można było zobaczyć głośne sceny dymu z broni, zanim Brown opuścił lobby. Następnie przedstawiciel z mównicy oświadczył, że zapalenie menory chanukowej jest „czynem diabła”. Następnie marszałek parlamentu Simon Holonia wykluczył Browna ze spotkania i zapowiedział, że Prezydium złoży skargę karną. Tusk określił działania Browna jako hańbę.

Przeczytaj także

Grzegorz Brown kilka sekund po ataku na świecznik

Chanuka upamiętnia ponowne poświęcenie Drugiej Świątyni w Jerozolimie po powstaniu przeciwko Grekom w 164 roku p.n.e. i „cud światła” płonącego przez osiem dni świecznika. Trwa do 15 grudnia tego roku.

Tutaj znajdziesz treści pochodzące od osób trzecich

W celu przeglądania treści osadzonych konieczne jest uzyskanie Twojej odwołalnej zgody na przesyłanie i przetwarzanie danych osobowych, gdyż dostawcy treści osadzonych wymagają tej zgody jako zewnętrzni usługodawcy. [In diesem Zusammenhang können auch Nutzungsprofile (u.a. auf Basis von Cookie-IDs) gebildet und angereichert werden, auch außerhalb des EWR]. Ustawiając przełącznik w pozycji „Wł.”, zgadzasz się na to (z możliwością odwołania w dowolnym momencie). Obejmuje to również Twoją zgodę na przekazanie niektórych danych osobowych do państw trzecich, w tym do USA, zgodnie z art. 49 ust. 1 lit. a) RODO. Możesz znaleźć więcej informacji na ten temat. W każdej chwili możesz odwołać swoją zgodę korzystając z klucza i prywatności na dole strony.

READ  Pierwsze zwycięstwo u siebie pod koniec pierwszej połowy sezonu dla HTC SW Neuss
Continue Reading

entertainment

Czy Detlef D! Czy praca choreografa ma jakąś zaletę? Wszystkie informacje o kandydacie!

Published

on

Czy Detlef D!  Czy praca choreografa ma jakąś zaletę?  Wszystkie informacje o kandydacie!

„Jestem taki podekscytowany”

Dlaczego Detlef D! Soost jako tancerka hip-hopowa nie ma żadnej przewagi w „Let's Dance”.

00:46 minut

Na czym będzie polegało wyzwanie „Let's Dance”?

Detlef D! Soost myśli już o Joachimie Lampe

Rytm ma we krwi!

Wielu fanów Let's Dance było zaskoczonych, gdy usłyszeli: Detlef D! Soost jest nominowaną w 2024 roku. W końcu 53-latka jest jednym z najsłynniejszych niemieckich choreografów. Ale jeszcze zanim zaczął, dał jasno do zrozumienia: jego hiphopowe ruchy nie pomagają mu na parkiecie RTL. Na powyższym filmie widać, dlaczego od razu na myśl przychodzi mu Joachim Lampe.

RTL.de jest również dostępny na WhatsApp – wypróbuj tutaj!

Nominowany do „Zatańczmy” Detlef D! Ciesz się szybkim skanowaniem

  • zawód: Choreograf i trener fitness
  • Data urodzenia: 2 lipca 1970 (53)
  • zmierzenie: 1,90 m
  • Miejsce zamieszkania: Berlin
Detlef D!  Soost był fanem Detlef D!  Soost był fanem

Detlef D! Soost jest fanem „Let's Dance” od długiego czasu

Arya Shirazi, RTL

W wieku 16 lat Detlef D! Soost jest już mistrzem Niemiec

Po szkole Detlev początkowo kształcił się na mechanika instrumentów, ale jednocześnie kształcił się w Metropole Theatre. Pierwszym wydarzeniem w jego karierze tanecznej było zdobycie tytułu mistrza Niemiec w tańcu ulicznym w wieku 16 lat! Młody berlińczyk zamienił swoją pasję w karierę i wkrótce szkolił krajowe i międzynarodowe gwiazdy hip-hopu i tańca miejskiego i od tego czasu zajmuje się choreografią przedstawień scenicznych.

Ostatni raz na scenie dla innych choreografów wystąpił 25 lat temu. Najpóźniej od castingu „Popstars” całe Niemcy znają go jako choreografa. Od ponad 14 lat wyszukuje młode talenty muzyki pop, najpierw w RTLZWEI, a następnie w ProSieben i uczy je tańca – w tym Królową Dżungli Lucie Diakowską!

W tym samym czasie Detlev otworzył własną szkołę tańca „D!'s Dance School” i do dziś prowadzi warsztaty taneczne w całym kraju. Detlef D pracuje od 2012 roku! Sukcesem cieszy się także jego program treningowo-żywieniowy „I Make You sexy”.

READ  Zarząd Gospodarki Wodnej RP: Ponad 280 nielegalnych zrzutów do Odry | regionalny
reklama:

Rekomendacje naszych partnerów

Ona jest żoną Detlefa D! Sosta strona

Detlef D znalazł własne szczęście! Lubił piosenkarkę Kate Hall, którą poznał podczas kręcenia filmu „Popstars”. Para pobrała się w 2012 roku. Detlev mieszka w Berlinie z żoną i trójką dzieci: Chani, Carlosem i Ayaną.

Nominowany do „Zatańczmy” Detlef D! Soost: „Hip-hop to coś zupełnie innego niż tradycyjny taniec”.

„Let's Dance” od dawna znajduje się na playliście 53-latka. Przed startem jest jeszcze bardziej zdenerwowany! Co jest dla niego najważniejsze: „Jestem bardzo podekscytowany, zwłaszcza, że ​​niektórzy myślą: No cóż, jest tancerzem hip-hopowym od wielu lat, w sumie od 42 lat. Tak, to prawda. Ale hip-hop to zupełnie coś innego niż taniec towarzyski.

Według Detlefa sekwencje akcji nie mogą być bardziej różne – i to będzie jego osobiste wyzwanie: „Technologia będzie dla mnie wyzwaniem.” Kto będzie go uczył kroków standardowych i łacińskich, okaże się dopiero 23 lutego przed pokazem.

Gwiazda „Zatańczmy” Detlef D! Soost w oficjalnym podcaście

Oglądaj „Let's Dance” 2024 w RTL i RTL+

Continue Reading

entertainment

Były Ambasador Janusz Reiter – „Niemcom w Polsce nie zależy na nikim”

Published

on

Były Ambasador Janusz Reiter – „Niemcom w Polsce nie zależy na nikim”

Janusz Reiter już jako dziecko chciał wyruszyć w świat, dorastając w cichym miasteczku na północy Polski w latach 50. XX wieku. Literatura była przede wszystkim naukowcem – „Bardzo wcześnie czytał bardzo trudne książki” – wspomina były ambasador Polski w Niemczech.

Już na studiach fascynowała go literatura niemieckojęzyczna, którą do dziś można usłyszeć w jej wspaniałym języku niemieckim. Niemcy stały się tematem życia Janusza Reitera. Najpierw jako dziennikarz, potem jako dyplomata.

Pod nadzorem bezpieczeństwa państwa

Dziennikarstwo zaczęło się w Polsce w czasach prawdziwego socjalizmu. Kiedy jednak w 1981 roku w jego ojczyźnie ogłoszono stan wojenny, stracił pracę, znajdował się pod całodobowym nadzorem organów bezpieczeństwa państwa i mógł publikować jedynie pod pseudonimem – a wszystko to za sprawą zaangażowania w „Solidarność”.

Jednak dzięki temu zaangażowaniu po zjednoczeniu otrzymał posadę starszego dyplomaty: Tadeusz Mazowiecki, pierwszy polski premier Polski wybrany w wolnych wyborach, wysłał Reitera jako ambasadora do Bonn w 1990 r. Reiter wspomina, że ​​były to bardzo ekscytujące czasy, kiedy Niemcy i Polska pogodziły się i zawarły umowy graniczne I sąsiedztwo.

Niemcy: trudny sąsiad

69-latek do dziś jest poszukiwanym znawcą stosunków niemiecko-polskich w obu krajach, publikującym swoje artykuły w czołowych gazetach. Janusz Reiter twierdzi, że nie ma w Polsce nikogo, kto byłby obojętny na Niemcy; Ludzie albo są zafascynowani Niemcami, albo się ich boją. Bycie sąsiadem Niemców to wyzwanie, ale i szansa.

Jednak stosunki wielu Polaków z Niemcami i Unią Europejską uległy pogorszeniu. „Niektórzy w Polsce przestraszyli się własnej odwagi” – mówi Reiter. Początkowa euforia, jaka nastąpiła po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej i NATO, utorowała drogę do zrozumienia, że ​​Europa to także konkurencja.

„Rządy prawa nie mogą być zagrożone”.

Reiter ma jednak mieszane uczucia w związku z obecnym dramatem uchodźców na granicy Polski i Białorusi. Mówi: Oczywiście, że musimy pomóc uchodźcom. Ale Europa nie może pomieścić wszystkich, którzy tego chcą.

Zapisz się na nasz weekendowy newsletter!

Najpopularniejsze dyskusje i rekomendacje kulturalne z tygodnia, prosto do Twojej skrzynki odbiorczej w każdy piątek.

Dziękujemy za rejestrację!

Wysłaliśmy do Ciebie e-mail zawierający link potwierdzający.

Jeśli nie widzisz wiadomości e-mail z potwierdzeniem rejestracji w swojej skrzynce odbiorczej, sprawdź folder ze spamem.

Witamy spowrotem!

Jesteś już zapisany do tego newslettera.

Continue Reading

Trending