Connect with us

entertainment

Kathy Hummels: Rzadko! Twarz małego Ludwiga wygląda na nieocenzurowaną

Published

on

Gwiazdy dnia na taśmie GALA: Kathy Hummels udostępnia rzadkie zdjęcie twarzy Ludwiga +++ Miriam Neuther udostępnia nowe zdjęcie swojego syna Leo +++ Babcia Sarah Engels przytula dziecko Sulię

Wiadomości o celebrytach na ten dzień w barze GALA

12 stycznia 2022

Kathy Hummels publikuje nieocenzurowane zdjęcie twarzy małego Ludwiga na Instagramie

Potomstwo Cathy (33 lata) i Matsa Hummelsa (33 lata) obchodziło 11 stycznia swoje czwarte urodziny. W rodzimych Niemczech rodzice Kathy zorganizowali wspaniałe przyjęcie dla Ludwiga, podczas gdy prezenter był w słonecznej Tajlandii na kręcenie programu RTLZWEI „Kampf der Realitystars”. Jednak impreza została uczczona – za pośrednictwem Facetime, z samodzielnie upieczonym tortem urodzinowym „Psi Patrol”.

Żona zawodowego piłkarza ma również drobny prezent dla swoich 663 000 obserwujących. Na swoim Instagramie opublikowała całkowicie nieocenzurowane ujęcie twarzy dziecka Ludwiga, w tym ciepłe smugi w jego wyjątkowy dzień. Bardzo rzadko, ponieważ Kathy zwykle pokazuje tylko rozdartą twarz syna.

© instagram.com/cathyhummels

Sportowiec taki jak jego rodzice: tutaj syn uczy się hokeja Neureuthers

31-letnia Miriam i 37-letni Felix Noether chronią twarze swojego syna Leo i córki Matyldy, ale ich fani mogą od czasu do czasu rzucić okiem na dzieci. W jej najnowszej historii na Instagramie Leo jest gwiazdą. W lutym tego roku maluch skończy dwa lata. Wygląda na to, że jest na tyle dorosły, by skoncentrować się na karierze sportowej, tak jak jego rodzice. Leo gra w hokeja na lodzie!

„Pierwsza próba”, Myriam Neuther pisze o uroczych umiejętnościach matematycznych swoich najmłodszych. Po sześciu latach związku Leo sprawił, że szczęście rodzinne dla niej i Felixa było doskonałe. Wysportowana para wyszła za mąż w grudniu 2017 r., niedługo po narodzinach ich pierwszej córki Matyldy.

Kathy Hummels: Zaskoczyło mnie nieocenzurowane nagranie syna Ludwiga

© instagram.com/miriamneureuther

Sarah Engels: Słodko! Twoja babcia przytula małą Solię

To bardzo szczęśliwe dla każdej mamy, kiedy zostaje babcią przez swoje dzieci i może doświadczyć swoich wnuków. To jeszcze większe szczęście, kiedy może nawet przytulić wnuki. 29-letnia Sarah Ingels urodziła niedawno córkę Solię Lianę, czyniąc z prababki ponownie prababkę. A teraz nie wyobraża sobie niczego lepszego niż przytulanie się do swojej prawnuczki!

Piosenkarka udostępnia na Instagramie migawkę pokazującą jej babcię z małą Sulią. Starsza pani z miłością trzyma w ramionach córkę Sary. Piosenkarka pisze: „Moja babcia ma już 3 prawnuki. Te chwile są wyjątkowe”. Matka dwójki dzieci napełnia matkę dwójki dumą i wdzięcznością, że jej babcia żyje takim szczęściem. „Jestem wdzięczny, że moje dzieci ją rozpoznały, pokochały i nauczyły się od niej”. [sic], można przeczytać w relacji na Instagramie.

Kathy Hummels: Zaskoczyło mnie nieocenzurowane nagranie syna Ludwiga

© instagram.com/sarellax3

11 stycznia 2022

Sarah Connor: Cudowny czas na przytulanie z siostrą Valentiną

Dlaczego masz starszą siostrę, jeśli nie pocierasz pleców? 41-letnia Sarah Connor aż za dobrze zna swoje obowiązki jako najstarsza z sześciorga rodzeństwa. W ten sposób 25-letnia Valentina Liu może cieszyć się zrelaksowaną grą wstępną piosenkarki, którą pokazuje klip wideo w jej historii na Instagramie.

Podczas gdy córeczka rodziny odpoczywa na sofie z głową na kolanach Sary i owinięta kocem, sędzia „Głosu Niemiec” delikatnie pieści plecy jej siostry. 41-latek pisze „Obowiązki starej siostry” i nawiązuje więź z Walentyną. Film nie wydaje się całkiem aktualny, ponieważ 25-latka dzieli się filmem ze swoją historią i pisze: „Ooooo, tęsknię za tym”. Nie musi długo czekać na zaproszenie. – W drodze na kameralny wieczór – mówi radośnie Valentina.

Sarah Connor ma jednostkę przytulania dla siostry Walentyny.

Sarah Connor ma jednostkę przytulania dla siostry Walentyny.

© instagram.com/sarahconnor

Amira Boucher dzieli słodką chwilę ze swoim dzieckiem

To jedno z niewielu zdjęć dziecka, które 29-letnia Amira Boucher udostępniła publiczności za pośrednictwem swojej relacji na Instagramie. Możesz zobaczyć na nim palce jej małego dziecka obok śpiącej matki dwójki dzieci. „Skontaktuję się z tobą jutro”, napisała 43-letnia żona Olivera Buchera, dodając do listów emoji w kształcie serca.

Bardzo rzadki klips. Para trzyma swoje dzieci z dala od reflektorów tak bardzo, jak to możliwe. Oliver i księżniczka Bucher nawet nie ogłosili publicznie imion swoich dzieci. Jeśli w ogóle są, na Instagramie pokazują tylko stopy lub ręce swoich dzieci. 29-latka trzyma się tej zasady w swoim najnowszym zdjęciu z uściskiem. A mały człowieczek na zdjęciu wygląda na równie zmęczonego jak jego matka!

Prezenterka „Polecane” przyznała 10 stycznia 2022 r., że w tym roku będzie zwijać się na parkiecie w „Let’s Dance”. W tym celu matka dwójki dzieci otrzymała wiele zachęt na Instagramie, o czym fani widzą w swoich historiach. Zbyt duże podniecenie jest wyczerpujące, więc przytulanie dziecka jest w sam raz.

Kathy Hummels: Zaskoczyło mnie nieocenzurowane nagranie syna Ludwiga

© instagram.com/amirapocher

10 stycznia 2022

Elias Becker zachwyca się „gorącymi” zdjęciami

Elias Becker, lat 22, od jakiegoś czasu wyrobił sobie markę jako model, a ostatnio został wybrany przez magazyn „Tatler” jednym z najbardziej pożądanych ludzi w Wielkiej Brytanii. Syn 55-letniej Barbary Becker i 54-letni legenda tenisa Boris Becker został dobrze przyjęty nie tylko przez Brytyjczyków. Niedawny post na jego koncie na Instagramie doprowadził jego około 88 000 obserwujących do szaleństwa.

22-latek udostępnia trzy zdjęcia, które zostały zrobione podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej. Wszystkie trzy obrazy mają jedną wspólną cechę: przedstawiają Eliasa z nagą, sztywną górną częścią ciała. Fakt, który doprowadza jego fanów do szaleństwa. Oprócz wielu płonących emotikonów, pochwały można znaleźć tylko w komentarzach wśród erotycznych czarno-białych zdjęć. Jeden użytkownik mówi „Bardzo fajnie”. „Piękne zdjęcia, piękny, piękny mężczyzna” – zauważa jeden z wyznawców. Jego ostatnia reakcja podsumowała się jednym słowem: „Gorąco!”

Sam Elias pisze tylko portugalskie słowo „saudade” do swoich portretów, co tłumaczy się jako „tęsknota”. Nie ujawnia jednak, za kim lub za czym tęskni potomstwo Bakera.

Sarah Engels gratuluje teściowej uroczym rodzinnym zdjęciem

Sarah Engels, lat 29, i jej mąż Julian, lat 28, oddają się szczęściu dziecka. Piosenkarka urodziła córkę w grudniu ubiegłego roku, pierwsze wspólne dziecko młodej pary. Zwycięzca „Zamaskowanej piosenkarki” czasami publikuje słodkie zdjęcia swojej młodej rodziny na Instagramie, w tym oczywiście jej 6-letniego syna Alessio. Teraz fani mogą ponownie przyjrzeć się więzom rodzinnym. Okazją są urodziny teściowej Sarah.

„Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Veronica Bucher”, 29-latka pisze o ujęciu, na którym widać Sarę, Juliana, córkę Sollię Lianę i syna Alessio, a także jej teściów. Co więcej, jest też szczególny znak sympatii dla urodzinowego dziecka. „Kochamy cię”, pisze Sarah o nagraniu i ozdabia wszystko sercem.

Sarah Engels z mężem, dziećmi i teściami

Sarah Engels z mężem, dziećmi i teściami

© instagram.com/sarellax3

Wiadomości o celebrytach z zeszłego tygodnia

Czy przegapiłeś wiadomości o celebrytach? W ten sposób do wiadomości o celebrytach z zeszłego tygodnia!

Wykorzystane źródła: instagram.com

cba / spg / jse
kosztowny

READ  Prądy teatralne - nie będą świecić - Monachium
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

„Za każdego uchodźcę bierzemy 12 000 dolarów”

Published

on

„Ludzie umierają tutaj, kiedy kręcimy ten film”. Olivia Cortas i Christoph Korbel wysyłają potężne przesłanie Na początku ich raportu o sytuacji na wschodnich granicach zewnętrznych Unii Europejskiej”. Jako takie wymowne zdanie nie byłoby zbyteczne wobec wymownego tytułu – „Śmiertelna pułapka na Białorusi: skłamana, rozdarta, zamrożona na śmierć”.

W każdym razie, jeśli będziemy szczerzy, sytuacja jest dobrze znana – ostatnio nie odgrywał on w mediach większej roli. Wielu uchodźców, którzy przybyli na Białoruś z Bliskiego Wschodu na podstawie fałszywych obietnic szybkiej podróży do Polski i Unii Europejskiej, znajduje się w ostrej sytuacji kryzysowej. Sytuacja jest zagmatwana. Polska trzyma szczelne granice, Unia Europejska skróciła trasy lotów do Mińska i nałożyła sankcje gospodarcze na Białoruś, ale znowu wydaje się w dużej mierze bezsilna. Tymczasem setki azylantów koczuje w lasach na granicy polsko-białoruskiej – w mroźnych temperaturach.

Tak działa „handel z uchodźcami”.

„14 osób zamarzło na śmierć, ale handlarze, biura podróży, a nawet państwo białoruskie wciąż zarabiają na ludzkim cierpieniu” – mówią filmowcy. W krajach pochodzenia wielu wciąż marzy o wyjeździe do Europy po rzekomo lepsze życie – drogą na Białoruś. dlaczego to wszystko? Jakie są konsekwencje dla osób dotkniętych chorobą? Raport, który podąża za śmiałą ideą przedstawienia kompleksowego i prawdziwego obrazu w zaledwie 30 minut transmisji, z pewnością nie opowiada całej historii, ale rzuca przygnębiające światło na kluczowe aspekty.

Po miesiącach badań zespół redakcyjny Funk „Y-Kollektiv” przez dziesięć dni kręcił w listopadzie w północnym Iraku, Turcji i Polsce, aby udokumentować, jak działa „Radzenie sobie z uchodźcami”. W końcu widz jest równie bezradny, jak zagraniczny kurdyjski polityk Sefin Dazai, który mówi przed kamerą, że łamie sobie serce, gdy widzi, jak jego współobywatele w Europie Wschodniej są zdesperowani, a nawet umierają. Pokazuje swój telefon komórkowy. Pełno w nim wiadomości głosowych i smsów – próśb o pomoc z trudnej do utrzymania granicy polsko-białoruskiej. Zostali wysłani przez ludzi zwabionych przez reżim w Mińsku i przemytników fałszywymi obietnicami i teraz tkwią w strasznej sytuacji.

READ  W RTL „Supertalent”: brzuchomówca rozpieszcza gościnnego jurora Lukasa Podolskiego - TV

„Rok pracowałem na bilety i wizy”

Film, który można oglądać na „Y-Kollektiv” i Funk, zaczyna się w Erbilu. Lokalny partner opisuje swój punkt widzenia niemieckim dziennikarzom, dla których pracuje również jako tłumacz. Zna wielu ludzi, którzy już przyjechali na Białoruś z regionu kurdyjskiego, ludzi, którzy szukali nowego początku: „Ja tu schrzaniłem. Dlatego chcieli wyjechać i zacząć od nowa – żeby wszystko naprawić”. Stwierdzenie, oczywiście, za różnymi historiami życia Radykalna różnica.

Akam, którego zespół spotkał niedługo potem, jest jedną z takich osób. 29-latek kupuje ciepłe ubrania – słyszał, że na Białorusi jest zimno. Jego mieszkanie jest już puste, ma tylko spakowaną walizkę – teraz czeka na lot. Akam chce jak najszybciej wyjechać – do Niemiec. Jest ciężko chory, potrzebuje leczenia i leków, a także czuje się dyskryminowany w swoim mieście z powodu choroby, która między innymi powoduje silne dreszcze. Pracowałem przez rok na bilety i wizy. Sprzedamy też samochód mojej rodziny”.

Teraz siedzi w swoim mieszkaniu, trasy lotów na Białoruś są wąskie. Powiedział, że zapłacił z góry 1600 dolarów za wizę za 4000 dolarów, a resztę zapłaci po przyjeździe. Koszty przemytników wydają się znacznie wyższe: „Kiedy dotrzesz do Niemiec i wysiądziesz z samochodu, przekazujesz pieniądze przemytnikom” – mówi Akam. Kontaktuje się z przemytnikami przez telefon komórkowy i komunikator.

„Jeśli nie kłamiesz, nie możesz wykonać tej pracy!”

Tak, słyszał, że jest niebezpiecznie i że na pograniczu polsko-białoruskim ma być bardzo zimno. Przyjaciele go ostrzegali. Ale Akam nie chce odwieść go od planowania wyjazdu do Niemiec. Nie ma wątpliwości, że człowiek czekający na opuszczenie kraju stoi przed ogromnym dylematem. Jego przykład ilustruje „decyzje, z którymi borykają się tutaj ci ludzie” – mówi reporterka Olivia Cortas i podsumowuje sytuację emocjonalną.

READ  Odbijając się do tyłu: Anna Maria i Bushido „do wiadra” po urodzeniu bliźniąt

Następnego dnia zespół odwiedza biuro podróży w biurze podróży, które kompletuje pakiety na takie wyjazdy. Mówi o dobrych interesach z ludźmi, którzy chcą pojechać do Europy i zasadniczo potwierdza to, co powiedział Akam: Za lot, wizę i jedną noc w hotelu w Mińsku trzeba zapłacić od 3500 do 4000 dolarów. „Nie ratowaliśmy ludzi” – podkreślał zapytany, czy czuje się winny, biorąc pod uwagę fakt, że ludzie zginęli w ucieczce. Nie ma się za co winić. Osoby powracające, które odbyły podróż i opuściły Białoruś, by wrócić do domu, widzą sprawy inaczej. Czują się bardzo komfortowo, gdy są plądrowane przez biura podróży, jak niektórzy tłumaczą niemieckim dziennikarzom.

Wydaje się jednak, że biznes przemytników jest coraz bardziej opłacalny i pozbawiony skrupułów. W rzeczywistości Olivia Cortas i Christoph Korbel mogli porozmawiać z jednym z nich w domu na obrzeżach Erbilu. „Pobieramy 12 000 dolarów za każdego uchodźcę”, powiedział szczerze nierozpoznawalny mężczyzna w poczcie. Suma zostanie podzielona między łącznie czterech zaangażowanych przemytników. Część trafia również na posty „Smarujemy na granicy białorusko-polskiej”. W ciągu ostatnich kilku miesięcy zarobił od 35 000 do 40 000 dolarów. Oświadczenia, których nie można zweryfikować. Do tego niesamowite zdanie, że on, przemytnik, czuje się jak uchodźca i był szczęśliwy, gdy droga była zamknięta.

W końcu mężczyzna, któremu grozi 15 lat więzienia, jeśli zostanie złapany, mówi również: „Praca przemytnicza oznacza kłamstwo. Jeśli nie kłamiesz, nie możesz wykonywać tej pracy!” A teraz? Ludzie z lasu dzwonią do nas i pytają, czy możemy ich przewieźć przez granicę. Są gotowi zapłacić 7000 dolarów. Ale grupa, z którą pracuję, robi to tylko za 10 000 dolarów. „Nie, to jeszcze nie koniec.

Nazywam tę drogę drogą śmierci.

Najbardziej wybuchowa część reportażu „Y-Collective” rozgrywa się w Polsce, na granicy z Białorusią. Granice są dobrze zabezpieczone. Film mówi, że każdy, kto jeszcze może dostać się do Polski, próbuje dostać się do Niemiec z pomocą przemytników. Ci, którzy zostaną złapani przez pograniczników, są „odwracani na Białoruś” – nazywa się to repatriacją, co w rzeczywistości łamie prawo europejskie.

READ  Love Storm: zmartwienia o Floriana - jaka jest historia jego dziwnej choroby?

Aby to udowodnić i pomóc potrzebującym uchodźcom, miejscowy Maciej wędruje do lasu i odnajduje zagubionych ludzi. Okolica jest niegościnna, brakuje żywności. Niektórzy ludzie pili z kałuż, mówi o emigrantach czekających w zimnym lesie, aby mimo wszystko mogli dostać się do samochodu, z którego uciekali. Maciej mówi, że w ciągu ostatnich kilku tygodni spotkał tam około 200 osób. Szacuje się, że około 30 proc. dotarło do Niemiec. Konkluzja Olivii Cortas: „Drogę przez Białoruś uważa się za martwą. Ale w przygranicznym lesie wciąż są ludzie”.

Problem w tym, że dla ogromnej większości nie ma ani do przodu, ani do tyłu. W jednym z ośrodków recepcyjnych młody mężczyzna opisuje, czego tam doświadczył. Polscy pogranicznicy czterokrotnie sprowadzali go z powrotem na Białoruś. Ostatni raz dziesięć dni temu. „Żołnierze białoruscy nas złapali. Powiedzieliśmy im: „Proszę, chcemy wracać do Mińska”. Odpowiedzieli: Nie, nie Mińsk. Tu zginiesz albo pojedziesz do Polski. „On też był pobity, a kiedyś białoruski żołnierz zaoferował mu butelkę wody – za 100 dolarów. Dla niego nie ma wątpliwości: gdyby wiedział, jak wygląda ta droga, nie zacząłby. Nazywam tę drogę drogą śmierci.

Fakt, że kilka dni po kręceniu wysłał SMS-a do Olivii Cortas z wiadomością, że mimo wszystko przybył do Niemiec, jest naprawdę zaskakującą linijką na końcu tej żywej relacji.

Continue Reading

entertainment

Piłka ręczna EM Germany Corona: na krótko przed meczem z Polską: dwa nowe przypadki korony w drużynie DHB

Published

on


Niepokój i niepewność w reprezentacji Niemiec w piłce ręcznej są świetne: ogólnie Testy koronowo-dodatnie dla neonu Drużyna DHB relacjonuje przed meczem trzeciej rundy eliminacyjnej Mistrzostw Europy w piłce ręcznej na Węgrzech i Słowacji z Polską. Trzy godziny przed rozpoczęciem meczu bramkarze też są do Klimkego I lewe skrzydło Marcel Schiller Test był pozytywny.

Już w poniedziałek byli bramkarze Andrzej Wolfegracz z tyłu Kay HefnerPrawica Timo Castininglewe skrzydło, Lucas Mertens i twórca gier Luca Weitzky Pozytywny test PCR. Zostało to ogłoszone dziś wieczorem przez Niemiecki Związek Piłki Ręcznej (DHB). Trener reprezentacji Alfred Jeslason nominował w poniedziałek wieczorem pięciu zawodników.

Piłka ręczna EM 2022: test niemieckich zawodników jest pozytywny

Wszyscy, którzy uzyskali pozytywny wynik testu, poszli w izolację i nie będą mogli zagrać w finałowym meczu grupowym z Polską we wtorek (18:00/ZDF). Dla niemieckiego zespołu liczba przypadków korony wynosi od trzech do dziewięciu. Julius Cohn i Hendrik Wagner wcześniej uzyskali wynik pozytywny. Wszyscy pozostali członkowie delegacji wycofali się do swoich pokoi w hotelu drużynowym w Bratysławie, gdy tylko wyniki były znane.

Corona z reprezentacją Niemiec: rezerwowi przybyli do hotelu drużyny

DHB Bank odnośnie możliwości Nachnominowanie Zamiennie z piłkarzami i klubami Bundesligi oraz europejską EHF. Jest to również możliwe poza 35-osobowym składem, który został zgłoszony na początku grudnia. Według niemieckiej agencji prasowej (dpa), we wtorek rano w hotelu drużynowym jest pięciu kandydatów Bratysława Przybycie: Bramkarz Johannes Peter, lewy skrzydłowy Ron Dahmke, zawodnik obwodowy Sebastian Vernhaber oraz obrońcy Paul Drucks i Fabian Wade, podobnie jak reszta drużyny, udali się do swoich pokoi hotelowych w izolacji: „Wszyscy ukończyli testy PCR i teraz czekają dla nich”, powiedział Axel Kroemer, dyrektor sportowy Axel Kroemer. NBD „Wyniki zarówno dla nowych, jak i istniejącej delegacji”.

READ  Heavy Metal: Megadeth wyrzuciła z zespołu gitarzystę Dave'a Elifsona

Czy nowi gracze mogą faktycznie zagrać przeciwko Polsce?

Nie wiadomo, kto pojawi się na boisku w dzisiejszym meczu grupy C z Polską. Skład zależy od Testy PCR. Tylko ci, którzy mogą wykazać negatywny wynik testu PCR, mogą grać.

Czas pokaże, czy laboratoria w Bratysławie rzeczywiście dostarczą wyniki w ciągu kilku godzin. W poniedziałek rano dyrektor sportowy DHB, Axel Kroemer, skarżył się, że jego zdaniem praca w laboratoriach przebiega zbyt wolno. Oprócz pięciu kolejnych kandydatów, reszta delegacji banku DHB również ponownie przejdzie testy PCR we wtorek.

Bezpłatna telewizja i transmisja na żywo w ARD, ZDF, Eurosport i DAZN: Który kanał pokazuje dzisiaj Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej?

Continue Reading

entertainment

Lenny Klum zszokowany obrazem

Published

on

Lenny Klum na wybiegu dla własnej grupy w About You.BILD: Sebastian Reuter/Getty Images For You

Lenny Klum po raz kolejny udowadnia, że ​​modelki też nie są odporne na problemy nastolatków. 17-latka kibicowała innym dziewczynom i chłopcom w jej wieku szczerym zdjęciem w swojej historii na Instagramie. Bo o czym wielu zapomina: model nie ma nieskazitelnej skóry ani wyróżniającej się sylwetki – a już na pewno nie przez 365 dni w roku.

W kalendarzu Lenny Klum jedno ze zdjęć przedstawia następujące, profesjonalnie ułożone z jej ubraniami, makijażem i stylizacją włosów. Dzięki tym idealnie wyglądającym zdjęciom twoja nastolatka lub inna nastolatka może być zazdrosna.

Szczery obrazek dowodzi: pryszcze to normalne

Chociaż pozwala sobie na więcej makijażu na jednym lub drugim zdjęciu, ale Lenny Klum znamy zwykle w ten sposób: wymalowany i dyskretnie ubrany.

Ale teraz młoda, dobrze zapowiadająca się modelka opublikowała szczere zdjęcie na swojej historii na Instagramie, pokazując się całkowicie bez makijażu. Co rówieśnik wentylatory Musisz mieć pewność: Nawet supermodelki, które wyglądają idealnie, zmagają się z niedoskonałościami i innymi problemami nastolatków. Ponieważ niefiltrowana prawda dowodzi: pryszcze to zupełnie normalna rzecz. Z jej śmiałym ruchem może Heidi Klum Pasożytnictwo pomaga również innym zaakceptować siebie.

Leni Klum pokazuje się na swojej historii na Instagramie bez żadnych filtrów ani makijażu.

Leni Klum pokazuje się na swojej historii na Instagramie bez żadnych filtrów ani makijażu.Zdjęcie: zrzut ekranu instagramleniklum

Lenny Klum już wkrótce w „GNTM”

To szczere zdjęcie to nie pierwszy raz, kiedy Lenny Klum pojawił się publicznie bez makijażu. Dwa miesiące temu 17-latka opublikowała nowe zdjęcia ze swojej agencji, które modelki zazwyczaj zbierają w swoich wizytówkach dla potencjalnych klientek i mają pokazać im subtelny makijaż w casualowym stroju.

Ogólnie rzecz biorąc, młody model jest zaangażowany w więcej różnorodność i równouprawnienie W świecie mody ostatnio w wywiad Powiedział z „Gali”. Lenny Klum najwyraźniej ma dużo planowania i nie powinien poprzestać na modelowaniu. Ponieważ posiadanie supermodelki jako mamy, która również ma swój własny program telewizyjny, nie jest specjalnie szkodliwe dla Lenny’ego. Według jej mamy, Heidi Klum, 17-latka pojawi się w tym roku w „Następnej niemieckiej supermodelce”.

READ  Love Storm: zmartwienia o Floriana - jaka jest historia jego dziwnej choroby?

(LC)

Continue Reading

Trending