Connect with us

entertainment

Let’s Dance 2022 Professional Dancers: przegląd tancerzy

Published

on


Za kilka tygodni będzie działać RTL zatańczył ponownie: „Zatańczmy” 2022 18 lutego ruszają nowi kandydaci. Nawet w międzyczasie Piętnasty sezon Prezentacja wprowadzająca jest wstępem i pokazuje, które z nich Profitänzer Z tańczącymi celebrytami. ale kim oni są? tancerz i tancerze Absolutnie?

„Let’s Dance” już dawno nie dotyczyło celebrytów. ten profesjonaliści Teraz sami są supergwiazdami. Przedstawiamy Christinę Luft i Christian Polanc & Co..

Wszystkie informacje o Radiu „Let’s Dance” w 2022 roku.
Wszystkie informacje o kandydatach do „Let’s Dance” 2022.

„Let’s Dance” 2022: To są profesjonalni tancerze

Nadal nie ma oficjalnej informacji prasowej na temat profesjonalnych tancerzy na nowy sezon. Jednak obecnie na stronie głównej programu znajduje się 14 witryn tancerze Tancerze zauważyli. Wkrótce przekonamy się, czy wszyscy wrócą w sezonie 15.

Marta Arendt

Marta Arendt Jest wielokrotnym zwycięzcą różnych konkursów tanecznych, w tym Mistrzostw Niemiec, Mistrzostw Europy i Świata. W 2012 roku Polacy po raz pierwszy wzięli udział w „Let’s Dance”. Jednak do tej pory nie była w stanie pomóc wygrać żadnej z celebrytów.

Patricia Biełousowa

Patricia Biełousowa Po raz pierwszy pojawił się na pokazie w 2021 roku. Litwin mieszka w Niemczech od 2019 roku. Odnoszący sukcesy zawodowy tancerz był kilkakrotnie Miss Litwy i pracuje jako choreograf. Jej partner i partner taneczny Alexandro Ionel również świętował w zeszłym roku swój debiut „Let’s Dance”. Trochę wątpliwe, czy tancerka powróci jako zawodowiec w 2022 roku: Belousova bardzo w ciąży.

Malika Dzumajew

Rosjanie Malika Dzumajew Był w sezonie 14 po raz pierwszy jako zawodowiec w „Let’s Dance”. Przyjechała do Niemiec z rodziną w 2020 roku. Wraz ze swoim partnerem tanecznym Zsoltem Sándorem Cseke była już nauczycielką w północnych Niemczech na prywatnej klasie latynoskiej i są dwoma najlepszymi tancerzami w Niemczech.

Christina Luft

W 2017 roku była zawodową tancerką Christina Luft Po raz pierwszy część zespołu „Let’s Dance”. W „Let’s Dance” Pro Challenge 2020 byli razem Chrześcijański Polanc Głosowane jako pierwsze przez publiczność. Od 2020 roku jest również ze szwajcarską piosenkarką Luca Heine, jej partner taneczny w „Let’s Dance” z tego samego roku.

READ  Schlagerstrandparty (ARD): Florian Silbereisen w ciąży? Beatrice Eagley wyjaśnia szalone plotki

Renata Dozen

Renata Dozen Jest rosyjską tancerką i trenerem sportowym. Do Niemiec przyjechała w wieku szesnastu lat, aby rozwijać karierę taneczną. Od razu zakochała się w swoim obecnym mężu i koledze „Let’s Dance” Valentinie Lusinie. W 2020 roku zajęła 2 miejsce w programie RTL z Moritzem Hansem. Tańczyła w 2021, aby wygrać z Rurikem Jeslasonem, a następnie wygrała „Professional Challenge” ze swoim mężem Valentinem.

Katarzyna Menzinger

Austriacka tancerka Katarzyna Menzinger Słynie nie tylko z udziału w „Let’s Dance” z powodu licznych sukcesów w konkursach. To wielokrotność Mistrz świata W pokazie tańca latynoamerykańskiego. W 2015 roku wygrała ósmy sezon „Let’s Dance” w swoim pierwszym sezonie jako zawodowa tancerka z Hansem Sarpei.

„Let’s Dance” 2022: To są profesjonalni tancerze

W ciągu ostatniego roku nastąpiło również kilka zmian dla mężczyzn. Zobaczymy, czy wystartują również w tej konstelacji w 2022 roku. Dajemy wam to, co jest obecnie znane Profitänzer Zanim.

Robert Beach

Robert Beach Jest tancerzem, choreografem i choreografem. Od 2015 roku co roku uczestniczy w „Let’s Dance” jako profesjonalny tancerz, ale nie udało mu się osiągnąć pierwszego miejsca. Oprócz zaangażowania zawodowego jako tancerz, pracował również jako choreograf przy „Let’s Dance”: w 2010 roku dla Brigitte Nielsen i jej partnera tanecznego Olivera Tenkina oraz w 2011 dla Andrei Swatsky i jej partnera tanecznego Stefano Terrazino.

Andre Cepes

Andre Cepes Urodził się w Polsce, ale jako niemowlę przeniósł się z rodziną do Niemiec. W wieku dziewięciu lat po raz pierwszy wstąpił do szkoły tańca. Wielonarodowy mistrz Bawarii od 2008 roku aktywnie tańczy w górnej łacinie ze swoją żoną i partnerką taneczną Victorią Kleinfelder-Siebes, aw 2012 roku założył z nią studio tańca „Royal Dance” w miejscowości Remseck am Neckar w Szwabii. Andrzej jest zawodowym tancerzem na pełen etat, który odnosił również sukcesy jako licencjonowany instruktor tańca i sędzia w klasach Latin i Standard. Po raz pierwszy brał udział w „Let’s Dance” w 2017 roku.

READ  Bauer sucht Frau: Objawienie Anny i Geralda Heiserów - Secesja

Vadim Garbuzov

Vadim Garbuzov Była zawodową tancerką w „Let’s Dance” od 2015 do 2018 roku. Jednak dzięki dwóm nominowanym celebrytom dotarł tylko na sam dół listy. Garbozov urodził się na Ukrainie, później jego rodzina wyemigrowała do Kanady. Mieszkał już w Wiedniu przez cztery lata, zanim został obywatelem Austrii w 2008 roku. Katherine Menzinger, która jest również częścią obsady „Let’s Dance”, była jego partnerem tanecznym od 2004 roku.

Aleksandru Ionel

Aleksandru Ionel Pochodzi z Mołdawii. Tańczy od siódmego roku życia. W wieku czternastu lat przeniósł się do Niemiec. Równolegle z karierą studiował stomatologię i wykonywał swój zawód w Hamburgu. Jest z Patricią Belousovą.

Walentynki Lucin

Tancerka i Trener Tańca Walentynki Lucin Po raz pierwszy brał udział w „Let’s Dance” w 2018 roku. Do tej pory nie był w stanie pomóc żadnemu ze znanych tancerzy w zdobyciu pierwszego miejsca w show. Odniósł już jednak szereg sukcesów na Mistrzostwach Niemiec w Tańcu Rekordowym. Od 16 roku życia z powodzeniem tańczy ze swoją obecną żoną Renatą Lusin. Razem wygrali „Professional Challenge” w 2021 roku.

Chrześcijański Polanc

Jest jednym z najbardziej znanych profesjonalnych tancerzy w „Let’s Dance”: od drugiego sezonu 2007 Chrześcijański Polanc Nabierz formy jak profesjonalista. W 2007 i 2011 wygrał show z Dance Partners Susan Sidropoulos i Potężny Kelly.

Jewgienij Vinokurov

Jewgienij Vinokurov Urodzony w Tiumeniu na Syberii, tańczy od szóstego roku życia. Po zerwaniu ze swoim ówczesnym partnerem, Kristina Luft zadzwoniła do niego w 2005 roku. Od czasu udanego szkolenia pilotażowego oboje tańczyli razem, aż zakończyli wspólną zawodową karierę taneczną w 2016 roku. Po czteroletniej przerwie Evgeny powrócił do aktywnego tańca u boku Partner (Taniec) Nina Bezzubova w 2020 roku. Jest również instruktorem tańca i posiada dyplom Business Administration.

Paweł „Pasza” Zvychaynyy

Pasza Zwiecziń Po raz pierwszy brał udział w „Let’s Dance” jako zawodowy tancerz w 2021 roku. Rosjanin przyjechał do Niemiec w wieku 14 lat z powodu swojej kariery tanecznej i edukacji szkolnej. Siedem lat później, w wieku 21 lat, przeszedł na profesjonalne sporty taneczne. Od 2016 roku tańczy u boku swojej narzeczonej i partnerki tanecznej Oxany Lebedew, z którą w tym samym roku został mistrzem świata w Latin American Dance Show.

READ  „Maj, czwarty” - „Gwiezdne wojny”: urządzenia z mieczami świetlnymi i roboty są badane pod kątem rzeczywistości

Let’s Dance 2022: A co z Massimo Senato i Isabel Edvardson?

W zeszłym roku fani tanecznego show byli rozczarowani stratą dwóch znanych tancerzy. Massimo Senato Przetrwała ten sezon, ponieważ on i jego żona, Rebecca Meir, spodziewali się razem pierwszego dziecka. Również kumpel do tańca Isabelle Edvardson, który do tej pory był prawie w całości częścią inwentarza „Let’s Dance”, został z tego powodu wstrzymany. Szwedka też została matką. Nie wiadomo jeszcze, czy oboje wycofają się na parkiet RTL wraz z nominowanymi celebrytami w 2022 roku.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

„Za każdego uchodźcę bierzemy 12 000 dolarów”

Published

on

„Ludzie umierają tutaj, kiedy kręcimy ten film”. Olivia Cortas i Christoph Korbel wysyłają potężne przesłanie Na początku ich raportu o sytuacji na wschodnich granicach zewnętrznych Unii Europejskiej”. Jako takie wymowne zdanie nie byłoby zbyteczne wobec wymownego tytułu – „Śmiertelna pułapka na Białorusi: skłamana, rozdarta, zamrożona na śmierć”.

W każdym razie, jeśli będziemy szczerzy, sytuacja jest dobrze znana – ostatnio nie odgrywał on w mediach większej roli. Wielu uchodźców, którzy przybyli na Białoruś z Bliskiego Wschodu na podstawie fałszywych obietnic szybkiej podróży do Polski i Unii Europejskiej, znajduje się w ostrej sytuacji kryzysowej. Sytuacja jest zagmatwana. Polska trzyma szczelne granice, Unia Europejska skróciła trasy lotów do Mińska i nałożyła sankcje gospodarcze na Białoruś, ale znowu wydaje się w dużej mierze bezsilna. Tymczasem setki azylantów koczuje w lasach na granicy polsko-białoruskiej – w mroźnych temperaturach.

Tak działa „handel z uchodźcami”.

„14 osób zamarzło na śmierć, ale handlarze, biura podróży, a nawet państwo białoruskie wciąż zarabiają na ludzkim cierpieniu” – mówią filmowcy. W krajach pochodzenia wielu wciąż marzy o wyjeździe do Europy po rzekomo lepsze życie – drogą na Białoruś. dlaczego to wszystko? Jakie są konsekwencje dla osób dotkniętych chorobą? Raport, który podąża za śmiałą ideą przedstawienia kompleksowego i prawdziwego obrazu w zaledwie 30 minut transmisji, z pewnością nie opowiada całej historii, ale rzuca przygnębiające światło na kluczowe aspekty.

Po miesiącach badań zespół redakcyjny Funk „Y-Kollektiv” przez dziesięć dni kręcił w listopadzie w północnym Iraku, Turcji i Polsce, aby udokumentować, jak działa „Radzenie sobie z uchodźcami”. W końcu widz jest równie bezradny, jak zagraniczny kurdyjski polityk Sefin Dazai, który mówi przed kamerą, że łamie sobie serce, gdy widzi, jak jego współobywatele w Europie Wschodniej są zdesperowani, a nawet umierają. Pokazuje swój telefon komórkowy. Pełno w nim wiadomości głosowych i smsów – próśb o pomoc z trudnej do utrzymania granicy polsko-białoruskiej. Zostali wysłani przez ludzi zwabionych przez reżim w Mińsku i przemytników fałszywymi obietnicami i teraz tkwią w strasznej sytuacji.

READ  Dyskryminacja: UE podejmuje działania przeciwko Węgrom i Polsce

„Rok pracowałem na bilety i wizy”

Film, który można oglądać na „Y-Kollektiv” i Funk, zaczyna się w Erbilu. Lokalny partner opisuje swój punkt widzenia niemieckim dziennikarzom, dla których pracuje również jako tłumacz. Zna wielu ludzi, którzy już przyjechali na Białoruś z regionu kurdyjskiego, ludzi, którzy szukali nowego początku: „Ja tu schrzaniłem. Dlatego chcieli wyjechać i zacząć od nowa – żeby wszystko naprawić”. Stwierdzenie, oczywiście, za różnymi historiami życia Radykalna różnica.

Akam, którego zespół spotkał niedługo potem, jest jedną z takich osób. 29-latek kupuje ciepłe ubrania – słyszał, że na Białorusi jest zimno. Jego mieszkanie jest już puste, ma tylko spakowaną walizkę – teraz czeka na lot. Akam chce jak najszybciej wyjechać – do Niemiec. Jest ciężko chory, potrzebuje leczenia i leków, a także czuje się dyskryminowany w swoim mieście z powodu choroby, która między innymi powoduje silne dreszcze. Pracowałem przez rok na bilety i wizy. Sprzedamy też samochód mojej rodziny”.

Teraz siedzi w swoim mieszkaniu, trasy lotów na Białoruś są wąskie. Powiedział, że zapłacił z góry 1600 dolarów za wizę za 4000 dolarów, a resztę zapłaci po przyjeździe. Koszty przemytników wydają się znacznie wyższe: „Kiedy dotrzesz do Niemiec i wysiądziesz z samochodu, przekazujesz pieniądze przemytnikom” – mówi Akam. Kontaktuje się z przemytnikami przez telefon komórkowy i komunikator.

„Jeśli nie kłamiesz, nie możesz wykonać tej pracy!”

Tak, słyszał, że jest niebezpiecznie i że na pograniczu polsko-białoruskim ma być bardzo zimno. Przyjaciele go ostrzegali. Ale Akam nie chce odwieść go od planowania wyjazdu do Niemiec. Nie ma wątpliwości, że człowiek czekający na opuszczenie kraju stoi przed ogromnym dylematem. Jego przykład ilustruje „decyzje, z którymi borykają się tutaj ci ludzie” – mówi reporterka Olivia Cortas i podsumowuje sytuację emocjonalną.

READ  Bauer sucht Frau: Objawienie Anny i Geralda Heiserów - Secesja

Następnego dnia zespół odwiedza biuro podróży w biurze podróży, które kompletuje pakiety na takie wyjazdy. Mówi o dobrych interesach z ludźmi, którzy chcą pojechać do Europy i zasadniczo potwierdza to, co powiedział Akam: Za lot, wizę i jedną noc w hotelu w Mińsku trzeba zapłacić od 3500 do 4000 dolarów. „Nie ratowaliśmy ludzi” – podkreślał zapytany, czy czuje się winny, biorąc pod uwagę fakt, że ludzie zginęli w ucieczce. Nie ma się za co winić. Osoby powracające, które odbyły podróż i opuściły Białoruś, by wrócić do domu, widzą sprawy inaczej. Czują się bardzo komfortowo, gdy są plądrowane przez biura podróży, jak niektórzy tłumaczą niemieckim dziennikarzom.

Wydaje się jednak, że biznes przemytników jest coraz bardziej opłacalny i pozbawiony skrupułów. W rzeczywistości Olivia Cortas i Christoph Korbel mogli porozmawiać z jednym z nich w domu na obrzeżach Erbilu. „Pobieramy 12 000 dolarów za każdego uchodźcę”, powiedział szczerze nierozpoznawalny mężczyzna w poczcie. Suma zostanie podzielona między łącznie czterech zaangażowanych przemytników. Część trafia również na posty „Smarujemy na granicy białorusko-polskiej”. W ciągu ostatnich kilku miesięcy zarobił od 35 000 do 40 000 dolarów. Oświadczenia, których nie można zweryfikować. Do tego niesamowite zdanie, że on, przemytnik, czuje się jak uchodźca i był szczęśliwy, gdy droga była zamknięta.

W końcu mężczyzna, któremu grozi 15 lat więzienia, jeśli zostanie złapany, mówi również: „Praca przemytnicza oznacza kłamstwo. Jeśli nie kłamiesz, nie możesz wykonywać tej pracy!” A teraz? Ludzie z lasu dzwonią do nas i pytają, czy możemy ich przewieźć przez granicę. Są gotowi zapłacić 7000 dolarów. Ale grupa, z którą pracuję, robi to tylko za 10 000 dolarów. „Nie, to jeszcze nie koniec.

Nazywam tę drogę drogą śmierci.

Najbardziej wybuchowa część reportażu „Y-Collective” rozgrywa się w Polsce, na granicy z Białorusią. Granice są dobrze zabezpieczone. Film mówi, że każdy, kto jeszcze może dostać się do Polski, próbuje dostać się do Niemiec z pomocą przemytników. Ci, którzy zostaną złapani przez pograniczników, są „odwracani na Białoruś” – nazywa się to repatriacją, co w rzeczywistości łamie prawo europejskie.

READ  „Maj, czwarty” - „Gwiezdne wojny”: urządzenia z mieczami świetlnymi i roboty są badane pod kątem rzeczywistości

Aby to udowodnić i pomóc potrzebującym uchodźcom, miejscowy Maciej wędruje do lasu i odnajduje zagubionych ludzi. Okolica jest niegościnna, brakuje żywności. Niektórzy ludzie pili z kałuż, mówi o emigrantach czekających w zimnym lesie, aby mimo wszystko mogli dostać się do samochodu, z którego uciekali. Maciej mówi, że w ciągu ostatnich kilku tygodni spotkał tam około 200 osób. Szacuje się, że około 30 proc. dotarło do Niemiec. Konkluzja Olivii Cortas: „Drogę przez Białoruś uważa się za martwą. Ale w przygranicznym lesie wciąż są ludzie”.

Problem w tym, że dla ogromnej większości nie ma ani do przodu, ani do tyłu. W jednym z ośrodków recepcyjnych młody mężczyzna opisuje, czego tam doświadczył. Polscy pogranicznicy czterokrotnie sprowadzali go z powrotem na Białoruś. Ostatni raz dziesięć dni temu. „Żołnierze białoruscy nas złapali. Powiedzieliśmy im: „Proszę, chcemy wracać do Mińska”. Odpowiedzieli: Nie, nie Mińsk. Tu zginiesz albo pojedziesz do Polski. „On też był pobity, a kiedyś białoruski żołnierz zaoferował mu butelkę wody – za 100 dolarów. Dla niego nie ma wątpliwości: gdyby wiedział, jak wygląda ta droga, nie zacząłby. Nazywam tę drogę drogą śmierci.

Fakt, że kilka dni po kręceniu wysłał SMS-a do Olivii Cortas z wiadomością, że mimo wszystko przybył do Niemiec, jest naprawdę zaskakującą linijką na końcu tej żywej relacji.

Continue Reading

entertainment

Piłka ręczna EM Germany Corona: na krótko przed meczem z Polską: dwa nowe przypadki korony w drużynie DHB

Published

on


Niepokój i niepewność w reprezentacji Niemiec w piłce ręcznej są świetne: ogólnie Testy koronowo-dodatnie dla neonu Drużyna DHB relacjonuje przed meczem trzeciej rundy eliminacyjnej Mistrzostw Europy w piłce ręcznej na Węgrzech i Słowacji z Polską. Trzy godziny przed rozpoczęciem meczu bramkarze też są do Klimkego I lewe skrzydło Marcel Schiller Test był pozytywny.

Już w poniedziałek byli bramkarze Andrzej Wolfegracz z tyłu Kay HefnerPrawica Timo Castininglewe skrzydło, Lucas Mertens i twórca gier Luca Weitzky Pozytywny test PCR. Zostało to ogłoszone dziś wieczorem przez Niemiecki Związek Piłki Ręcznej (DHB). Trener reprezentacji Alfred Jeslason nominował w poniedziałek wieczorem pięciu zawodników.

Piłka ręczna EM 2022: test niemieckich zawodników jest pozytywny

Wszyscy, którzy uzyskali pozytywny wynik testu, poszli w izolację i nie będą mogli zagrać w finałowym meczu grupowym z Polską we wtorek (18:00/ZDF). Dla niemieckiego zespołu liczba przypadków korony wynosi od trzech do dziewięciu. Julius Cohn i Hendrik Wagner wcześniej uzyskali wynik pozytywny. Wszyscy pozostali członkowie delegacji wycofali się do swoich pokoi w hotelu drużynowym w Bratysławie, gdy tylko wyniki były znane.

Corona z reprezentacją Niemiec: rezerwowi przybyli do hotelu drużyny

DHB Bank odnośnie możliwości Nachnominowanie Zamiennie z piłkarzami i klubami Bundesligi oraz europejską EHF. Jest to również możliwe poza 35-osobowym składem, który został zgłoszony na początku grudnia. Według niemieckiej agencji prasowej (dpa), we wtorek rano w hotelu drużynowym jest pięciu kandydatów Bratysława Przybycie: Bramkarz Johannes Peter, lewy skrzydłowy Ron Dahmke, zawodnik obwodowy Sebastian Vernhaber oraz obrońcy Paul Drucks i Fabian Wade, podobnie jak reszta drużyny, udali się do swoich pokoi hotelowych w izolacji: „Wszyscy ukończyli testy PCR i teraz czekają dla nich”, powiedział Axel Kroemer, dyrektor sportowy Axel Kroemer. NBD „Wyniki zarówno dla nowych, jak i istniejącej delegacji”.

READ  Bauer sucht Frau: Objawienie Anny i Geralda Heiserów - Secesja

Czy nowi gracze mogą faktycznie zagrać przeciwko Polsce?

Nie wiadomo, kto pojawi się na boisku w dzisiejszym meczu grupy C z Polską. Skład zależy od Testy PCR. Tylko ci, którzy mogą wykazać negatywny wynik testu PCR, mogą grać.

Czas pokaże, czy laboratoria w Bratysławie rzeczywiście dostarczą wyniki w ciągu kilku godzin. W poniedziałek rano dyrektor sportowy DHB, Axel Kroemer, skarżył się, że jego zdaniem praca w laboratoriach przebiega zbyt wolno. Oprócz pięciu kolejnych kandydatów, reszta delegacji banku DHB również ponownie przejdzie testy PCR we wtorek.

Bezpłatna telewizja i transmisja na żywo w ARD, ZDF, Eurosport i DAZN: Który kanał pokazuje dzisiaj Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej?

Continue Reading

entertainment

Lenny Klum zszokowany obrazem

Published

on

Lenny Klum na wybiegu dla własnej grupy w About You.BILD: Sebastian Reuter/Getty Images For You

Lenny Klum po raz kolejny udowadnia, że ​​modelki też nie są odporne na problemy nastolatków. 17-latka kibicowała innym dziewczynom i chłopcom w jej wieku szczerym zdjęciem w swojej historii na Instagramie. Bo o czym wielu zapomina: model nie ma nieskazitelnej skóry ani wyróżniającej się sylwetki – a już na pewno nie przez 365 dni w roku.

W kalendarzu Lenny Klum jedno ze zdjęć przedstawia następujące, profesjonalnie ułożone z jej ubraniami, makijażem i stylizacją włosów. Dzięki tym idealnie wyglądającym zdjęciom twoja nastolatka lub inna nastolatka może być zazdrosna.

Szczery obrazek dowodzi: pryszcze to normalne

Chociaż pozwala sobie na więcej makijażu na jednym lub drugim zdjęciu, ale Lenny Klum znamy zwykle w ten sposób: wymalowany i dyskretnie ubrany.

Ale teraz młoda, dobrze zapowiadająca się modelka opublikowała szczere zdjęcie na swojej historii na Instagramie, pokazując się całkowicie bez makijażu. Co rówieśnik wentylatory Musisz mieć pewność: Nawet supermodelki, które wyglądają idealnie, zmagają się z niedoskonałościami i innymi problemami nastolatków. Ponieważ niefiltrowana prawda dowodzi: pryszcze to zupełnie normalna rzecz. Z jej śmiałym ruchem może Heidi Klum Pasożytnictwo pomaga również innym zaakceptować siebie.

Leni Klum pokazuje się na swojej historii na Instagramie bez żadnych filtrów ani makijażu.

Leni Klum pokazuje się na swojej historii na Instagramie bez żadnych filtrów ani makijażu.Zdjęcie: zrzut ekranu instagramleniklum

Lenny Klum już wkrótce w „GNTM”

To szczere zdjęcie to nie pierwszy raz, kiedy Lenny Klum pojawił się publicznie bez makijażu. Dwa miesiące temu 17-latka opublikowała nowe zdjęcia ze swojej agencji, które modelki zazwyczaj zbierają w swoich wizytówkach dla potencjalnych klientek i mają pokazać im subtelny makijaż w casualowym stroju.

Ogólnie rzecz biorąc, młody model jest zaangażowany w więcej różnorodność i równouprawnienie W świecie mody ostatnio w wywiad Powiedział z „Gali”. Lenny Klum najwyraźniej ma dużo planowania i nie powinien poprzestać na modelowaniu. Ponieważ posiadanie supermodelki jako mamy, która również ma swój własny program telewizyjny, nie jest specjalnie szkodliwe dla Lenny’ego. Według jej mamy, Heidi Klum, 17-latka pojawi się w tym roku w „Następnej niemieckiej supermodelce”.

READ  Inspektor miejsca zbrodni: co podejrzany robi z brudnym tańcem - telewizja

(LC)

Continue Reading

Trending