Connect with us

Tech

Informacje dla mediów: Deutsche Telekom na MWC 2024

Published

on

Informacje dla mediów: Deutsche Telekom na MWC 2024

Deutsche Telekom AG

Barcelona/Bonn, 26 lutego 2024 r

MWC 2024: Jutro będziemy komunikować się inaczej

 • Smartfon obsługujący sztuczną inteligencję automatycznie wykonuje irytujące rzeczy na żądanie.
 • Przyszły router może być mądrym robotem lub wymownym hologramem.
 • Sieć Telekom staje się patronem podłączonych do niej urządzeń.

______________________________________________________________

Wiele osób mówi o sztucznej inteligencji, a Deutsche Telekom pokazuje, jak może ewoluować komunikacja dzięki sztucznej inteligencji. „Sztuczna inteligencja jest tu i tu pozostanie. Na tegorocznym Mobile World Congress pokażemy, jak Magenta AI może ulepszyć i ulepszyć codzienne życie. Nasze sieci są już zbudowane z wykorzystaniem sztucznej inteligencji i dla ludzi. Przy pomocy T-Cars lub „Chatbotów” dla techników światłowodowych. Nasze sieci staną się inteligentniejsze. Będzie Cię chronić od momentu połączenia z Internetem. I zostań mózgiem postępu cyfrowego. Dla ludzi i firm. W ten sposób łączymy Twój świat” – powiedziała Claudia Nemat Masar, Członek Zarządu ds. Technologii i Innowacji Deutsche Telekom. Zainspirowana tą naczelną zasadą grupa prezentuje badania i koncepcje projektowe w Barcelonie, gdzie dostępna jest szeroka gama modeli sztucznej inteligencji odgrywa już określoną rolę.

Sztuczna inteligencja dla jak największej liczby osób

Neamat ma w bagażu swoją koncepcję smartfonów ze sztuczną inteligencją nowej generacji na Światowy Kongres Mobilny (MWC). Prototypy te działają w sposób dialogowy i płynnie i automatycznie realizują złożone sekwencje zadań. Claudia Nemat rozumie, że na ten krok poszli także znani producenci urządzeń: „Nadchodzące topowe modele będą oczywiście oferować funkcje oparte na sztucznej inteligencji. Jednak pracujemy też nad urządzeniami dla zwykłych użytkowników. Każdy powinien coś z tego wyciągnąć. Bo na przykład możesz korzystać z usługi Concierge w kieszeni na naszych T-telefonach.” Koncepcja zakłada nowy scenariusz wykorzystania tego typu telefonów, w którym asystent oparty na sztucznej inteligencji czeka na polecenia głosowe użytkowników, np. aby znaleźć autobus na lotnisko, znaleźć lot przesiadkowy, zarezerwować transfer do hotelu i pokój z widokiem na morze – W dzisiejszych czasach wszystko wymaga cierpliwości, czasu i szeregu aplikacji lub przeglądarki internetowej. A gdyby wystarczyła instrukcja mówiona lub krótki SMS?

READ  TESO: Opcje ułatwień dostępu — Przewodnik po aktualizacji dla programistów

O to zadaje sobie Telekom wraz ze swoimi partnerami Qualcomm i Brain.ai. Tak naprawdę istnieją obecnie dwie koncepcje – każda z innym podejściem. Rozwój T Phone wykorzystuje moc sztucznej inteligencji z chmury i zasadniczo zleca na zewnątrz energochłonne operacje obliczeniowe. Podejście Qualcomm faworyzuje krótkie dystanse i dlatego uwzględnia sztuczną inteligencję na urządzeniu. Oszczędza to wysiłek i czas przesyłania danych oraz, w zależności od scenariusza, przełącza się w tryb offline. Każde rozwiązanie ma indywidualne mocne strony. Obecna faza testów pokazuje, jaki wpływ mają te różne warunki.

Router w drugim życiu

W domu taki telefon nowej generacji mógłby spotkać router na wysokości oczu. Z punktu widzenia Telekomu router przyszłości z pewnością będzie czymś więcej niż tylko genialnym urządzeniem komunikacyjnym w rogu pokoju. W tym celu firma sprowadziła do Barcelony trzy studia projektowe, a ich seria nosi tytuł „Concept T”. Jeśli założymy, że sztuczna inteligencja, Web 3, wizja komputerowa i XR będą miały kształtujący wpływ na sposób, w jaki się komunikujemy, to urządzenia peryferyjne będą przybierać różne formy i zadania. Na przykład: Telekom zazwyczaj stara się nie patrzeć na kryształową kulę i w tym roku przywiezie ją do Barcelony. Dostępny jest między innymi asystent awatara w postaci obrazu 3D czekającego na dialog z użytkownikami.

Jeśli wolisz coś, czego możesz dotknąć, możesz zamiast tego otrzymać wersję routera w kształcie robota. W cenie bezczelny wygląd oczu. Jeśli zapewnisz mu wystarczająco dużo miejsca i przestrzeni w mieszkaniu, będziesz zaskoczony, co potrafi ten robot prowadzący XXL. Dzięki „zielonemu kciukowi” informuje, jeśli jego czujnik zauważy, że rośliny doniczkowe wymagają podlewania. Zbyt nieelastyczny? Telekom może być również modułowy, dlatego trzecie studium projektowe zawiera szereg opcji dodatków i rozszerzeń – w zależności od scenariusza. Umieszczane są po prostu na głównym elemencie i stanowią zarówno element dekoracyjny w salonie, jak i element funkcjonalny.

Ochrona sieci

„Magenta Security on Net” jest już bliżej gotowego produktu. Eksponat, który będzie prezentowany na stoisku targowym, pokazuje cel, jaki ma osiągnąć zespół zajmujący się rozwojem rozwiązań hybrydowych, składający się z ekspertów w dziedzinie sieci i bezpieczeństwa. Każde urządzenie wyposażone w kartę SIM w sieci Telekom – czy to firmowy smartfon, samochód, winda czy turbina wiatrowa – może być szczególnie zabezpieczone na przyszłość. Od 2025 roku Telekom będzie zapewniał tę ochronę wyłącznie ze swojej sieci. Ma to wiele zalet. Funkcje bezpieczeństwa na dzisiejszym rynku są czasami złożone i dlatego charakteryzują się wysoką barierą wejścia. Bezpieczna integracja urządzeń mobilnych z siecią firmową może zająć dużo czasu, podobnie jak monitorowanie bezpieczeństwa tych urządzeń w czasie rzeczywistym. Możliwość zapewnienia tego podstawowego bezpieczeństwa z poziomu samej sieci, bez konieczności instalowania i konfigurowania dodatkowego oprogramowania, jest wyjątkową zaletą na europejskim rynku Magenta Security on Net.

READ  Telewizor LG OLED z 51% zniżką w sklepie Saturn

W zależności od potrzeb klientów przemysłowych i komercyjnych, tę podstawową ochronę należy stopniowo zwiększać. Pozwala to na płynne przejście z sieci korporacyjnej do sieci Telekom bez konieczności zmiany czegokolwiek w zakresie indywidualnych standardów i wytycznych bezpieczeństwa. Mocne strony obecnych trendów IT, takie jak architektura oparta na Secure Access Service Edge (SASE) i dostęp do sieci Zero Trust, w dalszym ciągu płynnie działają i wynoszą bezpieczeństwo techniczne firmy na nowy poziom.

Idealne warunki do produkcji telewizyjnej na żywo

Nevion również korzysta z tej wygody, jaką zapewnia zaawansowana łączność sieciowa. Na Mobile World Congress spółki-matki Sony i Telekom zaprezentują możliwości interfejsów programowania sieci 5G. Podczas udanego testu obaj giganci technologiczni połączyli platformę VideoIPath firmy Nevion za pośrednictwem interfejsów programowania aplikacji (API). Sieciowe interfejsy API oparte na standardzie CAMARA zapewniają niskie, zoptymalizowane czasy opóźnień przy stałej przepustowości. Platforma VideoIPath firmy Nevion koordynuje ze sobą różne media i jest szczególnie niezawodna. Jakość tych usług może być dynamicznie dostosowywana na życzenie. Przyczyniają się do tego informacje sieciowe w czasie rzeczywistym. Technologia 5G jest elastyczna, wszechobecna i tańsza w użyciu niż inne sposoby transmisji – idealna dla firm produkcyjnych.

5G uniezależni się

Dzięki takim testom Telekom kontynuuje swoje zaangażowanie w transmisję wydarzeń na żywo. Jesienią 2023 roku firma we współpracy z RTL ogłosiła komercyjne uruchomienie produkcji wideo na żywo w technologii 5G z wykorzystaniem technologii Network Slicing. Wymaga to również zaawansowanych technicznie sieci z ekosystemem, w którym wszystkie funkcje sieci 5G – takie jak podział sieci – są ze sobą powiązane i obsługują szeroki zakres scenariuszy i potrzeb. Od grudnia 2021 roku sieć Telekomu jest technicznie gotowa na samodzielne sieci 5G. Po kilku etapach rozwoju zbliża się dzień, w którym sieć 5G będzie mogła zastąpić 4G w sieci rdzeniowej. Nadszedł czas dla wszystkich klientów w drugiej połowie 2024 roku.

READ  Zakup PS5: Nowe konsole Müller - Technik wystawia fanów na próbę

Naprawdę świetny mały maszt

Przenośny maszt radiowy również przeszedł ten etap rozwoju. Stał się zauważalnie mniejszy i lżejszy. Nowa wersja ma jednak większą pojemność i pozwala na bardziej elastyczne wykorzystanie w sieciach komórkowych, ponieważ może pracować na dodatkowych częstotliwościach. Oprócz 2,6 i 3,6 GHz anteny wykorzystują teraz także widmo 1,8 i 2,1 GHz, a także ekskluzywne częstotliwości 5G w paśmie 3,7 GHz. Te tak zwane „sztuczne częstotliwości” są wykorzystywane w sieciach kampusowych. Oznacza to, że „przenośny maszt radiowy” jest dobrym rozwiązaniem na budynkach firm, w strefach klęski żywiołowej i podczas wydarzeń takich jak Mistrzostwa Europy w piłce nożnej w 2024 r. – tam dosłownie transmituje się na żywo.

Temat specjalny MWC

Więcej informacji na poszczególne tematy można znaleźć na stronie www.telekom.com/mwc.

Główny strumień liliowy

Czekać na dalsze informacje. Claudia Nemat będzie relacjonować na żywo z Barcelony z „Magenta Keynote” 26 lutego o 14:00.

Transmisję można oglądać na www.telekom.com/medien Ścieżka.

Odwiedź nas – w Barcelonie lub online

Poznaj nasze produkty i usługi z pierwszej ręki. W dniach 26–29 lutego 2024 r. Deutsche Telekom będzie można znaleźć w hali 3 na stoisku 3M31. Czekamy na spotkanie z Państwem.

Wszystkie wydarzenia transmitowane są na żywo.

Program sceniczny i zajęcia: https://mwc.telekom.com

Deutsche Telekom AG
Corporate Communications
Tel.: 0228 181 – 49494
E-Mail: [email protected]

Weitere Informationen für Medienvertreter*innen:
 www.telekom.com/medien 
 www.telekom.com/fotos
 www.twitter.com/telekomnetz 
 www.facebook.com/deutschetelekom 
 www.telekom.com/de/blog/netz
 www.youtube.com/telekomnetz
 www.instagram.com/deutschetelekom 

Über die Deutsche Telekom: Deutsche Telekom Konzernprofil

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Pluton: Astrofizycy znaleźli teraz przerażające wyjaśnienie

Published

on

Pluton: Astrofizycy znaleźli teraz przerażające wyjaśnienie
Nauki Astronomia

Jak Pluton zdobył białe serce?

Artystyczna wizja dużego, powolnego uderzenia w Plutona, w wyniku którego na jego powierzchni powstała struktura w kształcie serca

Kiedy kawałek lodu zderza się z lodowym karłem, jest to interpretowane artystycznie

Źródło: Uniwersytet w Bernie, ilustracja: Thibaut Roger

Tutaj możesz posłuchać naszych podcastów WELT

W celu przeglądania treści osadzonych konieczne jest uzyskanie Twojej odwołalnej zgody na przesyłanie i przetwarzanie danych osobowych, gdyż dostawcy treści osadzonych wymagają tej zgody jako zewnętrzni usługodawcy. [In diesem Zusammenhang können auch Nutzungsprofile (u.a. auf Basis von Cookie-IDs) gebildet und angereichert werden, auch außerhalb des EWR]. Ustawiając przełącznik w pozycji „Wł.”, zgadzasz się na to (z możliwością odwołania w dowolnym momencie). Obejmuje to również Twoją zgodę na przekazanie niektórych danych osobowych do państw trzecich, w tym do USA, zgodnie z art. 49 ust. 1 lit. a) RODO. Możesz znaleźć więcej informacji na ten temat. W każdej chwili możesz odwołać swoją zgodę korzystając z klucza i prywatności na dole strony.

Pluton już dawno utracił status dziewiątej planety. Ale dziwna jasna plama na jego powierzchni pozostaje tajemnicą. Teraz astrofizycy znaleźli na to fajne wyjaśnienie – a jednocześnie rozwiązali kolejne pytanie.

drOgromne, jasne jądro na powierzchni Plutona prawdopodobnie powstało w wyniku zderzenia z kawałkiem lodu. To wynik symulacji przeprowadzonych przez międzynarodową grupę badawczą, które opublikowano w czasopiśmie Nature Astronomy. the Zostań Zastanawia się także, czy pod powierzchnią planety karłowatej rzeczywiście znajduje się ocean.

W lipcu 2015 roku amerykańska sonda kosmiczna „Nowe Horyzonty” po ponad dziewięciu latach lotu przeleciała w pobliżu planety karłowatej znajdującej się na skraju naszego Układu Słonecznego. Dostarczony Po raz pierwszy zdjęcia i dane o wysokiej rozdzielczości z Plutona i jego księżyców na Ziemię. Zdjęcia ukazały duży, jasny rdzeń na powierzchni lodowego karła. Strukturę tę nazwano „Tombo Reggio” na cześć amerykańskiego astronoma Clyde’a Tombo, który odkrył Plutona prawie 100 lat temu.

READ  TESO: Opcje ułatwień dostępu — Przewodnik po aktualizacji dla programistów

Międzynarodowa grupa astrofizyków pod przewodnictwem Harry'ego Ballantyne'a z Uniwersytetu w Bernie badała tajemnicę związaną z powstawaniem i naturą jądra Plutona. Zespół skupił się na Sputnik Planitia, zachodniej części konstrukcji w kształcie łzy. Ta część zajmuje obszar 1200 na 2000 kilometrów, co odpowiada jednej czwartej powierzchni Europy i znajduje się od trzech do czterech kilometrów głębiej niż większość powierzchni ciała niebieskiego.

„Jasny wygląd Sputnik Planitia wynika z faktu, że jest ona w większości wypełniona białym lodem azotowym” – jak stwierdził główny autor Ballantyne w oświadczeniu uniwersytetu. Lód porusza się i płynie prąd, dzięki czemu powierzchnia staje się stale gładka. „Azot prawdopodobnie zgromadził się szybko po uderzeniu ze względu na małą wysokość” – wyjaśnia Ballantyne.

Lodowy karzeł Pluton sfotografowany przez należącą do NASA sondę New Horizons 14 lipca 2015 r.

To zdjęcie wyraźnie pokazuje strukturę w kształcie serca na powierzchni Plutona

Źródło: NASA/Laboratorium Fizyki Stosowanej Uniwersytetu Johnsa Hopkinsa/Southwestern Research Institute

Korzystając z oprogramowania symulacyjnego, zespół odtworzył sposób powstania Sputnik Planitia. W ten sposób astrofizycy obliczyli, że ta część jądra powstała prawdopodobnie w wyniku zderzenia ciała planetarnego o średnicy około 700 kilometrów z powierzchnią przy małej prędkości.

Skała składa się prawdopodobnie głównie z lodu ze skalistym rdzeniem. „Wydłużony kształt Sputnik Planitia zdecydowanie sugeruje, że nie było to bezpośrednie uderzenie czołowe, ale raczej ukośne” – wyjaśnia współautor Martin Goetze z Uniwersytetu w Bernie.

Przeczytaj także

Biuletyn - 19 marca 2024, ---: Ilustracja, częściowo oparta na analizie danych spektroskopowych i fotometrycznych Hubble'a, przedstawia egzoplanetę WASP-12b. Jest to najgorętsza znana planeta w Drodze Mlecznej i być może najkrócej żyjąca. Planeta znajduje się zaledwie dwa miliony mil od swojej gwiazdy macierzystej podobnej do Słońca, co stanowi ułamek odległości Ziemi od Słońca. Gwiazda może całkowicie pochłonąć planetę w ciągu 10 milionów lat. (Do Niemieckiej Agencji Informacyjnej "Kosmiczny Posiłek: Każda gwiazda pożarła już 12 planet") Zdjęcie: G. Bacon/Nasa, Esa (stsci)/dpa - Uwaga: Do użytku redakcyjnego wyłącznie w związku z raportami z badań i tylko z pełnym uznaniem za punkty powyżej +++ dpa-Bildfunk +++

„Jądro Plutona jest tak zimne, że skały pozostały bardzo solidne i nie stopiły się pomimo ciepła powstałego podczas uderzenia” – dodaje Ballantyne. Dzięki ukośnemu kątowi uderzenia i małej prędkości rdzeń impaktora nie zagłębił się w serce Plutona, lecz pozostał nad nim. „Gdzieś pod Sputnikiem leżą pozostałości jądra innego masywnego obiektu, którego Pluton nigdy w pełni nie strawił” – dodaje współautor Eric Asfaugh z Uniwersytetu w Arizonie.

Tutaj znajdziesz treści pochodzące od osób trzecich

W celu przeglądania treści osadzonych konieczne jest uzyskanie Twojej odwołalnej zgody na przesyłanie i przetwarzanie danych osobowych, gdyż dostawcy treści osadzonych wymagają tej zgody jako zewnętrzni usługodawcy. [In diesem Zusammenhang können auch Nutzungsprofile (u.a. auf Basis von Cookie-IDs) gebildet und angereichert werden, auch außerhalb des EWR]. Ustawiając przełącznik w pozycji „Wł.”, zgadzasz się na to (z możliwością odwołania w dowolnym momencie). Obejmuje to również Twoją zgodę na przekazanie niektórych danych osobowych do państw trzecich, w tym do USA, zgodnie z art. 49 ust. 1 lit. a) RODO. Możesz znaleźć więcej informacji na ten temat. W każdej chwili możesz odwołać swoją zgodę korzystając z klucza i prywatności na dole strony.

Jak zauważają autorzy, ich badania rzucają także nowe światło na wewnętrzną strukturę lodowego karła, który jest martwy od prawie 20 lat. stan Zagubiony jako planeta. Obecnie zakłada się, że Pluton, podobnie jak inne ciała niebieskie w zewnętrznym Układzie Słonecznym, posiada podziemny ocean ciekłej wody.

READ  Dystrybucja Linuksa Deepin 20.9 utrzymuje produkt

Symulacje pozwalają teraz również stwierdzić, że pod powierzchnią Plutona znajduje się jedynie bardzo cienki ocean lub w ogóle nie ma podziemnego oceanu.

Continue Reading

Tech

NASA ogłasza sukces „Voyagera 1”: nastąpił „największy cud”.

Published

on

NASA ogłasza sukces „Voyagera 1”: nastąpił „największy cud”.
 1. Strona główna
 2. Dowiedzmy się

Naciska

Voyager 1 to jedyny ludzki element, który przekroczył granice Układu Słonecznego. (Wrażenie artysty) © Science Photo Libra/imago

Przez pięć długich miesięcy sonda Voyager 1 nie otrzymywała wyraźnego sygnału. Teraz wydaje się, że zespół NASA rozwiązał zagadkę.

PASADENA – Żadna sonda kosmiczna nie jest dalej od Ziemi niż Voyager 1. Sonda NASA od kilku lat znajduje się w przestrzeni międzygwiazdowej poza naszym Układem Słonecznym i stamtąd wysyła na Ziemię cenne dane naukowe. Robiła to co najmniej do 14 listopada 2023 r. Od tego czasu nie nadeszły zrozumiałe dane z Voyagera 1 – co stanowi problem NASA i jej Laboratorium Napędów Odrzutowych, które opiekuje się bliźniaczym statkiem kosmicznym Voyager. Sondy kosmiczne.

Podczas gdy Voyager 2 w dalszym ciągu bez problemu wysyłał dane na Ziemię, Voyager 1 przez wiele miesięcy sprawiał zespołowi ból głowy. Teraz jest jednak prawdopodobne, że zostały wysadzone w powietrze. 20 kwietnia 2024 r. — nieco ponad pięć miesięcy od ostatniego znaczącego transferu danych — sonda kosmiczna zgłosiła się ponownie na Ziemię w taki sposób, że zespół Voyagera mógł coś z nią zrobić. Co więcej, po raz pierwszy od pięciu miesięcy możliwe stało się sprawdzenie stanu i stanu technicznego statku kosmicznego, NASA twierdzi.

Podróżnik 1
5 września 1977
24,3 miliarda kilometrów
22 godziny i 33 minuty
4 z 10
Jej identyczna siostrzana sonda, Voyager 2, została wystrzelona około dwa tygodnie temu
Źródło: NASA

Sonda kosmiczna NASA Voyager 1 od miesięcy wysyłała na Ziemię niezrozumiałe dane

Ta historia sukcesu następuje po kilku miesiącach, podczas których zespół desperacko próbował przekonać Voyagera 1 do współpracy. Problem: sonda kosmiczna jest zbyt daleko, aby ją odwiedzić i naprawić. W końcu między Ziemią a sondą wystrzeloną w 1977 r. jest obecnie ponad 24 miliardy kilometrów. Oznacza to coś jeszcze, co utrudnia próby naprawy: sygnał potrzebuje około 22 godzin i 33 minut, aby przebyć trasę między Ziemią a sondą kosmiczną, a podróż powrotna ponownie zajmuje tyle samo czasu.

READ  Telewizor LG OLED z 51% zniżką w sklepie Saturn

Oznacza to, że po każdej zmianie zespół Voyagera wysyłał statek kosmiczny w przestrzeń kosmiczną, musiał czekać około dwóch dni, aby sprawdzić, czy zmiany przyniosły skutek. 20 kwietnia w końcu nadszedł ten czas — zespół wiedział już, jaki problem ma Voyager 1 i jak go naprawić: problem dotyczył jednego z trzech komputerów na pokładzie statku kosmicznego, podsystemu danych lotu (FDS). Odpowiada za pakowanie danych naukowych i statusowych przed wysłaniem ich na Ziemię.

„Voyager 1”: za problemy odpowiada wadliwy chip – NASA znajduje rozwiązanie

Jednak chip przechowujący część pamięci FDS jest wyraźnie uszkodzony. Zapisana jest na nim także część oprogramowania FDS – której brakuje „Voyagerowi 1” i sprawia, że ​​wszelkie dane naukowe i systemowe staną się bezużyteczne. Na Ziemi możesz wymienić uszkodzony chip – 24 miliardy kilometrów stąd trzeba wykazać się większą kreatywnością. Dlatego zespół Voyagera zdecydował się umieścić kod, którego dotyczy problem, w innym miejscu pamięci FDS.

18 kwietnia Voyager 1 po raz pierwszy otrzymał polecenie przechowywania kodu pakującego dane systemowe statku kosmicznego w innym miejscu. Odpowiedź statku kosmicznego z 20 kwietnia pokazała, że ​​próba zakończyła się sukcesem, a Voyager 1 wysłał czytelną aktualizację statusu. W nadchodzących tygodniach inne części oprogramowania, którego dotyczy problem, zostaną przeniesione w ten sposób. Voyager 1 wyśle ​​następnie czytelne dane naukowe z powrotem na Ziemię.

W lutym liderka projektu Voyager, Susan Dodd, wyraziła ostrożny optymizm: „Byłoby największym cudem, gdybyśmy go odzyskali. Jeszcze się nie poddaliśmy i wygląda na to, że ten «wielki cud» już się dzieje”. (niezapłacony rachunek)

Continue Reading

Tech

Kup PS5 i PS5 Slim 23 kwietnia: najlepsze oferty dzisiejszego dnia

Published

on

Kup PS5 i PS5 Slim 23 kwietnia: najlepsze oferty dzisiejszego dnia

Konsola PS5 będzie ponownie dostępna w kilku sklepach już w kwietniu! Dowiesz się od nas, gdzie możesz je dziś kupić i u którego sprzedawcy znajdziesz najlepszą ofertę.

Film telewizyjny/PR

Nowy pakiet w najlepszych cenach

Aktualny zdobywca nagrody: Ten pakiet pochodzi z PS5 Slim Digital i dwa kontrolery Jest skomponowany. Kliknij tutaj, aby otrzymać ofertę:

PS5: najlepsze oferty

dobre wieści: Sytuacja PS5 pozostaje w dużej mierze stabilna, nawet jeśli magazyny niektórych sklepów znów są już puste. Twoje szanse na zdobycie konsoli są teraz naprawdę duże. Dealerzy nadal to oferują Na płycie znajduje się kontroler dołączony do gry „God of War”.– A także w Wydanie cyfrowe.

Trochę alternatywnej pracy? the Pakiet Spider-Man 2 na płycie i w wersji na PS5 Pobierz od OTTO:

24-pak EA Sports FC

the 24-pak EA Sports FC Zapasy są zawsze zmniejszone. Sprawdź dostępność tutaj.

PS5 w wersji slim

Jeśli lubisz elegancką, kompaktową konstrukcję, konsola PlayStation 5 w gamie modeli Slim będzie idealnym dodatkiem do Twojego zestawu rozrywkowego. Jest obecnie dostępny na Amazon – więc zgarnij go szybko!

możesz to zrobić PS5 Slim w wersji cyfrowej Kupuj także bez dodatków.

the PS5 w wersji płytowej Teraz możesz kupić go na Amazonie po najwyższej cenie w historii i zaoszczędzić pieniądze – warto kupić!

READ  Naukowcy odkryli duże ilości lodu pod powierzchnią

Popularnym pakietem, który od jakiegoś czasu jest dostępny także na Amazonie jest PlayStation 5 w wersji płytowej Zawiera drugi kontroler. Jesteś więc gotowy na sesje na kanapie ze znajomymi i możesz od razu zacząć.

Continue Reading

Trending