Connect with us

Tech

Godzilla walczy z Kongiem w World of Warships: Legends

Published

on

W majowej aktualizacji World of Warships: Legends pojawiła się nowa kampania, Godzilla vs. Kong i dwa nowe legendarne statki w biurze. Oczywiście są też drobne zmiany, takie jak nowe sezony bitew rankingowych i ulepszenia balansu.

Nowa kampania „Taste of Victory” zawiera francuski okręt wojenny Szampana poziomu 7. Okręt ten specjalizuje się w walce na duże odległości, wyposażony w sześć szybko obracających się działek kal. 406 mm, które są przeznaczone do rażenia wrogów oddalonych o kilka kilometrów. W połączeniu z dużą prędkością zapewnia to, że szampan może być idealnie ustawiony do strzelania do przeciwników. Jednak Zbroja Szampana jest słaba w porównaniu z okrętem wojennym. Inteligentne pozycjonowanie i dobra dokładność celowania pomogą kapitanom maksymalnie wykorzystać ten statek. Gracze mają pięć tygodni na ukończenie 100 głównych etapów kampanii z mnóstwem innych wzmocnień i nagród.

Godzilla vs. Długo oczekiwany Kong z aktualizacją. Gracze mają możliwość zakupu dwóch ekskluzywnych kapitanów i pancerników z Team Kong lub Team Godzilla. Do pokazania przynależności do jednego z gigantów można też użyć innych narzędzi kosmetycznych. Jako przykład największego drapieżnika, pancernik Primal jest dostępny z Commander Kong, podczas gdy pancerniki Hit Ray i Commander Godzilla reprezentują Króla Natury. Jest dostępny w sklepie w grze przez następne pięć tygodni.

Szybki, szybki krążownik i lekki krążownik miotający ogniem dołączają do legendarnej grupy statków. Szybki Kléber ma imponującą prędkość startową 44 węzłów. Duży francuski niszczyciel był pierwszym z ulepszonej klasy Mogador o zwiększonej sile przeciwlotniczej. W odpowiednich rękach ciężka artyleria i duża prędkość Klippera stały się prawdziwym zagrożeniem. Do amerykańskiego lekkiego krążownika Worcester dołącza dwanaście dział samozaładowczych kal. 152 mm. Te pistolety mogą być wycelowane zarówno w statki, jak i samoloty. Ponieważ polowanie na legendarne statki trwa dłużej, kapitanowie powinni wcześnie rozpoczynać projekty.

READ  Tygodniowy przegląd i prognozy: RTX 4080 Super przewyższa nowe APU AMD do komputerów stacjonarnych

Bitwy rankingowe powracają na dwa nowe sezony. Oba obejmują dwunastodniowy szybki wyścig z nowym formatem mistrzostw i poziomów statków. Generalnie postęp powinien być trudniejszy – poziom statku rośnie, liczba graczy maleje w każdej bitwie, a im mniej graczy w przegranej drużynie zachowuje swoją gwiazdę. Wargaming ma nadzieję, że te zmiany uczynią sprint rangi bardziej interesującym i jeszcze bardziej utrudnią awans. Wprowadzono również wiele zmian w krążownikach i niszczycielach, które mają pomagać w walce. Więcej szczegółów można znaleźć w informacjach o aktualizacji.

ZAP-Hosting Gameserver i Webhosting

Andrei Witch

Szalony facet w zespole może / powinien przeżyć wszystko, co nadejdzie, nawet gdyby była to wielka przygoda Barbie na koniu (którą również uwielbia testować), gdyby urodził się wcześniej, jego poczucie humoru byłoby w Monty Python. Poza tym, jako prawdziwy Bawarczyk, nigdy nie uważa nic zimnego za napój.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Po Macbooku Air: Macbook Pro z M3 będzie obsługiwał dwa zewnętrzne wyświetlacze

Published

on

Po Macbooku Air: Macbook Pro z M3 będzie obsługiwał dwa zewnętrzne wyświetlacze

Kiedy Apple wprowadziło niedawno nowego Macbooka Air z chipem M3, prawdziwą niespodzianką nie był sam chipset M3. Co ciekawe, nowa generacja obsługuje dwa zewnętrzne ekrany, a nie tylko jeden. Posiadacze droższego Macbooka Pro z chipem M3 (test) zapewne będą się zastanawiać, czy oni też mają taką opcję.


Apple potwierdzone Magazyn 9to5Mac Teraz modele Pro są również aktualizowane za pomocą aktualizacji oprogramowania. Można wówczas wykorzystać dwa panele zewnętrzne, jak w nowym 13- i 15-calowym Macbooku Air. Generalnie jest jednak pewien haczyk. Można połączyć dwa panele o rozdzielczości 5K i częstotliwości obrazu 60 Hz. Jednak w tym celu klienci muszą zamknąć wbudowany wyświetlacz Macbooka.

Łącznie maksymalnie dwa ekrany

W praktyce M3 może nadal sterować maksymalnie dwoma panelami. Możliwa jest dowolna kombinacja wyświetlaczy zewnętrznych i wbudowanych. Jest to nadal zaleta w produktywnym środowisku pracy, ponieważ większe wyświetlacze mogą wyświetlać więcej okien obok siebie, bez sprawiania wrażenia, że ​​czcionki i elementy obrazu są zbyt małe. Monitory zewnętrzne można również regulować w wygodniejszy sposób. Jest to bardzo ważne na dłuższą metę w przypadku pracy biurowej.

Firma Apple nie ogłosiła jeszcze, kiedy klienci otrzymają aktualizację dla swojego MacBooka Pro M3. Być może zostanie on wydany w nadchodzących tygodniach. Rodzi się również pytanie: czy ta funkcja jest możliwa również w przypadku Macbooka Air z chipem M2? W końcu urządzenie nadal jest oferowane przez Apple jako tania alternatywa. W przyszłości klienci mogą być zaskoczeni, jeśli ich nowo zakupione M2 obsługuje tylko jedną kartę zewnętrzną.

READ  Ciekawy błąd, który sprawia, że ​​wygląda na to, że gracze są mu winni


Continue Reading

Tech

Nintendo Switch: ugoda w wysokości 1 miliona dolarów w sporze prawnym dotyczącym emulatora Yuzu

Published

on

Nintendo Switch: ugoda w wysokości 1 miliona dolarów w sporze prawnym dotyczącym emulatora Yuzu

Emulator Switch Yuzu spowodował między innymi, że The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom zostało pirackie ponad milion razy, dlatego Nintendo złożyło pozew. Teraz okazuje się, że trwa już ugoda na kwotę miliona dolarów.

Emulator Switch Yuzu został pierwotnie wydany w 2018 roku, kilka miesięcy po premierze samego Nintendo Switch, a oprogramowanie umożliwiło granie w gry Switcha na komputerach stacjonarnych lub smartfonach – w tym hitowy hit The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Nintendo niedawno rozpoczęło spór prawny przeciwko twórcom Yuzu z powodu ponad miliona ataków hakerskich na samo Tears of the Kingdom przy użyciu Yuzu – nie wspominając już o innych tytułach na Switcha i wynikających z tego szkodach. To, co początkowo wydawało się czasochłonnym i długotrwałym procesem prawnym, teraz okazało się szybkim rozwiązaniem.

Mówi się, że pozew przeciwko twórcom Yuzu został już rozstrzygnięty, ponieważ osiągnęli ugodę z Nintendo. Zapewnia to Nintendo odszkodowanie w wysokości 2,4 miliona dolarów oraz stały nakaz sądowy, dzięki czemu emulator Yuzu należy już do przeszłości. Dalsza dystrybucja Emulatora, a także marketing lub wzmianki w mediach społecznościowych są surowo zabronione. Z nazwy domeny też warto zrezygnować.

Nintendo i twórcy Yuzu for Tropic Haze złożyli do sądu dokumenty ugodowe po tym, jak Nintendo potępiło naruszenie praw autorskich, obejście zabezpieczeń Switcha i sprzedaż takich technologii obchodzenia. Aby osiągnięte obecnie porozumienie mogło ostatecznie zakończyć postępowanie, nadal konieczna jest zgoda sędziego.

Japończycy podkreślają w ten sposób swoją reputację podmiotu walczącego z naruszeniami ich praw własności intelektualnej. W przeszłości podejmowano już różne działania w tym zakresie, m.in. przeciwko witrynom pirackim, takim jak RomUnivers, któremu również nakazano zapłacić ponad 2 mln dolarów odszkodowania. Haker Switcha, Gary Bowser, został ukarany mandatem za sprzedaż hacków na Switcha. Jego wyrok już wygasł, ale nadal jest winien Nintendo 10 milionów dolarów odszkodowania.

READ  Czas i gry – dzisiaj chodzi o fajerwerki PS5
The Legend of Zelda – dlatego Tears of the Kingdom jest na każdym Switchu!

Powiemy Ci, dlaczego teraz jest idealny moment, aby zacząć grać w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Continue Reading

Tech

Nowy odcinek podcastu: Wymiana ciepła w oczyszczalni ścieków w Jenie: gazeta dla zakładów komunalnych

Published

on

Nowy odcinek podcastu: Wymiana ciepła w oczyszczalni ścieków w Jenie: gazeta dla zakładów komunalnych

„2% zapotrzebowania energetycznego sieci ciepłowniczej pokrywamy biogazem, a w przyszłości podwoimy ten udział” – wyjaśnia Christian Dornak, dyrektor ds. strategii w Stadtwerke Jena Netze.

Tutaj również zastosowany zostanie elektrolizer: „Chcemy wtłoczyć wytwarzany tu zielony wodór do fermentora, a następnie wykorzystać go poprzez bioretrofitację za pomocą CO2”.2 Oraz wodór, który dodatkowo będzie produkował zielony metan.” Podwoiłoby to wydajność biogazowni.

Biogaz ma przyszłość w Turyngii

„Biogaz odgrywa w Turyngii dużą rolę ze względu na nasz krajobraz” – wyjaśnia Jana Liebe, dyrektor generalna sieci energii odnawialnej w Turyngii (ThEEN). W sumie działają 273 biogazownie. „Nasi uczestnicy sieci znajdują rozwiązania zwiększające wykorzystanie tego biogazu, aby można go było wprowadzać do sieci gazowych lub sieci ciepłowniczych”.

Sieć Energii Odnawialnej Turyngii to sieć jurysdykcyjna, której członkiem jest również Stadtwerke Jena. „Prawo klimatyczne dało nam możliwość wyjścia poza nasze linie dostaw, ponieważ istnieją wymogi umożliwiające postęp w zakresie dekarbonizacji” – mówi Dornak. „Łączymy wiedzę i wspólnie pracujemy nad rozwiązaniem”.

„Wszędzie będzie mieszanka technologii”.

Stało się jasne, że nie ma złotego standardu, który zapewniłby neutralność klimatyczną dostaw ciepła: „Wszędzie będzie stosowana mieszanka technologii, a my wywodzimy się z systemu opartego w 100% na gaz ziemny i, co do zasady, cztery do pięciu zastosowane zostaną technologie.” Wykorzystaj to w przyszłości.”

W podcaście dowiesz się, jak przebiega transformacja cieplna w Jenie i jaka jest misja komunikacyjna ThEEN.

Nasz podcast o wymianie ciepła

Cały pierwszy sezon „In Focus” poświęcony jest tematowi ciepła. Aby nie przegapić żadnego odcinka Zasubskrybuj „In Focus” w swojej aplikacji do podcastów. (BFA)

READ  Ciekawy błąd, który sprawia, że ​​wygląda na to, że gracze są mu winni
Continue Reading

Trending