Connect with us

entertainment

Elton reaguje z niedowierzaniem na instrukcje Kay Pflum

Published

on

Elton reaguje z niedowierzaniem na instrukcje Kay Pflum

Elton pojawił się 19 marca w programie „Who Knows a Thing?” Z Peterem Krause.Zdjęcie: zrzut ekranu Aard

sławni ludzie

Jennifer Ulrich

Z „Kto wie coś takiego?” 19 marca odbył się pojedynek gwiazd pomiędzy dwiema ikonami muzyki: Peterem Krause, który dzień wcześniej skończył 85 lat, stoczył z Eltonem pojedynek z Peggy Marsh i Bernhardem Hoeckerem. Jak zawsze Kay Pflum poprowadziła wydarzenie w roli moderatora.

Jednak jeden zespół potknął się mocno przy pierwszym pytaniu. Elton przyjął finał z niedowierzaniem, a 52-latek nawet od niechcenia odwrócił się i stanął twarzą w twarz z publicznością w studiu.

Elton z błędem w „Kto wie coś takiego?”

Ponieważ za Eltonem i Peterem Krause siedziało więcej osób, pozwolono im wystartować i wybrać pierwszą kategorię. Postanowili zastosować „Trick 17”, co szybko się opłaciło. Pytanie brzmiało:

„Co oprócz kodu PIN jest potrzebne do wyświetlania aktualnego zużycia energii elektrycznej na cyfrowych licznikach energii elektrycznej?”

  • reflektor
  • B: Magnes
  • Odp.: Cienki drut

Watson jest teraz na WhatsApp

Teraz na Whatsapp i Instagramie: zaktualizuj swojego Watsona! Zaopiekujemy się Tobą Tutaj na WhatsAppie Z dzisiejszymi atrakcjami Watsona. Tylko raz dziennie – bez spamu, bez bla, tylko siedem linków. obietnica! Czy wolisz być na bieżąco na Instagramie? Tutaj Znajdziesz nasz kanał streamingowy.

Peter Krause od razu „wydawał się dziwny”.. Elton przez chwilę rozważał zadawanie pytań publiczności, ale odrzucił ten pomysł. Wykluczył jednak odpowiedź A (latarka), bo w piwnicy można było po prostu zapalić światło.

Niedługo potem duet flirtował z odpowiedzią „Magnes”. „Może to tak jak z telefonami komórkowymi: żeby coś otworzyć, potrzebny jest przewód. W miejscu, w którym wkłada się przewód, jest mały otwór” – spekulował Elton. Peter Krause był przekonany, więc zalogował się do Answer C.

Jeszcze zanim zawodnik zagrał, Kai Pflum rozwiał wszelkie nadzieje zespołu: „Moja dobra rada: nie używaj cienkiego drutu” – zażartował przełożony. Odtworzony następnie klip ujawnił, że poprawną odpowiedzią będzie „latarka”.

READ  Oscar Szwecja: Okropne podejrzenie

W tym miejscu mowa jest o przycisku optycznym w cyfrowych licznikach energii elektrycznej, który jest podświetlany latarką. Pojawi się wówczas pole testowe, w którym wymagane będzie podanie kodu PIN. PIN można wprowadzić machając latarką w przód i w tył.

Elton jest zdezorientowany po wyjaśnieniach

Elton był zupełnie nieświadomy tej cechy i po epilogu pokręcił głową z niedowierzaniem. Kolejna egzekucja Kaia Pflaume’a nie poprawiła sytuacji. Nadzorca dodał, że gdyby na liczniku były przyciski, do budynków mieszkalnych mogłoby dotrzeć znacznie więcej osób.

Z drugiej strony „najpierw powinieneś mieć przy sobie latarkę”. Eltona nie był przekonany. Zapytał stojącą za nim publiczność: Czy ktoś ma to w domu? Kiedy kilka osób odpowiedziało twierdząco, Elton odpowiedział oszołomionym „Co?!” Ale Bernhard Hoeker także był zaskoczony. – Czy kiedykolwiek o tym słyszałeś? Zapytaj drużynę przeciwną. Nie uzyskał jednak odpowiedzi na swoje pytanie.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Film: Bollywood w Polsce – Filmy mają przyciągać turystów

Published

on

Film: Bollywood w Polsce – Filmy mają przyciągać turystów

film

Bollywood w Polsce – Filmy mają przyciągać turystów

niedziela, 27 kwietnia 2014 | 17:13

Dzikie pościgi, eksplozje helikopterów w powietrzu, autobus przewracający się przez barierę mostu prowadzącego na Wisłę. Pomiędzy nimi znajduje się mieszanka języka angielskiego i polskiego, zdjęcia śledzące i narzędzie do wyszukiwania podpisów.

W Warszawie można poczuć dotyk Bollywoodu: indyjski producent i reżyser Sajid Nadiadwala kręci w stolicy Polski film akcji „Kick”. Na zdjęcia do Polski przyjechał gwiazdor kina akcji Salman Khan, „Stallone Bollywood”. Inni członkowie obsady to Randeep Hooda i Jacqueline Fernandez, była Miss Sri Lanki.

To nie pierwszy raz, kiedy indyjski przemysł filmowy szuka tematów w Polsce. Reżyserzy z Bollywood kręcili już kilka zdjęć w Krakowie na południu Polski, gdzie wkrótce ma się rozpocząć kolejna duża produkcja. Początkowo góry i doliny Tatr Wysokich musiały służyć jako miejsce ekranowego romansu, ponieważ sytuacja w zakresie bezpieczeństwa w Kaszmirze była zbyt niestabilna, aby można ją było sfilmować.

Od tego czasu reżyserzy coraz bardziej pokochali egzotykę średniowiecznego rynku, wąskie brukowane uliczki i renesansowe szczyty wspaniałych pałaców arystokratycznych. Jednak do filmu „Kick” potrzebna była nowoczesna sceneria miejska z wieżowcami i większym zgiełkiem niż senny Kraków. To była szansa dla Warszawy.

Bollywood nad Wisłą zachwyca nie tylko miłośników kina. Polska branża turystyczna zabiega o względy filmowców z subkontynentu indyjskiego, obstawiając, że indyjscy turyści wybiorą Polskę, gdy Warszawa lub Kraków „zwrócą się” na dużym ekranie i wzbudzą zainteresowanie widzów.

Pod hasłem „Przyjdź i znajdź swoją historię” menadżerka kampanii Emilia Kubik z polskiej organizacji turystycznej POT promuje Polskę jako miejsce kręcenia filmów dla indyjskiego przemysłu filmowego. Pokazuje krajobrazy i historyczne miasta, a także sugeruje potencjał oszczędności – na przykład koszty produkcji i hoteli w Warszawie są znacznie niższe niż ceny w Londynie czy Dublinie, które Nadiadwala również uważała za miejsca kręcenia filmów.

reklama

Aby ułatwić Polsce podejmowanie decyzji w przyszłości, POT i Komisja Filmu Polskiego stworzyły aplikację zawierającą informacje o potencjalnych lokalizacjach filmowych i kontaktach dla polskich partnerów do współpracy, która jest skierowana w szczególności do studiów filmowych i „skautów lokalizacji”.

Monica Kapil Mohta, ambasador Indii w Polsce, uważa, że ​​tradycja Polskiej Szkoły Filmowej w Łodzi, której absolwentami jest m.in. Roman Polański, jest nie mniej ważna we współpracy z indyjskim przemysłem filmowym. Dobrze wyszkolonych specjalistów nie brakuje. „Jestem pod ogromnym wrażeniem jakości filmów produkowanych w Polsce” – podkreśla. Chwali także warszawiaków, którzy wielokrotnie muszą wybierać alternatywne trasy, gdy drogi lub mosty są zamknięte, aby obejrzeć sceny akcji: „Mimo wszystkich eksplozji wokół nich, są bardzo mili i przyjacielscy”.

Niektórzy nawet bardzo przyzwyczajają się do syren, migających świateł i głośnych huków. „Któregoś dnia widziałem trzy wozy strażackie pędzące ulicą Marszałkowską i już szukałem kamer i aktorów” – mówi szef POT Rafał Szmetky. „Ale nic nie zostało sfilmowane. W hotelu wybuchł pożar”.

READ  Królowa Elżbieta II: ekspert od swojego zdrowia
Continue Reading

entertainment

Goku i Klass pokazują antylopę przy wodopoju, doprowadzając fanów do szaleństwa

Published

on

Goku i Klass pokazują antylopę przy wodopoju, doprowadzając fanów do szaleństwa
  1. tz
  2. telewizja

Naciska

Goku i Klass kontrolowali ProSiebena przez 24 godziny. Gdy zaczyna się nowy program, oboje mogą nadawać, co chcą – i natychmiast zaczyna się chaos.

Monachium – Znani anarchistyczni aktorzy Joko Winterscheidt (45 l.) i Klaas Heufer-Umlauf (40 l.) po raz kolejny pokazali, że potrafią wywrócić telewizję do góry nogami, i to tym razem nawet dosłownie. Po zwycięstwie w „Joko & Klaas vs. ProSieben” byli w stanie kontrolować swój kanał przez pełne 24 godziny.

Goku i Klass przedstawiają: Antylopa odpoczywa

Joko i Klass pokazali już w przeszłości, że lubią wykorzystywać czas antenowy, który zdobyli w ProSieben, do bardzo różnych celów – czasem przydatnych, czasem mniej przydatnych. Niektóre z jej poprzednich artykułów poruszających ważne kwestie społeczne zostały nagrodzone. Jednak dzisiejsi widzowie mogą mieć mniejsze szanse na takie wyróżnienia.

Jak dotąd, jedną z najważniejszych atrakcji tego dnia było zdjęcie na żywo studni bez podpisu w Namibii. Można było zobaczyć wiele oryksów odpoczywających i bawiących się nad chłodną wodą. Nie do wiary – zamiast reportaży telewizyjnych i oper mydlanych pojawiły się obrazy niedzielnych krajobrazów. Niektórzy fani opisali ProSieben na Instagramie jako „zwalniający”.

Fani oszaleli: Goku i Klass świętowali w Internecie

Ale w ProSieben można było zobaczyć nie tylko dziką przyrodę: kilka odcinków „Don't Stop Laughing” i nostalgiczne perełki talk show zabrało widzów w podróż w przeszłość. Obydwaj prezenterzy telewizyjni porwali także telewizję śniadaniową siostrzanego kanału Sat.1.

Goku i Klass, antylopa
Goku i Klass kontrolowali ProSiebena przez 24 godziny. Gdy nowa stacja staje na czele, oboje mogą nadawać, co im się podoba – i natychmiast zaczyna się chaos. © Photo Alliance / Niemiecka Agencja Prasowa / ProSieben | Sina Goertz; Zrzut ekranu ProSiebena

Internet oszalał – w jak najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu. Fani w mediach społecznościowych świętują niezwykły dzień Antelope Sunday. Pomiędzy tweetami typu „Czy antylopa przygotowała coś jeszcze lub chociaż ćwiczyła choreografię? „Trochę boję się iść do toalety, a potem coś przegapię”. do „Wyobrażam sobie, że od czasu do czasu pójdę do toalety, żeby odpocząć psychicznie!”, entuzjazm był ogromny. Klaas Heofer-Umlauf ostrzegła niedawno przed niskim budżetem jej 24-godzinnego programu. Wykorzystane źródła: Prosippin, X

READ  Żart dnia z 6 kwietnia 2023 r. - Śmiej się codziennie z TAG24
Continue Reading

entertainment

Zatańczmy: trudny czas Renaty Lucien

Published

on

Zatańczmy: trudny czas Renaty Lucien
Continue Reading

Trending