Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Eintracht Frankfurt: Hunterger kibicuje Glasnerowi

  • ZIngo Dorstowitz

    Blisko

  • Frank Hillman

    Frank Hillman

    Blisko

Zawodowiec Eintrachtu, Martin Hinterger, myśli o przyszłym trenerze Oliverze Glasnerze i płacze kilka łez po Addie Hutter.

Frankfurt – Martin Hinterger nie jest znany ani w południowym Burgenlandzie, ani w jego domu w Karyntii, ale obrońca Eintrachtu Frankfurt często wystarczał, aby się tu przygotować. Austriacki zespół szacuje swoje źródła energii na nieco ponad godzinę jazdy na południe od Wiednia. Od zeszłego czwartku Hinterger i jego koledzy z drużyny przygotowują się do Mistrzostw Europy w zaciszu feudalnego pana w cichym Bad Tatzmannsdorf. Kiedy obrońca z Frankfurtu pojawił się na cyfrowej trasie medialnej, nie była to tylko kwestia wyboru ÖFB.

28-latek powiedział mi bez ogródek, że prawie dwa lata temu trafił do Wolfsburga – tam Oliver Glasner uparcie walczył o swoje usługi. Kontekst: Przyszły trener Eintrachtu znał ostrego obrońcę z ich wspólnego czasu w FC Red Bull Salzburg, gdzie Glasner był asystentem w latach 2012-2014. „Był idealnym asystentem trenera Rogera Schmidta. Był tam wyjątkowo dobry” – wspomina Hinterger. . „Chciał mnie zabrać do Wolfsburga dwa lata temu, ale zawsze mówiłem, że Eintracht Frankfurt był moim pierwszym punktem kontaktowym. Więc to zabawne i dziwne, że mimo wszystko zadziałało. Jestem naprawdę szczęśliwy. To, co zrobił w Wolfsburgu, było naprawdę mocne. . ”Wtedy ktoś powitał z otwartymi ramionami nowego prezesa Eintracht Frankfurt.

Eintracht Frankfurt: Matrine Hinterger spotyka odejście Ade Hutter

Ulubieniec frankfurckiej kibiców nie ukrywa, że ​​odejście swojego rodaka Adi Hutera zranił go. To może wyjaśniać niektóre z 53 razy chwiejnych Austriaków w ostatnich etapach sezonu Bundesligi na Eintracht Frankfurt.

„Hinti” stary „Hinti” nie był już w wyścigu finałowym, coś go niepokoiło, był prawie leniwy, wyglądał na zmęczonego, oszalałego. Scena z meczu z Moguncją, kiedy podczas przerwy na picie przykucnął przy piłce na polu sześciu jardów, odbył krótką rozmowę z bramkarzem Kevinem Trappem i nie postępował zgodnie z instrukcjami trenera Eintrachtu Frankfurt stojącego na uboczu, tak jak inni. Towarzysze, to było typowe. Więc graj dziwnie.

READ  Liderzy Bayernu Monachium mają nadzieję, że Nagelsmann i Lipsk pokonają PVB

Hunterger musi czuć się usatysfakcjonowany, zdolny do zaufania i czuć się doceniony, a wtedy będzie doskonalił się. Tak było w przypadku Adi Hütter. „Dwa i pół roku temu byłem zupełnie innym graczem. Uczynił mnie tym, kim jestem dzisiaj. Odegrał w tym dużą rolę, mówi kultowy gracz Eintracht Frankfurt.„ Szkoda, że ​​odchodzi. ”Ale ten ruch nie przeszkadza mu, nawet jeśli jest to dla niego ciężarem. ”Rozumiem to. Kiedy dzwoni Max Eberl, trudno odmówić ”.

Martin Hinteregger jest oddany Eintracht Frankfurt

Dyrektor sportowy Borussii Moenchengladbach w końcu przekonał Hintergera, kiedy grał dla kucyka karłowatego od stycznia do czerwca 2016 r. Jednak ostatecznie silny zawodowiec był nieszczęśliwy w Gladbach, wracając do Salzburga, a następnie podejmując drugą próbę w FC Augsburg w Niemczech. Jak wiadomo, w 2019 roku przeniósł się do Eintracht Frankfurt na wypożyczenie, zanim został kupiony przez Eintracht za prawie dziesięć milionów euro, a jego umowa będzie obowiązywać do 2024 roku.

Rzeczownik Martin Hinterger
Modyfikacja 28 lat
Rozmiar 1,84 metra
społeczność Eintracht Frankfurt
pozycja Serce obrony
Stopa Lewa stopa

Ciekawe: Hinterger nie odpowiedział na swoją ostateczną lokalizację w Eintracht Frankfurt podczas cyfrowej trasy tylko dlatego, że pytanie nie dotarło tam z powodu usterek technicznych. Ale z góry dał do zrozumienia, że ​​jest lojalny wobec Frankfurtu: niedawno powiedział, że nikt nie powinien “martwić się”, że on również abdykuje. „Kocham Frankfurt i należę do Main”. Teraz będzie kontynuował swoją misję pod przywództwem Glasnera: „Teraz nadchodzi następny stary przyjaciel, który, mam nadzieję, wyniesie mnie na wyższy poziom”.

Martin Hinteregger z Eintracht Frankfurt skupia się na drużynie narodowej

W tej chwili nie koncentruje się jednak na Eintracht Frankfurt, ale na obowiązkach w drużynie narodowej. Austria spotyka Holandię, Ukrainę i Niemcy atakują Macedonię Północną w Grupie EM. Postęp powinien być możliwy, ale w marcu niepokojący mecz eliminacji mistrzostw świata 4: 0 przeciwko Danii ponownie wywołał entuzjastyczną reakcję w Republice Alpejskiej. Hunterger nie był wtedy kontuzjowany.

READ  Były trener reprezentacji Marcel Koller komentuje przejście Davida Alaba z Bayernu Monachium do Realu Madryt

Eintracht zaczyna szczepić

Niemiecki klub Eintracht Frankfurt złożył ofertę zaszczepienia swoich zawodników zaraz po zakończeniu sezonu, na co większość zawodników się zgodziła. Zostało to początkowo zgłoszone przez “kickera”. Po ostatnim meczu z SC Freiburg (3: 1) chętni gracze otrzymali zastrzyk ze szczepionki Johnson & Johnson, która w Niemczech nie była dotychczas stosowana zbyt często. Zaleta tego zabiegu: Działa całkowicie już po jednej dawce, a nie jak w przypadku innych szczepionek zatwierdzonych po drugiej dawce. Eintracht nie jest jedynym profesjonalnym klubem, który to zrobił, Jan Regensburg i 1. FC Nuremberg również zaoferowali swoje nominacje, a inne kluby pójdą w ich ślady. Eintracht przywiązywał dużą wagę do wyniku, który był zgodny z obowiązującymi przepisami. „Nie znajdujemy się w strefie bezprawia i nie posuwamy się naprzód” – powiedział dyrektor medialny Jean-Martin Strachheim. „Operacja jest koordynowana ze wszystkimi władzami i urzędami”. Dur

Nie chce podnosić oczekiwań co do mistrzostw Europy: „Pięć lat temu przeżyliśmy niebieski cud na mistrzostwach Europy. Mam nadzieję, że to małe ostrzeżenie”. Przed mistrzostwami Europy 2016 we Francji Austriacy byli prawie tajnymi faworytami po dobre występy w kwalifikacjach i ze względu na jakość wielu zawodników Bundesligi wokół Davida Alaby z Bayernu Monachium W tym czasie Hinteregger czuł się gotowy do dryblingu, a mecze testowe były „nie idealne”: „Wtedy myśleliśmy, że możemy łatwo zmienić zmianę – ale tak nie było. Tym razem musimy to zrobić na odwrót. (Ingo Dorstowitz i Frank Hillman)