Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Dexcom patrzy w przyszłość ciągłego monitorowania stężenia glukozy we krwi

Wyniki dwóch nowych badań wskazują na ciągły rozwój CGM firmy Dexcom, w tym dane opublikowane w JAMA na temat dodatkowych grup pacjentów, którzy mogą odnieść korzyści z tej technologii. .

DexCom, Inc. (NASDAQ:DXCM), światowy lider w ciągłym monitorowaniu stężenia glukozy we krwi w czasie rzeczywistym u pacjentów z cukrzycą, ogłosił dziś publikację i prezentację dwóch nowych badań.

Koncentrując się na wynikach klinicznych stosowania ciągłego monitorowania glikemii (CGM) w najszerszych i najbardziej zróżnicowanych grupach pacjentów, te dwa badania, wraz z nowymi danymi z nowej generacji urządzenia CGM firmy Dexcom, stanowią kluczowy moment w innowacji w cukrzycy. na świecie.

Komórka – Studio

Komórka – Studioktóra jest w Dziennik Amerykańskiego Towarzystwa Medycznego Publikacja jest pierwszą, w której stwierdzono, że osoby z cukrzycą typu 2, które stosują insulinę wyjściową lub tylną, odniosły korzyści z zastosowania CGM. Wraz z opublikowaniem danych MOBILE, firma Dexcom wykazała znaczące wyniki swojej technologii CGM w randomizowanych kontrolowanych badaniach obejmujących pełne spektrum stosowania insuliny u pacjentów z cukrzycą.

Główne korzyści kliniczne ze stosowania Dexcom CGM w tej grupie pacjentów to m.in.:

 • Więcej czasu w zakresie pomiarowym
 • Znaczący spadek A1c
 • Więcej pacjentów osiąga cele HbA1c
 • Gwałtowny spadek wysokiego poziomu cukru we krwi

Randomizowane badanie kliniczne, prowadzone przez Międzynarodowe Centrum Diabetologiczne HealthPartners i koordynowane przez Jaeb Health Research Center w Tampa na Florydzie, potwierdza przekonanie firmy Dexcom o moc ciągłego monitorowania cukrzycy u wszystkich pacjentów z cukrzycą, niezależnie od typu.

Dr powiedział. Średni. David Price, dyrektor ds. medycznych w Dexcom. „Projekt mobilnego badania zwiększa również naszą zdolność do zaspokojenia potrzeb różnych społeczności, którym służymy”.

wyniki badań mobilnych

 • Grupa pacjentów stosujących Dexcom CGM spędzała średnio 3,8 godziny dziennie więcej w optymalnym zakresie glikemicznym (70-180 mg/dl), 3,6 godziny mniej dziennie w bardzo wysokim zakresie glikemicznym (>250 mg/dl). doświadczyli zmniejszenia hipoglikemii mierzonej za pomocą CGM w grupie CGM w porównaniu z grupą, w której mierzono glukozę na opuszkach palców.
 • 63% pacjentów, którzy stosowali CGM w celu dostosowania do leczenia, miało poziom HbA1c poniżej 8%, w porównaniu z zaledwie 39% pacjentów, u których wykonano test glukozy z opuszki palca.
 • Grupa, która stosowała CGM do kontroli leczenia i modyfikacji stylu życia, miała również znacznie niższe wartości HbA1c (9,1 do 8,0%) niż grupa pacjentów, którzy stosowali konwencjonalny pomiar stężenia glukozy we krwi z opuszki palca (9, 0 do 8,4%); Była to skorygowana różnica średniej zmiany HbA1c wynosząca -0,4% (95% CI: -0,8 do -0,1%; p = 0,02).
 • Zgodność z leczeniem i satysfakcja były również wysokie w grupie CGM.
READ  Wodór: Poczdamski Instytut Badań nad Wpływem Klimatu ostrzega przed nieefektywnością

projekt mobilnego badania

 • Ośmiomiesięczne badanie z udziałem 175 osób dorosłych różniących się rasowo i socjoekonomicznie (w tym >50% osób kolorowych) w 15 ośrodkach badawczych.
 • Pacjenci z cukrzycą typu 2 w wieku 30 lat lub starsi, którzy byli pod opieką lekarza rodzinnego i których cukrzycę kontrolowano za pomocą insuliny początkowej lub tylnej, ale którzy nie stosują insuliny szybko działającej do posiłków.
 • Dwie trzecie uczestników badania przydzielono do korzystania z oprogramowania Dexcom CGM i zachęcono do korzystania z aplikacji oprogramowania Dexcom CLARITY, Share i Follow; Pozostała jedna trzecia uczestników badania otrzymała konwencjonalny glukometr.

Dane z Dexcom G7

Ponadto firma Dexcom dostarczyła nowe dane dotyczące zgodnego urządzenia CGM nowej generacji, Dexcom G7, pochodzące z badań klinicznych wspierających starania firmy o uzyskanie znaku CE, a także z prac poprzedzających kluczowe badania w Stanach Zjednoczonych. Dane odzwierciedlają najnowszą technologię G7 i pokazują stałą wydajność czujnika w całym spektrum odczytów poziomu glukozy i długości czasu, przez jaki był on noszony.

Wyniki G7 (około 360 sesji pomiarowych)

 • Średnia całkowita różnica względna (MARD) 8,7%
 • 93,8% 20/20
 • 99% odczytów czujników było klinicznie dokładnych i bezpiecznych dla decyzji dotyczących leczenia

Oczekiwane funkcje i zalety Dexcom G7

 • 60% mniejszy system nośny niż G6
 • Mniejszy nadajnik i czujnik
 • 30 minutowa faza rozgrzewania
 • Kompatybilność z urządzeniami do podawania insuliny
 • Utrzymanie najlepszej w swojej klasie obsługi klienta
 • Nadal najlepszy w swojej klasie pod względem dokładności من

„Wstępne dane kliniczne utwierdziły nas w przekonaniu, że Dexcom G7 opiera się na wysokim poziomie dokładności osiągniętym przez nasz G6-CGM” — powiedział Jake Leitch, wiceprezes wykonawczy i dyrektor ds. technologii w firmie Dexcom. „G7 to całkowicie przeprojektowane urządzenie CGM; nasi użytkownicy otrzymają całą gamę nowych funkcji, które naszym zdaniem poprawią wrażenia klientów, co stało się synonimem Dexcom”.

READ  Leki na cukrzycę: dlaczego należy nadal przyjmować metforminę

Oprócz badania MOBILE i danych G7, kilka innych prezentacji i plakatów ATTD uwydatniło korzyści płynące z CGM firmy Dexcom w zakresie intensywnego podawania insuliny, a także stosowania w szpitalach i podczas ciąży.

Uber DexCom, Inc.

Siedziba główna firmy DexCom, Inc. w San Diego w Kalifornii i zajmuje się pomaganiem ludziom w lepszym radzeniu sobie z objawami cukrzycy poprzez opracowywanie i wprowadzanie na rynek produktów i narzędzi do ciągłego monitorowania glikemii (CGM) dla pacjentów dorosłych i dzieci. Dzięki wyjątkowej wydajności, wygodzie pacjenta i elastyczności stylu życia, które stanowią podstawę technologii DexCom, użytkownicy konsekwentnie oceniają DexCom jako najwyższy pod względem zadowolenia i lojalności klientów. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz www.dexcom.com.

Językiem źródłowym, w którym publikowany jest tekst oryginalny, jest wersja oficjalna i autoryzowana. Tłumaczenia zostaną dołączone dla lepszego zrozumienia. Jedynie pierwotnie opublikowana wersja językowa jest prawnie ważna. Dlatego powinieneś porównać tłumaczenia z oryginalną wersją językową posta.

Zobacz oryginał na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210604005430/de/

Skontaktuj się z przedstawicielami mediów

James Macintosh 619884 2118

[email protected]

Kontakt dla inwestorów

Shawn Christensen 858203 6657

[email protected]