Connect with us

entertainment

Czerwony dopiero rozpoczyna świat przestępczości z 3 możliwymi konsekwencjami

Published

on

Czerwony dopiero rozpoczyna świat przestępczości z 3 możliwymi konsekwencjami

Polski thriller kryminalny dominuje obecnie w pierwszej dziesiątce najchętniej oglądanych filmów na niemieckim Netfliksie: Złe kolory: czerwony. Jak sugeruje tytuł mrocznej historii, usługa przesyłania strumieniowego ma więcej „złych kolorów” do odkrycia. Zaprezentujemy Państwu inne powieści z adaptowanej książki.

W Netfliksie” Złe kolory: po czerwonym może nastąpić czarny, biały i żółty

To, co sprawdziło się we francuskiej trylogii Krzysztofa Kieślowskiego „Czerwony, biały i niebieski”, sprawdzi się także w thrillerze Netflixa Adriana Panka. Polska może mieć w swojej fladze tylko dwa kolory: czerwony i biały, ale kolory zła-Małgorzata cykl powieści Olivii Sobchak I tak idzie inną ścieżką tonalną. Pierwotnie pomyślana jako trylogia, obecnie są 4 tomy, wszystkie Prokurator Leopold Bielski Jako śledczy Mają wspólne:

Złe kolory: czerwony

1. „Kolory zła: czerwień” dostępne są na platformie Netflix

Podobnie jak w przypadku powieści Czerwień, która nie ma tłumaczenia na język niemiecki ani angielski, tak i pierwsza część serialu kryminalnego Netfliksa łączy Zabójstwo dwóch kobiet: Ambitny prokurator Bielski (Jakub Gerzal) ma zbadać sprawę zwłok młodej kobiety na plaży. Podczas swoich badań odkrywa podobieństwa do innego przypadku, który miał miejsce 15 lat temu. On i matka ofiary, sędzia Helena Bojoka (Maja Ostaszewska), zostają wciągnięci w niebezpieczne śledztwo, które prowadzi ich do podziemnego świata nadmorskich klubów nocnych.

2. Złe kolory: czarny

Kontynuacja „Kolory zła: czerń” (oryginał: Czerń) istnieje na razie jedynie w formie książkowej, ale może stać się kolejną kontynuacją serii Netflix: Bilski zostaje zdegradowany i wysłany do Kartuz. W tym samym czasie Anya Górska została niezależną prokuratorką i została przydzielona do swojej pierwszej sprawy: t.j Zaginięcie 13-letniej dziewczynki. Szlak prowadzi ich w to samo miejsce, co Bielski, a idylliczne miasteczko powoli odkrywa swój przerażający sekret.

READ  Przywracanie demokracji w Polsce – rozmowa

3. Kolory zła: biały

W powieści Kolory zła: Biały Student prawa wyskakuje przez okno Wynajęty dom w Sopocie nad Morzem Bałtyckim. Jednak na jej ciele widać także oznaki zniewolenia i uduszenia. Poszukiwania odpowiedzi prowadzą Bielskiego najpierw do nocnych klubów miasta, a potem cofają się w czasie.

Seria książek „Kolory zła: czerwień, czerń, biel i żółć”.

4. Złe kolory: żółty

Czwarty kryminał Żółć zaczyna się od jednego Człowiek z przeciętymi żyłamiKtórego znaleziono w wynajętym mieszkaniu. Ale po badaniu kryminalistycznym staje się jasne: to nie było samobójstwo. Belsky odkrył, że zmarły mężczyzna najwyraźniej prowadził „szkołę uwodzenia” i torturował kobiety. Potem pojawia się rzeźbiarz i trener Instagrama, a także gang narkotykowy i samochodowy. Ale jak wszystko jest połączone?

Jeśli popularność „Colors of Evil: Red” na Netfliksie utrzyma się, to prawdopodobnie tylko kwestią czasu będzie zamówienie przez streamera (przynajmniej) jednej kontynuacji, która wprowadzi więcej koloru do serialu kryminalnego na ekranach. Zostało to potwierdzone Więcej streamingowych kinowych adaptacji powieści Sobczaka Ale jeszcze nie teraz.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

moc? Valentina Doronina rzuca poważne oskarżenia pod adresem X-Can

Published

on

moc?  Valentina Doronina rzuca poważne oskarżenia pod adresem X-Can
moc? Valentina Doronina rzuca poważne oskarżenia pod adresem X-Can
Continue Reading

entertainment

Festiwal Huraganów: spokojna impreza, która kończy się słońcem | NDR.de – Aktualności – Dolna Saksonia

Published

on

Festiwal Huraganów: spokojna impreza, która kończy się słońcem |  NDR.de – Aktualności – Dolna Saksonia

Stan na: 23 czerwca 2024 o 17:21

Muzyka, imprezy i żywiołowa atmosfera: dziesiątki tysięcy fanów świętuje na festiwalu Hurricane w Schessel koło Rothenburga – wreszcie nawet w słońcu. Policja też jest zadowolona.

Przy suchej i częściowo słonecznej pogodzie dziesiątki tysięcy fanów bawiło się ostatnim dniem Hurricane Festival. W piątek inaczej: czasami pojawiało się oficjalne ostrzeżenie o silnych burzach nad obszarem w regionie Rothenburg. Wieczorem na jednej ze scen nie dało się już grać z powodu ulewnego deszczu. W tegorocznym programie festiwalu wzięło udział ponad 80 zespołów i wokalistów. Należą do nich światowej sławy artyści, tacy jak brytyjski piosenkarz pop Ed Sheeran i kanadyjska piosenkarka rockowa Avril Lavigne.

Około 75 000 fanów muzyki w Chesil

Według naocznych świadków atmosfera festiwalu była radosna i pełna witalności. Organizator FKP Scorpio spodziewał się, że w weekend festiwal odwiedzi około 75 000 osób. Przed startem sprzedano około 70 000 biletów z 78 000 dostępnych.

Filmy

1 minuta

To już niemal tradycja: także w tym roku festiwal muzyczny w powiecie Rothenburg nie przetrwa deszczu. (22.06.2024) 1 minuta

Festiwal ma przeważnie spokojny charakter

Z punktu widzenia policji festiwal przebiegał w dużej mierze spokojnie. Dlatego liczba przestępstw była stosunkowo niska. Dyrektor operacyjny policji, Jörg Wiesmann, w podsumowaniu zacytował tytuł piosenki Eda Sheerana. Z punktu widzenia policji festiwal przebiegł niemal idealnie, powiedział Fisman. Kiedy przybyli na miejsce w ubiegły czwartek, początkowo zatrzymano 25 kierowców, ponieważ byli pod wpływem narkotyków. Jednak z punktu widzenia policji legalizacja marihuany na terenie festiwalu nie była zauważalna. Przy ponad 70 000 odwiedzających zgłoszono tylko trzy bójki i dwanaście raportów o kradzieżach. Rzecznik policji powiedział, że spadek liczby przestępstw pokazał, że festiwal przebiegał spokojnie. Przez trzy dni festiwalu służbę pełniło około 400 policjantów.

READ  Michael Wendler: Szczepienie zmarło we wrześniu? Tak właśnie mówi gwiazda popu

Więcej informacji

Festiwal Futur 2 w Hamburg Park © NDR Info Zdjęcie: Astdi Kühn

Festiwal Futur 2 w Hamburgu pokazuje, jak w sposób zrównoważony zorganizować imprezę plenerową. Nadzieja: inni organizatorzy pójdą ich śladem. więcej

Dwie kobiety rozmawiają z kimś na podłodze.  © Zrzut ekranu

4 minuty

Alexandra Rothgeber i jej zespół interwencji kryzysowej na dwie zmiany mieszają się z festiwalową publicznością. (22.06.2024) 4 minuty

Wielu gości festiwalu przechodzi pod znakiem przy wejściu na Festiwal Hurricane "tornado" podczas.  © Alliance image / Niemiecka Agencja Prasowa |  Hauck-Christian Dietrich Zdjęcie: Hauck-Christian Dietrich

Cztery sceny, 82 zespoły, 78 000 gości: co roku festiwal przyciąga do Chesil wielu fanów rocka, punka, popu, hip-hopu i electro. więcej

Wrażenia z Festiwalu Huraganów 2022. © Benjamin Hülsenkremer/bigbasspic.de Zdjęcie: Benjamin Hülsenkremer

Wszystkie informacje na temat Hurricane Festival 2024 w Schessel w Dolnej Saksonii w skrócie. więcej

To słowo jest zapisane na bransoletce "Panama".  © Picture Alliance / R. Goldman Zdjęcie: Picture Alliance / R. Goldman

Taniec, przepychanie się, przepychanie – na festiwalu to zupełnie normalne. Ale czasami dotyk lub spojrzenie nie wydają się właściwe. Pomoc w tej kwestii można uzyskać na festiwalach takich jak Hurricane czy Deichbrand. (12 czerwca 2024)
więcej

Fani rozciągają się przed sceną "Szybszy etap" Wacken Outdoors 2023. © Picture Allianz / DPA Zdjęcie: Christian Charicius

Koszty organizatorów dramatycznie wzrosły z powodu inflacji, a rosnące ceny biletów nie są w stanie tego pokryć. (5 czerwca 2024) Więcej

Ten temat w programie:

NDR 1 Dolna Saksonia | Witam Dolną Saksonię | 22 czerwca 2024 | O 19:30

logo NDR
Continue Reading

entertainment

Royal Ascot bez księżnej Kate i króla Karola, ale z tymi dwiema kobietami

Published

on

Royal Ascot bez księżnej Kate i króla Karola, ale z tymi dwiema kobietami

Royal Ascot – to stała data w kalendarzu Williama i Kate od wielu lat. W tym roku (18-22 czerwca 2024) książę musiał obejść się bez żony – szybko jednak znalazł efektowną zastępczynię w podwójnym opakowaniu.

Ulubieniec jej teściowej

Zamiast być z Kate, William drugiego dnia tradycyjnej imprezy przechadzał się po torze wyścigowym ze swoją macochą Camillą i teściową Carole Middleton. Obraz bogów lub lepiej: dla dziennikarzy. Bo Carol ledwo odchodziła od szwagra i od czasu do czasu dzielnie trzymała go za rękę.

Ale duet, w szczególności William i Camilla, przyciągnął uwagę i serca.

William i Camilla: Towarzystwo Przeznaczenia

Czy jazda bryczką jest przyjemna?

Tradycyjna procesja powozów na początku Royal Ascot jest uważana za akt kultu. W tym roku odbyła się druga tura, ale zabrakło głównego aktora. Bo tak naprawdę zaszczyt pierwszego powozu przypada zawsze parze królewskiej. To głupie, gdy brakuje głównego aktora.

Drugiego dnia William i Camilla byli zmuszeni pojawić się sami: zarówno Charles, jak i Kate byli nieobecni na wydarzeniu – ze względów zdrowotnych oraz ze względu na napięty harmonogram. Według brytyjskiej gazety Mirror, król zrobił sobie krótką przerwę w Royal Ascot ze względu na serię publicznych spotkań w pałacu Buckingham.

rozwiązanie? Potrzebny jest symbol zastępczy. Zatem William wkroczył – bez ostrzeżenia ze strony pałacu – w miejsce ojca i postawił go na boku Camilli. Zgodnie ze staroszkolną modą miał na sobie cylinder i uśmiechał się swoim najlepszym uśmiechem. Królowa, która miała na sobie królewski niebieski strój i pasującą biżuterię, najwyraźniej dobrze się bawiła z Williamem.

Królewski pokaz ekstrawagancji

Royal Ascot nie słynie z koni, ale ze słynnego ubioru. Slogan: Czapki na głowie, szykuj się, ruszaj! Im bardziej ekstrawagancko, tym lepiej – a członkowie rodziny królewskiej również traktują to bardzo poważnie.

Niezależnie od tego, czy jest to Fergie z Eugenią i Beatrix, czy Edward z Sophie i Zarą Tindall: rodzina królewska i królewska Ascot – to połączenie stworzone w niebie.

Continue Reading

Trending