Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Copa America: Brazylijskie gwiazdy zdają się zastanawiać nad tym miejscem

Wygląda na to, że brazylijskie gwiazdy futbolu również chcą zmierzyć się z kontrowersją Puchar Ameryki Na. W świetle około 470 000 zgonów z powodu Corony w kraju i dużej krytyki ze strony uczestniczących krajów, w drużynie gospodarzy narastają wątpliwości. Krótkoterminowa zmiana terminu turnieju (od 13 czerwca do 11 lipca) do twojej strefy epidemii Organizowała wewnętrzne spotkania kryzysowe dla pięciokrotnego mistrza świata w piłce nożnej.

Trener reprezentacji Tite potwierdził, że piłkarze Seleção stali się gwiazdą Neymar Do środy prezes stowarzyszenia Rogerio Capoclo przeniósł się na nadzwyczajne spotkanie. „To była bardzo prosta rozmowa”, powiedział Tite, ale dodał: „Mamy opinię, ale teraz jej nie wyrazimy”. 60-latek obiecał co najmniej po piątkowych eliminacjach do Mistrzostw Świata z Ekwadorem oraz w Paragwaju, ogłaszając decyzje o debacie w przyszły wtorek (czasu lokalnego).

W brazylijskich mediach mówi się, że legion działający w szczególności w Europie jest przeciwko mistrzostwom Ameryki Południowej w Sugar Loaf, biorąc pod uwagę napiętą sytuację koronawirusa w ich ojczyźnie. Warto zauważyć, że od wtorku oficjalne ogłoszenie Brazylii jako alternatywnego gospodarza dla host Kolumbia z powodu zamieszek i Argentyna Z powodu szybkiego rozprzestrzeniania się epidemiiW codziennej konferencji prasowej z myślą o zbliżających się kwalifikacjach do Mistrzostw Świata nie będzie już więcej zawodników.

“Na początku była to moja prośba. Dziś wyszła od nich. Wyjaśniając nieobecność kapitana Casemiro na konferencji prasowej dzień wcześniej w Porto Alegre, powiedział: “W pewnym momencie porozmawiają.

Trener reprezentacji Argentyny, Lionel Scaloni, był pierwszym, który został bezpośrednio dotknięty Brazylia W świetle sytuacji Corony, która jest określana jako „niepokojąca i niepokojąca”. Chilijski trener Martin Lasarte określił wydarzenie w największym kraju Ameryki Południowej jako „wielkie ryzyko”, ponieważ dla niego „zdrowie jest najważniejsze”.

Burmistrz Rio de Janeiro powiedział, że jeśli sytuacja z koronawirusem się pogorszy, chce odwołać igrzyska w swoim mieście. – Nie widzę sensu w rozgrywaniu meczów pucharowych. Nie pytaliśmy, a jeśli chcesz poznać moje zdanie, to nie jest czas na organizowanie takiego turnieju – powiedział Eduardo Paes.

READ  SGE postawił na nadzieje CL na wygraną Schalke-2 przeciwko FC Augsburg przeciwko Werderowi

Oprócz Rio ze światowej sławy Maracana, inne areny na Mistrzostwa Świata 2014 i Goiania są planowane jako miejsca Pucharu Copa w stolicy Brasilii i Cuiabie. Widzowie nie mają wstępu na stadiony.