Connect with us

entertainment

Christian Oliver (†): Te słowa dziewczyny gwiazdy „Cobry 11” chwytają za serce

Published

on

Christian Oliver (†): Te słowa dziewczyny gwiazdy „Cobry 11” chwytają za serce

Po katastrofie lotniczej na Karaibach

„Podzielenie tego na milion kawałków to mało powiedziane!” Gwiazda „Kobry 11”, przyjaciel zmarłego, dzieli się wzruszającymi słowami

Gwiazda „Alarmu dla Cobry 11” Christian Oliver ginie w katastrofie lotniczej.

Rozrywka Imago

„Kocham Cię zawsze, poza przestrzenią i czasem”.

Długo milczała, a teraz dziewczyna gwiazdy „Alarmu dla Cobry 11”, Christiana Olivera, zabiera głos i chwyta za serce swoimi przejmującymi wersami.

RTL.de jest teraz dostępny także na WhatsApp – wypróbuj tutaj!

Taylor Reynolds i Christian Oliver są parą od trzech lat

„Nie ma słów, aby opisać niewyobrażalną tragedię, która przekracza wszelkie wyobrażenia. Rozbicie na milion kawałków to mało powiedziane. Przeżywam jeden dzień na raz. „Jeden oddech na raz”.Taylor Reynolds pisze na Instagramie, aby złagodzić ból w klatce piersiowej.

Przez ostatnie trzy lata kobieta była u boku niemieckiego aktora. Oliver i jego córki Madeta (12 lat) i Anik (10 lat) zginęli w wypadku lotniczym u wybrzeży karaibskiej wyspy Bequia na początku stycznia po spędzeniu tam wakacji.

Wskazówka dotycząca czytania: „Jestem w domu!” Wdowa po Christianie Oliverze wzrusza do łez emocjonalnym przesłaniem

„Jak wielu wie, Christian i ja postanowiliśmy zachować naszą magiczną miłość w tajemnicy i świętości przez ostatnie trzy lata, kiedy jako niesamowita rodzina przechodziliśmy przez wzloty i upadki, rozwody i nowe początki” – wyjaśnia. Jednak po jego śmierci poczuła potrzebę zabrania głosu i podzielenia się swoją „głęboką miłością i magią”.

Polecane treści redakcyjne

Tutaj znajdziesz odpowiednie treści z platformy zewnętrznejInstagrama, co kończy artykuł. Możesz łatwo przeglądać i ukrywać zawartość jednym kliknięciem. Możesz wprowadzić więcej ustawień wCentrum prywatnościRobić.

Jej przyjaciółka wciąż nie może uwierzyć, że gwiazda „Alarmu dla Cobry 11” nie żyje.

Christian Oliver spędził wakacje na karaibskiej wyspie nie tylko ze swoimi córkami, ale także z Taylor i jej córką Finlay Rose, ponieważ Taylor kontynuuje: „Ostatnie dwa tygodnie to najciemniejsze noce w mojej duszy, taki niewyobrażalny szok po tym, jak a dziewczyny spędziły magiczne, wymarzone wakacje w… „Na Morzu Karaibskim w czasie wakacji. Byliśmy razem całą rodziną, śmiejąc się na plaży. Przeżyliśmy najwspanialszy czas, pełen szczęścia i radości.” Zawsze będzie pielęgnować wspomnienia.

READ  Ukraina odrzuca wpływ amerykańskiego przecieku na to, co dzieje się na froncie

Wskazówka do czytania: Nowe szczegóły na temat morderczego karaibskiego dramatu: nowa dziewczyna Christiana Olivera (†51 l.) również była na wakacjach

Nadal nie może zrozumieć śmierci Christiana i jego córek. „Sam Christian jest niesamowity, mój piękny i niesamowity mąż… ale z córkami Madetą i Anik jest po prostu niesamowity. Najbardziej niezwykłe i kochające anielskie dziewczyny. Nasze dzieci bardzo się pokochały, a my mieliśmy z tego powodu jeszcze więcej szczęścia. „We wszechświecie jest teraz dziura dla tych z nas, którzy zostali” – pisze.

Gwiazdy żegnają – Christian Oliver († 51) Tragedia otacza gwiazdę Gwiazdy żegnają – Christian Oliver († 51) Tragedia otacza gwiazdę

07:14 minut

Tragedia otacza dawną gwiazdę „Alarmu dla Cobry 11”.

Gwiazdy żegnają Christiana Olivera (†51)

reklama:

Rekomendacje naszych partnerów

Taylor Reynolds „Kocham cię zawsze, poza przestrzenią i czasem!”

Głębię jej miłości do zmarłej gwiazdy „Alarmu dla Cobry 11” widać w końcowych wersach Taylor: „Kocham cię zawsze, ponad przestrzenią i czasem. Dziękuję, że jesteś teraz moim aniołem stróżem, dopóki do ciebie nie wrócę. Kocham Cię na zawsze, słodki kochanku mojej duszy.” (spełnia)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Kirsten Ott rozmawia z Rolandem Kaiserem w sprawie jego obraźliwych tekstów piosenek

Published

on

Kirsten Ott rozmawia z Rolandem Kaiserem w sprawie jego obraźliwych tekstów piosenek
  1. Strona główna
  2. telewizja

Naciska

Roland Kaiser świętuje swoją rocznicę na scenie wielkim występem w ZDF. Jest tam także Christine Ott. Piosenkarz popowy nie tylko ma dla niego słowa pochwały.

Offenburg – Kiedy Roland Kaiser (71 l.) będzie obchodził swoje urodziny na scenie, najwybitniejsi niemieccy artyści będą oczywiście świętować razem z nim. Na scenie występują między innymi Beatrice Egli (35), Melissa Naschenong (33) i Kirsten Ott (42). Ten ostatni nie tylko wykonał klasyczną „Joannę” Kaisera, ale także rozmawiał później z Giovannim Zarrellą i Rolandem Kaiserem. Czasami musiała się uśmiechać, słysząc obrzydliwe słowa cesarza.

Ze względu na jasne teksty: Kirsten Ott zmierzy się z Rolandem Kaiserem

Kirsten Ott otwiera rocznicowy występ Rolanda Kaisera, śpiewając jego przebój „Joanna”. „Urodziła się, by śpiewać tę piosenkę” – Giovanni Zarrella chwali swoją odnoszącą sukcesy koleżankę po jej występie i wita ją na długiej sofie na scenie ZDF. Jego pierwsze pytanie od Kirsten Ott: „Dlaczego właściwie chciałaś zaśpiewać tę piosenkę?” Odpowiada bez wahania: „Bo to dość chwytliwa melodia i znam ją od dawna. Kiedy ją zaśpiewasz, zostaje w głowie”.

Christine Ott uśmiechnęła się: „Ale muszę przyznać, że jesteś też trochę łobuzem”. „Tak myślisz?” – pyta Roland Kaiser z niewinnym uśmiechem na ustach. „Te słowa…” piosenkarka pop kręci głową. „Tak, on ma wszystko” – mówi Giovanni Zarrella. Roland Kaiser nie mówi tego poważnie, przepraszając za tekst swojej piosenki. „Nie, myślę, że to świetne” – musi w końcu przyznać Kristen Ott.

Zbliżenie na Christine Ott.  Kirsten Ott 16 grudnia 2023 w Offenburgu w ramach programu ZDF Giovanni Zarrella prezentuje 50-lecie Rolanda Kaisera 16 grudnia 2023 w Offenburgu (fotomontaż)
„Little Rogue”: Kerstin Ott rozmawia z Rolandem Kaiserem na temat jego wybuchowych tekstów piosenek (fotomontaż) © IMAGO/Bildagentur Monn & IMAGO/Eibner

To nie pierwszy raz, kiedy słowa Rolanda Kaisera spotkały się z krytyką. Kilka tygodni temu Barbara Schönberger i Atse Schröder dyskutowali o niemieckim hicie podcastu „With the Waffles of a Woman”, a dokładniej o sprośnych tekstach Rolanda Kaisera i Andrei Berg. Wykorzystane źródła: ZDF/Giovanni Zarrella przedstawia: 50 lat Rolanda Kaisera

READ  Ukraina odrzuca wpływ amerykańskiego przecieku na to, co dzieje się na froncie
Continue Reading

entertainment

Warszawa: Polska: Obejrzyj zmianę rządu w kinie z popcornem – Polityka

Published

on

Warszawa: Polska: Obejrzyj zmianę rządu w kinie z popcornem – Polityka

Wiele jest również do zrobienia w odniesieniu do Berlina i Brukseli. PiS był w ciągłym konflikcie z Komisją Europejską w sprawie reformy sądownictwa, a rząd federalny zadręczał go żądaniami bilionowych odszkodowań wojennych na świecie. Z drugiej strony Tusk i jego współpracownicy opowiadają się za drogą proeuropejską i bardziej ugodową polityką wobec Niemiec.

Nowy stary

66-latek z Gdańska był premierem Polski w latach 2007-2014. W tym czasie utrzymywał dobre relacje z kanclerz Angelą Merkel (CDU). Tusk chce pod koniec tygodnia udać się do Brukseli na szczyt Unii Europejskiej, na którym będzie omawiana większa pomoc dla Ukrainy.

Ale wielu polskich obywateli także wiąże duże oczekiwania z nowym rządem. PiS rozgniewał wiele osób zaostrzeniem praw do aborcji, a przyszły rząd chce ponownie zliberalizować to ustawodawstwo. Tusk zapowiedział już restrukturyzację nadawcy publicznego, z którego PiS uczynił swoje narzędzie propagandy.

Mimo chęci zmian Tusk będzie musiał także zmierzyć się z problemem wspólnego pożycia. Prezydent Duda może wstrzymać wiele inicjatyw reformatorskich. W ostatnich tygodniach dał wyraźnie do zrozumienia, że ​​wymagany przez konstytucję status bezpartyjnego głowy państwa to dla niego jedynie formalność.

READ  Film House Saarbrucken pokazuje „Przygody matematyka”
Continue Reading

entertainment

Gary Sinise w głębokim smutku: syn gwiazdy Forresta Gumpa umiera w wieku 33 lat

Published

on

Gary Sinise w głębokim smutku: syn gwiazdy Forresta Gumpa umiera w wieku 33 lat

Gary Sinise jest głęboko zasmucony
Syn gwiazdy Forresta Gumpa umiera w wieku 33 lat

Posłuchaj materiału

Ta wersja audio została stworzona sztucznie. Więcej informacji | Wyślij swoją opinię

Makana Anthony Sinise i jego rodzina przez kilka lat walczyli z rzadkim nowotworem, ale ostatecznie zmarł z powodu powikłań w wieku zaledwie 33 lat. Ojciec Gary Sinise opisuje sytuację jako „rozdzierającą serce” prawie dwa miesiące po śmierci.

Amerykański aktor Gary Sinise stracił syna. Makana Anthony „Mac” Sinise zmarł w wieku 33 lat po długiej walce z rakiem. Jak ogłosił w emocjonalnym oświadczeniu gwiazda „Forresta Gumpa”, jego syn zmarł 5 stycznia.

Wiadomość została opublikowana na stronie głównej Fundacji Gary'ego Sinise'a i na jej profilu na Instagramie. Obok zdjęcia śmiejącego się Maca aktor napisał, że 8 sierpnia 2018 roku u jego syna zdiagnozowano „bardzo rzadki nowotwór” – struniak. Struniaki to nowotwory złośliwe kręgosłupa i podstawy czaszki.

Sinise powiedział również, że choroba pojawiła się zaledwie kilka miesięcy po tym, jak u jego żony Moiry Harris zdiagnozowano raka piersi w trzecim stadium. Podczas gdy Moira osiągnęła remisję i po leczeniu pozostała wolna od raka, choroba Maca rozprzestrzeniła się i „z biegiem czasu coraz bardziej mu przeszkadzała”.

Sinise zauważył, że jego syn był „wyjątkowym perkusistą”. Często towarzyszył swojemu słynnemu ojcu, który także grał w zespole. Zmarły był absolwentem Uniwersytetu Południowej Kalifornii, gdzie oprócz gry na perkusji studiował pisanie piosenek i kompozycję.

Gary Sinise napisał, że jego syn przeszedł pięć różnych operacji kręgosłupa w latach 2018–2020 i został sparaliżowany od klatki piersiowej w dół z powodu wpływu choroby na jego organizm. Pomimo tych ograniczeń nadal pracuje nad albumem „Resurrection and Revival”. „W tygodniu, w którym album trafił do druku, Mac przegrał walkę z rakiem. Zmarł 5 stycznia 2024 r. i został pochowany 23 stycznia”.

Rodzina „ze złamanym sercem”

Gary Sinise opisał swój smutek tymi wzruszającymi słowami: „Jak każda rodzina, która doznała takiej straty, jesteśmy głęboko zasmuceni i radzimy sobie najlepiej, jak potrafimy. Dla rodziców utrata dziecka jest bardzo trudna”. To było „rozdzierające serce i bardzo trudne”.

Podkreślił: „Walka naszej rodziny z rakiem trwała pięć i pół roku i z biegiem czasu stawała się coraz trudniejsza. Choć nasze serca bolą po jego stracie, pociesza nas informacja, że ​​Mac już nie walczy i jest inspiracją i „dotknął większość z nas”. Swoją drogą, to zrobił. „Toczył żmudną walkę z nieuleczalnym rakiem, ale nigdy się nie poddał”.

Gary Sinise i Moira Harris są małżeństwem od 1981 roku. Oprócz Maca mają dwie córki. Aktor zasłynął z wielu hollywoodzkich produkcji, takich jak „Forrest Gump”, „Apollo 13” czy „Zielona mila”.

READ  Cyberpunk 2077 otrzymuje łatkę i darmową zawartość do pobrania
Continue Reading

Trending