Connect with us

Tech

CEO Tim Cook zeznaje w tym procesie „Macerkopf

Published

on

Prezes Apple, Tim Cook, przedstawił serię oświadczeń kierownictwa wyższego szczebla w toczących się sporach sądowych z Epic Games. Zgodnie z uwagami Phil Schiller I Craig FederighiCook omówił model biznesowy Apple i wyjaśnił, dlaczego App Store jest jedynym zatwierdzonym sposobem instalowania oprogramowania przez użytkowników końcowych na iPhone’ach.

Fotocredit: Apple

Bezpieczeństwo i ochrona danych

Tim Cook powiedział, że misją Apple jest „tworzenie najlepszych produktów na świecie, które naprawdę wzbogacają życie ludzi”. W tym celu Apple „szaleńczo inwestuje w badania i rozwój” – kontynuował Cook.

„Od czasu pierwszego opracowania iPhone’a zainwestowaliśmy 100 miliardów dolarów i liczba ta ponownie wzrosła” – powiedział Cook. „Bardzo koncentrujemy się na użytkowniku i na robieniu tego, co właściwe dla klienta”.

Wyjaśnił, że bezpieczeństwo i prywatność są kluczowe dla misji Apple. Podkreślił znaczenie procesu przeglądu wniosków i nowych funkcji, takich jak przejrzystość śledzenia wniosków, jako ochrony przed szkodliwymi aplikacjami lub firmami, które „absorbują dane”.

Szef Apple skorzystał z okazji i skrytykował bezpieczeństwo konkurencyjnych platform, takich jak Android i Windows. Powołując się na dane osób trzecich, Cook stwierdził, że różnica między tymi platformami a iOS jest „dosłownie niezwykła”.

Kiedy sędzia Yvonne Gonzalez Rogers poprosiła go o wyjaśnienie danych, Cook powiedział, że na iPhonie znaleziono od 1 do 2 procent szkodliwego oprogramowania. Natomiast odsetek ten waha się od 30 do 40 procent w systemie Windows i od 30 do 40 procent w systemie Android. Chociaż proces recenzowania aplikacji nie jest doskonały, Cook powiedział: „Wykonujemy naprawdę dobrą robotę”.

Program dla małych firm firmy Apple

Zapytany o program dla małych firm Apple, który obniża prowizje do 15 procent dla firm, które generują mniej niż 1 milion dolarów rocznie w App Store, Cook zaprzeczył, że głównym powodem programu była kontrola antymonopolowa.

READ  Komputery do gier Aldi: GeForce RTX 3070 i ośmiordzeniowy procesor za 1600 euro

Cook powiedział, że prawa antymonopolowe „leżały mi w sercu”, ale stwierdził, że głównym motorem programu była pandemia COVID-19.

Udział w rynku Apple

Cook zaprzeczył również zarzutom, że iPhone firmy Apple był dominującym graczem w branży smartfonów. Zwrócił uwagę, że iPhone ma 15-procentowy udział w globalnym rynku, a dominuje Android.

Prezes Apple zaprzeczył również, że jego firma utrudnia przejście z iPhone’a na Androida. Powołując się na takie funkcje, jak projekt transferu danych, mówi, że Apple koncentruje się na „podejmowaniu wysiłków, aby skłonić użytkowników Androida do przejścia na iPhone’y”.

Zapytany, czy uważa, że ​​App Store jest opłacalny, Cook odpowiedział, że tak. Wskazał jednak, że Apple nie dzieli szczegółowo rentowności. Cook wspomniał również, że marże zysku App Store nie uwzględniają inwestycji w badania i rozwój czy inne obszary związane ze sklepem.

Gdyby Epic Games wygrało, byłaby to „katastrofa”

Jeśli Epic Games zwycięży i ​​Apple będzie zmuszone zezwolić na ładowanie aplikacji i sklepów z aplikacjami innych firm, rezultatem będzie katastrofa, według Cooka.

„Myślę, że byłoby to okropne dla użytkownika, ponieważ jeśli spojrzeć na to dzisiaj, sprawdzamy 100 000 aplikacji tygodniowo i odrzucamy 40 000 aplikacji z różnych powodów” – powiedział Cook, dodając, że nie zajmie dużo czasu, zanim ekosystem stanie się „Toksyczny bałagan”.

Cook powiedział, że wpłynie to również na deweloperów, ponieważ uważają, że App Store jest „bezpiecznym i godnym zaufania miejscem, do którego klienci chcą przyjeżdżać”.

Jeśli chodzi o prośbę Epic Games o zezwolenie na przetwarzanie płatności stron trzecich w App Store, Cook wspomniał, że byłoby to problematyczne z kilku powodów:

„ Klienci musieliby w końcu wypełnić swoje karty kredytowe dla wszystkich tych różnych aplikacji, więc byłby to duży problem z wygodą, ale problemy z oszustwami również mogą się zwiększyć. […]

Będziemy musieli również rozważyć inny sposób płacenia naszych prowizji. Będziemy wtedy musieli dowiedzieć się, jak śledzić i rozliczać, a następnie zweryfikować deweloperów. Prawdopodobnie jest to proces, którego nie powinno być ”.

(Przez 9to5Mac)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tech

JAK WALCZYĆ OFFLINE W JEDNEJ GRZE • JPGAMES.DE

Published

on

Wydawca Nexon i deweloperzy Neople, Arc System Works i Eighting pokazują nam dzisiaj nowy zwiastun DNF . pojedynek. Widzimy w nim więcej lokalnych trybów dla pojedynczego gracza, które dotyczą po prostu walki. Oprócz darmowych bitew obejmuje to również Arcade i Survival. Ostatnio widzieliśmy jak Tryb opowieści A tryb ćwiczeń do złożenia.

2.5D Fighter został opracowany przy użyciu silnika Unreal Engine. możesz walczyć HałaśliwyA DetektywA GladiatorA strajkowiczA StróżA MordercaA Smoczy rycerzA czołoA KunoichiA krucjataA duch i mechanika.

Na podstawie Dungeon Fighter Online

DNF Duel to swobodna gra walki z RPG Dungeon Fighter Online. Została wydana w Korei Południowej w 2005 roku, ale teraz została wydana na całym świecie na PC i można w nią grać za darmo. Z dotychczasowymi przychodami 18 miliardów dolarów, DFO W Wikipedii Jest wymieniana jako czwarta najbardziej dochodowa seria gier za Mario, Pokemon i Call of Duty.

DNF Duel ukaże się 28 czerwca na PlayStation 4, PlayStation 5 i PC. Nawiasem mówiąc, istnieje komercyjna wersja na PlayStation 5 i PS4, możesz z niej korzystać Już zamów w przedsprzedaży na Amazon*.

Nowy zwiastun:

Przesyłając film, akceptujesz Politykę prywatności YouTube.
Ucz się więcej

pobierz wideo

Zdjęcia: pojedynek DNF, NixonNanas, system dziobowy działa, osiem

READ  Rocket League - Pakiet kibica Formuły 1 jest dostępny od 20 maja
Continue Reading

Tech

Metaverse Fitness i Move to Earn: OliveX opiera się na blockchain, krypto i grywalizacji

Published

on

OliveX to firma zajmująca się cyfrowymi modami, skupiona na branży zdrowia i fitnessu. Korzystając z technologii blockchain i najnowszej technologii Metaverse, firma łączy fitness, nagrody w grach i krypto we współpracy z kilkoma partnerami z różnych branż. Ten trend ma również duży potencjał dla sceny startupowej.

Founder's Summit 27 i 28 sierpnia

Kryptowaluty uderzają w branżę fitness

Kryptowaluta To zawsze było coś więcej niż ostatnie zjawisko marginalne: weszły one do głównego nurtu i dotarły do ​​coraz większej liczby różnych branż. Na przykład już odgrywają ogromną rolę w społeczności graczy, ale teraz dotarły również do branży fitness. W niektórych sklepach entuzjaści fitnessu mogą już zabrać ze sobą takie rzeczy, jak odzież sportowa lub sprzęt treningowy kup bitcoiny. Ale to nie wszystko, co wyraźnie pokazała firma OliveX. Pod hasłem „Move to Win” może powstać zupełnie nowa konstrukcja, która zdejmie z kanapy nawet tych, którzy nie lubią sportu i da im możliwość wymyślenia się na nowo.

Gry Blockchain przeżywają silny wzrost

kodowanie gier i BlockchainW ostatnich latach gry stały się coraz bardziej popularne w branży i stały się czymś więcej niż tylko przemijającym trendem. Wszechstronność branży gier nie jest już niczym nowym. Każdy, kto nie jest tutaj skupiony na innowacjach i zmianach, szybko zejdzie w dół. Aby osiągnąć ponadprzeciętny wzrost, deweloperzy muszą trzymać rękę na pulsie.

Szczególnie w ciągu ostatnich dwóch lat nastąpił boom w dziedzinie gier opartych na technologii blockchain. Technologia ta ma wystarczający potencjał, aby wywołać zmiany społeczne i umożliwić tworzenie nowych modeli biznesowych. Coraz więcej firm polega na grach opartych na technologii blockchain i opracowuje nowe aplikacje DApps (zdecentralizowane aplikacje), aby generować wyjątkowe wrażenia z gier.

W ciągu roku, mimo niesprzyjających warunków zewnętrznych, zanotowano wzrost o 2000 proc. Jeśli chodzi o prognozy, można się tutaj spodziewać więcej, ponieważ branża NFT również kwitnie. Metaverse umożliwia twórcom gier blockchain rozszerzenie ich innowacji, a chęć inwestorów do inwestowania jest wysoka.

READ  Zdobądź najlepiej sprzedające się książki za 249 € na Amazon

52% aktywności blockchain pochodzi z DApps do gier. W międzyczasie znani twórcy gier, tacy jak Ubisoft, dowiedzieli się już o tym temacie i bardzo prawdopodobne, że się w to zaangażują. Więc szanse na szybki rozwój są duże. Dzięki OliveX nowy kierowca jest teraz na dobrej drodze i umożliwia współistnienie gier, sprawności i nagród.

Zarabianie: wytycz nową ścieżkę dzięki fitnessowi Multiverse

Wszyscy gdzieś słyszeli o „meta” lub „metawersum”, ale wielu konsumentów nadal nie traktuje tego tematu poważnie. Ale pojawiają się już projekty Jak bardzo zmieni się życie ludzi w wyniku Metaverse?w sektorze gier, ale także w branży fitness.

Najnowocześniejsze technologie, takie jak blockchain i kryptowaluty, pomogły ułatwić i wspierać rozwój Metaverse. Dane mogą być wykorzystywane, udostępniane i przetwarzane w bezpieczny sposób za pośrednictwem usługodawców.

A co to wszystko ma wspólnego ze sportem? Move-to-Ear to jedna z najciekawszych innowacji opartych na technologii blockchain, która rewolucjonizuje świat fitnessu. „Ruch i wygraj” to nasza dewiza i nic więcej za nią nie stoi. Koncepcja zachęca do aktywności i ruchu, współpracuje z technologią czujników ruchu i tworzy zupełnie nowy świat gier dla aktywności fizycznej i lepszego zdrowia.

Pozyskiwane są tak zwane kody DOSE, które składają się z różnych substancji reporterowych (dopaminy, oksytocyny, serotoniny i endorfin). Te kody DOSE mogą być używane w społeczności, aby spersonalizować swoją postać, kupować zawartość, kupować NFT, a następnie swobodnie z nich korzystać.

Dzięki odpowiednim aplikacjom kryptowaluty można zbierać, wypełniając jednostki ruchu. Użytkownicy ćwiczą, zapisują i śledzą ich ruchy, a w zamian zarabiają kryptowaluty. Jest to trochę podobne do gry na zysk, ale znacznie zdrowsze i bardziej aktywne.

Rysunek 2: Pixabay © fantasycoins CCO Public Domain

OliveX: firma z misją

Kiedy firma fitness ma plan, ruszają. OliveX jest liderem na rynku, jeśli chodzi o wykorzystanie nowoczesnej technologii blockchain dla większej przyzwoitości. Mówiąc najprościej, użytkownicy powinni być nagradzani za utrzymanie formy. Nowoczesny blockchain ma na celu wspieranie graczy w tym. CEO i założyciel OliveX, Keith Romgan, jest fanem sportu i ćwiczeń, a także nowych technologii.

READ  Komputery do gier Aldi: GeForce RTX 3070 i ośmiordzeniowy procesor za 1600 euro

Misją OliveX jest zgromadzenie miliarda ludzi i umożliwienie im zdobycia tokenów kryptograficznych i NFT poprzez ćwiczenia fizyczne. Kluczem do sukcesu jest symbioza blockchain, gier i fitnessu.

Nawet gdyby Roman wiedział Ta gałąź gra, aby zarobić Robi prawdziwe zamieszanie, ma duże ambicje. Ale o to właśnie chodzi w OliveX. Zawsze stawiaj czoła nowym wyzwaniom, podejmuj wyzwania i wyznaczaj sobie cele. Inwestorzy wydają się podzielać tę wizję, OliveX był w stanie zebrać około 5,7 miliona dolarów w 2021 roku i wykorzystać je do opracowania zamierzonego produktu Dustland Runner.

Podsumowując: Move-to-Earn wnosi ruch do branży fitness

Więcej ćwiczeń dla branży fitness? Move-to-Earn to projekt przeznaczony do tego, który prawdopodobnie stanie się wirusowy, tak jak w tym czasie Play-to-Earn. Ludzie uwielbiają podejmować wyzwania, a kiedy ćwiczą za opłatą, mają nawet pozytywne skutki uboczne. Firmy takie jak OliveX często muszą pokonać pewne przeszkody, ale mają największe szanse na zostanie jednym z najbardziej znanych i największych liderów w branży.

Continue Reading

Tech

Po ostatniej zbiorczej aktualizacji opcjonalnej system Windows 11 wymaga Microsoft Update podczas uruchamiania

Published

on

Powitanie,

Jestem tylko trochę zirytowany.
Jak wspomniano wcześniej, system Windows 11 wymaga hasła Microsoft do uruchomienia po najnowszej zbiorczej aktualizacji opcjonalnej.
Maska wprowadzania jest wyświetlana najpierw z dwiema opcjami:
Obok niego pin i hasło Microsoft.

W przypadku Pin, … na przykład Pin Windows, żadne wpisy nie są akceptowane.
Z drugiej strony jest to kolumna Microsoft Password.

Po kilku próbach uruchomiłem ponownie i bez ponownego uruchamiania pojawiła się stara maska ​​wprowadzania resetowania systemu Windows 10.
Po prostu restartuję.

Następnie, to znaczy po prawdziwym ponownym uruchomieniu, pojawił się normalny ekran startowy ze znanym wpisem kodu PIN dla systemu Windows 11, który również zawierał i zezwalał na zwykłe wprowadzenie kodu PIN systemu Windows.

ciekawski.

Byłem zszokowany. Jak masz uzyskać hasło Microsoft bez dostępu, jeśli radykalnie odmówiono ci dostępu do systemu Windows?
Albo ujmijmy to w ten sposób.

Jak dotąd nie było tak niegrzecznego zachowania ze strony Microsoftu.
Jeśli normalny kod PIN systemu Windows 11 nie pojawia się przy drugiej próbie uruchomienia, siedzisz przed zablokowanym systemem Windows.

Ty też masz ten problem?
Przepraszam, nie mam w tej chwili numeru KB pod ręką i muszę od razu iść.

READ  Rocket League - Pakiet kibica Formuły 1 jest dostępny od 20 maja
Continue Reading

Trending