Connect with us

entertainment

Barbara Engel „Niechciane”

Published

on

Barbara Engel „Niechciane”
  1. Strona główna
  2. telewizja

Naciska

Fritz Weber został pochowany w Monachium 10 kwietnia 2024 r. Jednak na pogrzebie nie pozwolono staremu przyjacielowi: Barbarę Engel wyrzucono z kościoła.

Monachium – Zaledwie kilka miesięcy po śmierci swojego brata Elmara Webera († 79) po długiej chorobie zmarł także aktor Fritz Weber († 82). Gwiazda „Na litość boską” została pochowana w środę (10 kwietnia 2024 r.) – a miejsce wiecznego spoczynku znajdzie w rodzinnym grobie, gdzie ponownie spotka się z bliskimi. Ale nabożeństwo pogrzebowe w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Monachium-Neuthausen nie odbyło się bez incydentów: przy wejściu panował chaos.

Odmowa dostępu: Barbara Engel nie została wpuszczona na pogrzeb Fritza Webera

Ponieważ choć niektórzy byli już w kościele, aby pożegnać się z Fritzem Weberem, innym wzbroniono wstępu. Barbara Engel, lat 71, była żona Bernda Herzsprunga, lat 82 i wieloletnia przyjaciółka zmarłej gwiazdy telewizji, chciała wziąć udział w pogrzebie, ale została odrzucona przy wejściu do kościoła. „Pokazałem dowód osobisty i powiedziałem: chciałbym zobaczyć Bernda Herzsprunga i moje córki”. Potem powiedzieli: „Nie ma cię na liście”. Stwierdziła, że ​​nie została zaproszona z prawej do lewej.

Więcej aktualności ze świata rozrywki znajdziesz na naszej nowej stronie internetowej Aplikacja Merkur.de. Więcej informacji na temat aplikacji można znaleźć tutaj. Alternatywnie wprowadzany jest również nasz nowy produkt Kanał WhatsAppa Najlepsza rozrywka.

Dla Barbary Engel, która przyjechała z Berlina na nabożeństwo żałobne ku czci Fritza Webera, był to szok – w końcu, jak wszyscy, zamierzała pożegnać się ze swoją niegdyś bliską przyjaciółką. – Nie jestem pożądana – powiedziała z rozczarowaniem. W rozmowie z Rtęć Ona też była zdenerwowana: „Niegrzeczne. Znam Fritza od 50 lat. Nie jest jasne, dlaczego na liście gości nie znalazła się Barbara Engel – twierdzi, że została zaproszona.

Barbara Engel w Monachium i Fritz Weber (fotomontaż).
Fritz Weber został pochowany w Monachium 10 kwietnia 2024 r. Jednak na pogrzebie nie pozwolono staremu przyjacielowi: Barbarę Engel wyrzucono z kościoła. © Imago/Future Image, Sven Simon (montaż)

Barbara Engel, przyjaciółka Angeli Weber, chciała pogodzić się z Fritzem

Pochodzący z Hamburga postanowił wykorzystać nabożeństwo żałobne, aby pogodzić się z Fritzem Weberem i dlatego napisał do niego osobisty list. „Kiedy wszyscy już odejdą, dam mu mój list do Angeli. A teraz jestem całkiem szczęśliwy, że wreszcie są razem i że Elmar i jego matka są tutaj, bo znam wszystkich tak dobrze”. Przed ślubem z Susanne Kellermann (49 l.) Fritz Weber był żonaty z Angelą von Morgen (†76) – para oraz Barbara Engel i jej były mąż Bernd Herzsprung byli dobrymi przyjaciółmi, a nawet pobrali się razem.

Barbara Engel stoi przy grobie Fritza Webera.
Po nabożeństwie pogrzebowym Barbara Engel odwiedziła grób Fritza Webera. Napisała do niego osobisty list zawierający słowa do jego pierwszej żony, Angeli. © Imago/Obraz przyszłości

Ale burzliwe małżeństwo Wepperów doprowadziło także do nieporozumień wśród ich przyjaciół. „Ja mam […] Słyszałam wszystkie okropne historie Angeli i zawsze próbowałam ją odbudować. To był naprawdę trudny los. „Angela i ja podzieliłyśmy ten los razem” – wyjaśnia Barbara Engel. Na pogrzebie Fritza Webera byli także obecni wysocy rangą goście polityczni. Wykorzystane źródła: rtl.de, merkur.de

READ  Hertha BSC w sezonie 2021/22: dzień po porażce z Frankfurtem Hertha BSC milczy - Liveblog - Sport
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

moc? Valentina Doronina rzuca poważne oskarżenia pod adresem X-Can

Published

on

moc?  Valentina Doronina rzuca poważne oskarżenia pod adresem X-Can
moc? Valentina Doronina rzuca poważne oskarżenia pod adresem X-Can
Continue Reading

entertainment

Festiwal Huraganów: spokojna impreza, która kończy się słońcem | NDR.de – Aktualności – Dolna Saksonia

Published

on

Festiwal Huraganów: spokojna impreza, która kończy się słońcem |  NDR.de – Aktualności – Dolna Saksonia

Stan na: 23 czerwca 2024 o 17:21

Muzyka, imprezy i żywiołowa atmosfera: dziesiątki tysięcy fanów świętuje na festiwalu Hurricane w Schessel koło Rothenburga – wreszcie nawet w słońcu. Policja też jest zadowolona.

Przy suchej i częściowo słonecznej pogodzie dziesiątki tysięcy fanów bawiło się ostatnim dniem Hurricane Festival. W piątek inaczej: czasami pojawiało się oficjalne ostrzeżenie o silnych burzach nad obszarem w regionie Rothenburg. Wieczorem na jednej ze scen nie dało się już grać z powodu ulewnego deszczu. W tegorocznym programie festiwalu wzięło udział ponad 80 zespołów i wokalistów. Należą do nich światowej sławy artyści, tacy jak brytyjski piosenkarz pop Ed Sheeran i kanadyjska piosenkarka rockowa Avril Lavigne.

Około 75 000 fanów muzyki w Chesil

Według naocznych świadków atmosfera festiwalu była radosna i pełna witalności. Organizator FKP Scorpio spodziewał się, że w weekend festiwal odwiedzi około 75 000 osób. Przed startem sprzedano około 70 000 biletów z 78 000 dostępnych.

Filmy

1 minuta

To już niemal tradycja: także w tym roku festiwal muzyczny w powiecie Rothenburg nie przetrwa deszczu. (22.06.2024) 1 minuta

Festiwal ma przeważnie spokojny charakter

Z punktu widzenia policji festiwal przebiegał w dużej mierze spokojnie. Dlatego liczba przestępstw była stosunkowo niska. Dyrektor operacyjny policji, Jörg Wiesmann, w podsumowaniu zacytował tytuł piosenki Eda Sheerana. Z punktu widzenia policji festiwal przebiegł niemal idealnie, powiedział Fisman. Kiedy przybyli na miejsce w ubiegły czwartek, początkowo zatrzymano 25 kierowców, ponieważ byli pod wpływem narkotyków. Jednak z punktu widzenia policji legalizacja marihuany na terenie festiwalu nie była zauważalna. Przy ponad 70 000 odwiedzających zgłoszono tylko trzy bójki i dwanaście raportów o kradzieżach. Rzecznik policji powiedział, że spadek liczby przestępstw pokazał, że festiwal przebiegał spokojnie. Przez trzy dni festiwalu służbę pełniło około 400 policjantów.

READ  Prezenterka Josephine Pressel zostaje gwiazdą GZSZ: Obietnica pocałunku nowej osoby | rozrywka

Więcej informacji

Festiwal Futur 2 w Hamburg Park © NDR Info Zdjęcie: Astdi Kühn

Festiwal Futur 2 w Hamburgu pokazuje, jak w sposób zrównoważony zorganizować imprezę plenerową. Nadzieja: inni organizatorzy pójdą ich śladem. więcej

Dwie kobiety rozmawiają z kimś na podłodze.  © Zrzut ekranu

4 minuty

Alexandra Rothgeber i jej zespół interwencji kryzysowej na dwie zmiany mieszają się z festiwalową publicznością. (22.06.2024) 4 minuty

Wielu gości festiwalu przechodzi pod znakiem przy wejściu na Festiwal Hurricane "tornado" podczas.  © Alliance image / Niemiecka Agencja Prasowa |  Hauck-Christian Dietrich Zdjęcie: Hauck-Christian Dietrich

Cztery sceny, 82 zespoły, 78 000 gości: co roku festiwal przyciąga do Chesil wielu fanów rocka, punka, popu, hip-hopu i electro. więcej

Wrażenia z Festiwalu Huraganów 2022. © Benjamin Hülsenkremer/bigbasspic.de Zdjęcie: Benjamin Hülsenkremer

Wszystkie informacje na temat Hurricane Festival 2024 w Schessel w Dolnej Saksonii w skrócie. więcej

To słowo jest zapisane na bransoletce "Panama".  © Picture Alliance / R. Goldman Zdjęcie: Picture Alliance / R. Goldman

Taniec, przepychanie się, przepychanie – na festiwalu to zupełnie normalne. Ale czasami dotyk lub spojrzenie nie wydają się właściwe. Pomoc w tej kwestii można uzyskać na festiwalach takich jak Hurricane czy Deichbrand. (12 czerwca 2024)
więcej

Fani rozciągają się przed sceną "Szybszy etap" Wacken Outdoors 2023. © Picture Allianz / DPA Zdjęcie: Christian Charicius

Koszty organizatorów dramatycznie wzrosły z powodu inflacji, a rosnące ceny biletów nie są w stanie tego pokryć. (5 czerwca 2024) Więcej

Ten temat w programie:

NDR 1 Dolna Saksonia | Witam Dolną Saksonię | 22 czerwca 2024 | O 19:30

logo NDR
Continue Reading

entertainment

Royal Ascot bez księżnej Kate i króla Karola, ale z tymi dwiema kobietami

Published

on

Royal Ascot bez księżnej Kate i króla Karola, ale z tymi dwiema kobietami

Royal Ascot – to stała data w kalendarzu Williama i Kate od wielu lat. W tym roku (18-22 czerwca 2024) książę musiał obejść się bez żony – szybko jednak znalazł efektowną zastępczynię w podwójnym opakowaniu.

Ulubieniec jej teściowej

Zamiast być z Kate, William drugiego dnia tradycyjnej imprezy przechadzał się po torze wyścigowym ze swoją macochą Camillą i teściową Carole Middleton. Obraz bogów lub lepiej: dla dziennikarzy. Bo Carol ledwo odchodziła od szwagra i od czasu do czasu dzielnie trzymała go za rękę.

Ale duet, w szczególności William i Camilla, przyciągnął uwagę i serca.

William i Camilla: Towarzystwo Przeznaczenia

Czy jazda bryczką jest przyjemna?

Tradycyjna procesja powozów na początku Royal Ascot jest uważana za akt kultu. W tym roku odbyła się druga tura, ale zabrakło głównego aktora. Bo tak naprawdę zaszczyt pierwszego powozu przypada zawsze parze królewskiej. To głupie, gdy brakuje głównego aktora.

Drugiego dnia William i Camilla byli zmuszeni pojawić się sami: zarówno Charles, jak i Kate byli nieobecni na wydarzeniu – ze względów zdrowotnych oraz ze względu na napięty harmonogram. Według brytyjskiej gazety Mirror, król zrobił sobie krótką przerwę w Royal Ascot ze względu na serię publicznych spotkań w pałacu Buckingham.

rozwiązanie? Potrzebny jest symbol zastępczy. Zatem William wkroczył – bez ostrzeżenia ze strony pałacu – w miejsce ojca i postawił go na boku Camilli. Zgodnie ze staroszkolną modą miał na sobie cylinder i uśmiechał się swoim najlepszym uśmiechem. Królowa, która miała na sobie królewski niebieski strój i pasującą biżuterię, najwyraźniej dobrze się bawiła z Williamem.

Królewski pokaz ekstrawagancji

Royal Ascot nie słynie z koni, ale ze słynnego ubioru. Slogan: Czapki na głowie, szykuj się, ruszaj! Im bardziej ekstrawagancko, tym lepiej – a członkowie rodziny królewskiej również traktują to bardzo poważnie.

Niezależnie od tego, czy jest to Fergie z Eugenią i Beatrix, czy Edward z Sophie i Zarą Tindall: rodzina królewska i królewska Ascot – to połączenie stworzone w niebie.

Continue Reading

Trending