Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Aktualizacje Androida: Motorola i Samsung dystrybuują Androida 11, Google, następcę Androida

Wygląd męski

W tym tygodniu Samsung i Motorola rozpowszechniły Androida 11 na większej liczbie telefonów i tabletów. Z drugiej strony Google już pracuje nad następcą Androida.

Motorola One Action dostała w tym tygodniu Androida 11. (Pakiet źródłowy: netzwelt)

  • Motorola i Samsung udostępnili w tym tygodniu więcej aktualizacji Androida 11.
  • W internecie pojawiła się też lista urządzeń Samsunga, które powinny otrzymać Androida 12.
  • Google rozprowadza kolejny system Android „Fuchsia OS” na pierwsze urządzenia.

Motorola, Samsung Android 11 trafił w tym tygodniu na więcej urządzeń Google Wprowadzono następcę systemu operacyjnego Android Fuchsia. Pojawiły się również wiadomości o aktualizacji Androida 12. W naszym cotygodniowym przeglądzie podsumowujemy najważniejsze Aktualizacje Androida Tydzień razem.

Motorola

Nareszcie nadszedł czas Użytkownicy Motorola One Action otrzymają aktualizację do Androida 11. Nowe oprogramowanie zapewnia takie funkcje, jak pływające bąbelki czatu, jednorazowe delegacje i poprawiony projekt interfejsu użytkownika. Jednak program jest obecnie dostępny tylko w Brazylii.

Google

Amerykańska firma Google od dawna pracuje nad nowym systemem operacyjnym, który docelowo zastąpi Androida. Pierwszą rzeczą, którą otrzymujesz, jest inteligentny głośnik System operacyjny Google Nest Hub Fuchsia pierwszej generacji. Aby pobrać aktualizację, musisz uczestniczyć w programie podglądu.

Android 12

Jestem realistą

Chińska firma Realme ogłosiło w maju pierwszą wersję beta nowego systemu operacyjnego Android 12 dla Realme GT do dystrybucji. Informacje zwrotne od testerów powinny wpłynąć na rozwój nowego interfejsu Realme UI 3.0.

Samsung

Blog SamMobile Tech zawiera listę plików 70 telefonów i tabletów Samsung z systemem Android 12 i One UI 4.0 Powinno. Dane opierają się na polityce aktualizacji firmy z ostatnich kilku lat.

Dodatkowo Samsung ma teraz również w Niemczech Wydano aktualizację do Androida 11 dla Galaxy Tab S5e.

” Rada: Najlepsi dostawcy VPN zapewniający dodatkowe bezpieczeństwo i ochronę danych

READ  Gra wideo Ratchet & Clank: Rift Apart oferuje broń i akcję