Freiburg-Schalke 04: Dla fanów S04 będzie ciężko! We Freiburgu wszystko idzie źle

on

SC Freiburg-FC Schalke 04: Dla fanów sezonu 4 będzie ciężko! We Freiburgu wszystko idzie źle

Schalke ma kłopoty we Freiburgu.

Freiburg. Zbliża się 29. runda: i tak też Freiburg vs Schalke 04.

Podczas gdy gospodarze spokojnie idą na mecz, goście z Gelsenkirchen są pod ogromną presją: chcą udowodnić, że zwycięstwo w Augsburgu nie było wyjątkiem.

Sukces w SC Freiburg dla Schalke 04 Następne zwycięstwo?

SC Freiburg – FC Schalke 04 na taśmie na żywo: wzrost S04?

DER Westen towarzyszy grze w wideo na żywo. Tutaj otrzymujesz wszystkie informacje przed startem i nigdy nie przegapisz ważnej sceny w kluczowych 90 minutach.

+++ Aktualizacja notowań giełdowych na żywo +++

——————-

Freiburg – Schalke 04 3: 0 (2: 0)

Bramki: 1-0 Holler (7), 2-0 Sly (22), 3-0 Gunther (50).

——————-

Konstelacje:

• Fryburg: Muller-Linhart, Schlotterbeek, Hintz-Schmid, Santamaria (60 kotłów), Hoffler, Günther-Sly, Höller-Demerovich
  • Schalke: Farman – Baker, Stambouli, Thiao – Aydin, Kolasinak – Mascarelle – Sardar (Mustafa 56), Bozdogan (56 oth) – Hertelar

——————–

56: Więc teraz jest. Grammozis się zmienia. Uth przychodzi do Bozdogana i Mustafy Lardara.

50: Zaour to Freiburg!

Trwa jak w pierwszej rundzie. Serdar czuje się bardzo senny, gdy idzie do przodu. Gunter zlizuje mu piłkę i kieruje się w stronę pola karnego Schalkera. Ponieważ nie został zaatakowany, po prostu skalował się i uderzał.

46: Wystarcza. Po żadnej ze stron nie ma żadnych zmian.

45: Połowa czasu w Presgau. Schalke 04 prawie się nie zdarza i pozostaje w tyle z błędem. Drugi gol po karnym VAR robi resztę. Jak zareaguje Gramozis? Odpowiedź będzie za 15 minut.

35: Przynajmniej górnicy posuwają się teraz naprzód. Haret dominuje na zewnętrznym pasie i ściąga na środek. Ale pod koniec dnia usłyszałem gwizdek. Huntelaar kopnął swojego przeciwnika w ślad. Rzut wolny Freiburg.

30: Z perspektywy fana S04 to pierwsze pół godziny naprawdę powinno zostać zapomniane. Problemy z transmisją nieba, zaległości, słabe wyniki zespołu i decyzja VAR. To wszystko się łączy. Pozostało jeszcze 60 minut gry.

22 .: Bardzo bardzo we Freiburgu!

Sallai zdecydowanie się odwraca. W Royal Blue popołudnia będą długie.

21: Kara dla Freiburga!

Kara dla klubu sportowego! Huntelaar rzekomo zestrzelił Sallai. Gra toczy się dalej, dopóki nie wejdziesz w ocenę wideo Eriche. Żółty rzut karny dla Huntelaara.

15 .: Schalke strzelił piętnaście minut później: bez bramki, bez strzału, bez rzutu rożnego, 28 procent posiadania piłki. Nie udało się jeszcze z Grammozis-Elfem.

9: Wczesna niepełnosprawność górników. Ale fani S04 mają zupełnie inny problem. Transmisja na Sky jest poważnie wyłączona. Oto wszystkie informacje >>>

7 .: Tooooor dla Freiburga!

Stambouli popełnia fatalny błąd. Bieżniki można zabrać wszędzie. Santamaria porusza się szybko i gra płasko w środku. Holler płaci tam.

3: Schalke jest natychmiast w niebezpieczeństwie. Po zakręcie Freiburg staje się niebezpieczny. Demirovic strzela na stoisku i zmusza łodzie do wzięcia udziału w popołudniowej premierze.

1: Piłka toczy się na boisko w Schwarzwaldzie.

15:25: Zaczyna się za pięć minut. Jak zostanie wprowadzona firma Schalke?

15.10: Z drugiej strony, niespodziewanie brakuje Alessandro Schopfa. Jak dotąd, jeśli nie jest kontuzjowany, zawsze był w drużynie.

14:48: Sześciu zawodników z niebiesko-białego startowego składu pochodzi z Knappenschmiede. Farman, Kolasinak, Baker, Tiao, Aydin i Bozdogan biegali w młodzieżowych drużynach klubu.

14:19: Tam w kolejce. FC Schalke nie może się doczekać powrotu Marka Otha do składu. Ostatnio napastnik grał przeciwko RB Leipzig w lutym. Salif Sani również powrócił. Zaginął od grudnia.

11.55: Niemieckie Stowarzyszenie Patrick Ettrich wyznaczyło sędziego wideo na mecz. Wybuchowa decyzja, ponieważ 42-latek ma delikatną przeszłość w S04. The Royal Blues już wiele razy mieli pretensje do decyzji Ettricha. Pod koniec ubiegłego roku sytuacja uległa eskalacji po tym, jak Schalke wygrał 2: 2 w Moguncji. Werdykt ujawnił, że z obozu fanów Schalke 04 dotarło do niego od 300 do 400 wiadomości zawierających groźby śmierci. Teraz wielu fanów S04 nieuchronnie będzie miało własne oczy na skarbcu wody kolońskiej.

Sobota 9:15: Dzień gry! Dziś chodzi o stadion w Schwarzwaldzie. Czy Schalke osiągnie swój drugi sukces z rzędu? A może mieszkańcy Presgau trzymają swoje Trzy Punkty w domu?

16:56: W SC Freiburg pozycja wyjściowa jest zupełnie inna niż w Schalke. Drużyna trenera Christiana Streicha zjednoczyła się w środku tabeli i zajęła 10. miejsce. Do końca sezonu SC prawdopodobnie nie spadnie ani nie wzrośnie, ciśnienie minęło.

+++ Corona wiruje walkę o spadek! Czy to może uratować sezon S04? +++

Przewaga dla S04, ponieważ Freiburgowie nie są już wystarczająco krytyczni, aby zagrać w mecz w sobotnie popołudnie? Demetrius Gramozis wyjaśnia: „Jak widzę, Christian Streich jest trenerem, który wymaga od swoich zawodników maksymalnych sukcesów w każdym meczu.

——————–

S04-Najważniejsze wiadomości:

——————–

14:01: Ostatni rekord Schalke przeciwko kickersom ze Schwarzwaldu jest zaskakująco negatywny: górnicy nie odnieśli żadnego zwycięstwa z Freiburgiem od trzech lat – ani w kraju, ani za granicą. S04 ostatnio świętował w marcu 2018 roku, kiedy Burgstaller i Caligiuri wygrali drużynę 2: 0. Nastąpiły trzy porażki i dwa remisy.

——————–

Piątek, 16 kwietnia, godz. 10:36: Witajcie na taśmie na żywo z meczu pomiędzy SC Freiburg i FC Schalke 04. Tutaj, w DER WESTEN, otrzymacie wszystkie informacje potrzebne do tego pojedynku przed jego rozpoczęciem.

READ  Złożono pozew zbiorowy: Formuła 1 stoi w obliczu konsekwencji w związku z Jolly Gate
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sport

Remis w ostatniej minucie z Lipskiem: Hoffenheim unika gorzkiej porażki w Lidze Europy

Published

on

Wyrównanie w ostatniej minucie meczu z Lipskiem
Hoffenheim unika gorzkiej porażki w Lidze Europy

Na początku trzydziestej drugiej rundy ligi niemieckiej Lipsk ma przewagę liczebną i jest bliski zwycięstwa na wyjeździe na stadionie Hoffenheim w 1899 roku. Walczący o miejsce w Pucharze Europy Sinsheimers w ostatniej sekundzie odpowiedzieli jednak Sasom, którzy zakwalifikowali się już do Ligi Mistrzów.

Wstrząs następczy: RB Lipsk niezachwianie walczy o trzecie miejsce w ostatnim zwycięstwie w Bundeslidze. Podopieczni Marco Rose’a nie mogli zremisować więcej niż 1:1 (1:0) z faworyzowanym przeciwnikiem TSG Hoffenheim i na jeden mecz przed końcem pozostać o jeden punkt straty do FC Stuttgart. Po dziewięciu meczach bez porażki, jedynie zwycięstwa w dwóch ostatnich rundach spotkań pomogą w zdobyciu trzeciego miejsca, a Borussia Dortmund również może pozostać w tyle.

Prowadzenie Benjamina Sisko (38) nie wystarczyło, aby odnieść szóste oficjalne zwycięstwo z rzędu nad Kreichgauerem, po remisie żółtych i czerwonych kartek Xaviego Simonsa (72) i Andreja Kramaricia (90). W tym momencie Hoffenheim tymczasowo awansowało na siódme miejsce w Pucharze Europy, ale w weekend nadal cztery drużyny mogą je wyprzedzić. Być może marzenie o międzynarodowej akcji potrzebuje także sześciu punktów z pozostałych dwóch meczów.

Po zapewnieniu sobie szóstego z rzędu występu w Lidze Mistrzów drużyna Lipsk była zadowolona ze swojego planu bezpieczeństwa. „Chociaż niedopuszczenie do zakończenia sezonu było zabronione, motto brzmiało: «Mamy inne ambitne cele i chcemy dać z siebie wszystko»” – powiedział entuzjastycznie Rose. Jego zespół rozpoczął żywiołowo na oczach 25 066 widzów i był ograniczony Hoffenheim na własnej połowie.

Kramarić uderza późno

Pierwszą okazję wykorzystał Luis Obinda niewielką przewagą ze skraju pola karnego (5), następnie Simons obronił przed bramką Olivera Baumanna, który fenomenalnie odpowiedział (17). Krótko wcześniej kulejącego Xavera Schlagera zastąpił Nicholas Seewald, a pomocnik najwyraźniej doznał kontuzji kolana bez żadnego zewnętrznego uderzenia (15. miejsce). Po około 20 minutach zespół TSG był w stanie uczynić grę bardziej otwartą i podawał obiecujące podania.

Jednak bez Foot Weghorsta, który był nieobecny z powodów rodzinnych, w polu karnym brakowało intensywności i w ostatniej tercji Lipsk wyglądał bardziej niebezpiecznie. Sisko najpierw uderzył główką obok bramki, po czym skinął głową po wymierzonym dośrodkowaniu byłego zawodnika Hoffenheim Davida Rauma i zdobył przyłożenie. Bowman, który 27. raz z rzędu nie zachował czystego konta, spisał się fatalnie. Z drugiej strony Ikhlas Bebo głową przy najlepszej okazji TSG w ramiona Petera Gulacsiego (40 min).

Po przerwie Kramaric był sam przed bramką po wspaniałym podaniu Mariusa Poultera, ale obronił go także Golaxy (47). Zespół Kraichgauera, w którym po wejściu na boisko z ławki zadebiutował mistrz świata U-17 Maximilian Moerstedt, teraz mocno naciskał na wyrównanie. W drugiej połowie Lipsk skupił się niemal wyłącznie na obronie, co jeszcze bardziej wzrosło po tym, jak Simons otrzymał czerwono-żółtą kartkę za faul. Kramarić uderzył późno.

READ  Skład Werder Brema: początkowy skład przeciwko Dynamo Drezno!

sport

Na dzień dzisiejszy: 100 000 dodatkowych biletów w sprzedaży

Published

on

Stan na: 2 maja 2024 r. o 18:29

UEFA rozpoczyna dziś ostatnią, główną fazę sprzedaży biletów na Mistrzostwa Europy 2024 w Niemczech. Frekwencja jest znakomita, a w Niemczech nie ma już biletów na mecze fazy grupowej.

Od godziny 11:00 za pośrednictwem oficjalnej platformy biletowej można kupić ponad 100 000 biletów na różne mecze. Zainteresowanie jest duże: ogromny pośpiech powoduje problemy i długi czas oczekiwania.

Jak powiedział rzecznik komitetu organizacyjnego, na liście oczekujących znajduje się obecnie ponad 500 000 fanów. Powiedzieli, że robią wszystko, co w ich mocy, aby skrócić czas oczekiwania.

Do czterech kart na grę

Po kilku losowaniach fani mogą teraz bezpośrednio kupić bilety. Liczba dostępnych biletów różni się jednak w zależności od meczu.

Dostępne bilety obejmują:

• Karty będą dostępne w sprzedaży na oficjalnej platformie odsprzedaży w marcu/kwietniu
  • Bilety będą dostępne po zapełnieniu stadionu
  • Bilety na spektakle w promocyjnych cenach

Sprzedaż last minute odbywa się na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy” do momentu sprzedaży wszystkich biletów. Na grę można kupić maksymalnie cztery karty.

Bilety na mecze grupowe Niemiec rozeszły się błyskawicznie

Podobnie jak w poprzednich fazach sprzedaży, bilety na niektóre mecze, np. na mecze drużynowe w Niemczech, wyprzedały się szybko. Nie ma już biletów na mecze ze Szkocją (14 czerwca, godz. 21:00 w Monachium), Węgry (19 czerwca, godz. 18:00 w Stuttgarcie) oraz finałowy mecz grupowy ze Szwajcarią (23 czerwca, godz. 21:00 we Frankfurcie). Na finał też nie ma już biletów.

READ  Jedyne bezpłatne szkolenie przygotowujące i kwalifikacyjne

sport

Schalke 04: Osnabrück złości fanów S04 po szaleństwie – „żart”

Published

on

To była szokująca wiadomość dla Schalke 04! Jest bardzo prawdopodobne, że najbliższy weekendowy mecz z VfL Osnabrück (5 maja, godz. 13:00) zostanie odwołany. Ponieważ plac zabaw na moście Bremer został zamknięty przez miasto Osnabrück.

Od tego czasu wszyscy zaangażowani próbują znaleźć rozwiązanie, aby mecz pomiędzy VfL Osnabrück i FC Schalke 04 mógł się odbyć w taki czy inny sposób. Dlaczego nie przeniesiemy się na inne stadiony w okolicy? „Nie idź” do dyrektora zarządzającego Osnabrück. Swoimi komentarzami rozzłościł fanów S04.

Schalke 04: Coraz bardziej prawdopodobne jest, że mecz zostanie odwołany

Coraz mniej prawdopodobne jest, że Schalke 04 zmierzy się w weekend z VfL Osnabrück na stadionie Bremerbrück. Stadion jest zamknięty i nie można na niego wchodzić. Obie drużyny szukają rozwiązań, aby mecz mógł zostać w jakiś sposób rozegrany. Jedna możliwość: Zagraj w grę na pobliskim polu.

To także interesujące: Schalke 04: „Sobe” zmusza do skupienia się i uwagi – „Już niedługo znów się zobaczymy”

Jednak nie jest to takie proste. Na przykład Schüco Arena w Arminii Bielefeld nie spełnia wymaganych standardów. Takie jak między innymi skalibrowane linie dla VAR. Wysiłki regulacyjne byłyby w tym przypadku zbyt duże. Wielu kibiców sugerowało rozegranie meczu na Veltins Arena. Jest to jednak mało prawdopodobne, ponieważ Bundesliga prawdopodobnie oceni incydent jako „siłę wyższą”, a kolejny mecz na własnym boisku mógłby zakłócić rywalizację.

Michael Welling, dyrektor zarządzający Osnabrück, również widzi to w „NOZ”, który oznacza konkurencję. „Chciałbym wyrazić teorię, że mieszkańcy Lutern czy Wiesbaden nie byliby szczególnie szczęśliwi, gdyby Schalke rozegrało dodatkowy mecz u siebie, zwłaszcza że mamy czas na przemyślenie innych rozwiązań” – mówi Welling.

Fani domagają się komentarzy

Wypowiedzi, które nie zostały dobrze przyjęte przez kibiców Schalke 04. Jeśli konfrontacja nie dojdzie, trzeba będzie ją przełożyć pomiędzy 33. a 34. rundą. To wyraźna strata dla Royal Blues, którzy z pewnością utrzymają się w lidze, jeśli wygrają w Osnabrück.

Dlatego fani S04 są źli. „A dodatkowy tydzień z językiem angielskim na koniec sezonu nie byłby niekorzystny dla Schalke? To, o czym mówi Welling, to po prostu nonsens. Kolejny mecz u siebie dla Schalke byłby niekorzystny dla konkurencji, ale tydzień z językiem angielskim dla Schalke byłby z całym szacunkiem, to żart” i „Och, tak, mecz Schalke u siebie jest dyskredytacją dla konkurencji, ale tydzień z językiem angielskim nie jest, bo co to za bzdury?” „Facet powinien się o to postarać mieć porządny stadion” – powiedział X (dawniej na Twitterze) w rozmowie z Benem.

Więcej wiadomości dla Ciebie:

Nadszedł czas, aby kibice i kluby poczekali i zobaczyli. Liga Niemiecka musi podjąć decyzję. Najbardziej prawdopodobny alternatywny termin meczu rewanżowego to 15 maja.