Connect with us

entertainment

Zabawki sportowe OSTSEE firmy Cottbus zachęcają do ćwiczeń, akcji i rozrywki

Published

on

Zabawki sportowe OSTSEE firmy Cottbus zachęcają do ćwiczeń, akcji i rozrywki

Różnorodne zajęcia sportowe oraz duży program rodzinny i teatralny. W najbliższy weekend w Cottbus-Wilmersdorf odbędzie się 2. Kurs Sportowy OSTSEE. Na gości czeka urozmaicony program obejmujący liczne turnieje, biegi i dyscypliny związane z popularnymi sportami w Cottbus. Wiele zgłoszeń jest nadal możliwych nawet bez wcześniejszej rejestracji. Nie zabraknie także wielu ciekawych zajęć i konkursów, muzyki na żywo i rozrywek dla całej rodziny.

Sport i rozrywka

Już w ten weekend rozpoczynają się drugie Igrzyska Sportowe OSTSEE – sport i taniec można uprawiać nawet bez rejestracji. Wraz z Nocnymi Mistrzostwami GWC w siatkówce plażowej i biegiem Rotec Swim Cap Run, a także pierwszym Półmaratonem Sparkasse, Igrzyska Sportowe OSTSEE rozpoczynają się w piątek 10 czerwca o godzinie 18:45 czasu Cottbus-Wilmersdorf. Po pierwsze, burmistrz i patron Holger Kelch wraz z zarządem Kasy Oszczędnościowej i prezesem DOG Cottbus/Spree-Neiße Ralphem Braunem wysłali małe dzieci na wycieczkę Bambini i wycieczkę próbną przed sygnałem startu otwarcie gier sportowych OSTSEE i dla wszystkich. Biegacze i spacerowicze obsługiwani są o godzinie 19:00. O 22:30 na niebie rozbłysną także fajerwerki podczas ucieczki przed lekką siatkówką. Dzięki kilku sponsorom regionalnym wstęp na wszystkie trzy dni zawodów jest bezpłatny. Dotyczy to także programu wsparcia i teatru kompleksowego. „21 ekscytujących rodzinnych turniejów, pokazów i premier w Panghanton, Turniej Piłki Nożnej OSTSEE Knaller, Rozrywkowy Turniej Tenisa Stołowego lub Turniej Tenisa Stołowego z Informacją Mobilną czeka na aktywnych uczestników, widzów i fanów OSTSEE. Rodziny, sąsiedzi i przyjaciele mogą rozegrać grę w mini golf, boccia lub zabawne zawody OSTSEE w niedzielę bez wcześniejszej rejestracji.W niedzielę o godzinie 10.00 z okazji Tygodnia Środowiska wybieramy się na spacer z Sieglinde Sack, wycieczkę rowerową z Hubertem Maderem lub pieszą wycieczkę z Jürgenem Kneese z stadion sportowy do Morza Bałtyckiego i natury Widok Namiot festiwalowy w sobotę i niedzielę jest możliwy również bez wstępu i wcześniejszej rejestracji i gwarantuje dobry nastrój przy świetnej muzyce z Rolandem Kaiserem i podwójnym Gabalierem oraz muzyką na żywo z Simple Back czy Lutzketaler Blasbande. Świetne występy młodych talentów z Merzdorfu i Wilmersdorfu oraz musical dla dzieci z Cottbus i Magic Oli zwieńczą występy w namiocie. Jeśli nie wpadniesz w ten weekend, po prostu wiele stracisz. Zapraszamy również do obejrzenia: harmonogram, aby lepiej planować. Nie możemy się doczekać spotkania z Państwem!”, powiedział Tobias Schick, dyrektor generalny OSS, na marginesie prac budowlanych w Wilmersdorf. Przez trzy dni dbamy również o dobre samopoczucie fizyczne. Wydarzenie to jest wspierane i promowane przez Program finansowania INTERREG VA Brandenburgia-Polska 2014-2020.

READ  Polizeiruf: Lucas Gregorowicz: Testosteron kann eine Plage sein - Unterhaltung

kierunek

W miejsce tradycyjnie można dojechać autobusem, także pociągiem (stacja kolejowa znajduje się tuż za Möbel Höffner) i oczywiście nadaje się do jazdy na rowerze po mieście, na rowerze. Miejsca parkingowe są dostępne, ale rzadko. Najnowsze informacje na temat działania, planów lokalizacji i dojazdu można znaleźć na stronie internetowej miejskiego związku sportowego Bałtyckie Igrzyska Sportowe 2022 – Miejskie Stowarzyszenie Sportowe Cottbus (stsb-cb.de).

Informacje prasowe/reklama

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Stephen Hensler – Zmiana w programie popularnym wycofuje się

Published

on

Stephen Hensler – Zmiana w programie popularnym wycofuje się

Vox zmienia platformę. Wpływ na to ma także Stephen Hensler.Zdjęcie: RTL/Basti Sevastos

telewizja

Jennifer Ulrich

Formaty telewizyjne z udziałem gwiazdorskich szefów kuchni są w rzeczywistości gwarancją sukcesu Vox, ale ostatni sezon „Kitchen Impossible” z Timem Malzerem zakończył się rozczarowującymi ocenami: sezon 9 był najsłabszym w grupie docelowej serialu od 14 do 49 lat. – fabuła. Spadek w porównaniu do roku poprzedniego wyniósł 1,3 proc.

Teraz stacja zmienia harmonogram swoich programów kulinarnych. Szczególnie dotknięty jest program, w którym Tim Malzer i Stephen Hensler wystąpili razem przed kamerą.

Stephen Hensler: Vox zmienia termin

„No cóż, być może mam przed sobą trzy lub cztery dobre lata” – stwierdził Stephen Henssler w zeszłym roku w wydaniu Grill den Henssler. Teraz jest jasne: Vox rzeczywiście nadal planuje współpracę z 51-latkiem.

Watson jest teraz na WhatsApp

Teraz na Whatsapp i Instagramie: zaktualizuj swojego Watsona! Zaopiekujemy się Tobą Tutaj na WhatsAppie Z dzisiejszymi atrakcjami Watsona. Tylko raz dziennie – bez spamu, bez bla, tylko siedem linków. obietnica! Czy wolisz być na bieżąco na Instagramie? Tutaj Znajdziesz nasz kanał streamingowy.

W „DWDL„Dyrektor programowy Vox, Kirsten Petersen, opowiada o najnowszych planach stacji. Zgodnie z tym mają one «nowe, wielkie plany ze Stephenem Henslerem»”. Konkretnie oznacza to:

„Przygotowujemy się na Niemca Choi Henslera i każdy, kto zna Stevena, wie: przeciwnik nie może być dla niego wystarczająco duży”.

W przyszłości Steffen Hensler będzie konkurować z „celebrytami i szefami kuchni z różnych regionów całych Niemiec”. Petersen mówi także o „konkursie Bundesvision Koch”.

W programie „Grill den Henssler” telewizyjny szef kuchni rywalizował dotychczas wyłącznie z celebrytami, którzy nie posiadali żadnych sprawdzonych umiejętności kulinarnych; Wygląda na to, że szuka większego wyzwania.

W przyszłości Malzer będzie gotował bez Henslera

Stephen Hensler wkrótce zwolni gdzie indziej. Chodzi o „Mälzer i Henssler dostarczają!”. Tutaj Stephen Hensler i Tim Malzer konkurują w usłudze dostawy wyskakujących okienek.

READ  Rosja wstrzymuje dostawy ropy do Polski rurociągiem Przyjaźń

„Vox będzie nadal prezentował programy, ale w przyszłości Tim Malzer zmierzy się ze swoimi największymi przeciwnikami ze świata Kitchen Impossible – następnie z Lukasem Mrazem i Maxem Strohe” – ujawnia Petersen. Innymi słowy: Hensler znajduje się w centrum „Malzer i Hensler dostarczają!” Poza.

Ale ta decyzja nie należy do Voxa, ale do profesjonalnego szefa kuchni. „Po dziesięciu pojedynkach i jednym remisie Stephen Hensler ostatecznie zdecydował się nie kontynuować usługi dostawczej, ale stawić czoła nowym wyzwaniom” – brzmi uzasadnienie.

Nic dziwnego, że Vox pracuje nad kilkoma własnymi formatami kulinarnymi, ponieważ „Grill den Henssler” również nie radził sobie ostatnio tak dobrze, jak oczekiwano. Zeszłoroczny odcinek rocznicowy nie znalazł się na liście 25 najchętniej oglądanych programów dnia, pomimo tak znaczących gości, jak Oliver Bucher i Paul Banzer.

Continue Reading

entertainment

„Simpsonowie” żegnają 34-letniego bohatera: Larry już nie pije rozrywka

Published

on

„Simpsonowie” żegnają 34-letniego bohatera: Larry już nie pije  rozrywka

Es gibt einen leeren Barhocker in Moe’s Tavern. Die langjährige Fox-Serie „Die Simpsons“ hat am Sonntagabend einen ihrer ganz alten Charaktere getötet – Larry, der Kneipenhocker.

Seit mehr als 35 Jahren flimmert Amerikas berühmteste gelbe Familie über die Fernsehbildschirme und ein Ende ist nicht in Sicht. Aber auf den treuen Wegbegleiter Larry müssen die Fans und Homer Simpson fortan verzichten. Larry, der oft neben seinem Freund Sam saß, war (fiktive) 42 Jahre alt. Auch wenn die Fans den kahlköpfigen Mann nicht namentlich kennen, so war Larry doch mindestens seit „Homer’s Odyssee“ in Staffel 1, die im Januar 1990 ausgestrahlt wurde, bei Moe’s zu Gast – also seit mehr als 34 Jahren!

Einmal spricht Larry sogar: In der Folge „Bart wird von einem Auto angefahren“ aus Staffel 2 schaut sich der Betrunkene Marge Simpson an und ruft: „Wer ist die Tussi?“

Ausgedachte Angel-Geschichte

Dann der Schock: Sonntagnacht, in der Folge „Cremains of the Day“ in der 35. Staffel, starb Larry. Homer, Moe und die anderen Stammgäste der Bar, Lenny und Carl, machten einen Ausflug, um seine Asche zu verstreuen.

Da Larry nur eine Hintergrundfigur war, ist über ihn außer seiner Vorliebe für Alkohol und unzusammenhängendes Gemurmel wenig bekannt. So geht es auch Homer und seinen Bar-Freunden. Als ihnen klar wird, dass sie den Kerl kaum kannten, dessen Asche sie verstreuen, fühlen sie sich mies. Larrys Mutter erzählt ihnen, dass er die Leute aus Moe’s Kneipe als seine „besten Freunde“ bezeichnet hat und sie bittet Homer und Co., ein paar „schöne Erinnerungen“ zu teilen. Also erzählen sie schnell eine erfundene Geschichte über das Angeln.

READ  Po konfrontacji - Viola obala zeznania Heidi Klum

„#RIPLarry“

Langjährige Fans der Serie sind schockiert über den Verlust: „Ich habe gerade erfahren, dass sie Larry bei den ,Simpsons‘ morgen absetzen werden. Ich brauche eine Minute“, schrieb einer auf X. Nach der Ausstrahlung der Sendung trauerte ein anderer Nutzer um die Figur. „Ich kann nicht glauben, dass sie Larry Dalrymple bei den Simpsons gestern Abend getötet haben. #RIPLarry“, schrieb er.

Besonders in den Neunzigerjahren wurden die Simpsons zum Kult und haben im Laufe der Jahre schon so manches Ereignis hellsichtig vorausgesagt.

Continue Reading

entertainment

„Czy to naprawdę on?”, najgorętsza gwiazda Niemiec spontanicznie śpiewa przed Ediką podczas wakacji nad Morzem Bałtyckim

Published

on

„Czy to naprawdę on?”, najgorętsza gwiazda Niemiec spontanicznie śpiewa przed Ediką podczas wakacji nad Morzem Bałtyckim
  1. tz
  2. gwiazdy

Naciska

„Czy to naprawdę on?” szeptali przed Salą Edika nad Bałtykiem: spontanicznie zaśpiewała tam najgorętsza gwiazda Niemiec, będąca już na wakacjach.

Lubeka – Nic na to nie poradzi! Nawet jeśli chce odpocząć na krótkich wakacjach, Izaak, uczestnik niemieckiego ESC, pozostaje muzykiem w każdym tego słowa znaczeniu. W czwartek 18 kwietnia stał ze swoją gitarą w centrum Lubeki przed centrum handlowym, w którym grali DM i Edeka oraz uliczni muzycy. Samotne granie na ulicy ze swoim instrumentem nie jest dla 29-latka niczym nowym; Robi to często, ostatnio w Madrycie, co widać na Instagramie. Ale nawet jeśli zrobi sobie krótką przerwę?

Konkurs Piosenki Eurowizji: Niemiecki uczestnik Izaak faktycznie był na wakacjach nad Morzem Bałtyckim

Isaak jest obecnie najgorętszą gwiazdą Niemiec – 11 maja będzie reprezentował naród w Malmö w największym europejskim konkursie muzycznym, Konkursie Piosenki Eurowizji. Chciałby zapomnieć o niepowodzeniach ESC z poprzednich lat. Znaki ku temu niekoniecznie są dobre; Ishaq niedawno przeżył nową porażkę.

Izaak reprezentuje Niemcy w Radzie Gospodarczej i Społecznej. © Christoph Soeder/DPA

Obecnie miał wiele spotkań w swoim kalendarzu i miał trochę czasu na wytchnienie pomiędzy nimi. „Zbieramy siły, jesteśmy w hotelu w Charbots i trochę odpoczywamy” – powiedział NDR. „Mamy też kilka daktyli, które z nim połączyliśmy. Dlatego idealnie pasuje. Przez kilka dni powiedzieliśmy, że będziemy się starać, żeby nie były luźne, i prawie się udało”.

Konkurs Piosenki Eurowizji: Izaak wykonuje spontaniczny koncert przed Edeką

Niemal dlatego, że na sobotni wieczór (21 kwietnia) w Sali Muzyczno-Kongresowej w Lubece zaplanowano koncert wraz z Gospel Symphony. A także dlatego, że dał wtedy mały koncert na ulicy przed Edeką. Spontaniczne, jak napisało NDR. W tym momencie wiele osób zatrzymało się, a niektórzy szeptali: „Czy to naprawdę?”

READ  Oto laureaci Festiwalu Filmowego w Nicei

26-sekundowe nagranie występu Lubeki trafiło na Reddit. Tam śpiewa „(Sittin' On) The Dock of the Bay” Otisa Reddinga. To dodaje kibicom otuchy. W komentarzach czytamy: „Izaak ma taki niebiański głos” i „To robi wrażenie”. Lub też: „Ładny głos! Izaak zasługuje na więcej miłości!” Czy Europa to pokaże? Występy takie jak ten w Lubece powinny przynajmniej zapewnić mu wysoką popularność. Co tak naprawdę Barbara Schöneberger myśli o ESC 2024? Wykorzystane źródła: NDR.de, Reddit

Continue Reading

Trending