Connect with us

entertainment

Wtorek 10 sierpnia 2021 r. – Będzie to kontynuowane w nadchodzących odcinkach

Published

on

Monachium. O 15:10 otwiera swoje podwoje najsłynniejszy pięciogwiazdkowy hotel Niemiec, Fürstenhof, który zaprasza widzów na rodzinny dramat o klanie Saalfeldów. Od czasu pierwszego wyemitowania we wrześniu 2005 roku, odnosząca sukcesy telenowela ARD co poniedziałek do piątku opowiada historie o miłości, zmaganiach i ciosach losu w malowniczym Bichlheim, fikcyjnej scenerii serialu.

„Love Storm” wtorek, 10 sierpnia 2021: Odcinek 3652

Aby dać Mai inne pomysły, Hans wybrał się z nią na górski spacer. Kiedy mijają jaskinię, w której Hans prowadzi badania, zabiera Magę do środka, aby pokazać jej wnętrze. Ale nagle ziemia zaczęła się trząść…

Hildegard czuje ulgę, że Alphonse uniknął horroru swojego wypadku. Jednak Alphonse skontaktował się z Vanessą, że pomimo wypadku nawet nie pomyślał o zatrzymaniu motocykli. Ale Hildegarda wciąż musi to wiedzieć.

Arrian był w stanie wyśledzić byłego asystenta Corneliusa w Argentynie, a także miliony, które zostały odłożone na bok. Aryan przekazuje te informacje Ericowi, co pomaga mu uzyskać wyrok w zawieszeniu. Ale chociaż Eric jest jej wdzięczny, pozostaje na uboczu.

Andrei pozwala Rosalie zwerbować go do warsztatu ubezpieczeniowego. Rosalie napotyka jednak nieoczekiwany problem, ponieważ Andre nagle walczy z nią o dzielnicę Bechelheim-Krauting przy sprzedaży ubezpieczeń.

Jaskinia eksplorowana przez Hansa (Pablo Conrad po lewej) i Maję (Christina Arends po prawej) nagle zawaliła się. © Źródło: ARD / Christoph Arnold

„Love Storm” w środę, 11 sierpnia 2021: Odcinek 3653

Podczas gdy Maga i Hans na próżno próbują wydostać się z jaskini, Florian dowiaduje się o planie Hanesa, by oświadczyć się Mai. Potem postanawia na zawsze wyrzucić Maję z serca. Ale nagle Maja ma słaby zasięg telefonu komórkowego i intuicyjnie próbuje skontaktować się z Florianem.

Aby odwrócić uwagę od romansu, „Eric” flirtuje z Rosalie przy barze. Trochę się nawet w to wciągnęła, bo potajemnie chciała mu sprzedać ubezpieczenie. Ale nagle pojawia się Michael i nie podoba mu się to, co widzi.

Po wypadku Alphonse’a Hildegard zakłada, że ​​w przyszłości nigdy nie będzie jeździł motocyklem. Ale Alphonse nie chce rezygnować ze swojego hobby i już jest zainteresowany naprawą swojego roweru. Ale dowiedziawszy się od Wernera, ile Hildegarda ucierpiała w wyniku wypadku, nie musiał długo zastanawiać się, co robić.

READ  Film - Lipsk - Rozpoczyna się DOK Leipzig Documentary Film Festival - Kultura

Vanessa ukrywa przed Maxem wypełniony test ciążowy. Kiedy Max zaczyna planować podróż dookoła świata, czuje się jeszcze bardziej niepewnie. Ale Kornelii udało się pozbyć strachu przed ciążą.

Maja (Christina Arends) próbuje dotrzeć do Floriana. © Źródło: ARD / Christoph Arnold

„Love Storm” Czwartek, 12 sierpnia 2021: Odcinek 3654

Choć Florianowi trudno jest zrozumieć, co Maja mówi przez telefon, zdaje sobie sprawę, że coś jest nie tak. Następnie idzie zaplanowaną trasą dla Mai i Hannesa i spotyka wejście do zakopanej jaskini. Od razu zorientowałem się, że musi tam być Maja. Ponieważ Florian wiedział o drugim wejściu, mógł wejść do jaskini.

Vanessa mówi Maxowi o swojej możliwej ciąży. Wbrew jej oczekiwaniom Max przyjmuje wiadomość w sposób zrelaksowany, co jest również pozytywne dla Vanessy. Ale kiedy obaj trzymają w rękach rzeczywisty wynik testu, Max nie reaguje zgodnie z oczekiwaniami.

Hildegard czuje się winny, gdy Alfons próbuje majstrować przy jego motocyklu, mimo że obiecał mu, że nigdy więcej nie jeździ. Werner wpadł wtedy na pomysł, że Alphonse po prostu potrzebuje nowego hobby. Dlatego zaprosił go do gry w golfa bez zbędnych ceregieli. Ale Alphonse tak naprawdę nie ma ochoty na to.

Eric chce odzyskać swoją pracę jako menedżer ds. PR, ale Salfield nie chce dać mu drugiej szansy. Aryan nie chce im się sprzeciwiać, ale bez zbędnych ceregieli dostaje kolejną pracę. Ale wcale nie jest tym podekscytowany.

Shirin (Merve Çakır, l.) daje Florianowi (Arne Löber, r.) talizman, kiedy postanawia sam poszukać Mai w jaskini. © Źródło: ARD / Christoph Arnold

„Love Storm” piątek, 13 sierpnia 2021: Odcinek 3655

Martwiąc się o Maję, Florian jest w stanie przezwyciężyć swój przytłaczający strach w wąskiej jaskini i udaje się uratować ich dwoje. Florian wie, że zawsze będzie kochał Maję. Hans rozumie też, że życie jest zbyt krótkie, by niepotrzebnie tracić czas i podejmować decyzję…

Alphonse jest dumny, że uderzył Wernera w meczu golfowym. Jednak Werner później wyjawił mu, że pozwolił mu wygrać tylko po to, aby golf był dla niego przyjemny. To w końcu rozbudziło ambicję Alphonse’a i chciał zająć się swoim nowym hobby z Hildegardą. Ale musi mu coś wyznać…

READ  Warszawa: Polska: Obejrzyj zmianę rządu w kinie z popcornem - Polityka

Eric wie, że zdobycie stałej pracy robi dobre wrażenie na korcie. Przyjmuje więc ofertę pracy Aryana i zaczyna jako kelner w hotelu. Kiedy Aryan również przyznaje, jak bardzo ją pociąga, Eric zaczyna pogodzić się ze swoim losem.

Max zdaje sobie sprawę, że za bardzo obraził Vanessę. Dlatego przeprasza ją i zapewnia, że ​​za rok ponownie omówi planowanie rodziny. Ale Michael wyznaje Maxowi, że podjął decyzję dawno temu.

Florian (Arne Lauper, środkowy obrońca) gra swojego zbawiciela u boku Mai (Christina Arends, z tyłu po prawej), Hansa (Pablo Conrad, z przodu) i Shirin (Murphy Shaker, z tyłu po lewej). © Źródło: ARD / Christoph Arnold

„Love Storm” poniedziałek, 16 sierpnia 2021: Odcinek 3656

Vanessa chce świętować swoje urodziny z Maxem. W zamian Shireen kupuje ciasto, które chce przywieźć do Fürstenhof na rowerze. W drodze powrotnej jest tak rozproszona przez mężczyznę idącego w jej stronę kosiarką, że upuszcza ciasto. Kiedy Vanessa gratuluje Maxowi pocałunku o północy, nagle w drzwiach pojawia się nieproszony gość …

Maja jest bardzo poruszona sugestią Hansa, ale prosi, byś się nad tym zastanowił, bo wszystko dzieje się dla niej za szybko. Ale kiedy spotkałem Floriana na spacerze, zdałem sobie sprawę, jaką odpowiedź udzieli Hansowi.

Alphonse jest rozczarowany, że Hildegard nie może być entuzjastą golfa. Ale ponieważ on też nie chce się bez niej bawić, zaczyna szukać nowego hobby. Kiedy w końcu przedstawił swój nowy pomysł Hildegardzie, była zdumiona.

Ariane dowiaduje się, że burza zniszczyła grób jej matki. Obawiając się, że stara nienawiść może powrócić, gdy wróci do domu, prosi Selenę, aby jej towarzyszyła. Ale Selena odmawia. Kiedy Eric zdaje sobie sprawę, że Aryan poprosił Selenę, a nie jego, konfrontuje się z nią.

W odcinku 3656 Gerald „Jerry” Richter, grany przez Johannesa Hutha, przybywa do Fürstenhof, aby zaskoczyć swojego młodszego brata Maxa w jego urodziny. W drodze do Maxa Jerry spotyka Sherine i zostaje przez nią powalony.

Jerry (Johannes Huth) szaleńczo zakochuje się w Sherine (Murphy Shaker, L.). © Źródło: ARD / Christoph Arnold

Oglądaj Burzę miłości online w strumieniu

Das Erste prezentuje również cały program telewizyjny jako transmisję na żywo w ARD .biblioteka multimediów NS.

READ  „Nieregularne wzorce głosowania” – podejrzenie oszustwa przeciwko sześciu krajom

Przegapiłeś odcinek „Love Storm”?

Cóż, pierwszy zwyczaj pojawia się dzień po tym, jak nowy odcinek jest emitowany rano o 9.55. Piątkowy odcinek zostanie wyemitowany ponownie w następny poniedziałek, również o godzinie 9.55.

Odcinki można również oglądać do miesiąca po ich pierwszej emisji na stronie internetowej „Sturm der Liebe”. DasErste.de Patrzeć na. Znajdziesz tam informacje na temat obsady i poszczególnych odcinków, a także szeroką gamę materiałów dodatkowych i bloga, który pozwala zajrzeć za kulisy.

Gdzie grasz w „Love Storm”?

Centralnym miejscem opowieści jest Hotel Fürstenhof w fikcyjnym mieście Bichlheim. Tłem jest prywatny zamek w wiosce Vagen w Górnej Bawarii, około pół godziny jazdy od Rosenheim. Inne miejsca znajdują się na terenie Bavaria Film GmbH, gdzie znajduje się kolejna willa, która była również tłem dla historycznego filmu „Manns – powieść stulecia”. W kolekcji willa jest wykorzystywana jako tło dla zachodniego skrzydła Fürstenhof.

Pomiędzy poszczególnymi scenami u podnóża Alp pojawiają się ujęcia krajobrazu, między innymi jako tło służy tyrolskie pasmo górskie Zammer Kaiser.

„Sturm der Liebe” to niemiecka firma eksportująca telenowele

Nawet jeśli serial stracił teraz widzów, to nadal mieści się w przedziale dwucyfrowym ze średnim udziałem w rynku wynoszącym 14 procent. Tak więc „Love Storm” można opisać jako prawdziwą historię sukcesu Das Erste.

W 2010 roku telenowela zdobyła nagrodę telewizji niemieckiej w kategorii „Najlepszy serial dzienny”. W 2013 roku została przyznana nagroda European Soap Award za „Najlepszy serial zagraniczny”. Specjalna rocznica odcinka 3000 (pierwsza emisja 20 września 2018 r.) obejrzało 1,66 mln widzów, co daje stacji łączny udział w rynku na poziomie 17,4 proc.

Sturm der Liebe jest produkowany w tym kraju przez monachijską wytwórnię telewizyjną Bavaria Film. Ale niemiecka telenowela otwiera się również na coraz większą publiczność w innych krajach.

Dzięki sprzedaży praw do 20 stacji, sukces wyszedł daleko poza region niemieckojęzyczny. Serial będzie dubbingowany m.in. w telewizji włoskiej, bułgarskiej, francuskiej, polskiej i islandzkiej. „Love Storm” był nawet emitowany w Kanadzie. Tymczasem niemiecka telenowela stała się prawdziwym sukcesem eksportowym.

Wymarzona para z filmu „Burza miłości”

Mając teraz 17 eskadr, możesz stracić z oczu wszystkie pary, które spotkały się w Fürstenhof. Czy nadal możesz zebrać wszystkich razem? Oto pary, które marzą o „SdL” na każdą porę roku:

 • Sezon pierwszy: Laura i Alexander
 • Sezon drugi: Miriam i Robert
 • Sezon trzeci: Sublime i Gregor
 • Sezon 4: Emma i Felix
 • Sezon 5: Sandra i Lucas
 • Sezon 6: Eva i Robert
 • Sezon 7: Teresa i Moretz
 • Sezon 8: Marilyn i Konstantin
 • Sezon 9: Paulina i Leonard
 • Sezon 10: Julia i Niklas
 • Sezon 11: Luisa i Sebastian
 • Sezon 12: Clara i Adrian
 • Sezon 13: Rebecca i William
 • Sezon 14: Alicia i Victor
 • Sezon 15: Dennis i Joshua
 • Sezon 16: Francesca i Tim
 • Sezon 17: Maja i Florian

Maja von Thalheim (Christina Arends) i Florian Vogt (Arne Lauper) to para, która marzy o siedemnastym sezonie Love Storm. © Źródło: ARD / Christoph Arnold

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Kirsten Ott rozmawia z Rolandem Kaiserem w sprawie jego obraźliwych tekstów piosenek

Published

on

Kirsten Ott rozmawia z Rolandem Kaiserem w sprawie jego obraźliwych tekstów piosenek
 1. Strona główna
 2. telewizja

Naciska

Roland Kaiser świętuje swoją rocznicę na scenie wielkim występem w ZDF. Jest tam także Christine Ott. Piosenkarz popowy nie tylko ma dla niego słowa pochwały.

Offenburg – Kiedy Roland Kaiser (71 l.) będzie obchodził swoje urodziny na scenie, najwybitniejsi niemieccy artyści będą oczywiście świętować razem z nim. Na scenie występują między innymi Beatrice Egli (35), Melissa Naschenong (33) i Kirsten Ott (42). Ten ostatni nie tylko wykonał klasyczną „Joannę” Kaisera, ale także rozmawiał później z Giovannim Zarrellą i Rolandem Kaiserem. Czasami musiała się uśmiechać, słysząc obrzydliwe słowa cesarza.

Ze względu na jasne teksty: Kirsten Ott zmierzy się z Rolandem Kaiserem

Kirsten Ott otwiera rocznicowy występ Rolanda Kaisera, śpiewając jego przebój „Joanna”. „Urodziła się, by śpiewać tę piosenkę” – Giovanni Zarrella chwali swoją odnoszącą sukcesy koleżankę po jej występie i wita ją na długiej sofie na scenie ZDF. Jego pierwsze pytanie od Kirsten Ott: „Dlaczego właściwie chciałaś zaśpiewać tę piosenkę?” Odpowiada bez wahania: „Bo to dość chwytliwa melodia i znam ją od dawna. Kiedy ją zaśpiewasz, zostaje w głowie”.

Christine Ott uśmiechnęła się: „Ale muszę przyznać, że jesteś też trochę łobuzem”. „Tak myślisz?” – pyta Roland Kaiser z niewinnym uśmiechem na ustach. „Te słowa…” piosenkarka pop kręci głową. „Tak, on ma wszystko” – mówi Giovanni Zarrella. Roland Kaiser nie mówi tego poważnie, przepraszając za tekst swojej piosenki. „Nie, myślę, że to świetne” – musi w końcu przyznać Kristen Ott.

Zbliżenie na Christine Ott. Kirsten Ott 16 grudnia 2023 w Offenburgu w ramach programu ZDF Giovanni Zarrella prezentuje 50-lecie Rolanda Kaisera 16 grudnia 2023 w Offenburgu (fotomontaż)
„Little Rogue”: Kerstin Ott rozmawia z Rolandem Kaiserem na temat jego wybuchowych tekstów piosenek (fotomontaż) © IMAGO/Bildagentur Monn & IMAGO/Eibner

To nie pierwszy raz, kiedy słowa Rolanda Kaisera spotkały się z krytyką. Kilka tygodni temu Barbara Schönberger i Atse Schröder dyskutowali o niemieckim hicie podcastu „With the Waffles of a Woman”, a dokładniej o sprośnych tekstach Rolanda Kaisera i Andrei Berg. Wykorzystane źródła: ZDF/Giovanni Zarrella przedstawia: 50 lat Rolanda Kaisera

READ  „Nieregularne wzorce głosowania” – podejrzenie oszustwa przeciwko sześciu krajom
Continue Reading

entertainment

Warszawa: Polska: Obejrzyj zmianę rządu w kinie z popcornem – Polityka

Published

on

Warszawa: Polska: Obejrzyj zmianę rządu w kinie z popcornem – Polityka

Wiele jest również do zrobienia w odniesieniu do Berlina i Brukseli. PiS był w ciągłym konflikcie z Komisją Europejską w sprawie reformy sądownictwa, a rząd federalny zadręczał go żądaniami bilionowych odszkodowań wojennych na świecie. Z drugiej strony Tusk i jego współpracownicy opowiadają się za drogą proeuropejską i bardziej ugodową polityką wobec Niemiec.

Nowy stary

66-latek z Gdańska był premierem Polski w latach 2007-2014. W tym czasie utrzymywał dobre relacje z kanclerz Angelą Merkel (CDU). Tusk chce pod koniec tygodnia udać się do Brukseli na szczyt Unii Europejskiej, na którym będzie omawiana większa pomoc dla Ukrainy.

Ale wielu polskich obywateli także wiąże duże oczekiwania z nowym rządem. PiS rozgniewał wiele osób zaostrzeniem praw do aborcji, a przyszły rząd chce ponownie zliberalizować to ustawodawstwo. Tusk zapowiedział już restrukturyzację nadawcy publicznego, z którego PiS uczynił swoje narzędzie propagandy.

Mimo chęci zmian Tusk będzie musiał także zmierzyć się z problemem wspólnego pożycia. Prezydent Duda może wstrzymać wiele inicjatyw reformatorskich. W ostatnich tygodniach dał wyraźnie do zrozumienia, że ​​wymagany przez konstytucję status bezpartyjnego głowy państwa to dla niego jedynie formalność.

READ  Warszawa: Polska: Obejrzyj zmianę rządu w kinie z popcornem - Polityka
Continue Reading

entertainment

Gary Sinise w głębokim smutku: syn gwiazdy Forresta Gumpa umiera w wieku 33 lat

Published

on

Gary Sinise w głębokim smutku: syn gwiazdy Forresta Gumpa umiera w wieku 33 lat

Gary Sinise jest głęboko zasmucony
Syn gwiazdy Forresta Gumpa umiera w wieku 33 lat

Posłuchaj materiału

Ta wersja audio została stworzona sztucznie. Więcej informacji | Wyślij swoją opinię

Makana Anthony Sinise i jego rodzina przez kilka lat walczyli z rzadkim nowotworem, ale ostatecznie zmarł z powodu powikłań w wieku zaledwie 33 lat. Ojciec Gary Sinise opisuje sytuację jako „rozdzierającą serce” prawie dwa miesiące po śmierci.

Amerykański aktor Gary Sinise stracił syna. Makana Anthony „Mac” Sinise zmarł w wieku 33 lat po długiej walce z rakiem. Jak ogłosił w emocjonalnym oświadczeniu gwiazda „Forresta Gumpa”, jego syn zmarł 5 stycznia.

Wiadomość została opublikowana na stronie głównej Fundacji Gary'ego Sinise'a i na jej profilu na Instagramie. Obok zdjęcia śmiejącego się Maca aktor napisał, że 8 sierpnia 2018 roku u jego syna zdiagnozowano „bardzo rzadki nowotwór” – struniak. Struniaki to nowotwory złośliwe kręgosłupa i podstawy czaszki.

Sinise powiedział również, że choroba pojawiła się zaledwie kilka miesięcy po tym, jak u jego żony Moiry Harris zdiagnozowano raka piersi w trzecim stadium. Podczas gdy Moira osiągnęła remisję i po leczeniu pozostała wolna od raka, choroba Maca rozprzestrzeniła się i „z biegiem czasu coraz bardziej mu przeszkadzała”.

Sinise zauważył, że jego syn był „wyjątkowym perkusistą”. Często towarzyszył swojemu słynnemu ojcu, który także grał w zespole. Zmarły był absolwentem Uniwersytetu Południowej Kalifornii, gdzie oprócz gry na perkusji studiował pisanie piosenek i kompozycję.

Gary Sinise napisał, że jego syn przeszedł pięć różnych operacji kręgosłupa w latach 2018–2020 i został sparaliżowany od klatki piersiowej w dół z powodu wpływu choroby na jego organizm. Pomimo tych ograniczeń nadal pracuje nad albumem „Resurrection and Revival”. „W tygodniu, w którym album trafił do druku, Mac przegrał walkę z rakiem. Zmarł 5 stycznia 2024 r. i został pochowany 23 stycznia”.

Rodzina „ze złamanym sercem”

Gary Sinise opisał swój smutek tymi wzruszającymi słowami: „Jak każda rodzina, która doznała takiej straty, jesteśmy głęboko zasmuceni i radzimy sobie najlepiej, jak potrafimy. Dla rodziców utrata dziecka jest bardzo trudna”. To było „rozdzierające serce i bardzo trudne”.

Podkreślił: „Walka naszej rodziny z rakiem trwała pięć i pół roku i z biegiem czasu stawała się coraz trudniejsza. Choć nasze serca bolą po jego stracie, pociesza nas informacja, że ​​Mac już nie walczy i jest inspiracją i „dotknął większość z nas”. Swoją drogą, to zrobił. „Toczył żmudną walkę z nieuleczalnym rakiem, ale nigdy się nie poddał”.

Gary Sinise i Moira Harris są małżeństwem od 1981 roku. Oprócz Maca mają dwie córki. Aktor zasłynął z wielu hollywoodzkich produkcji, takich jak „Forrest Gump”, „Apollo 13” czy „Zielona mila”.

READ  Hertha BSC sezon 2021/22: pierwszy profesjonalny kontrakt Linusa Gechtera - Liveblog - Sport
Continue Reading

Trending