Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Whatsapp: Nie możesz otwierać tej wiadomości od znajomego

Whatsapp: Nigdy nie powinieneś otwierać tej wiadomości – niezależnie od tego, skąd pochodzi

WhatsApp: Nigdy nie powinieneś popełniać tych błędów

WhatsApp: Nigdy nie powinieneś popełniać tych błędów

Pokaż opis

w WhatsApp Zawsze dostajesz bardzo dziwne wiadomości. Czasami są to łańcuszki i inne wiadomości napisane przez nieznajomych w oryginale – i ich intencje mogą być złe.

Obecnie się rozprzestrzenia Wiadomość w WhatsAppKtóry ma dokładnie taki cel. Nie powinieneś naciskać na niego pod żadnym pozorem – nawet jeśli pochodzi od przyjaciół. Co się za tym kryje?


Whatsapp: uważaj na wiadomości Netflix – nawet jeśli pochodzą od znajomych!

Wiadomość przedstawia rzekomy program Netflix Corona: twierdzi się, że możesz oglądać treści w serwisie Netflix za darmo, korzystając z aplikacji „FlixOnline”. Wiadomość brzmi: „Dwa miesiące Netflix Premium za darmo z powodu kwarantanny koronawirusa. Uzyskaj Netflix Premium przez dwa miesiące za darmo przez 60 dni w dowolnym miejscu na świecie”.

—————————-

Ten Whatsapp:

  • Usługa wiadomości błyskawicznych została założona w 2009 roku w Santa Clara w USA przez Jana Kuma i Briana Actona
  • W 2014 roku Facebook Inc. Whatsapp za 19 miliardów dolarów
  • Aplikacja dostępna jest na wszystkie popularne systemy operacyjne: Android. iOS (iPhone), Windows Phone i Windows 10 Mobile
  • Testy beta Whatsapp Business rozpoczęły się w Niemczech 25 stycznia 2018 r
  • Płatności Whatsapp są obecnie dostępne tylko dla użytkowników w Indiach, ale wkrótce będą dostępne również w innych krajach

—————————-W rzeczywistości aplikacja monitoruje konto WhatsApp na smartfonach z Androidem po instalacji. Na przykład może kraść dane z kont użytkowników WhatsApp, a następnie szantażować je, jak ostrzegają eksperci IT z amerykańsko-izraelskiej firmy bezpieczeństwa Checkpoint Reasearch.

READ  Zagrożeni użytkownicy iPhone'ów: w popularnej funkcji Apple odkryto krytyczną lukę

—————————-

Więcej wiadomości też WhatsApp:

Whatsapp ujawnia tajne skróty – musisz znać te sztuczki

Whatsapp: Nowe listy użytkowników – Inspektor ochrony danych alarmuje!

Tajna funkcja Whatsapp: jak czytać wiadomość bez niebieskiego ptaszka!

Whatsapp: Nie chcesz nowej aktualizacji? Możesz to zrobić za pomocą tej sztuczki

—————————-

Eksperci: wirus można już rozprzestrzeniać za pośrednictwem Whatsapp

Oprócz tego aplikacja może samodzielnie odpowiadać na wiadomości WhatsApp. W ten sposób próbujesz zwabić innych użytkowników w pułapkę instalacji aplikacji. W związku z tym wirus rozprzestrzenia się niezależnie za pośrednictwem WhatsApp.

+++ Whatsapp planuje innowacje: pozbądź się tego brzydkiego problemu +++

Dlatego eksperci IT już mówią o nowym i niebezpiecznym oszustwie. To pokazuje, że użytkownicy powinni uważać na linki i załączniki, które otwierają za pośrednictwem Whatsapp. Dotyczy to również sytuacji, gdy pochodzą od przyjaciół lub znajomych. Na koniec eksperci zalecają odinstalowanie FlixOnline. Wtedy użytkownicy muszą być hałaśliwi Checkpoint Reasearch Zmień ich hasła. (nk)

Z drugiej strony są oficjalne ikony, dzięki którym możesz szybciej korzystać z WhatsApp. Możesz przeczytać dokładnie, jak są tutaj >>>

———–

Czy chciałbyś wiedzieć, co Twój były kochanek publikuje na WhatsApp w statusie, ale nie chcesz, żeby wiedział? Dzięki tej sztuczce możesz potajemnie przeczytać, co publikuje na WhatsApp!