Connect with us

Tech

Ubisoft wyświetla rozgrywkę i podaje datę premiery

Published

on

Z Andreas Link
Ubisoft pochwalił się pierwszą rozgrywką w Far Cry 6 i ogłosił datę premiery gry – 7 października trafi ona do Yara.

Far Cry 6 pojawi się później, ale pojawi się w tym roku: Ubisoft ogłosił również datę premiery w ramach ujawnienia rozgrywki. 7 października jedziemy na Yarrę, wyspę na Karaibach, która w dużej mierze pozostała niezmieniona po rewolucji w czasie. Być może podobieństwa z Kubą są czysto przypadkowe. Po pierwsze: tak, są też typowe elementy rozgrywki Ubisoftu, takie jak posterunki. Ale możesz wybrać płeć swojego głównego bohatera o imieniu Danny i zmodyfikować ją.

Oprócz wizualnych elementów RPG, które wpływają również na wyposażenie (atuty na urządzenie), pojawia się Far Cry 6 Traktujesz siebie mniej poważnie niż inne części serii. W najnowszym wydaniu z 5-dyskową strzelanką o kryptonimie „Macarena” i jedną z 49 konfigurowalnych broni w grze, powinno być jasne, że sprawy idą trochę w kierunku Just Cause i Saints Row. Płyty CD są zróżnicowane i zapewniają podkład muzyczny dla karty, której wykończenie nadaje ray tracing. Istnieją pojazdy, które możesz dostroić, a nawet konie, a także jeden za darmo! – Zwierzak, pies Chorizo ​​i krokodyl Guapo.


Far Cry 6: Wszystkie informacje o strzelaninie i historii tropikalnej strzelanki z Giancarlo Esposito

Far Cry 6 można opanować w pojedynkę lub w kooperacji – ostatecznie celem jest poprowadzenie armii Antona i siebie samego do Szatana. Far Cry 6 ukaże się na PC, Xbox, Series X / S, na Playstation 4/5, Stadia i Luna. Zamówienia w przedsprzedaży są już otwarte. Wszystkie opublikowane filmy, w numerze 3, można znaleźć po ogłoszeniu. Pokazuje również, że Far Cry 6 wraca w dobrej jakości. Giancarlo Esposito jest szefem segmentu, ale głos głównego bohatera można znaleźć również w znanych nazwiskach, takich jak Nisa Gunduz i Sean Rey. Clara Garcia, Jess Salgero i Alex Fernandez uzupełniają panel mówców.
[PLUS-TOPSELLER] Strojenie dla monitorów 144 Hz: to właśnie zapewniają Freesync, Gsync, Vsync, Frame Limits i inne technologiePCGH Plus: współczesny monitor do gier jest wyposażony w trzy cyfry, a do tego zmienną liczbę klatek na sekundę. Wymagane jest trochę dostrojenia, aby dopasować szybkość klatek karty graficznej. Artykuł pochodzi z witryny PC Games Hardware 01/2020.
Jeszcze …


Przejdź do artykułu


Linki oznaczone * są linkami partnerskimi. Linki partnerskie nie są reklamami, ponieważ jesteśmy niezależni w wyszukiwaniu i wyborze oferowanych produktów. Otrzymujemy niewielką prowizję za sprzedaż produktów, z której częściowo finansujemy bezpłatną zawartość serwisu.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Apple Vision Pro: Według analityków popyt gwałtownie spadł

Published

on

Apple Vision Pro: Według analityków popyt gwałtownie spadł

Większe moce produkcyjne, mniejszy popyt w USA i dużo cierpliwości do kolejnego modelu: Analityk Ming-Chi Kuo z Tajwanu Zostały one potwierdzone nowymi informacjami z łańcucha dostaw Apple W Azji pojawiły się obawy związane z wprowadzeniem na rynek pierwszego urządzenia Apple Vision Pro. Skutki uboczne: Jeśli Tadalafil się sprawdzi, wprowadzenie na rynek europejski będzie w zasięgu ręki ze względu na bieżący rozwój rynku.

reklama

Vision Pro jest obecnie dostępny w USA, jedynym kraju sprzedawanym na świecie, a czas dostawy wynosi od trzech do pięciu dni. Kuo powiedział, że po tym, jak czas oczekiwania szybko przesunął się na marzec, a zamówienia w przedsprzedaży rozpoczęły się w połowie stycznia, obecnie jest jasne, że popyt znacznie spadł. Prawdopodobnie w tym roku w USA zostanie dostarczonych od 200 000 do 250 000 sztuk, co oznacza, że ​​Apple zbuduje więcej niż pierwotnie oczekiwano od 150 000 do 200 000 komputerów Spatial.

W swoim nowym artykule analitycznym Kuo kwestionuje doniesienia mediów jakoby szczególnie duża liczba wczesnych nabywców zwracała Vision Pro. Stopa zwrotu wynosi jeden procent – ​​jest to wartość całkowicie normalna. Ciekawostką na marginesie jest to, że 20–30 procent przychodów wynikało z faktu, że użytkownicy nie wiedzieli, jak skonfigurować zestaw słuchawkowy do rzeczywistości mieszanej.

Ekspansja na dodatkowe rynki w mniejszym stopniu zależy od dostępności sprzętu, a bardziej od oprogramowania. Aby to zrobić, Apple będzie musiał dostosować VisionOS do praw i specyfiki danych krajów. Należy także wdrożyć wsparcie językowe. Kuo w dalszym ciągu zakłada, że ​​Vision Pro będzie dostępny w innych krajach przed tegoroczną konferencją deweloperów WWDC.

Każdy, kto spekuluje na temat (tańszego) modelu następcy, będzie musiał wykazać się dużą dozą cierpliwości, jeśli ustalenia Kuo z łańcucha dostaw okażą się prawidłowe. W efekcie Apple nie rozpoczęło jeszcze prac nad produkcją tańszego czy bardziej zaawansowanego modelu Vision Pro. Obecnie oczekuje się, że pierwsze informacje od Apple do partnerów produkcyjnych zostaną przekazane między końcem 2025 a początkiem 2026 roku. Powinny one także dotyczyć większej wydajności, a mniej wprowadzania zmian w urządzeniu. Ten efekt oszczędnościowy może przynajmniej oznaczać, że Vision Pro stanie się tańszy dla kupujących.

READ  Apple ogłasza WWDC: Keynote w poniedziałek, 5 czerwca o 19:00

Nowe modele z poważnymi zmianami, które zależą również od wczesnych opinii użytkowników, nie są spodziewane wcześniej niż w 2027 r. Przy przewidywanej w tym roku sprzedaży od 650 000 do 700 000 urządzeń, obecna sytuacja jest zgodna z wewnętrznymi oczekiwaniami, napisał Kuo. Obliczenia przestrzenne nie są jednak szerokim rynkiem. Podobnie jak krytycy Vision Pro, Kuo uważa, że ​​aby urządzenie mogło wyjść ze swojej niszy, potrzebne są dodatkowe scenariusze zastosowań, niższa cena i większa wygoda.


(Makky)

Do strony głównej

Continue Reading

Tech

Yahoo Mail: Operatorzy ustalają przyczynę zakłóceń – rozwiązanie już istnieje

Published

on

Yahoo Mail: Operatorzy ustalają przyczynę zakłóceń – rozwiązanie już istnieje
poczta Yahoo

Operatorzy Yahoo Mail skomentowali ciągłe zakłócenia w świadczeniu bezpłatnej poczty. Rozwiązanie istnieje, ale niektórzy użytkownicy muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość.

Po poważnych problemach z Yahoo Mail, które miały miejsce we wtorek, w środę ponad 2000 użytkowników zgłosiło nam, że nadal występują problemy z bezpłatną usługą poczty elektronicznej. Nadal aplikacje na Androida i iOS w zasadzie nie działają.

Operatorzy usług zgłosili teraz również, że problem występuje głównie w aplikacji Yahoo Mail. Yahoo mówiło o usłudze News X. Z własnego oświadczenia wynika, że ​​wypuścili już aktualizację aplikacji:

Jak widać z oświadczenia, zanim aktualizacja dotrze do wszystkich użytkowników, może minąć do 24 godzin. W związku z tym nadal mogą obowiązywać ograniczenia w zakresie aplikacji. Najpóźniej do wieczora wszystko powinno zostać naprawione. Według operatorów pomocne może być także odinstalowanie aplikacji z telefonu komórkowego i zainstalowanie ich ponownie. Wyczyszczenie pamięci podręcznej aplikacji może być również rozwiązaniem oszczędzającym.

Rozwiązanie: Przejdź do klienta internetowego

Wydaje się, że nadal działa stosunkowo sprawnie Klient internetowy poczty Yahoo. Wczoraj informowaliśmy Cię, że udało nam się uzyskać dostęp do naszego konta Yahoo Mail bez żadnych problemów. Dzisiaj spróbowaliśmy ponownie i nie mieliśmy dzisiaj żadnych problemów z dostępem do naszych e-maili. Jeśli więc aplikacje nadal nie działają, wersja internetowa jest nadal przyzwoitą alternatywą.

Aktualna mapa przestojów z Yahoo Mail

Ta mapa awarii została ostatnio zaktualizowana 28 lutego 2024 r. o 9:44. Nowszą wersję znajdziesz w naszym raporcie o błędach Yahoo Mail. Postaramy się także pomóc Ci – w miarę możliwości – w rozwiązaniu problemu.

Dotknięte miasta i regiony

 • Berlin
 • Frankfurt nad Menem
 • Monachium
 • Hamburg

Najczęstsze zaburzenia

 • Inne problemy (2,49%)
 • Problemy z odbieraniem e-maili (5,63%)
 • Zaloguj się (19,76%)
 • Zastosowanie (46,11%)
 • Strona internetowa (5,64%)
 • Problemy z wysyłaniem e-maili (2,33%)
 • Problemy na Androidzie (10,63%)
 • Problemy na iOS (1,54%)
 • Problemy z komunikacją (5,88%)

Zgłoś błąd

Detektor błędów z netzwelt.de

Stale mierzymy dostępność serwerów i usług Yahoo Mail i zgłaszamy użytkownikowi wszelkie problemy lub awarie. Tutaj znajdziesz aktualny stan błędów Yahoo Mail, adresy pomocy technicznej i raporty producenta dotyczące tego problemu. Można tam również dowiedzieć się, czy zakłócenia są problemem lokalnym czy krajowym.

Zawsze możesz zobaczyć aktualne problemy i problemy w naszym edytorze błędów. Tutaj przedstawiamy listę najlepszych dostawców usług internetowych, dostawców sieci, gier online i usług przesyłania strumieniowego. Możesz także skorzystać z naszego testu prędkości, aby sprawdzić, czy występuje problem z Twoją linią.

 • ” rada: Najlepsi dostawcy VPN zapewniający dodatkowe bezpieczeństwo i ochronę danych
 • » Zakup elektrowni Al-Shorfa: Porównanie najlepszych systemów energii słonecznej

Nie przegap niczego Świat sieciwiadomości

W każdy piątek: najbardziej przydatne i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

READ  Mówi się, że Electronic Arts jest na sprzedaż w New Tower
Continue Reading

Tech

Europejski konkurent OpenAI: Microsoft rozpoczyna współpracę ze startupem AI Mistral

Published

on

Europejski konkurent OpenAI: Microsoft rozpoczyna współpracę ze startupem AI Mistral

Microsoft ogłosił partnerstwo z francuskim startupem Mistral zajmującym się sztuczną inteligencją. Dostęp do modeli będzie również możliwy za pośrednictwem platformy Azure i wsparcia szkoleniowego z wykorzystaniem możliwości superkomputera. Dotyczy to także aktualnego topowego modelu Mistrala, który podobno należy do tej samej kategorii wagowej, co lider rynku GPT-4.

Programiści AI, którzy wcześniej pracowali w Meta i Google DeepMind, założyli Mistral w Paryżu w kwietniu 2023 roku. O startupie zrobiło się głośno już jesienią, bo w październiku 2023 roku zebrał 385 mln euro w rundzie finansowania. W grudniu ubiegłego roku został wyceniony na kwotę 2 miliardów euro.

Startup jest symbolem boomu AI, ale modele są również uważane za potężne i przełomowe, zwłaszcza w Europie. W jednym Rankingi Uniwersytetu Stanforda Model Mixtral 8x7B radzi sobie znacznie lepiej niż modele Luminous firmy Heidelberg Aleph Alpha.

Mistral pozycjonuje się jako europejski konkurent OpenAI

Wraz z umową Microsoft, Mistral Wydano nowe modele. Mistral Large to jak dotąd największy model wielkojęzykowy (LLM) tego startupu, a wyniki testów porównawczych dostarczone przez firmę są obiecujące. W często cytowanym teście MMLU (mierzącym zrozumienie języka przy masowej wielozadaniowości) nadal pozostaje w tyle za GPT-4, ale radzi sobie lepiej niż model Claude 2 firmy Anthropic, Gemini 1.0 Pro firmy Google i model Llama-2 firmy Meta.

Kryteria Mistral (fot.: Mistral)

Mistral Large oferuje klasyczną funkcjonalność LLM, taką jak rozumienie tekstu i kodowanie. Pierwszy nacisk położony jest na pracę z językami. Zgodnie z oficjalnym ogłoszeniem obsługuje języki angielski, francuski, hiszpański, niemiecki i włoski z „Zróżnicowane rozumienie języków i kontekstu kulturowegoRozmiar danych wejściowych kontekstu wynosi 32 000 znaków.

Mistral jako zaletę opisuje ścisłe przestrzeganie instrukcji na poziomie systemu, dzięki czemu programiści mogą zaprojektować odpowiednie wytyczne dotyczące moderacji. Mistral wykorzystał tę funkcję, aby zapewnić moderację chatbotowi Jeśli rozmawiasz W celach rozwojowych jest już dostępny.

READ  Mówi się, że Electronic Arts jest na sprzedaż w New Tower

Oprócz dużej wersji Mistral zaprezentował także małą wersję modelu. Przewyższa także poprzedni topowy model, Mixtral 8x7B, ale podobno działa wydajniej. Jest zatem alternatywą dla mniejszych zadań, które można wykonać taniej. Zarówno duży, jak i mały Mistral porównywany jest do starszych modeli Niedostępne jako oprogramowanie typu open source. Dostęp do formularzy można uzyskać za pośrednictwem interfejsu API poprzez chmurę Mistral La Plateforme, za pośrednictwem Microsoft Azure i usługi Le Chat.

Kolejne partnerstwo Microsoftu

Dla Microsoftu jest to kolejne partnerstwo ze start-upem zajmującym się sztuczną inteligencją, które będzie się rozwijać. Grupa znana jest ze ścisłej współpracy z OpenAI, a opracowany przez firmę model językowy GPT-4 stanowi także techniczną podstawę dla asystenta AI Copilot firmy Microsoft. Jednak w chmurze strategią Microsoftu jest pozycjonowanie się jak najszerzej. Oprócz modeli OpenAI dostępna jest również Llama 2 firmy Meta, a także starsze modele firmy Mistral z listopada 2023 r.

Teraz współpraca została przeniesiona na nowy poziom w ramach partnerstwa, które ma trwać kilka lat. Oprócz działalności w chmurze Mistral otrzyma także moc superkomputera do trenowania modeli sztucznej inteligencji. Rzecznik Microsoftu powiedział agencji prasowej, że istnieje również bezpośrednia inwestycja o wartości 15 milionów euro Reutera.

Zwłaszcza ta część porozumienia już przyciąga uwagę organów ds. konkurencji w Brukseli. Unia Europejska bada już, czy partnerstwa w zakresie sztucznej inteligencji, takie jak partnerstwo Microsoft i OpenAI, są zgodne z europejskimi regułami konkurencji. W ramach śledztwa zbadana zostanie teraz także transakcja z Mistralem.

Continue Reading

Trending