Connect with us

entertainment

Robin Shot wraca do strajków BR

Published

on

BerlinAby opublikować ważne dane osobowe, firma BR Volleys przeszła ostatnio na wizualizację wiadomości w sposób zgodny z mediami społecznościowymi za pomocą filmu wideo. Zacznijmy film: kim mógłby być ten przedpokój, gryzący bułkę chleba w Schönhauser Allee? Kto pędzi przez Kulturbrauerei na hulajnodze elektrycznej? Ktoś zdejmuje mu kaptur przed Bramą Brandenburską i mówi: „Hej Berlin, wróciłem!”. Wreszcie pozwalając siatkówce kręcić palcem z uśmiechem? Oczywiście: zewnętrzny napastnik Robin Shute.

Shot podejmuje instynktowną decyzję

26-letni narodowy piłkarz wraca z Berlina Hohenschönhausen do rodzinnego miasta po roku spędzonym we Włoszech i trzech kolejnych sezonach w polskiej lidze, by w przyszłym sezonie ponownie założyć pomarańczową koszulkę BR Volleys. „To była instynktowna decyzja” – mówi Schott. „Zdaję sobie sprawę, że mam inne oczekiwania niż cztery lata temu. Chciałbym przekazać swoje międzynarodowe doświadczenie zespołowi i chciałbym również odgrywać tutaj rolę lidera”.

Po zaręczynach w Powervolleys Milan i Trefl Gdańsk, niedawno zauważył w polskim klubie AZS Olsztyn, że chciałby znowu walczyć o tytuł – mówi Schott. Jego twarz jest trochę węższa niż wtedy, a ramiona wydają się bardziej skośne. „To zawsze było małe marzenie, aby znów mieć Robina z nami. Coraz rzadziej zdarza się, że umieściłeś swoje dzieci w Berlinie. Cieszy się, że ma„ odrobinę więzi, identyfikacji i pracy zespołowej w klubie ”, mówi dyrektor Volleys Kaweh Niroomand. Robben jest teraz innym graczem niż ten, który odszedł. „

Po pobycie w SV Preußen, Berliner TSC, SCC Berlin i VC Olympia Schott dostał się do profesjonalnego składu BR Volleys już w wieku 18 lat – jego pierwszy sezon zakończył się w 2013 roku tytułem mistrzowskim. Po roku wypożyczenia w VC Mitteldeutschland, Schott przeżył potrójny sezon w Berlinie w 2016 roku, zdobywając mistrzostwo, Puchar DVV i Puchar Europy. Pożegnał go w maju 2017 roku jako zwykły gracz silnym atakiem. Jego ostatni punkt przyniósł Berlinowi ponownie tytuł mistrzowski.

READ  Jungle Camp 2022: Skandal w "Spotkaniu Jungle Stars" - TV - Jungle Camp

Kierownik kipiał ze złości

Niromand chciałby zatrzymać młodzieńca, w którego zainwestował, w zespole. Menedżer był wściekły, kiedy Schott wolał przenieść się do Mediolanu. W tamtym czasie gniew Niromanda był mniejszym graczem niż trener reprezentacji Andrea Gianni, który był również trenerem klubu w Powervolleys Milan. „Trener reprezentacji wykorzystał tę pozycję” – narzekał Niromand, mówiąc, że posunięcie Shute’a było skandalem i że nie będzie współpracy z DVV.

Spór został rozwiązany. Niromand i Gianni uścisnęli sobie ręce przed kamerami. We wtorek trener Volleya powiedział podczas występu Schotta, że ​​jego radość podwoiła się, ponieważ klub miał nie tylko kogoś, kto tu dorastał, ale także „gotowego napastnika z zewnątrz. W statystykach Robben był najlepszym zawodnikiem polskiej ligi. ”W tym sezonie.

Wraz z nowo podpisanym Argentyńczykiem Libero Santiago Danani, Schott stworzy bezpieczny przyszły zakaz przyjęć i zwolni Tima Carly’ego, swojego kolegę z drużyny w ataku zewnętrznym, w przyjęciu. Ta taktyka będzie szczególnie ważna w Lidze Mistrzów. Schott mówi, że od razu zauważył na swojej pierwszej międzynarodowej stacji we Włoszech, że presja serwowania była znacznie wyższa niż w Bundeslidze: „Nie było łatwo strzelać piłkami idealnie do przodu”. Czego nauczył się do tej pory? „Aby poradzić sobie psychicznie i fizycznie z inną sytuacją stresową.” Schott odpowiada: „Aby walczyć o normalne miejsce, aby wyrobić sobie markę”.

Od kilku dni uczestniczy w turnieju reprezentacji narodowej w Kinbaum. Pod koniec tygodnia, po dwóch meczach testowych z Australią, rozgrywki Ligi Narodów będą kontynuowane. We wrześniu Mashreq zdobędzie srebrny medal 2017. W drużynie narodowej 30-letni Dennis Caliberda z Berlina, który niedawno nosił koszulkę BR Volleys, jest jednym z jego zawodników na zewnętrznej pozycji. Najmłodsi zwykli nazywać starych ludzi wzorami do naśladowania. Czy Schott i Caliberda będą teraz kolegami z klubu? Czy Caliberda zostanie w Berlinie? Dyrektor Niromand wymownie pozostawił tę kwestię otwartą we wtorek. Może wkrótce w odpowiedzi pojawi się zabawny film wideo.

READ  Niemiecko-Polska Nagroda Dziennikarzy 2022: MDR jest zachwycone tą specjalną nagrodą
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

entertainment

Katastrofa ekologiczna: Polska: rtęć nie jest przyczyną śmierci ryb

Published

on

Setki pomocników zbierają martwe ryby

Tymczasem w przygranicznym rejonie Odry w Brandenburgii setki pomocników rozpoczęło w sobotę zbieranie martwych zwierząt. W małym miasteczku Lebos koło Frankfurtu nad Odrą na brzegu unosił się nieprzyjemny zapach z powodu rozkładu ryb, opisał korespondent niemieckiej agencji prasowej (dpa). Można również zobaczyć ptaki niosące martwe ryby. Zespoły robocze Lebosa nosiły między innymi kalosze i rękawice. Musisz chronić się przed kontaktem z wodą i rybami.

„Spodziewam się, że dostaniemy kilka ton ryb”, powiedział Thomas Rubin z Departamentu Okręgu Marche-Oderland. Tam porusza się około 300 asystentów, głównie na brzegu, w odległości około 80 kilometrów. Burmistrz miasta Schwedt an der Oder, Ankatherine Hoppe (SPD), powiedziała w radiu rbb info, że pomocnicy zostali zabrani w kombinezony ochronne. Można przypuszczać, że istnieją substancje niebezpieczne dla zdrowia człowieka.

Według brandenburskiego ministra środowiska Axela Vogla, rzeka Odra „znacznie zwiększyła ilość soli”. To było „całkowicie niezwykłe”, powiedział zielony polityk w piątek wieczorem w telewizji RBB. Ministerstwo Fogela stwierdziło, że zmierzone ilości soli mogą być powiązane ze śmiercią ryb. „Według aktualnych informacji nie będzie to jedyny czynnik powodujący wymieranie ryb w Odrze” – powiedziała w oświadczeniu. Termin ładunki soli odnosi się do soli rozpuszczonych w wodzie.

READ  Moderator Jan Hahn - Sekretny ślub przed śmiercią - BZ Berlin
Continue Reading

entertainment

„Classroom of the Elite” spotkała się z krytyką za słabą jakość animacji – Anime2You

Published

on

Dyskusja wybuchła na Twitterze po użytkownik Niektóre błędy w animacji wskazany Wypowiedział swoją osobistą opinię na temat możliwej przyczyny.

Anime ma promować lekkie powieści

Chociaż pierwszy sezon Sala Elitarna Oczywiście nie spełniła oczekiwań, lekka powieść zawsze cieszyła się dużą popularnością. Być może dlatego podjęto kolejną próbę i fani serii mogą się spodziewać drugiego sezonu, który jest obecnie emitowany. Ale jakość animacji takich jak ta pozostawia jak dotąd wiele do życzenia.

Podczas gdy pojedyncze klatki lub rozmycie nadal można odrzucić jako przeoczenie, scena z odcinka VI była ukoronowaniem tego wszystkiego. Podczas pracy przekaźnika na pierwszym planie pojawiła się postać, która miała być w tle. Zdjęcie tej sceny i innych uchybień w jakości animacji znajdziecie poniżej.

użytkownik Umieść tweetaktóry zwrócił uwagę na błędy, wyraził później swoje wątpliwości, dlaczego tak udana seria jak „Classroom of the Elite” została oszukana przez słabą jakość animacji:

Komentarz od sakugabrasil

„Pierwszy sezon był mocno krytykowany przez fanów lekkiej powieści za usunięcie lub zmianę wielu rzeczy. Również sprzedawał się słabo, ale został popchnięty przez lekką powieść. Dlaczego więc nie kontynuować anime tak taniego i powierzchownego, jak to tylko możliwe?”

Prawie każdy odcinek ma słabą animację, znacznie gorszą niż w pierwszym sezonie. Animacja jest niespójna i źle wykonana. Ruchy są sztywne i czasami rozłożone. Cały drugi sezon to wyraz pogardy.

Główny inwestor (KADOKAWA) chce po prostu zwiększyć sprzedaż lekkiej powieści poprzez anime. Producent animacji w Lerche Animation Studio nie ma prawie żadnego doświadczenia. Żadna z zaangażowanych osób nie wydaje się być naprawdę zaangażowana w anime.

Oczywiście nie oznacza to, że anime nie jest dobre ani rozrywkowe. Mówię tylko, że jego spektakl odzwierciedla rozsądne interesy uczestników. Anime jeszcze się nie powiodło, ale będzie kontynuowane z powodu pewnych czynników.

READ  „Głos Niemiec”: Marc Forster chce wygrać dla swojego zespołu - TV

Dwunastoodcinkowy pierwszy sezon „Classroom of the Elite” jest dostępny w Niemczech za pośrednictwem transmisji strumieniowej Chrupiąca Bułka pozbyć się ich. Drugi sezon jest tam grany w oryginalnym języku z niemieckimi napisami w symultanicznej emisji. Anime jest oparte na lekkiej powieści o tym samym tytule autorstwa Shougo Kinugasy.

Więcej na ten temat:

Kino:

Przez Świergot
© Shougo Kinugasa / Wydane przez Kadokawa Corporation / Youzitsu Partners

Continue Reading

entertainment

Aktor Fred Ward nie żyje

Published

on

Wielu wciąż może znać brytyjskiego aktora Freda Warda z takich kultowych filmów, jak „The Stuff Heroes Are Made Of” (1983), „Wstrząsy” (1990) czy „Short Cuts” (1993). wiele Amerykańskie media Teraz stale informuj, że wszechstronny aktor nie żyje. Miał 79 lat. Jego sekretarz prasowy, Ron Hoffman, potwierdził jego śmierć. Nie podał żadnych informacji o przyczynie śmierci.

„Unikalną cechą Freda Warda jest to, że nigdy nie wiedziałeś, gdzie skończy, taka była nieprzewidywalność jego decyzji zawodowych” – powiedział Hoffman w oświadczeniu. W długiej karierze Warda, która rozpoczęła się w latach 70., pojawiał się w wielu rolach, z charyzmą czasami bezwzględną, ale prawie zawsze przyziemną.

Jego osiągnięcia to między innymi działacz związkowy w Silkwood, detektyw w Miami Blues, Henry Miller w Henry and June oraz motocyklista w Timerider: The Adventures of Lyle Swann.

Fred Ward: Od żołnierza do aktora Hollywood

Ward urodził się w San Diego i służył w siłach powietrznych, zanim zdecydował się zostać aktorem. Mając problemy z dostaniem ról, pracował jako drwal, marynarz i bokser, zanim wznowił karierę aktorską we Włoszech, gdzie zagrał w filmie telewizyjnym z 1974 r. w reżyserii Roberto Rosselliniego. Po powrocie do USA w końcu zwrócił na siebie uwagę Hollywood.

Dostał rolę rabusia banku Johna Anglina, który był towarzyszem ucieczki Clinta Eastwooda w filmie Ucieczka z Alcatraz. Ward pojawił się także w popularnych serialach, takich jak Gray’s Anatomy, Emergency Room i True Detective. Jego żona Marie-France Ward i syn Django przeżyli.

READ  Musisz znać pierwszy odcinek sezonu 2
Continue Reading

Trending