Connect with us

Tech

Poniedziałek: Sony ogranicza dostęp do Helldivers 2, przyszłość Google Fit jest niepewna

Published

on

Poniedziałek: Sony ogranicza dostęp do Helldivers 2, przyszłość Google Fit jest niepewna

Ponieważ do gry w Helldivers 2 wkrótce będziesz potrzebować konta Playstation Network, Steam wycofuje ten tytuł ze swojej oferty w kilku krajach. Bo tam nie ma PSN. W rezultacie gra zebrała negatywne recenzje, mimo że wcześniej była oceniana w większości pozytywnie i cieszyła się dużą popularnością. Zmiany zachodzą także w Google, gdzie twórcy aplikacji zawierających dane o stanie zdrowia będą musieli przejść na interfejsy Android Health API, ponieważ interfejsy Google Fit API są przestarzałe. Dlatego przyszłość aplikacji fitness Google na Androida i Wear OS jest niejasna, ponieważ jedna z głównych funkcji Google Fit nie jest obsługiwana przez interfejsy API dotyczące zdrowia. Tymczasem w modelu Webex armii niemieckiej istniała luka w zabezpieczeniach, która według cybersiły CIR została zamknięta. Sprawa jest poważna, bo – jak wynika z badań mediów – luka utrzymuje się od miesięcy – najważniejsze doniesienia w skrócie.

reklama

W rzeczywistości tak jest Strzelanka kooperacyjna Helldivers 2 A Gra sukcesu. Jednak od kilku dni na platformie panuje burza z gradem Negatywne recenzje na Steamieobecnie jest ich już ponad 100 000. Mimo że gra miała wyboisty start ze względu na przeciążenie serwera, gra cieszy się powodzeniem od końca lutego 2024 roku. Popularny na całym świecie. dopóki Sonyktóra sprzedaje Helldivers 2 na PC i Playstation, wpadła na ten pomysł kilka dni temu Gracze na PC mają dwa konta Podobno. I tak potrzebowałeś jednego dla Steam, aby móc kupić tytuł cyfrowo, więc teraz musisz Jeden za to Sieć Playstation (PSN), ale to wszystko Nie wszędzie dostępne: Helldivers 2 nie można już kupić w wielu krajach ze względu na wymagania dotyczące konta.

Google Ogłosiła się Interfejsy API Google Fit dla Androida Tylko Do 30 czerwca 2025 r Aby zapewnić i wspierać. To jest część Przejdź na platformę Android Health, którego struktura API Health Connect jest podobna do struktury API Google Fit. Od tej chwili Google nie będzie już akceptować aplikacji korzystających z interfejsów Fit API. Programiści muszą korzystać z Health Connect. Ale to załatwia sprawę Nie wszystkie prace. Niezależnie od tego, czy jest to oferta oferowana od wielu lat Aplikacja Google Fit na Androida Google też nie twierdzi, że zostanie zastąpiony, ale to zapewnia Szczegóły platformy Android Health Na przyszłotygodniową konferencję Google I/O: czy interfejsy API Google Fit dla Androida zostaną wycofane w połowie 2025 r., czy Google Fit przed końcem?

READ  Błąd Sonos: Inteligentne głośniki nie działają

Terminy, uczestnicy i tematyka konferencji zmieniały się przez kilka miesięcy Siły zbrojneTo tyle System Cisco Webex było zaplanowane, Otwórz w Internecie Widoczny. Jak potwierdził w sobotę rzecznik Sił Cybernetycznych i Przestrzeni Informacyjnej, na prośbę niemieckiej agencji informacyjnej, doszło do „słaby punkt„Biorąc pod uwagę, ale Wyeliminuj go w ciągu 24 godzin On był. Wcześniej metadane, takie jak godziny i uczestnicy, można było przeglądać za pośrednictwem platformy komunikacyjnej Webex. Ale nie musiałeś też dzwonić Nie uzyskuj dostępu do poufnych treści umiejętność. Ale ta luka powinna To trwa już od miesięcy Masz: Konferencje Bundeswehr Webex można oglądać od kilku miesięcy.

Przeczytaj także

W projekcie „Rozwój technologii jonów sodu na potrzeby skalowalnych przemysłowo magazynów energii„(Entis) chce takiego Sojusz Spośród 15 firm i uczelni w ramach Administracja Varty Rozwój akumulatorów sodowo-jonowych (NIB). Ekonomiczna i przyjazna dla środowiska alternatywa dla akumulatorów litowo-jonowych Postęp. Federalne Ministerstwo Badań finansuje projekt kwotą około 7,5 miliona euro. Konsorcjum ENTISE ma na celu: Ekonomiczna cytochemia Opracowywanie i przekształcanie ich w formaty komórek nadające się do użytku przemysłowego – zwłaszcza dla Mobilność elektryczna I Magazynowanie energii: Varta kieruje niemieckim projektem badawczym dotyczącym akumulatorów sodowo-jonowych.

Z tytułami takimi jak „Szwecja znosi gotówkęnajpierw „lub”. Społeczeństwo bezgotówkowe Niemieckie gazety „Ze Świata” powstały dziesięć lat temu. W 2013 roku duża szwedzka instytucja finansowa Swedbank wywołała zamieszanie, ponieważ nie chciała już wydawać ani przyjmować gotówki w tradycyjnym oddziale. Jednak od około 2020 r. pojawiły się oznaki Pionier bezgotówkowej Szwecji Jeden wycofać się W. Politycy tam myślą o tym Potrzeba norm prawnych w zakresie podstawowych dostaw gotówki Po. Teraz potwierdza to również Riksbank Niezbędna rola krytyki Dla bezpiecznych i ogólnie dostępnych systemów płatności: wiodący szwedzki producent kart na nowo odkrywa znaczenie gotówki.

READ  Ujawniono harmonogram wydarzeń Pokémon GO na maj 2023 r. • Nintendo Connect

Polecane treści redakcyjne

Po Twojej akceptacji zostanie tutaj przesłana zewnętrzna ankieta (Opinary GmbH).

Zawsze przesyłaj ankiety

Instytucje państwowe Często są oskarżani Innowacja opóźniona. Ale są też takie kontrprzykłady Przelew SEPA w czasie rzeczywistym. the Unia Europejska To tylko grupa z jednym Systemy Która będzie obowiązywać do końca października 2025 r. Możliwość wysyłania i odbierania przelewów w czasie rzeczywistym będzie Obowiązkowe dla wszystkich instytucji finansowych I może Nie może być droższy od standardowej konwersji. Wreszcie – mówią konsumenci, ponieważ ten standard SEPA obowiązuje od 2017 r. Dzięki tym zasadom pieniądze znajdą się na koncie docelowym w ciągu dziesięciu sekund. Bo do tej pory wiele banków robiło to tylko i wyłącznie dla zabawy Stroma dopłata Oferta rzadko używana przez klientów banków i pozbawiona innowacji, oto nasz komentarz do przelewu w czasie rzeczywistym: Dziękujemy, UE!

Ważne również:

 • Nvidia rzekomo zainwestowała 10 miliardów dolarów w rozwój akceleratora Blackwell AI, a Intel wprowadza na rynek procesor LGA1851, pisze Bit-Nuschen: Inne firmy rozwijają się zbyt drogo, twierdzi ekspert ds. chipów Jim Keller.
 • W 2016 roku była to jedna z najszybszych maszyn na świecie, a teraz superkomputer Cheyenne został sprzedany. Prawdopodobnie już nigdy nie zostanie włączony: dobrze używany superkomputer sprzedany na aukcji za 480 000 dolarów.
 • Jeśli chodzi o sport, niektórzy stawiają na Apple Watch, inni wolą zegarki sportowe, takie jak Garmin Forerunner 965. Porównaliśmy oba do jazdy w terenie: On the Go z Garmin Forerunner 965 i Apple Watch Ultra.
 • Napędzane linie siatki stają się rzeczywistością oraz to, w jaki sposób firma Canon umożliwi teraz montowanie RF w obiektywach innych firm, jest przedmiotem gorącej debaty w branży. Oto nowości fotograficzne na tydzień 18.2024: wesoła cena sieciowa Sony i trik Canona z APS-C.
 • Stopniowo wymieniane są niemieckie latarnie uliczne. W Hamburgu konkretne liczby pokazują, ile to przynosi: zużycie energii elektrycznej w Hamburgu na potrzeby oświetlenia ulicznego gwałtownie spadło dzięki diodom LED.
 • Niemieccy politycy skarżą się na rosyjskich hakerów. I słusznie, ale musi działać sama, jak Falk-Steiner napisała w komentarzu do debaty o bezpieczeństwie IT: „Wściekli są nadzy”.
 • Zaawansowany system nadzoru rejestruje tablice rejestracyjne i obrazy twarzy kierowców i porównuje je z poszukiwaną bazą danych: rozpoznawanie twarzy w czasie rzeczywistym i skanowanie pojazdów w Saksonii i Berlinie.
 • Aplikacja do czatowania AI „AngryGF” chce pomóc mężczyznom uspokoić wściekłe dziewczyny. Scenariusz szkolenia to „Najpierw uratuj matkę z rzeki”: chatbot AngryGF dla mężczyzn ma na celu pomóc uporać się ze wściekłą dziewczyną.
READ  RAWMEN wprowadza gorący garnek akcji dla wielu graczy na Summer Game Fest


(fds)

Do strony głównej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Juniper: 225 luk w zabezpieczeniach bezpiecznych analiz

Published

on

Juniper: 225 luk w zabezpieczeniach bezpiecznych analiz

Administratorzy korzystający z Juniper Networks Secure Analytics powinni jak najszybciej pobrać i zastosować dostępną aktualizację. Najwyższy poziom ważności załatanych luk uznawany jest za „krytyczny”, a Juniper uzyskał wynik CVSS na poziomie 9,8. Secure Analytics to tzw. SIEM, czyli program służący do monitorowania bezpieczeństwa (sieci) i zarządzania wszelkimi niezbędnymi reakcjami na zdarzenia.

reklama

W jednym Informacja dotycząca bezpieczeństwa zawiera listę programistów firmy Juniper Zamknięte luki. Lista podzielona jest na dwie części i zawiera 225 wpisów. Niektóre wpisy CVE wskazują, że używane są bardzo przestarzałe komponenty. Pierwszy wpis na liście odnosi się do luki z 2007 roku. Dotyka modułu przetwarzania archiwum tar w Pythonie, o umiarkowanym poziomie ważności. Istnieje jednak również kilka istniejących wpisów CVE z tego roku.

Jak zgłosili programiści, luki dotyczą wszystkich wersji Juniper Secure Analytics wcześniejszych niż 7.5.0 UP8 i 7.5.0 UP8 IF02. Aby skorygować błędy związane z bezpieczeństwem, należy zainstalować aktualizację do wersji 7.5.0 UP8 IF03 lub nowszej.

Aktualizacja oprogramowania musi być dostępna Sekcja pobierania portalu wsparcia Juniper Być dostępnym. Nie ma żadnych obejść, napisała firma Juniper w ogłoszeniu dotyczącym bezpieczeństwa — tymczasowych, zrozumiałych środków zaradczych przeciwko lukom 225 nie można skonfigurować ręcznie.

Ostatni raz firma Juniper Networks opublikowała mnóstwo powiadomień dotyczących bezpieczeństwa w styczniu. W tym czasie wydano 27 ostrzeżeń dotyczących luk w zabezpieczeniach, niektórych krytycznych, w systemach operacyjnych Junos, Junos OS Evolved i kilku urządzeniach producenta.

Ponadto w styczniu za około 14 miliardów dolarów przejęto dostawcę sprzętu sieciowego Hewlett Packard Enterprise (HPE). Oczywistym celem jest zdetronizowanie Cisco jako lidera rynku.


(twoja krew)

READ  RAWMEN wprowadza gorący garnek akcji dla wielu graczy na Summer Game Fest

Continue Reading

Tech

Nowy tryb gry działa na nerwy graczy

Published

on

Nowy tryb gry działa na nerwy graczy

Z nowym Załaduj ponownie tryb gry, szybszej gry konkurencyjnej niż oryginalne Battle Royale, i w związku z obecnym trzecim sezonem Fortnite, Epic Games chce ponownie zainspirować więcej graczy, a projekt z pewnością można jak dotąd określić jako sukces. Specjalnie dla wcześniej słabego Rozdziału 5 Sezonu 3, który skupiał się na rozgrywce samochodowej, Fortnite Reload z nową mapą i rozpoznawalną bronią jest przynajmniej jak dotąd długo oczekiwanym odkupieniem.
źródło: Epickie gry

ramiona
źródło: Epickie gryKrótko po uruchomieniu Fortnite Reload w nowym trybie bawiło się jednocześnie ponad milion graczy. Oznaczało to, że jednocześnie w grze uczestniczyło więcej graczy, niż w jakimkolwiek innym trybie oferowanym przez Fortnite. Oto popularne „nowe” zestawy broni dla Fortnite Reload:

 • pistolet
 • Pistolet dźwigniowy
 • Karabin taktyczny
 • Ciężka broń (OG)
 • Taktyczny karabin maszynowy
 • Powtarzalny karabin snajperski
 • Ciężki karabin szturmowy
 • Karabin piechoty
 • Wyrzutnia rakiet
 • Chwytak

Epic Games opisuje nowy tryb gry w języku oficjalnym reklama Aktualizacja Fortnite w następujący sposób:

W tym zespołowym eksperymencie agresywne działania mogą się opłacić, gdy w następnej chwili nastąpi automatyczny restart.

Jeśli jednak reszta drużyny została już załatwiona, pozostały członek drużyny musi stanąć na nogi, bo od nich zależy przetrwanie całej drużyny! Tak to działa:

================================================== ================================================ == ======

 • Jeśli gracz zostanie wyeliminowany, rozpoczyna się jego osobisty licznik ponownego uruchomienia. Kiedy skończy się czas, gracz może uruchomić się ponownie!
 • Liczniki powtórek początkowo trwają 30 sekund i wydłużają się do 40 sekund w dalszej części meczu.
 • Członkowie drużyny, którzy są nadal aktywni w meczu, mogą skrócić czas powtórki o 2 sekundy, zestrzeliwując wroga, o 4 sekundy, eliminując wroga i 10 sekund, całkowicie niszcząc drużynę wroga.
 • Gracze, którzy ulegną upadkowi, mogą natychmiast rozpocząć odliczanie czasu ponownego uruchomienia, zamiast czekać na zmartwychwstanie.
 • Po zakończeniu meczu nie będzie już wznowień, więc powaleni członkowie drużyny nie będą mogli wrócić.

================================================== ================================================ == ======

-Epickie gry-

Dostępne są także nowe nagrody za przeładowanie, takie jak lotnia „The Restart Parachute”, dostępna za epickie zwycięstwo, „Cyfrowa walka z dronami”, malowanie „Pool Dice” i plecak „Bananowa kąpiel”.Nagrody
źródło: Epickie gry

Nagrody
źródło: Epickie gryAby móc zagrać w nowym trybie, Fortnite musi zostać zaktualizowany do najnowszej wersji 32.20, która między innymi wprowadza do gry także nowe cyfrowe koncerty amerykańskiego metalowego zespołu Metallica.

Polecane treści redakcyjneTutaj znajdziesz treści zewnętrzne z [PLATTFORM]. Aby chronić Twoje dane osobowe, integracje zewnętrzne zostaną wyświetlone tylko wtedy, gdy potwierdzisz to klikając „Wczytaj całą zawartość zewnętrzną”: