Connect with us

Tech

Philips uruchamia natychmiastową kampanię nagród ze zniżką do 1000 euro na zakup telewizorów (MediaMarkt.de)

Published

on

Audiowizualne „ arcydzieło ” Philips OLED + 935 jest dostępne w rozmiarach 48-, 55- i 65-calowych

Firma Philips chce przyciągnąć Cię do telewizorów z funkcją Ambilight. Dlatego rozpoczyna się Twoja kampania Instant Rewards, w której możesz zaoszczędzić do 1000 EUR przy zakupie telewizora.

To jest sprawa!

Według Philipsa, kampania potrwa od dziś do 13 czerwca 2021 roku dla telewizorów Philips współpracujących z Ambilight. Jednak wyścig musi odbyć się u uczestniczącego dealera. Według oficjalnej strony kampanii, wśród stron znajdują się Amazon.de, MediaMarkt, Saturn, Euronics, Otto i Expert. Oto wszystkie niedrogie telewizory Philips na MediaMarkt.de:

READ  Mapa Prince of Persia: Zaginiona Korona

Jak to zwykle bywa w przypadku takich promocji, maksymalny rabat otrzymasz tylko przy zakupie flagowca. W szczególności przy zakupie OLED + 65OLED984 / 12 obowiązuje natychmiastowa zniżka w wysokości zaledwie 1000 euro. Na przykład w MediaMarkt kosztuje on obecnie 3 099 euro zamiast 4 099 euro – to wciąż bardzo dużo jak na 65-calowy telewizor.

W przypadku innych modeli, takich jak seria Performance z telewizorem LCD 75PUS8505 / 12, otrzymasz natychmiastową zniżkę w wysokości 300 € na określony model. W przypadku innych modeli, takich jak 43PUS8555 / 12, kolejny wyświetlacz LCD z serii Performance, rabat spada do zaledwie 40 EUR. Musisz więc zobaczyć, ile rabatu jest wart wybrany telewizor.

Natychmiastowa zniżka oznacza: Nie jest wymagana rejestracja

To oczywiście przyjemność, że w przeciwieństwie do kampanii cashback, takich jak ta, którą Samsung lubi rozpoczynać, nie musisz przedstawiać żadnych faktur ani danych osobowych. Zamiast tego rabat jest potrącany bezpośrednio w momencie zakupu. Cała gra jest oczywiście w większości opłacalna, jeśli już pomyślałeś o telewizorze Philipsa i dzięki promocji możesz teraz trochę zaoszczędzić na planowanym zakupie.

Telewizor OLED 4K OLED706 ze złączem HDMI 2.1 i 3-stronnym systemem Ambilight
Nowy telewizor OLED OLED706 4K z HDMI 2.1 i 3-stronnym systemem Ambilight

TP Vision stoi teraz za marką telewizorów Philips w Europie. Wyjątkową zaletą telewizora jest podświetlenie Ambilight, które dostosowuje się do treści na ekranie.


Pełnoetatowe, przydatne technologie, gry i seriale dla maniaków. Dodatkowo Doc w edukacji medialnej i potencjalny autor. Pewnego dnia w tajemnicy miał nadzieję, że zarobi na życie jako Pogromca Duchów lub przynajmniej przetestuje pierwszą na świecie wiązkę protonów.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Po Macbooku Air: Macbook Pro z M3 będzie obsługiwał dwa zewnętrzne wyświetlacze

Published

on

Po Macbooku Air: Macbook Pro z M3 będzie obsługiwał dwa zewnętrzne wyświetlacze

Kiedy Apple wprowadziło niedawno nowego Macbooka Air z chipem M3, prawdziwą niespodzianką nie był sam chipset M3. Co ciekawe, nowa generacja obsługuje dwa zewnętrzne ekrany, a nie tylko jeden. Posiadacze droższego Macbooka Pro z chipem M3 (test) zapewne będą się zastanawiać, czy oni też mają taką opcję.


Apple potwierdzone Magazyn 9to5Mac Teraz modele Pro są również aktualizowane za pomocą aktualizacji oprogramowania. Można wówczas wykorzystać dwa panele zewnętrzne, jak w nowym 13- i 15-calowym Macbooku Air. Generalnie jest jednak pewien haczyk. Można połączyć dwa panele o rozdzielczości 5K i częstotliwości obrazu 60 Hz. Jednak w tym celu klienci muszą zamknąć wbudowany wyświetlacz Macbooka.

Łącznie maksymalnie dwa ekrany

W praktyce M3 może nadal sterować maksymalnie dwoma panelami. Możliwa jest dowolna kombinacja wyświetlaczy zewnętrznych i wbudowanych. Jest to nadal zaleta w produktywnym środowisku pracy, ponieważ większe wyświetlacze mogą wyświetlać więcej okien obok siebie, bez sprawiania wrażenia, że ​​czcionki i elementy obrazu są zbyt małe. Monitory zewnętrzne można również regulować w wygodniejszy sposób. Jest to bardzo ważne na dłuższą metę w przypadku pracy biurowej.

Firma Apple nie ogłosiła jeszcze, kiedy klienci otrzymają aktualizację dla swojego MacBooka Pro M3. Być może zostanie on wydany w nadchodzących tygodniach. Rodzi się również pytanie: czy ta funkcja jest możliwa również w przypadku Macbooka Air z chipem M2? W końcu urządzenie nadal jest oferowane przez Apple jako tania alternatywa. W przyszłości klienci mogą być zaskoczeni, jeśli ich nowo zakupione M2 obsługuje tylko jedną kartę zewnętrzną.

READ  Windows 11: aplikacje na Androida działają na urządzeniach Intel, AMD i ARM


Continue Reading

Tech

Nintendo Switch: ugoda w wysokości 1 miliona dolarów w sporze prawnym dotyczącym emulatora Yuzu

Published

on

Nintendo Switch: ugoda w wysokości 1 miliona dolarów w sporze prawnym dotyczącym emulatora Yuzu

Emulator Switch Yuzu spowodował między innymi, że The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom zostało pirackie ponad milion razy, dlatego Nintendo złożyło pozew. Teraz okazuje się, że trwa już ugoda na kwotę miliona dolarów.

Emulator Switch Yuzu został pierwotnie wydany w 2018 roku, kilka miesięcy po premierze samego Nintendo Switch, a oprogramowanie umożliwiło granie w gry Switcha na komputerach stacjonarnych lub smartfonach – w tym hitowy hit The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Nintendo niedawno rozpoczęło spór prawny przeciwko twórcom Yuzu z powodu ponad miliona ataków hakerskich na samo Tears of the Kingdom przy użyciu Yuzu – nie wspominając już o innych tytułach na Switcha i wynikających z tego szkodach. To, co początkowo wydawało się czasochłonnym i długotrwałym procesem prawnym, teraz okazało się szybkim rozwiązaniem.

Mówi się, że pozew przeciwko twórcom Yuzu został już rozstrzygnięty, ponieważ osiągnęli ugodę z Nintendo. Zapewnia to Nintendo odszkodowanie w wysokości 2,4 miliona dolarów oraz stały nakaz sądowy, dzięki czemu emulator Yuzu należy już do przeszłości. Dalsza dystrybucja Emulatora, a także marketing lub wzmianki w mediach społecznościowych są surowo zabronione. Z nazwy domeny też warto zrezygnować.

Nintendo i twórcy Yuzu for Tropic Haze złożyli do sądu dokumenty ugodowe po tym, jak Nintendo potępiło naruszenie praw autorskich, obejście zabezpieczeń Switcha i sprzedaż takich technologii obchodzenia. Aby osiągnięte obecnie porozumienie mogło ostatecznie zakończyć postępowanie, nadal konieczna jest zgoda sędziego.

Japończycy podkreślają w ten sposób swoją reputację podmiotu walczącego z naruszeniami ich praw własności intelektualnej. W przeszłości podejmowano już różne działania w tym zakresie, m.in. przeciwko witrynom pirackim, takim jak RomUnivers, któremu również nakazano zapłacić ponad 2 mln dolarów odszkodowania. Haker Switcha, Gary Bowser, został ukarany mandatem za sprzedaż hacków na Switcha. Jego wyrok już wygasł, ale nadal jest winien Nintendo 10 milionów dolarów odszkodowania.

READ  Kiedy i jak zobaczyć to na niebie
The Legend of Zelda – dlatego Tears of the Kingdom jest na każdym Switchu!

Powiemy Ci, dlaczego teraz jest idealny moment, aby zacząć grać w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Continue Reading

Tech

Nowy odcinek podcastu: Wymiana ciepła w oczyszczalni ścieków w Jenie: gazeta dla zakładów komunalnych

Published

on

Nowy odcinek podcastu: Wymiana ciepła w oczyszczalni ścieków w Jenie: gazeta dla zakładów komunalnych

„2% zapotrzebowania energetycznego sieci ciepłowniczej pokrywamy biogazem, a w przyszłości podwoimy ten udział” – wyjaśnia Christian Dornak, dyrektor ds. strategii w Stadtwerke Jena Netze.

Tutaj również zastosowany zostanie elektrolizer: „Chcemy wtłoczyć wytwarzany tu zielony wodór do fermentora, a następnie wykorzystać go poprzez bioretrofitację za pomocą CO2”.2 Oraz wodór, który dodatkowo będzie produkował zielony metan.” Podwoiłoby to wydajność biogazowni.

Biogaz ma przyszłość w Turyngii

„Biogaz odgrywa w Turyngii dużą rolę ze względu na nasz krajobraz” – wyjaśnia Jana Liebe, dyrektor generalna sieci energii odnawialnej w Turyngii (ThEEN). W sumie działają 273 biogazownie. „Nasi uczestnicy sieci znajdują rozwiązania zwiększające wykorzystanie tego biogazu, aby można go było wprowadzać do sieci gazowych lub sieci ciepłowniczych”.

Sieć Energii Odnawialnej Turyngii to sieć jurysdykcyjna, której członkiem jest również Stadtwerke Jena. „Prawo klimatyczne dało nam możliwość wyjścia poza nasze linie dostaw, ponieważ istnieją wymogi umożliwiające postęp w zakresie dekarbonizacji” – mówi Dornak. „Łączymy wiedzę i wspólnie pracujemy nad rozwiązaniem”.

„Wszędzie będzie mieszanka technologii”.

Stało się jasne, że nie ma złotego standardu, który zapewniłby neutralność klimatyczną dostaw ciepła: „Wszędzie będzie stosowana mieszanka technologii, a my wywodzimy się z systemu opartego w 100% na gaz ziemny i, co do zasady, cztery do pięciu zastosowane zostaną technologie.” Wykorzystaj to w przyszłości.”

W podcaście dowiesz się, jak przebiega transformacja cieplna w Jenie i jaka jest misja komunikacyjna ThEEN.

Nasz podcast o wymianie ciepła

Cały pierwszy sezon „In Focus” poświęcony jest tematowi ciepła. Aby nie przegapić żadnego odcinka Zasubskrybuj „In Focus” w swojej aplikacji do podcastów. (BFA)

READ  Kaufen PS5: Ticker w dniu 31.01. – Diese Händler könnten am Montag die Konsole verkaufen
Continue Reading

Trending