Connect with us

Tech

Oferta Aldi: Program rabatowy oferuje Hisense Smart TV po obniżonej cenie

Published

on

Oferta Aldi: Program rabatowy oferuje Hisense Smart TV po obniżonej cenie

Dyskonty, takie jak Aldi, oferują niektóre produkty po szczególnie niskich cenach tydzień po tygodniu. Obejmuje to szeroką gamę produktów ze wszystkich dziedzin. Oczywiście nie trzeba już udawać się do oddziału sieci dyskontów, aby zrobić zakupy, ale z łatwością można zapoznać się z ofertami na stronie Sklep internetowy 🛒 Zamów u firmy wysyłkowej, a oni dostarczą ją do Twojego domu.

Czasami Aldi ma oferty dotyczące artykułów technologicznych, innym razem chodzi o artykuły gospodarstwa domowego lub zupełnie inny obszar. Aldi zazwyczaj ma nowe oferty co tydzień w poniedziałki, czwartki i niedziele. W tym artykule będziemy na bieżąco informować Cię o aktualnych ofertach Aldi.

Oferta Aldi: niedziela 2 czerwca 2024

Aldi ma w ofercie inteligentny telewizor Hisense. zdjęcie: Aldi

Od niedzieli 2 czerwca Aldi będzie miał w ofercie produkt technologiczny. To jest to Telewizor Smart TV QLED 4K 43 cale 43A7KQ Od marki Hisense. Produkt dostępny w naszym internetowym sklepie dyskontowym 349 euroSą dumni 41 proc Poniżej sugerowanej ceny detalicznej (sugerowanej ceny detalicznej) produktu (599 EUR).

Produkt znajdziesz tutaj🛒

Inteligentny telewizor Hisense na wystawie w Aldi

43-calowy telewizor QLED 4K Smart TV Hisense 43A7KQ charakteryzuje się dobrymi kolorami i głębszym poziomem czerni dzięki QLED z technologią Quantum Dot. Rozdzielczość 4K Ultra HD zapewnia krystalicznie czysty obraz, a Dolby Vision i HDR10+ zapewniają doskonałą jakość obrazu przy kompatybilnych treściach. Funkcja 4K Booster dynamicznie dostosowuje wydajność obrazu. Dolby Atmos zapewnia dźwięk wypełniający pomieszczenie.

Rozmiar ekranu Hisense Smart TV to 43 cale (około 109,22 cm). Rozdzielczość to Ultra HD, 3840 x 2160 (16:9), a częstotliwość odświeżania wynosi 60 Hz. Telewizor posiada także funkcję nagrywania, wbudowany asystent głosowy Alexa, Asystent Google oraz VIDAA Voice. Smart TV posiada następujące zintegrowane złącza:

 • 3x HDMI 2.0
 • 2x USB (2.0)
 • 1 x wyjście słuchawkowe
 • 1 x wejście kompozytowe (AV).
 • 1 x port Ethernet RJ45
 • 1 x wyjście audio S/PDIF
 • Interfejs CI+ (1.4)
READ  Zabezpiecz Samsunga Galaxy S22 po bardzo obniżonych cenach

Wymiary telewizora Hisense wynoszą około 96,2 x 61,7 x 19,4 cm wraz z podstawą i ważą około 9,2 kg. Wymiary bez podstawy to około 96,2 x 56 x 8,6 cm i waży około 8,7 kg. W zakres dostawy wchodzi Hisense Smart TV oraz pilot ze sterowaniem głosowym, dwie baterie AAA, instrukcja obsługi i karta gwarancyjna. Produkt znajdziesz tutaj🛒

Oprócz ofert w Aldi istnieje również wiele innych rzeczy interesujących klientów, którzy mogą liczyć na zniżki. Niezależnie od tego, czy chodzi o innowacje, czy inne zmiany w sieci dyskontów, my również będziemy Cię na bieżąco informować o wszystkim, co musisz wiedzieć o Aldi.

Linki wyróżnione w Twoim koszyku 🛒 są linkami partnerskimi. Produkty są badane zgodnie z najlepszą wiedzą naszych autorów, a niektóre są również zalecane na podstawie osobistych doświadczeń. Jeśli klikniesz na link partnerski i dokonasz zakupu za jego pośrednictwem, nasza redakcja otrzyma niewielką prowizję od danego sklepu internetowego. Cena nie ulega zmianie dla Ciebie jako użytkownika i nie wiążą się z tym żadne dodatkowe koszty. Dochody pomagają bezpłatnie zapewniać wysokiej jakości dziennikarstwo rozrywkowe.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Wprowadzono nową wersję w cenie 170 euro

Published

on

Wprowadzono nową wersję w cenie 170 euro

Długa plotka, teraz oficjalna: nowy Beats Pill. Według firmy całkowicie przeprojektowany głośnik „Beats Pill” ma zaimponować klientom lepszą jakością dźwięku (nowo opracowany głośnik wyścigowy w całości z silniejszymi magnesami neodymowymi), a także mniejszą wagą (681 gramów) i łatwiejszym w transporcie niż zastrzeżony z nim głośnik. Jego poprzednik może pracować na baterii aż do 24 godzin.

Wyposażony w port USB-C do przesyłania i ładowania dźwięku, ochronę przed kurzem i wodą IP67 oraz bezproblemową podwójną kompatybilność z systemami iOS i Android, Beats Pill z pewnością będzie uroczym towarzyszem. Kompatybilny z systemami iOS i Android, Beats Pill oferuje natychmiastowe parowanie jednym kliknięciem, automatyczne połączenie z urządzeniami wszystkich użytkowników, funkcje Znajdź moje i Znajdź moje urządzenie.

Choć w pierwszych kilku krajach można go już zamówić, zainteresowani Niemcy będą musieli jeszcze uzbroić się w cierpliwość; Nowy Beats Pill będzie można zamawiać wyłącznie od 6 sierpnia. Wtedy trzeba zapłacić 169,95 euro.

Przejrzystość: ten artykuł zawiera linki partnerskie. Klikając na niego, przejdziesz bezpośrednio do dostawcy. Jeśli zdecydujesz się na dokonanie tam zakupu, otrzymamy niewielką prowizję. Nic nie zmienia dla Ciebie ceny. Linki partnerskie nie mają wpływu na nasze raporty.


READ  Sega ogłasza adaptacje filmowe w Comix Zone i Space Channel 5 • JPGAMES.DE
Continue Reading

Tech

Mozilla testuje integrację sztucznej inteligencji z Firefoksem

Published

on

Mozilla testuje integrację sztucznej inteligencji z Firefoksem

Fundacja Mozilla planuje zapewnić obsługę sztucznej inteligencji w przeglądarce Firefox. Oferta wymaga subskrypcji i oferuje użytkownikom kilka możliwości. Można wybrać zastosowaną sztuczną inteligencję; Firefox nie jest ograniczony do jednego dostawcy.

reklama

W jednym Wpis na blogu w witrynie Mozilli Autorzy wyjaśniają, w jaki sposób można korzystać z usług IT w przeglądarce Firefox. Funkcjonalność wkrótce będzie dostępna w wersjach beta Nightly na przeglądarkę internetową.

Funkcje Chatobot AI w menu kontekstowym przeglądarki Firefox

Dostęp do funkcji chatbota AI można uzyskać z menu kontekstowego.

(Zdjęcie: Mozilla)

Chatbot AI jest zintegrowany jako dodatkowe rozwinięcie z bocznym paskiem przeglądarki, który może być wyświetlany obok strony internetowej. Pierwsze próby pozwalają użytkownikom na dodanie wybranego chatbota do paska bocznego. Pozwala to na szybki dostęp do niego podczas przeglądania.

Jako przykład przydatnych funkcji dostępnych od samego początku twórcy Mozilli podają tagowanie tekstu na stronach internetowych oraz funkcję podsumowania tekstu i tłumaczenia go na prostszy język – zdaniem twórców jest to praktyczne w odpowiedzi na zwykłe pytanie dzieci „Dlaczego? ” – Lub poproś swojego chatbota o utworzenie quizu wiedzy. Dostęp do tego można uzyskać bezpośrednio poprzez menu kontekstowe, które pojawia się po kliknięciu prawym przyciskiem myszy.

Aby aktywować funkcje AI, zainteresowani muszą włączyć opcję „Integracja AI Chatbota” w ustawieniach w zakładce „Nocne eksperymenty”. Tam możesz wybierać spośród ChatGPT, Google Gemini, HuggingChat i Le Chat Mistral. Menu kontekstowe „Zapytaj chatbota” stanie się dostępne. Aby dostęp do paska bocznego był stale aktywny, wystarczy, że klikniesz pasek narzędzi prawym przyciskiem myszy i przeciągniesz tam ikonę paska bocznego, wybierając opcję „Dostosuj pasek narzędzi”.

Doświadczenie AI musi najpierw dojrzeć, zanim przejdzie do wersji beta i ostatecznie uruchomi kanały. Dlatego wszystkie wbudowane modele chatbotów AI są wciąż udoskonalane. W tym celu programiści proszą o opinię testerów. W przyszłości zaawansowani testerzy będą mogli także zintegrować własne podpowiedzi i kompatybilne chatboty z kompilacjami Nightly. Mozilla jako przykład podaje plik llamafile, który współpracuje z szablonami open source. W społeczności testerzy mogą wymieniać się pomysłami dotyczącymi podpowiedzi, chatbotów i formularzy. Programiści zastanawiają się również, jak wdrożyć łatwy w konfiguracji wariant całkowicie prywatnego chatbota działającego lokalnie jako alternatywę dla modeli innych firm.

Mozilla Developers One Towarzyszący wpis na blogu podkreśla znaczenie sztucznej inteligencjiDlatego preferują wariant opt-in i indywidualny wybór wykorzystywanego chatbota. W jednym Napiszą kolejny wpis na blogu Integracja AI rozpoczęła się już wcześniej w tym miesiącu. Sztuczna inteligencja działająca lokalnie może generować tekst ALT dla obrazów w plikach PDF. Lokalna sztuczna inteligencja ma na celu zapewnienie, że dane użytkownika pozostaną prywatne. Docelowo funkcja ma w szczególności pomóc użytkownikom czytników ekranu, którzy będą mogli zrozumieć obrazy, do których bez tej funkcji nie mieliby dostępu.

Nocne wersje Firefoksa można znaleźć pod adresem Pobierz witrynę Mozilli. W momencie pisania tego tekstu nie było jeszcze możliwe aktywowanie funkcji AI w wersji Windows.

Inne przeglądarki internetowe również od dawna polegają na integracji AI. Na przykład Brave ma asystenta AI, obsługa AI powinna być dostępna w Google Chrome jako pomoc w pisaniu, a Microsoft oczywiście upycha także obsługę AI w przeglądarce Edge.


(twoja krew)

READ  Pokémon TCG: Przyjrzyj się bliżej nowej kolekcji Crimson & Crimson — Obsidian Flames — Ntower
Continue Reading

Tech

Te telewizory służą do gier i rozrywki

Published

on

Te telewizory służą do gier i rozrywki

Szukasz nowego telewizora LG OLED evo? Zebraliśmy dla Ciebie kilka najlepszych ofert i krótko i zrozumiale wyjaśniliśmy, co oznacza ten termin.

Film telewizyjny/PR

Jeśli szukasz dobrego telewizora, decyzja nie jest łatwa. Mamy trzy naprawdę dobre oferty dla różnych Telewizor LG OLED Evo Konkretny, do którego powinieneś uzyskać bezpośredni dostęp. Powiemy Ci również, jakie zalety oferuje technologia evo.

Zaoszczędź teraz na Amazon: telewizor LG OLED evo 2023

Obecnie zostało to znacznie zmniejszone Telewizor LG OLED evo z roku modelowego 2023. Obecnie można tu dostać naprawdę dobrą ofertę Robić. Ten telewizor jest również wyposażony w klasyczne funkcje LG, takie jak wyświetlacz 4K OLED evo ze wzmacniaczem jasności, Smart TV oraz najwyższej klasy obraz i dźwięk.

Być może najważniejszą wskazówką Amazona w tej chwili jest model, który ma również ekran o przekątnej 165 cm. Częstotliwość odświeżania 120 Hz i LG ThinQ również poprawiają urządzenie w kluczowych obszarach.

Co właściwie oznacza OLED evo?

Ponieważ technologie wyświetlania stale ewoluują, aby zapewnić lepsze wrażenia podczas oglądania, wciąż pojawiają się nowe terminy. LG obiecuje zapewnić bielszą biel ekranu we wszystkich modelach evo. Jak to działa? Materiały odpowiedzialne za podświetlenie panelu OLED zostały dopracowane tak, aby światło mogło być przetwarzane bardziej precyzyjnie.

READ  Whatsapp zmienia klawiaturę – do której użytkownicy muszą się teraz dostosować

Dzięki technologii EVO odcienie bieli są wyświetlane bardziej realistycznie. Foto: film telewizyjny/PR

Duże rabaty: Kup telewizory LG OLED evo w naszej ofercie

Pierwszy model to naprawdę niezły lucjan na Amazonie. the Telewizor LG OLED evo 55 cali Teraz dostaniesz jeden Wielka wyprzedaż! Telewizor o przekątnej 55 cali pasuje do niemal każdej sypialni, salonu lub dowolnego miejsca, w którym chcesz mieć ten wspaniały telewizor. Obecnie oferuje Państwu najwyższe ceny Rynek mediów.

Telewizor imponuje również następującymi punktami:

 • Wyświetlacz 4K OLED evo z technologią Brightness Booster Max zapewniającą optymalne kolory i kąty widzenia
 • Smart ZV z Asystentem Google, Amazon Alexa i wieloma innymi funkcjami
 • Procesor AI α9 Gen5 4K
 • Kino HDR Dolby Vision IQ

Jesteśmy podekscytowani!

Dostępne inne telewizory:

Premier League: Kup 65-calowy telewizor LG evo ze zniżką

Jeśli chcesz czegoś większego i jesteś skłonny wydać trochę więcej pieniędzy, ta oferta jest idealna dla Ciebie! the Telewizor LG OLED evo z oszałamiającym 65-calowym ekranem Aktualnie to otrzymujesz 2299 euro. Telewizor ten posiada również dobrze znane i popularne funkcje LG evo i jest też nieco większy. Dzięki temu możesz zabrać telewizor premium bezpośrednio do swojego domu i cieszyć się ulubionymi filmami i serialami jak w kinie.

Zaoszczędź na telewizorach LG OLED w MediaMarkt

Obecnie dostępne są popularne telewizory LG OLED Smart TV Taniej W Rynek mediów. Należą do nich także modele 55- i 65-calowe.

Continue Reading

Trending