Connect with us

Tech

Nie przegap tych wspaniałych ofert na konsole do gier, telewizory, akcesoria do gier itp

Published

on

Nie przegap tych wspaniałych ofert na konsole do gier, telewizory, akcesoria do gier itp

MediaMarkt oferuje obecnie konsole do gier, telewizory, akcesoria do gier, roboty elektryczne, smartfony i wiele więcej w szczególnie niskich cenach – a wielka kampania rabatowa „19% VAT Free” trwa jeszcze przez kilka dni. Tysiące produktów oferowanych jest w cenach netto, często korzystających nie tylko z obniżek podatku VAT, ale także z dodatkowych upustów. Możesz na przykład kupić najlepsze telewizory z roku modelowego 2023 za mniej niż połowę pierwotnej ceny i zaoszczędzić setki euro. Możesz także zamówić PS5, Nintendo Switch i Asus Rog Ally PC za zaskakująco niską cenę. W ramach kampanii prezentujemy jedne z najlepszych ofert.

Akcesoria do gier i laptopów

Entuzjaści gier cieszą się dużym zainteresowaniem w MediaMarkt, a nie brakuje też wielu atrakcyjnych ofert, szczególnie w ramach kampanii zwolnienia z 19% podatku VAT. Laptopy do gier, monitory, dyski SSD, gogle VR, a także akcesoria takie jak myszy, klawiatury i zestawy słuchawkowe można zamówić w bardzo niskich cenach. Crucial T500 zawiera również superszybki dysk SSD PCIe 4.0, który nadaje się nie tylko do komputerów PC, ale także idealnie nadaje się do użycia jako drugi dysk SSD w konsoli Playstation 5.

Najważniejsze zniżki (wybierz)


Kontrolery gier

Konsole do gier możesz także kupić w cenach netto w ramach kampanii VAT Free w MediaMarkt. Na Playstation 5 dostępne są świetne oferty zarówno na PS5 Digital Edition, jak i model Slim z napędem Blu-ray 4K UHD. Możesz dużo zaoszczędzić dzięki pakietom zawierającym dodatkowy kontroler; W rzeczywistości płacisz tylko 17 lub 26 euro za drugi Sony Dualsense Wireless.

Laptop Asus ROG Ally jest teraz dostępny w obu wersjach w niższej cenie niż kiedykolwiek. Ceny Nintendo Switch (OLED) również są niskie. Dla serii Xbox

Najważniejsze zniżki (wybierz)


telewizja

Telewizory są tradycyjnie ważnym segmentem MediaMarkt. Nie tylko dlatego, że dealer oferuje specjalne usługi dla telewizorów, takie jak montaż na ścianie lub konfiguracja, ale także dlatego, że ceny są bardzo dobre. Jest to szczególnie atrakcyjne w ramach kampanii VAT. Kiedy 55-calowy telewizor Samsung QLED lub 65-calowy telewizor Philips z systemem Ambilight można kupić za mniej niż 600 euro?

Telewizor LG OLED B39 jest dostępny za mniej niż połowę pierwotnej ceny (sugerowana cena detaliczna 2699 euro), a według porównania jest tańszy niż kiedykolwiek. Jeśli więc chcesz kupić nowy (większy) telewizor na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej w Niemczech, Letnie Igrzyska Olimpijskie w Paryżu lub jako „monitor do gier” do swojej konsoli do gier, teraz jest idealna okazja.

Najważniejsze zniżki (wybierz)


Więcej najważniejszych informacji na temat technologii w najwyższych cenach

Gdyby Media Markt i Saturn odliczyły VAT, to oprócz komputerów, telewizorów i konsol do gier pojawiłoby się mnóstwo innych funkcji technologicznych po wyższych cenach. Na przykład nowy aparat DJI Mini 4 Pro możesz kupić taniej niż kiedykolwiek. Każdy, kto szuka nowego smartfona, tabletu lub robota odkurzającego, może skorzystać z wysokich rabatów.


19% bez VAT na prawie wszystko w MediaMarkt i Saturn: jak długo będzie trwać mega promocja?

Promocja bez VAT trwa do poniedziałku 10 czerwca do godziny 9:00. Oferty są jednak ważne tylko do wyczerpania zapasów. Choć zapasy w Media Markt i Saturn są duże, w pewnym momencie mogą jeszcze zostać wyczerpane. Dlatego zaleca się zamawianie z dużym wyprzedzeniem.

Telewizory, Nintendo Switch, smartfony i nie tylko. W cenach netto

W ramach akcji rabatowej Media Markt i Saturn oferują podatek VAT na (prawie) cały asortyment: Telewizor, dysk SSD, smartfon, inteligentny zegarek, gry, monitor, komputer, urządzenia peryferyjne (mysz, klawiatura, słuchawki), komponenty komputerowe, konsole do gier, takie jak Nintendo Switch, sprzęt AGD i inne. Dodatkowo klienci myMediaMarkt i mySaturn korzystają z kilku dodatkowych punktów – o tym za chwilę.

Jak duże są rabaty, jeśli otrzymasz 19% podatku VAT?

Część podatku VAT, która zostanie doliczona do ceny premium, którą otrzymasz jako darmowy prezent w ramach kampanii rabatowej, odpowiada rabatowi w wysokości 15,966% odpowiedniej ceny zakupu. Nadawany jest także w przypadku towarów objętych obniżoną stawką podatku VAT (7%). Jednak rabat będzie obowiązywał Rynek mediów I Saturn W wielu przypadkach może być ona znacznie większa, gdyż wiele telewizorów, dysków SSD, smartfonów czy komponentów komputerów PC jest już oferowanych w obniżonych cenach, a zaoszczędzona część podatku VAT jest równoznaczna z dodatkowym rabatem.

Jak faktycznie działa odliczenie podatku VAT?

W sklepie internetowym dla Rynek mediów I Saturn Podatek VAT naliczany jest bezpośrednio w koszyku. Tylko tam, a nie na stronie danego produktu, możesz zobaczyć cenę, jaką należy zapłacić. Jednak sprzedawcy wspominają już o rabatach na stronach produktów, więc ostateczne ceny możesz obliczyć w głowie lub za pomocą kalkulatora. Ze względu na rabaty hurtowe należy pamiętać, że dopuszczalne są wyłącznie zamówienia w „ilościach handlowych”.

Czy klienci myMediaMarkt korzystają oprócz bezpłatnego podatku VAT?

Tak, oprócz zaoszczędzonego podatku VAT, klienci biorący udział w programie nagród Media Markt lub Saturn mają tę zaletę, że przy każdym zakupie otrzymują dodatkowe 1000 punktów. Jeśli chcesz wykorzystać kampanię rabatową jako okazję do zapisania się do programów lojalnościowych i skorzystania z dodatkowych ofert, 28-dniowej polityki zwrotów oraz możliwości wymiany zgromadzonych punktów na bony zakupowe, możesz to zrobić tutaj:


W Rynek mediów I Saturn Istnieją również świetne oferty poza promocjami z ogromnymi rabatami, takimi jak wolny VAT. Obaj sprzedawcy regularnie oferują popularne produkty technologiczne po niskich cenach. Oprócz smartfonów w atrakcyjnej ofercie znajdują się telewizory, laptopy, monitory, myszy, klawiatury, płyty główne, dyski SSD, karty graficzne, fotele gamingowe, zestawy słuchawkowe, tablety, konsole do gier, gry i sprzęt AGD.

READ  iPhone 13 Pro Max ustanawia nowy rekord w teście żywotności baterii ›Macerkopf
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Juniper: 225 luk w zabezpieczeniach bezpiecznych analiz

Published

on

Juniper: 225 luk w zabezpieczeniach bezpiecznych analiz

Administratorzy korzystający z Juniper Networks Secure Analytics powinni jak najszybciej pobrać i zastosować dostępną aktualizację. Najwyższy poziom ważności załatanych luk uznawany jest za „krytyczny”, a Juniper uzyskał wynik CVSS na poziomie 9,8. Secure Analytics to tzw. SIEM, czyli program służący do monitorowania bezpieczeństwa (sieci) i zarządzania wszelkimi niezbędnymi reakcjami na zdarzenia.

reklama

W jednym Informacja dotycząca bezpieczeństwa zawiera listę programistów firmy Juniper Zamknięte luki. Lista podzielona jest na dwie części i zawiera 225 wpisów. Niektóre wpisy CVE wskazują, że używane są bardzo przestarzałe komponenty. Pierwszy wpis na liście odnosi się do luki z 2007 roku. Dotyka modułu przetwarzania archiwum tar w Pythonie, o umiarkowanym poziomie ważności. Istnieje jednak również kilka istniejących wpisów CVE z tego roku.

Jak zgłosili programiści, luki dotyczą wszystkich wersji Juniper Secure Analytics wcześniejszych niż 7.5.0 UP8 i 7.5.0 UP8 IF02. Aby skorygować błędy związane z bezpieczeństwem, należy zainstalować aktualizację do wersji 7.5.0 UP8 IF03 lub nowszej.

Aktualizacja oprogramowania musi być dostępna Sekcja pobierania portalu wsparcia Juniper Być dostępnym. Nie ma żadnych obejść, napisała firma Juniper w ogłoszeniu dotyczącym bezpieczeństwa — tymczasowych, zrozumiałych środków zaradczych przeciwko lukom 225 nie można skonfigurować ręcznie.

Ostatni raz firma Juniper Networks opublikowała mnóstwo powiadomień dotyczących bezpieczeństwa w styczniu. W tym czasie wydano 27 ostrzeżeń dotyczących luk w zabezpieczeniach, niektórych krytycznych, w systemach operacyjnych Junos, Junos OS Evolved i kilku urządzeniach producenta.

Ponadto w styczniu za około 14 miliardów dolarów przejęto dostawcę sprzętu sieciowego Hewlett Packard Enterprise (HPE). Oczywistym celem jest zdetronizowanie Cisco jako lidera rynku.


(twoja krew)

READ  Ubisoft chce zapisywać zakupione gry ze Stadia na PC

Continue Reading

Tech

Nowy tryb gry działa na nerwy graczy

Published

on

Nowy tryb gry działa na nerwy graczy

Z nowym Załaduj ponownie tryb gry, szybszej gry konkurencyjnej niż oryginalne Battle Royale, i w związku z obecnym trzecim sezonem Fortnite, Epic Games chce ponownie zainspirować więcej graczy, a projekt z pewnością można jak dotąd określić jako sukces. Specjalnie dla wcześniej słabego Rozdziału 5 Sezonu 3, który skupiał się na rozgrywce samochodowej, Fortnite Reload z nową mapą i rozpoznawalną bronią jest przynajmniej jak dotąd długo oczekiwanym odkupieniem.
źródło: Epickie gry

ramiona
źródło: Epickie gryKrótko po uruchomieniu Fortnite Reload w nowym trybie bawiło się jednocześnie ponad milion graczy. Oznaczało to, że jednocześnie w grze uczestniczyło więcej graczy, niż w jakimkolwiek innym trybie oferowanym przez Fortnite. Oto popularne „nowe” zestawy broni dla Fortnite Reload:

 • pistolet
 • Pistolet dźwigniowy
 • Karabin taktyczny
 • Ciężka broń (OG)
 • Taktyczny karabin maszynowy
 • Powtarzalny karabin snajperski
 • Ciężki karabin szturmowy
 • Karabin piechoty
 • Wyrzutnia rakiet
 • Chwytak

Epic Games opisuje nowy tryb gry w języku oficjalnym reklama Aktualizacja Fortnite w następujący sposób:

W tym zespołowym eksperymencie agresywne działania mogą się opłacić, gdy w następnej chwili nastąpi automatyczny restart.

Jeśli jednak reszta drużyny została już załatwiona, pozostały członek drużyny musi stanąć na nogi, bo od nich zależy przetrwanie całej drużyny! Tak to działa:

================================================== ================================================ == ======

 • Jeśli gracz zostanie wyeliminowany, rozpoczyna się jego osobisty licznik ponownego uruchomienia. Kiedy skończy się czas, gracz może uruchomić się ponownie!
 • Liczniki powtórek początkowo trwają 30 sekund i wydłużają się do 40 sekund w dalszej części meczu.
 • Członkowie drużyny, którzy są nadal aktywni w meczu, mogą skrócić czas powtórki o 2 sekundy, zestrzeliwując wroga, o 4 sekundy, eliminując wroga i 10 sekund, całkowicie niszcząc drużynę wroga.
 • Gracze, którzy ulegną upadkowi, mogą natychmiast rozpocząć odliczanie czasu ponownego uruchomienia, zamiast czekać na zmartwychwstanie.
 • Po zakończeniu meczu nie będzie już wznowień, więc powaleni członkowie drużyny nie będą mogli wrócić.

================================================== ================================================ == ======

-Epickie gry-

Dostępne są także nowe nagrody za przeładowanie, takie jak lotnia „The Restart Parachute”, dostępna za epickie zwycięstwo, „Cyfrowa walka z dronami”, malowanie „Pool Dice” i plecak „Bananowa kąpiel”.Nagrody
źródło: Epickie gry

Nagrody
źródło: Epickie gryAby móc zagrać w nowym trybie, Fortnite musi zostać zaktualizowany do najnowszej wersji 32.20, która między innymi wprowadza do gry także nowe cyfrowe koncerty amerykańskiego metalowego zespołu Metallica.

Polecane treści redakcyjneTutaj znajdziesz treści zewnętrzne z [PLATTFORM]. Aby chronić Twoje dane osobowe, integracje zewnętrzne zostaną wyświetlone tylko wtedy, gdy potwierdzisz to klikając „Wczytaj całą zawartość zewnętrzną”: