Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Legendarna chińska seria RPG świętuje swój debiut na Zachodzie dzięki Xuan Yuan Sword 7

Deweloper i wydawca eastasiasoft wydaje grę RPG opartą na mitologii chińskiej Miecz Xuan Yuan 7 Przez SOFTSTAR i DOMO Studio na PlayStation i Xbox tego lata. Epopeja cieszy się w Chinach statusem kultowym od trzydziestu lat, a teraz debiutuje na zachodnich konsolach. Wersje fizyczne są publikowane przez wydawcę Maximum Games i są dostępne w sklepach detalicznych w całej Ameryce Północnej i Europie.

Miecz Xuan Yuan 7 Jest to najmniejsza część długotrwałej serii i doskonały punkt wyjścia z niezależną fabułą i dynamicznymi bitwami w czasie rzeczywistym. Miecz Xuan Yuan 7 Akcja rozgrywa się w Chinach od 2000 lat, pod koniec wczesnych rządów Han. Gracz wciela się w postać szlachetnego szermierza Taishiego Zhao i podąża śladami tajemniczego bambusowego paska z grobowca markiza Liu. Bambusowy obraz zapowiadał dobrobyt, ale przynosił tylko głód i cierpienie. Aby chronić swoją rodzinę i odkryć prawdę o tej katastrofie, Taishi Zhao wyrusza w podróż przez mityczny świat pełen innych ziemskich istot poszukujących jego życia. Podczas swojej podróży Taishi Zhao musi opanować kilka technik walki. Używając zwoju Elizjum, który nosi ze sobą, może spowolnić czas, wchłonąć potwory lub zmienić otoczenie. Ulepszaj swoją zbroję i broń, rozwijaj umiejętności pasywne i ucz się nowych technik. Blokuj, unikaj i unikaj, aby uniknąć szkód w tym nawiedzonym świecie.

Miecz Xuan Yuan 7 To hołd złożony krajobrazom, cywilizacji i kulturze starożytnych Chin, przeplatanych tajemniczą aurą ówczesnych mitów. Historia Miecz Xuan Yuan 7 Jest głęboko zakorzeniony w historii i mitach starożytnych Chin i ożywia ten świat jako wspaniałe imperium, podobnie jak anarchia pod rządami nowej dynastii Xin. Przeżyj ostatnie chwile Mohajańczyków – wyznawców starożytnej filozofii logiki, racjonalnego myślenia i nauki, która niegdyś była tak sławna w Chinach jak konfucjanizm 2200 lat temu.

„The Miecz Xuan Yuan„Seria jest ogromną częścią chińskiego przemysłu gier, ale niestety nigdy nie dotarła na Zachód” – mówi Joshua M. French, menedżer ds. Społeczności w EastAsiaSoft. My też tego chcemy Miecz Xuan Yuan 7 Zmienić. Gra jest idealnym punktem wyjścia dla wszystkich fanów RPG – zwłaszcza tych, którzy interesują się antropologią i mitologią ”.

READ  Pierwszy lot helikopterem „Prowess” nad Marsem został przełożony

Transkrypcje / tłumaczenia są dostępne w następujących językach: niemieckim, angielskim, francuskim, hiszpańskim i rosyjskim.

ZAP-Hosting Gameserver i Webhosting

Bjorn Grimm

Interesuje się światem pikseli od czasu wyginięcia dinozaurów. Symulacja na dzień dobry pozwoli pozbyć się smutku i niepokoju. Jest założycielem PIXEL. Magazyn i po 10 filiżankach kawy zapisuje szkody szybciej niż można naprawić automatyczną korektę.