Connect with us

entertainment

Księżna Kate ma raka – tak zareagowały szwedzka Wiktoria i Mette-Marit z Norwegii

Published

on

Księżna Kate ma raka – tak zareagowały szwedzka Wiktoria i Mette-Marit z Norwegii
  1. Strona główna
  2. Szeroka ulica wysadzana drzewami

Naciska

Wiadomość o nowotworze Kate Middleton wywołała panikę na całym świecie. Księżna koronna Wiktoria i księżna koronna Mette-Marit również wyraziły współczucie.

Windsor – „W styczniu przeszedłem poważną operację jamy brzusznej w Londynie i wtedy sądzono, że to nie rak. Operacja zakończyła się sukcesem. Jednak badania przeprowadzone po operacji wykazały obecność raka. ” Tymi słowami Księżniczka Kate (42) W ubiegły piątek (22 marca) publicznie ogłosiła diagnozę raka w wiadomości wideo.

„Bardzo smutne”: szwedzka księżna koronna Wiktoria cierpi na raka Kate Middleton

Animowany teledysk księżnej Kate nie tylko poruszył miliony fanów rodziny królewskiej, ale także wywołał konsternację wśród innych rodzin królewskich. Przyszłą królową, która łączy bliską przyjaźń z księżniczką Kate, jest szwedzka księżna koronna Wiktoria (46 l.). Kate i Victoria utrzymują bliskie relacje, kiedy się odwiedzają, ostatnio w listopadzie, kiedy Kate Middleton i książę William (41 l.) spotkali się w Londynie na podwójnej randce z Victorią i Danielem ze Szwecji (50 l.).

Więcej aktualności ze świata rozrywki znajdziesz na naszej nowej stronie internetowej Aplikacja Merkur.de. Więcej informacji na temat aplikacji można znaleźć tutaj. Alternatywnie wprowadzany jest również nasz nowy produkt Kanał WhatsAppa Najlepsza rozrywka.

„Zawsze wspaniale jest ich widzieć. Trzeba wykorzystywać szansę, gdy się nadarza. Mamy wiele wspólnego i to bardzo naturalne, że łatwo się spotykamy” – powiedziała księżna koronna Wiktoria przed powrotem do Szwecji. Nawet w tym przypadku trudny czas, przez który przechodzi obecnie księżna Kate po postawieniu diagnozy. Choruje na raka, ale myśli Victorii są z nią, powiedziała jej dyrektor ds. komunikacji pałacowej Margherita Thorgren. przechodzić Niektórzy.

Rodzina królewska uważa wiadomość przekazaną przez księżną Kate za bardzo smutną. Złożyli kondolencje brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Mette Marit wspiera księżną Kate – ona również jest poważnie chora

Szef komunikacji szwedzkiego dworu nie chciał wnikać w szczegóły kontaktu księżnej koronnej Wiktorii z Kate Middleton, bo była to informacja prywatna. Podobnie jak szwedzka gazeta Svensk Damtidning Norweska księżna koronna Mette-Marit (50 l.) podobno również złożyła kondolencje, odpowiadając na wiadomość wideo księżnej Kate. Instagrama Odpowiedział z sercem, którego nie mogliśmy zweryfikować.

Po lewej stronie księżna Kate i księżna Wiktoria 2018 w Szwecji, po prawej Kate i księżna Mette-Marit 2018 w Holmenkollen w Norwegii.
Księżna Kate może liczyć na wsparcie Victorii (po lewej) i Mette-Marit nawet w tym trudnym czasie. (Montaż świetlny) © IMAGO/PPE/Matrix

Księżna Kate z pewnością może liczyć na wsparcie Mette-Marit, ponieważ 50-letnia żona księcia koronnego Haakona wie, jak to jest być w centrum uwagi opinii publicznej z powodu poważnej choroby. Norweska księżna koronna od lat cierpi na przewlekłe i nieuleczalne zwłóknienie płuc. Niech będzie Sama Mette-Marit tak mówi o swoim stanie zdrowia: „Nie jest łatwo z tym żyć”.. Przyszłe królowe lepiej się wspierają. Wykorzystane źródła: Instagram, Expressen.se, svenskdam.se

READ  Summer House of the Stars 2021: Michelle Montpelin: dzieci, Mike Sis, Mola, Instagram, wiek
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Film: Bollywood w Polsce – Filmy mają przyciągać turystów

Published

on

Film: Bollywood w Polsce – Filmy mają przyciągać turystów

film

Bollywood w Polsce – Filmy mają przyciągać turystów

niedziela, 27 kwietnia 2014 | 17:13

Dzikie pościgi, eksplozje helikopterów w powietrzu, autobus przewracający się przez barierę mostu prowadzącego na Wisłę. Pomiędzy nimi znajduje się mieszanka języka angielskiego i polskiego, zdjęcia śledzące i narzędzie do wyszukiwania podpisów.

W Warszawie można poczuć dotyk Bollywoodu: indyjski producent i reżyser Sajid Nadiadwala kręci w stolicy Polski film akcji „Kick”. Na zdjęcia do Polski przyjechał gwiazdor kina akcji Salman Khan, „Stallone Bollywood”. Inni członkowie obsady to Randeep Hooda i Jacqueline Fernandez, była Miss Sri Lanki.

To nie pierwszy raz, kiedy indyjski przemysł filmowy szuka tematów w Polsce. Reżyserzy z Bollywood kręcili już kilka zdjęć w Krakowie na południu Polski, gdzie wkrótce ma się rozpocząć kolejna duża produkcja. Początkowo góry i doliny Tatr Wysokich musiały służyć jako miejsce ekranowego romansu, ponieważ sytuacja w zakresie bezpieczeństwa w Kaszmirze była zbyt niestabilna, aby można ją było sfilmować.

Od tego czasu reżyserzy coraz bardziej pokochali egzotykę średniowiecznego rynku, wąskie brukowane uliczki i renesansowe szczyty wspaniałych pałaców arystokratycznych. Jednak do filmu „Kick” potrzebna była nowoczesna sceneria miejska z wieżowcami i większym zgiełkiem niż senny Kraków. To była szansa dla Warszawy.

Bollywood nad Wisłą zachwyca nie tylko miłośników kina. Polska branża turystyczna zabiega o względy filmowców z subkontynentu indyjskiego, obstawiając, że indyjscy turyści wybiorą Polskę, gdy Warszawa lub Kraków „zwrócą się” na dużym ekranie i wzbudzą zainteresowanie widzów.

Pod hasłem „Przyjdź i znajdź swoją historię” menadżerka kampanii Emilia Kubik z polskiej organizacji turystycznej POT promuje Polskę jako miejsce kręcenia filmów dla indyjskiego przemysłu filmowego. Pokazuje krajobrazy i historyczne miasta, a także sugeruje potencjał oszczędności – na przykład koszty produkcji i hoteli w Warszawie są znacznie niższe niż ceny w Londynie czy Dublinie, które Nadiadwala również uważała za miejsca kręcenia filmów.

reklama

Aby ułatwić Polsce podejmowanie decyzji w przyszłości, POT i Komisja Filmu Polskiego stworzyły aplikację zawierającą informacje o potencjalnych lokalizacjach filmowych i kontaktach dla polskich partnerów do współpracy, która jest skierowana w szczególności do studiów filmowych i „skautów lokalizacji”.

Monica Kapil Mohta, ambasador Indii w Polsce, uważa, że ​​tradycja Polskiej Szkoły Filmowej w Łodzi, której absolwentami jest m.in. Roman Polański, jest nie mniej ważna we współpracy z indyjskim przemysłem filmowym. Dobrze wyszkolonych specjalistów nie brakuje. „Jestem pod ogromnym wrażeniem jakości filmów produkowanych w Polsce” – podkreśla. Chwali także warszawiaków, którzy wielokrotnie muszą wybierać alternatywne trasy, gdy drogi lub mosty są zamknięte, aby obejrzeć sceny akcji: „Mimo wszystkich eksplozji wokół nich, są bardzo mili i przyjacielscy”.

Niektórzy nawet bardzo przyzwyczajają się do syren, migających świateł i głośnych huków. „Któregoś dnia widziałem trzy wozy strażackie pędzące ulicą Marszałkowską i już szukałem kamer i aktorów” – mówi szef POT Rafał Szmetky. „Ale nic nie zostało sfilmowane. W hotelu wybuchł pożar”.

READ  Zabójca z supermarketu strzela do 21-letniego syna Kornelii: „Po prostu strzelaj!”
Continue Reading

entertainment

Goku i Klass pokazują antylopę przy wodopoju, doprowadzając fanów do szaleństwa

Published

on

Goku i Klass pokazują antylopę przy wodopoju, doprowadzając fanów do szaleństwa
  1. tz
  2. telewizja

Naciska

Goku i Klass kontrolowali ProSiebena przez 24 godziny. Gdy zaczyna się nowy program, oboje mogą nadawać, co chcą – i natychmiast zaczyna się chaos.

Monachium – Znani anarchistyczni aktorzy Joko Winterscheidt (45 l.) i Klaas Heufer-Umlauf (40 l.) po raz kolejny pokazali, że potrafią wywrócić telewizję do góry nogami, i to tym razem nawet dosłownie. Po zwycięstwie w „Joko & Klaas vs. ProSieben” byli w stanie kontrolować swój kanał przez pełne 24 godziny.

Goku i Klass przedstawiają: Antylopa odpoczywa

Joko i Klass pokazali już w przeszłości, że lubią wykorzystywać czas antenowy, który zdobyli w ProSieben, do bardzo różnych celów – czasem przydatnych, czasem mniej przydatnych. Niektóre z jej poprzednich artykułów poruszających ważne kwestie społeczne zostały nagrodzone. Jednak dzisiejsi widzowie mogą mieć mniejsze szanse na takie wyróżnienia.

Jak dotąd, jedną z najważniejszych atrakcji tego dnia było zdjęcie na żywo studni bez podpisu w Namibii. Można było zobaczyć wiele oryksów odpoczywających i bawiących się nad chłodną wodą. Nie do wiary – zamiast reportaży telewizyjnych i oper mydlanych pojawiły się obrazy niedzielnych krajobrazów. Niektórzy fani opisali ProSieben na Instagramie jako „zwalniający”.

Fani oszaleli: Goku i Klass świętowali w Internecie

Ale w ProSieben można było zobaczyć nie tylko dziką przyrodę: kilka odcinków „Don't Stop Laughing” i nostalgiczne perełki talk show zabrało widzów w podróż w przeszłość. Obydwaj prezenterzy telewizyjni porwali także telewizję śniadaniową siostrzanego kanału Sat.1.

Goku i Klass, antylopa
Goku i Klass kontrolowali ProSiebena przez 24 godziny. Gdy nowa stacja staje na czele, oboje mogą nadawać, co im się podoba – i natychmiast zaczyna się chaos. © Photo Alliance / Niemiecka Agencja Prasowa / ProSieben | Sina Goertz; Zrzut ekranu ProSiebena

Internet oszalał – w jak najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu. Fani w mediach społecznościowych świętują niezwykły dzień Antelope Sunday. Pomiędzy tweetami typu „Czy antylopa przygotowała coś jeszcze lub chociaż ćwiczyła choreografię? „Trochę boję się iść do toalety, a potem coś przegapię”. do „Wyobrażam sobie, że od czasu do czasu pójdę do toalety, żeby odpocząć psychicznie!”, entuzjazm był ogromny. Klaas Heofer-Umlauf ostrzegła niedawno przed niskim budżetem jej 24-godzinnego programu. Wykorzystane źródła: Prosippin, X

READ  Gdy hotelarz staje się także ogrodnikiem: upływ dnia
Continue Reading

entertainment

Zatańczmy: trudny czas Renaty Lucien

Published

on

Zatańczmy: trudny czas Renaty Lucien
Continue Reading

Trending