Connect with us

Tech

Konkurs Habbo Spring Fashion Contest rozpoczyna się dzisiaj!

Published

on

Czy zawsze marzyłeś o zaprojektowaniu własnego ubrania, które będzie noszone przez tysiące Habbos na całym świecie? Więc to jest okazja, na którą czekałeś!

Habbo poszukuje najlepszych projektantów do stworzenia nowego modnego dodatku do letniej kolekcji. Od dziś użytkownicy Habbo mają tydzień na przesłanie swoich kreatywnych projektów mody jako grafiki pikselowej za pomocą szablonu, który można pobrać ze strony internetowej Habbo. 28 kwietnia personel hotelu ogłosi dziesięciu najlepszych projektantów, którzy w głosowaniu społeczności oddadzą swój ulubiony projekt, który zostanie poddany ogólnemu głosowaniu 7 maja. Zespół projektowy Habbo oceni trzy najlepsze projekty, zidentyfikowane przez globalną społeczność Habbo, a zwycięski projekt stanie się kultowym, ekskluzywnym dodatkiem typu split, który będzie sprzedawany we wszystkich witrynach internetowych podczas letniej kampanii. Po czerwcowej kampanii letniej cały dochód z modnych dodatków zostanie przekazany międzynarodowej organizacji charytatywnej wybranej przez zwycięzcę.

Konkurs kostiumowy jest częścią kampanii, w której użytkownicy mogą uczestniczyć w szkole mody poprzez różne gry Habbo, od testów mody po przebieranki i przygotowania do pokazu mody. Habbo Fashion Month, który faktycznie odbył się w 2016 roku, jest bardzo popularny w społeczności ze względu na wiele elementów odzieży, które zostały wypuszczone. Ubrania są zawsze poszukiwane i zwykle znacznie więcej w porównaniu do mebli, z których wykonuje się większość kampanii.

Na szczycie platformy do wygrania jest wiele nagród, w tym odznaki specjalne i limitowane, BC i HC, kredyty i pakiety VIP. Nie czujesz się kreatywny? W takim razie nadal możesz dostać się do szkoły mody, grając w różne gry, od ciekawostek po gry w przebieranki, a nawet organizując pokazy mody w ramach wszechstronnego wydarzenia Habbo Spring Fashion.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani, mogąc ogłosić rozpoczęcie konkursu Habbo Fashion Design Competition” – powiedział Valtteri Caro, dyrektor generalny Sulake. „Ten konkurs to doskonała okazja dla naszej społeczności do wykazania się kreatywnością i zaprojektowania własnych ubrań do kupienia w sklepie, a dochód przeznaczony na wybraną przez nich organizację charytatywną. Życzymy wszystkim powodzenia i nie możemy się doczekać, aż znajdziemy co wymyśliłeś! ”

READ  Wielkanocne promocje MediaMarkt tylko do poniedziałku - teraz bezpieczne rabaty!

Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni 13 maja, a zwycięski projekt zostanie opracowany przez nasz zespół techniczny, a następnie wprowadzony na rynek w czerwcu w ramach kolekcji Habbo Summer Collection.

ceny:
  • Pierwsza dziesiątka każdego kraju otrzyma odznakę, 31 dni przed naszą erą, 31 dni HC i kapibara turkusowa.
  • Zwycięzcy głosowania lokalnego, którzy uzyskają dostęp do publicznego głosowania, otrzymają nowy pakiet VIP Secret Catwalk i zupełnie nową odznakę.
  • Pierwsze trzy projekty globalnego głosowania otrzymają nową ekskluzywną odznakę i kompletny pakiet platformy Habbo.
  • Główny zwycięzca wybrany przez nasz zespół projektowy otrzyma HC na rok i imponujące 1000 talarów.
Zasady, których należy przestrzegać w projektach:

1. Rozmiar obrazu powinien wynosić 145 x 145 pikseli.
2. Projekt powinien mieć następującą skalę
– Szablon awatara męskiego 1: 1
– Awatar modelki 1: 1

Pobierz szablony awatarów Habbo do swoich projektów.


ZAP-Hosting Gameserver i Webhosting

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Nowa gra pojawi się dopiero jesienią 2025 roku

Published

on

Nowa gra pojawi się dopiero jesienią 2025 roku

Akcje Take-Two spadają

19 maja 2024 r

Czas czytania: około 1 minuty

Fani i giełda rozczarowani: wyczekiwana z niecierpliwością kolejna gra z serii „Grand Theft Auto” ukaże się dopiero jesienią 2025 roku.

„Grand Theft Auto V” zostało zakupione ponad 200 milionów razy. Teraz fani i giełda z niecierpliwością czekają na nowe wydawnictwo.

Zdjęcie: Melanie Voisin

Firma gier Weź dwa interaktywne Obecnie nazywa się go nieco dokładniejszym okresem, wcześniej ogólnie odnoszącym się jedynie do roku kalendarzowego 2025. Nie tylko fani liczyli na wcześniejszą datę premiery: po ogłoszeniu cena akcji spadła o dobre 2% w notowaniach po godzinach pracy .

Jak dotąd, w grudniu ubiegłego roku, wypuszczono jedynie półtoraminutowy zwiastun gry. Lokalizacja „Świetnie kradzież „Auto VI” to fikcyjna wersja amerykańskiego miasta Miami. Zwiastun przedstawia przejażdżki szybkimi samochodami, łodziami motorowymi, plaże, broń, krokodyle i kilka postaci, w tym bohaterkę o imieniu Lucia.

Tutaj znajdziesz treści zewnętrzne z youtube.com oferta.
Korzystając z Treści, wyrażasz na to zgodę Ochrona danych
Z youtube.com do.

Poprzednią edycję zakupiono ponad 200 milionów razy

Świetnie kradzież „Auto V” zostało wydane w 2013 roku. Według Take-Two grę kupiono już 200 milionów razy. Strona internetowa z grami Kotaku Pod koniec marca poinformowano, że programiści nadal potrzebują czasu i że najbardziej prawdopodobną datą jest jesień 2025 r., chociaż deweloper Rockstar wstępnie planował premierę na początku roku. W raporcie wskazano, że administracja obawia się opóźnienia do 2026 r.

Continue Reading

Tech

Tak powstaje Strefa Prywatna

Published

on

Tak powstaje Strefa Prywatna

W systemie Android 15 dostępna jest nowa funkcja zwana po niemiecku „PrivateSpace”. Od premiery Androida 15 Beta 2 użytkownicy mogą testować tę nową funkcję. Co to w ogóle jest? Możesz wtedy ukryć tam wrażliwe aplikacje i dane, czyli rzeczy, które nie powinny być widoczne bezpośrednio na Twoim smartfonie.

Oczywiście sam musisz przekonać się, jak przydatne jest korzystanie ze wszystkiego. Bo dobrze chroniony smartfon to tak naprawdę obszar prywatny. Sam Google również zaleca, aby użytkownik prawdopodobnie nie korzystał z tej funkcji ze swojego istniejącego konta Google, ale raczej z nowego.

Kilka aplikacji jest już preinstalowanych do użytku prywatnego, np. Aparat Google, Chrome, aplikacja Kontakty i pliki oraz Sklep Play. W każdej chwili możesz także zainstalować dodatkowe aplikacje dla swojego prywatnego profilu.

Jak stworzyć prywatną przestrzeń? W Ustawieniach w obszarze Ochrona danych i bezpieczeństwo znajdziesz odpowiednią pozycję „Przestrzeń prywatna”.

W przyszłości Google będzie udzielać pomocy na żywo, jak to wszystko skonfigurować i o czym należy pamiętać. Podczas procesu konfiguracji możesz wejść na swoje drugie konto Google i zdecydować, w jaki sposób chcesz otworzyć własne:

W końcu nie jest to fizyka rakietowa i można ją wykonać w kilka chwil. Wreszcie masz specjalny obszar na dole szuflady aplikacji, do którego możesz otworzyć, aby uzyskać do niego dostęp.

Pokazane na zrzucie ekranu: preinstalowane aplikacje i możliwość przypięcia już zainstalowanych aplikacji do obszaru prywatnego. Warto zaznaczyć, że jeśli posiadasz dwa konta Google, wystarczy przejść normalny proces ponownej instalacji poprzez Sklep Play w Przestrzeni PrivateSpace. Możliwe również: Usuń region w ustawieniach. Przy okazji: jeśli chcesz, możesz także użyć swojego istniejącego konta Google do zainstalowania aplikacji, które nie powinny pojawiać się w zwykłej szufladzie aplikacji.

Przejrzystość: ten artykuł zawiera linki partnerskie. Klikając na niego, przejdziesz bezpośrednio do dostawcy. Jeśli zdecydujesz się na dokonanie tam zakupu, otrzymamy niewielką prowizję. Nic nie zmienia ceny dla Ciebie. Linki partnerskie nie mają wpływu na nasze raporty.

READ  Wywiad z hakerem: Dużo intuicji przy znajdowaniu podatności


Continue Reading

Tech

Wydarzenie integracyjne IT: już teraz zdobądź bezpłatny bilet na konferencję online

Published

on

Wydarzenie integracyjne IT: już teraz zdobądź bezpłatny bilet na konferencję online

Bezpłatny okres próbny zostanie udostępniony 25 czerwca 2024 r Konferencja online „Modernizacja nie jest celem samym w sobie” zamiast. Wydarzenie organizowane przez akademię heise i firmę konsultingową Opitz Consulting koncentruje się na integracji nowoczesnego IT jako podstawy udanej transformacji cyfrowej.

reklama

Modernizacja środowiska IT jest strategicznym imperatywem utrzymania konkurencyjności, zaspokojenia potrzeb klientów i zapewnienia bezpieczeństwa.

Wiele firm boryka się obecnie z zaległościami modernizacyjnymi, które narastały przez lata i miały znaczący wpływ na ich krajobraz IT. Skutkuje to m.in. brakiem elastyczności we wdrażaniu nowych wymagań, niewystarczającym bezpieczeństwem, wysokimi kosztami utrzymania i wzmożonymi wysiłkami w zakresie dalszego rozwoju systemów.

Aspekty modernizacji IT są często ze sobą powiązane: wymiana lub modernizacja starszych systemów, architektura mikrousług, kontenerów, modernizacja danych, poprawa bezpieczeństwa i zarządzania oraz umożliwienie wykorzystania sztucznej inteligencji.

Oprócz wyzwań technologicznych, firmy muszą stawić czoła także wyzwaniom organizacyjnym i kulturowym.

W przypadku Firmy dzielą się swoimi doświadczeniami Z projektami integracji IT, obejmującymi następujące wykłady:

  • Zmodernizuj hurtownię danych za pomocą Microsoft Fabric
  • Zmiana oparta na danych – nowoczesna kultura danych w Congstar
  • Modernizuj za pomocą AWS, wychodząc poza system wind i transportu

Wymagany jest jedynie udział w konferencji Bezpłatna rejestracja z góry niezbędny. Podczas wydarzenia uczestnicy mogą zadawać pytania za pośrednictwem czatu i wymieniać się pomysłami z innymi. Otrzymasz wtedy nieograniczony dostęp do wszystkich filmów i materiałów.


(Rzymski)

Do strony głównej

READ  Przeglądarka Safari Technology Preview 124 została wydana dla zainteresowanych testerów
Continue Reading

Trending