Connect with us

entertainment

Kiedy udamy się do „Zatopionych Grobowców” z częścią 9?

Published

on

Kiedy udamy się do „Zatopionych Grobowców” z częścią 9?

Należy do najpopularniejszego duetu „Tatort”. także z „Prawnik VernauJean-Joseph Livers świętuje swoje sukcesy. Kiedy ukaże się dziewiąty film i o czym będzie?

© ZDF/Stefan Rappold

Jan Josef Liefers to niewątpliwie jeden z najbardziej znanych aktorów w Niemczech. Dzieje się tak zapewne głównie za sprawą Twojej roli profesora Karla Friedricha Boerne’a w „Tatorcie” z Münster, który od lat zajmuje pierwsze miejsca na listach widzów. Ale także jego rola w „Prawnik Vernau(znany również jako „”Joachima Vernaua” ) przystojny. Na podstawie serialu kryminalnego, w którym 59-latek gra główną rolę Kryminały Elizabeth Herman. Gwiazda „Tatorta” wcieli się w tytułowego prawnika Joachima VernauaKtóry podczas swoich śledztw często zgłębia mroczne sekrety.

„Tatort”: komentarz Axela Brahla do ostatniego odcinka z Boerne i Thielem z Münster

Po sukcesie filmu „Düstersee” Jean-Joseph Livers nie mógł uwierzyć w swoje szczęście

Program emitowany jest od 2012 roku. Przedostatni odcinek „Düstersee” uderzył jak bomba w lutym 2023 roku. Livers, który po raz siódmy wystąpił w roli prawnika w ZDF w filmie z 13 lutego, powiedział swoim fanom za pośrednictwem Instagrama po emisji w Walentynki, że był całkowicie przytłoczony. Aktor nie mógł uwierzyć w swoje szczęście i sukces, gdyż oglądalność formatu była rekordowa.

To także interesujące:

Prawie jedna trzecia niemieckich widzów telewizyjnych oglądała „Düstersee” – powiedział Leivers w swojej historii. Aby podziękować swoim fanom, aktor na krótko przerwał wakacje. Wyraźnie widać jego dumę i radość ze swojego wkładu, ponieważ 59-latek na nagraniu uśmiecha się od ucha do ucha. Słusznie! Żaden inny program nie może konkurować z „Düstersee” pod względem zasięgu w dniu 13 lutego. „Średnio 7,32 miliona widzów zwiększyło udział ZDF w rynku do doskonałych 26,0 procent o godzinie 20:15” – wyjaśniło wówczas DWDL. Jedynie „Requiem dla przyjaciela” (9,33 mln, 27,4% MA) i „Ostatnia instancja” (7,68 mln, 23,1% MA) z serialu odniosły większy sukces.

READ  10 rzeczy, z których słynie Polska

„Zatopione grobowce”: Kiedy zostanie przesłany kolejny odcinek? Joachima Vernaua”?

Ósmy film, po którym ze względu na poprzedni sukces pokładano duże nadzieje, niestety nie był w stanie pobić tych rekordowych ocen. Chociaż Livers w swojej książce „Stawiam na to…?Pojawiając się na kanapie Thomasa Gottschalka, aby ponownie promować film, został z Choć w poniedziałek obejrzało go 6,47 mln widzów, w poniedziałkowy wieczór został zwycięzcą dnia, ale w porównaniu do swojego poprzednika stracił prawie milion widzów.

Te osiem filmów z Jeanem-Josephem Liversem już istnieje: „Niania” (9 stycznia 2012), „Ostatnia instancja” (20 stycznia 2014), „Człowiek bez cienia” (3 października 2014), „The Godzina siódma” (4 stycznia 2016), „Tenprayer” (14 stycznia 2019), „Requiem dla przyjaciela” (11 stycznia 2021), a ostatnio „Düstersee”. Następnie odbyła się ekranizacja powieści Elizabeth Herrmann „Fernau” pt.Zatopione groby„Twoja kolej. 27 listopada 2023 o godzinie 20:15 w ZDF wyemitowano ósmą część serialu „Vernau”. Wracamy do gry: Jean-Joseph Liefers i Stefanie Stappenbeek. Odcinek 8 jest nadal dostępny w Biblioteka multimediów ZDF (od 18 listopada 2023 r.).Jeden powtórzenie Niestety, na razie nie planuje się jego emisji w telewizji.

Treść „Zatopionych grobów”: Tak napisano w ósmej części „”Prawnik Vernau

Po latach ścigania przez prawnika Joachima Fernaua mózgów wcześniejszego morderstwa, nagle dowiaduje się o kryzysie w Polsce. Jego była partnerka, Marie-Louise, z którą się rozstał, trafia do szpitala oskarżona o morderstwo niemieckiego robotnika Hosta Schwertfegera. Ona protestuje przeciwko swojej niewinności, a Fernau czuje się wezwany do wspierania jej.

Po przybyciu do Polski odkrywa, że ​​podejrzana jest nie tylko Marie-Louise, ale także jej chłopak Jazek. Obrońca z urzędu Zuzana nie wykazuje entuzjazmu dla zaangażowania Fernau i wydaje się być skłonna zrzucić winę na Marie-Louise, aby uniewinnić Jazka. Po tym, jak Fernau potajemnie sprowadza Marie-Louise do Niemiec, próbuje odkryć dowody, które mogłyby ujawnić prawdziwą zbrodnię.

READ  Transformacja ciała księżniczki Bowsher

Śledztwo przenosi Vernau w przeszłość winnicy, która niegdyś była własnością rodziny von Hagen, zanim została przekazana polskim uchodźcom. Staje się jasne, że ofiarą morderstwa Schwertfegera był wnuk poprzedniego właściciela. Został wysłany do Polski, aby przekonać ojca Jazka do sprzedaży winnicy. Ale oprócz tej historii istnieją także starożytne legendy opowiadane przez Marka, ojca Jazka, które mówią o „przeklętym”, który powróci, aby wszystko zabrać.

Poszukiwania prowadzą do polskiej pielęgniarki, która pracuje w domu opieki w Berlinie i opiekuje się starszymi von Hagenami. Podczas gdy Marie-Louise jest poszukiwana przez niemieckie władze, a prawnik Jazka wszelkimi sposobami wtrąca ją do więzienia, Fernau prosi o pomoc partnerów swojej matki z domu opieki, aby wyjaśnić sytuację.

Fernau wraca do winnicy, aby zmierzyć się z przeszłością, która pochłonęła ofiary po obu stronach. Staje twarzą w twarz z zabójcą, który jest gotowy do ponownego ataku, aby dostać w swoje ręce dawno zapomniany skarb.

„Prawnik Fernau”: Czy będzie kolejna aktualizacja w formie części dziewiątej?

Nie wiadomo jeszcze, czy seria filmów będzie kontynuowana po „Zatopionych grobach”. Przecież Elisabeth Herrmann w swoim serialu „Vernau” oferuje osiem modelek do adaptacji telewizyjnych. Ponieważ nie ma oficjalnego oświadczenia ZDF, że Część 8 jest ostatnią częścią serii filmów, nie można wykluczyć istnienia kontynuacji. Będziemy Cię na bieżąco informować o tym, kiedy i jak będzie kontynuowany kolejny odcinek po „Zatopionym grobie”!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Żałoba po śpiewaczce operowej: śmierć Bernarda Ladisza

Published

on

Warszawa – Polski Śpiewak operowy Bernard Ladis nie żyje.

W wieku 98 lat zmarł polski śpiewak operowy Bernard Ladis. © obrazy imago / forum

Mężczyzna zmarł w sobotę w Warszawie, dzień po swoich 98. urodzinach – podała PAP, powołując się na Muzeum Powstania Warszawskiego.

W 1956 roku Ladysz zwyciężył w Międzynarodowym Konkursie Wokalnym im. Viottiego w Vercelli we Włoszech. W nagraniu opery „Łucja z Lammermoor” bas-baryton śpiewał rolę Raimundo u boku Marii Callas. Później brał m.in. udział w premierze spektaklu Św. Pasja Łukasza polskiego kompozytora Krzysztofa Pendereckiego.

Ladis urodził się 24 lipca 1922 roku w Wilnie będącym wówczas pod zaborem polskim. Podczas II wojny światowej wstąpił do Armii Krajowej.

rozrywka
Zmiany w głównej obsadzie „Króla Lwa”: spełnienie 18-letniego marzenia gwiazdy muzyki

Został aresztowany przez Sowietów. Po wojnie rozpoczął naukę śpiewu i występował w Zespole Artystycznym Wojska Polskiego.

Jego teatrem domowym stała się na wiele lat Warszawska Opera Narodowa, gdzie można go było zobaczyć m.in. w roli Borysa Godunowa.

Otrzymał wiele nagród, m.in. Medal Bologna Restituta. Minister kultury Piotr Gliński napisał na Twitterze, że wraz z nim zmarł wybitny piosenkarz i wielki polski patriota.

READ  Gwiazda RTL uległa traumatycznemu wypadkowi na Oktoberfest
Continue Reading

entertainment

„Żegnaj, Niemcy”: Sarah jedzie do Tanzanii po Jamesa, ale jej marzenie zostaje zniszczone

Published

on

„Żegnaj, Niemcy”: Sarah jedzie do Tanzanii po Jamesa, ale jej marzenie zostaje zniszczone

„Żegnaj Niemcy”

Sarah jedzie do Tanzanii po Jamesa, ale tam wielkie marzenie zostaje zniszczone

Dzisiaj, 2 marca 2024 | 17:16

Skoncentruj się na Internecie/Wochit
Sarah jedzie do Tanzanii po Jamesa, ale tam wielkie marzenie zostaje zniszczone

„James jest tu szczęśliwy. Dlatego też staram się być szczęśliwa” – powiedziała w filmie dokumentalnym Vox 31-letnia imigrantka Sarah Arnold, wyjaśniając swoją decyzję o osiedleniu się w Tanzanii. Jednak jej historia miłosna nie była ulotna, jak to się często zdarza zobacz w programie: poznała Kobieta z Giessen poznała swojego tanzańskiego partnera Jamesa Kivuyo (27 l.) w jego rodzinnym mieście Arusha osiem lat temu, kiedy pracowała jako wolontariuszka w schronisku dla kobiet.

Mają teraz dwie córki, pięcioletnią Avianę i małą Malikę. Rodzina od kilku lat mieszka w Niemczech.

reklama

Ale James tęsknił za domem. Chciał także wprowadzić swoje dzieci w swoją kulturę, więc para postanowiła zacząć od nowa w Tanzanii. Za pomocą pożyczki studentka edukacji i przeszkolony przewodnik safari kupiła dwa domy wakacyjne i chciała je wynająć.

Ponadto organizacja wycieczek powinna zasilać budżet rodzinny. Budowanie biznesu okazało się jednak trudniejsze, niż oczekiwano, i to nie tylko ze względu na dużą konkurencję na rynku turystycznym.

Czy dziewczynki będą bite w szkole?

Sytuacja życiowa, z jaką spotkała się rodzina na miejscu, również wymagała przyzwyczajenia się do standardów europejskich: podczas gdy Sarah i jej córki przeprowadziły się do małego dwupokojowego domu, aby zamieszkać z matką Jamesa, ciotką, siostrą i kilkoma innymi dziećmi, James miał zostać ze swoim kuzynem. Po okresie dojrzewania synowie Masajów nie mogą już mieszkać pod jednym dachem z matką.

reklama

Poza tym zakupione przez nas domy nie były jeszcze gruntownie wyremontowane, trzeba było dokupić meble itp. „Wszystko jest tu nadal bardzo chaotyczne i jest wiele do zrobienia” – powiedziała Sarah. Martwi się także o przyszłość swoich córek.

Czy będą później bici w szkole, jak to czasem bywało? Jak będą tu żyć jako dziewczyny? Młoda matka wiedziała, że ​​„kobiety mają z natury niższy status niż mężczyźni”, ale widziała też postęp: Tanzania ma teraz kobietę-prezydenta.

Gorzkie łzy córki

Z niecierpliwością czekała także na pozytywne strony życia w Afryce: było ono znacznie wolniejsze niż w Europie. Na przykład spędzanie godzin na gotowaniu warzyw z ogrodu sprawia, że ​​jesteś bardziej świadomy tego, co robisz. Dzięki temu „jedzenie smakuje o wiele lepiej”.

Mimo wszystkich dobrych intencji fasada Niemki czasami pękała – mianowicie, gdy wszczynała rozmowę z matką, podczas której Aviana płakała tak gorzko, że trzeba było przerwać rozmowę telefoniczną. Dziewczynka bardzo tęskniła za babcią. Sarah znów się rozpłakała, gdy sobie to przypomniała.

Marzenie Tanzanii zostało zniszczone – na razie

Były też obawy finansowe. Życie w Tanzanii okazuje się droższe, niż się spodziewano. Dochody z wynajmu domów wakacyjnych nie wystarczały na utrzymanie rodziny, a Sara nie mogła znaleźć drugiej pracy.

Kiedy siedem miesięcy później Fox ponownie odwiedził rodzinę, marzenie o emigracji rozwiało się – przynajmniej na razie.

Niedługo potem rodzina wróciła do Niemiec, aby pracować i spłacić resztę pożyczki. Ale kiedy już skończyli, chcieli spróbować jeszcze raz – być może jeszcze raz z ekipą telewizyjną.

READ  10 rzeczy, z których słynie Polska
Continue Reading

entertainment

Z serialu wyrzucono Marię Clarę Grobler, a decyzja była zaskakująca

Published

on

Z serialu wyrzucono Marię Clarę Grobler, a decyzja była zaskakująca

Maria Clara Grobler i Mikael Tatarkin utworzyli zespół.Zdjęcie: DPA / Rolf Wenenbernd

telewizja

Imke Gerets

W pokazie wstępnym kandydat „Let's Dance” Tilman Schulz otrzymał od sędziów zaledwie siedem punktów i tym samym zajął ostatnie miejsce. Szczególnie surowo ukarano biznesmena i inwestora „Lwiej Jaskini” za wykonanie walca wiedeńskiego na wstępie. „Widzisz, że ćwiczenia to jeszcze nie twoja bajka” – powiedziała Motsi Mabusi. Joachim Lampe podkreślił: „Mądrość była twoim wrogiem”. Ponieważ nie dostał mandatu bezpośredniego, można teraz na niego zagłosować.

W pierwszym występie na żywo otrzymał zadanie wykonania tanga. Wraz z profesjonalną tancerką Patricią Ionnell, która została zatrudniona w zeszłym tygodniu za udział w programie „Let's Dance”, musiał teraz pokazać, że stać go na więcej. Jednak w końcówce doszło do dużej niespodzianki. Bo wbrew werdyktowi jury Maria Clara Grobler, która zdobyła więcej punktów, musiała opuścić konkurs.

Watson jest teraz na WhatsApp

Teraz na Whatsapp i Instagramie: zaktualizuj swojego Watsona! Zaopiekujemy się Tobą Tutaj na WhatsAppie Z dzisiejszymi atrakcjami Watsona. Tylko raz dziennie – bez spamu, bez bla, tylko siedem linków. obietnica! Czy wolisz być na bieżąco na Instagramie? Tutaj Znajdziesz nasz kanał streamingowy.

Joachim Lampe bardzo chwali jasne słowa Lulu i Tillmanna

Oprócz Detlefa Sosta i Gabrielle Kelly w programie dobrze przyjęto także Stefano Zarrella. Ten ostatni za taniec tango otrzymał 18 punktów. Motsi Mabusi stwierdziła w swoim orzeczeniu: „Muszę przyznać, że myślę, że to ty poprawiłeś się bardziej niż ktokolwiek inny. Rozumiesz, o co w tym chodzi. „ W końcu chcemy emocji. Dlaczego biorę udział w „Let's Dance”? Żyjesz swoim tańcem, a nie tylko udajesz. Widziałam to.” Piosenkarka Lulu również była zadowolona z jej wyroku.

„To w zasadzie walka Lulu z chłopakami. Byłam najsilniejszą kobietą w historii” – powiedział Joachim Lampe po tangu. W sumie zdobyłem 19 punktów. Szczególnie źle sytuacja wyglądała w przypadku Anne-Kathrin Bendiksen i Tilmana Schulza. Za swój taniec otrzymali jedynie siedem punktów. Szczególnie dotkliwie w wyroku ukarano biznesmena i inwestora „lwiej jaskini”. Wykonywał także tango. Przed oceną moderator Daniel Hartwich potwierdził: „Czy chcemy zacząć od pana Lambie? Od razu zerwiemy plaster”.

1 marca 2024, Nadrenia Północna-Westfalia, Kolonia: Joachim Lampe, członek jury, bierze udział w tanecznym show RTL

Joachim Lampe krytykuje występ Tillmanna.Zdjęcie: DPA / Rolf Wenenbernd

„Jeśli lew ryczy, na parkiecie nie może już być papierowego tygrysa. W tym właśnie problem” – początkowo stwierdził juror. I więcej: „Dla mnie to nie były tylko emocje. Tango to taniec męski, musi być silny mężczyzna i musi być kobieta, która go pasjonuje. „Nic takiego nie było, wygasło, zniknęło”.

Tillman spodziewał się niższych wyników

Juror, po jego jasnych słowach, zauważył: „Chodzi o taniec, a nie o niego jako postać. Chodzi o to, co tutaj przedstawił”. Tillman podkreślił, że akceptuje krytykę i osąd. Tymczasem Jorge Gonzalez powiedział: „Tango to nie tylko taniec mężczyzn, uczestniczą w nim także kobiety. Tillman, ważne jest to, że kiedy tańczysz, musisz przestać myśleć i nie myśleć za dużo. Te uczucia się nie spotykają. Spróbuj być trochę bardziej zrelaksowany. – Potrzebujemy tego.

1 marca 2024 r., Nadrenia Północna-Westfalia, Kolonia: Tilmann Schulz, biznesmen i Patricia Ionel, profesjonalna tancerka, występują w tanecznym show RTL

Tilman Schulz nie przekonuje jury.Zdjęcie: DPA / Rolf Wenenbernd

Motsi Mabuse powiedział: „Pokazałeś, masz dobrą postawę, widziałeś pracę nóg. Musisz przesadzić, jesteś w swojej małej jaskini. Trenuj dalej, przesadzaj, gdzieś dojdziemy”. Ostatecznie Lambie zdobył tylko jeden punkt. Tillman powiedział po orzeczeniu: „Mam trzy punkty. To po prostu dzięki mojemu gorącemu partnerowi”. Torturujesz mnie, bolą mnie stopy, dlatego jesteśmy organizacją badającą łydki. „Z Patricią to po prostu zabawa”.

READ  Czy harmonogram filmów akcji jest tego wart?

Z krytyką musi zmierzyć się także Maria Clara Grobler

Ale Maria Clara Grobler spotkała się także ze znaczną krytyką za swój film Cha Cha Cha. W końcu zdobyła dziesięć punktów, o trzy więcej niż Anne-Catherine i Tillman. Lambie skrytykowała: „Uwielbiam młode kobiety, które są cheerleaderkami, są silne i wiedzą, dokąd chcą dojść. Jeśli te młode kobiety mają duże usta, powinny rodzić. Nie zrobiłeś tego.”

1 marca 2024, Nadrenia Północna-Westfalia, Kolonia: Maria Clara Grobler, komik i Mikael Tatarkin, profesjonalny tancerz, biorą udział w tanecznym show RTL

Krytykowano także Marię Clarę Grobler.Zdjęcie: DPA / Rolf Wenenbernd

Powiedział także: „Kończyny były prawie zamrożone ze względu na stężenie pośmiertne. Liczył się każdy puls. Naprawdę musisz atakować.” Mozzi zażądał większego wysiłku i powiedział: „Właściwie nie byłoby tak źle, gdybyś dał jej więcej gazu”. Jorge natomiast chciał: „Musisz się bardziej skupić” – stwierdził. powiedział: „wprowadź więcej struktury. Będzie”. „Po tym będziesz wyglądać ładniej. Masz dobrą figurę, dobre ruchy”.

W końcu Maria i Tillman musieli się wzdrygnąć. Biznesmen założył, że komik odszedł. Jednak w sumie otrzymał najmniej głosów. Zatem gwiazda „Lion’s Den” będzie miała w przyszłym tygodniu kolejną szansę.

Continue Reading

Trending