Connect with us

entertainment

Gwiazda „Let's Dance” Lollo opowiada o zazdrości o Massimo Senato

Published

on

Gwiazda „Let's Dance” Lollo opowiada o zazdrości o Massimo Senato

Lulu i Massimo Senato tworzą tańczącą parę.Zdjęcie: RTL/Stefan Gregorius

sławni ludzie

Imke Gerets

Piosenkarka Lulu jest jedną z gwiazd tegorocznego „Let's Dance”. Przed pokazem Massimo Senato nazwał ją profesjonalistką. W rozmowie z RTL faktycznie zdradziła, że ​​nie spodziewali się stworzyć tutaj tanecznego duetu. W mediach społecznościowych pojawiło się wiele komentarzy na temat tego, dlaczego nie są ze sobą szczęśliwi. Tak naprawdę były między nimi początkowe problemy. Teraz prezentują się na parkiecie jako całość i za swoje występy zdobywają mnóstwo punktów.

W ostatniej edycji zajęli drugie miejsce z rumbą i otrzymali od jury 21 punktów. „Uwielbiam te emocje, tę emocję, tę widowiskowość” – powiedział entuzjastycznie Jorge Gonzalez. „To brzmi ozdobnie. Lubię cię i chcę, żebyś wyjechał” – potwierdziła Motsi Mabusi. Juror zauważył również: „Chcę cię widzieć silniejszego niż Massimo”. Teraz Lulu wyjawiła, jak ona i jej mąż radzą sobie z prywatnym zbliżeniem się do innego mężczyzny w pracy telewizyjnej.

Watson jest teraz na WhatsApp

Teraz na Whatsapp i Instagramie: zaktualizuj swojego Watsona! Zaopiekujemy się Tobą Tutaj na WhatsAppie Z dzisiejszymi atrakcjami Watsona. Tylko raz dziennie – bez spamu, bez bla, tylko siedem linków. obietnica! Czy wolisz być na bieżąco na Instagramie? Tutaj Znajdziesz nasz kanał streamingowy.

Lulu i jej mąż obejrzeli wcześniej sceny z „Zatańczmy”.

W wywiadzie dla „DrogiLulu po raz pierwszy wyjaśniła, jaka jest jej chemia z Massimo Senato: „Kiedy go dla mnie wybrano, byłam bardzo zaskoczona. I najwyraźniej też to widzę. „Na początku było trochę dziwnie między mną a Massimo”. I więcej: „Może też dlatego, że wyznałam mu bezpośrednio, że boję się go i jego doświadczeń jako zawodowego tancerza”. Pewnie dlatego jest teraz dla niej taki miły i nie tak surowy, dodała ze śmiechem.

READ  Stadthalle Torgelow: Targi przyciągają mniej odwiedzających niż zwykle

Na pytanie, jak jej mąż radził sobie z faktem, że podczas tańca tak się do siebie zbliżyli, piosenkarka odpowiedziała: „Basti i ja oglądaliśmy już wcześniej kilka odcinków ostatnich sezonów Let's Dance. „I będę szczery, czasami byliśmy zszokowani tym, jak blisko byliśmy osiągnięcia tego celu”. Mając to na uwadze, Lulu podkreśliła: „Ale ponieważ w naszym małżeństwie zazdrość nie odgrywa roli, radzimy sobie z nią bardzo łatwo. Massimo i Basti poznali się przy drinku w hotelowym barze i od razu się w sobie zakochali. Prawdziwy romans polega na tym, że rozwijający się.”

Na to właśnie liczy Lulu biorąc udział w programie „Let’s Dance”.

Jej słynne siostry Sarah Connor i Anna Maria Verschi mają kilkoro dzieci. 32-latka wyjaśniła, co sądzi o posiadaniu dzieci: „Chcielibyśmy mieć jedno, dwójkę dzieci – jeszcze nie teraz. Na razie wolę poświęcić się muzyce i doskonalić karierę. Do tego czasu jestem bawić się.” „Pseudonim cioci”. W międzyczasie zrobiła różnicę w „Let's Dance” i jak dotąd zebrała wiele pochwał od sędziów.

Lulu tak powiedziała o swoim dotychczasowym sukcesie w programie: „Oczywiście dobrze jest zdobyć tyle punktów, ale nie uważam się za faworyta. Mieliśmy tylko dwa dni na próby przed pierwszym występem. Do tego czasu nie wiedziałam, że potrafię tańczyć w Ameryce Łacińskiej”.

Ma jedno życzenie: „Chcę, żeby ludzie poznali mnie lepiej jako osobę Nie postrzegam siebie już tylko jako siostry Sarah Connor. Mimo że wyglądamy bardzo podobnie i pracujemy w tej samej branży, idę własną ścieżką”.

Księżna Kate wciąż dochodzi do siebie po operacji brzucha. Pałac Kensington nie ujawnił powodu, dla którego poddała się temu zabiegowi. Potwierdzono jednak, że 42-latek nie chorował na nowotwór. Mówiono, że operacja we wszystkich przypadkach zakończyła się sukcesem. Zaznaczono także, że będzie ona nieobecna przez dłuższy okres i nie będzie mogła pojawiać się publicznie. Na wydarzeniach publicznych pojawi się ponownie najwcześniej najwcześniej po Wielkanocy.

READ  Transmisja meczu Niemcy - Holandia dzisiaj: Bezpłatna transmisja telewizyjna i transmisja na żywo z meczu Pucharu Świata w piłce ręcznej
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Film: Bollywood w Polsce – Filmy mają przyciągać turystów

Published

on

Film: Bollywood w Polsce – Filmy mają przyciągać turystów

film

Bollywood w Polsce – Filmy mają przyciągać turystów

niedziela, 27 kwietnia 2014 | 17:13

Dzikie pościgi, eksplozje helikopterów w powietrzu, autobus przewracający się przez barierę mostu prowadzącego na Wisłę. Pomiędzy nimi znajduje się mieszanka języka angielskiego i polskiego, zdjęcia śledzące i narzędzie do wyszukiwania podpisów.

W Warszawie można poczuć dotyk Bollywoodu: indyjski producent i reżyser Sajid Nadiadwala kręci w stolicy Polski film akcji „Kick”. Na zdjęcia do Polski przyjechał gwiazdor kina akcji Salman Khan, „Stallone Bollywood”. Inni członkowie obsady to Randeep Hooda i Jacqueline Fernandez, była Miss Sri Lanki.

To nie pierwszy raz, kiedy indyjski przemysł filmowy szuka tematów w Polsce. Reżyserzy z Bollywood kręcili już kilka zdjęć w Krakowie na południu Polski, gdzie wkrótce ma się rozpocząć kolejna duża produkcja. Początkowo góry i doliny Tatr Wysokich musiały służyć jako miejsce ekranowego romansu, ponieważ sytuacja w zakresie bezpieczeństwa w Kaszmirze była zbyt niestabilna, aby można ją było sfilmować.

Od tego czasu reżyserzy coraz bardziej pokochali egzotykę średniowiecznego rynku, wąskie brukowane uliczki i renesansowe szczyty wspaniałych pałaców arystokratycznych. Jednak do filmu „Kick” potrzebna była nowoczesna sceneria miejska z wieżowcami i większym zgiełkiem niż senny Kraków. To była szansa dla Warszawy.

Bollywood nad Wisłą zachwyca nie tylko miłośników kina. Polska branża turystyczna zabiega o względy filmowców z subkontynentu indyjskiego, obstawiając, że indyjscy turyści wybiorą Polskę, gdy Warszawa lub Kraków „zwrócą się” na dużym ekranie i wzbudzą zainteresowanie widzów.

Pod hasłem „Przyjdź i znajdź swoją historię” menadżerka kampanii Emilia Kubik z polskiej organizacji turystycznej POT promuje Polskę jako miejsce kręcenia filmów dla indyjskiego przemysłu filmowego. Pokazuje krajobrazy i historyczne miasta, a także sugeruje potencjał oszczędności – na przykład koszty produkcji i hoteli w Warszawie są znacznie niższe niż ceny w Londynie czy Dublinie, które Nadiadwala również uważała za miejsca kręcenia filmów.

reklama

Aby ułatwić Polsce podejmowanie decyzji w przyszłości, POT i Komisja Filmu Polskiego stworzyły aplikację zawierającą informacje o potencjalnych lokalizacjach filmowych i kontaktach dla polskich partnerów do współpracy, która jest skierowana w szczególności do studiów filmowych i „skautów lokalizacji”.

Monica Kapil Mohta, ambasador Indii w Polsce, uważa, że ​​tradycja Polskiej Szkoły Filmowej w Łodzi, której absolwentami jest m.in. Roman Polański, jest nie mniej ważna we współpracy z indyjskim przemysłem filmowym. Dobrze wyszkolonych specjalistów nie brakuje. „Jestem pod ogromnym wrażeniem jakości filmów produkowanych w Polsce” – podkreśla. Chwali także warszawiaków, którzy wielokrotnie muszą wybierać alternatywne trasy, gdy drogi lub mosty są zamknięte, aby obejrzeć sceny akcji: „Mimo wszystkich eksplozji wokół nich, są bardzo mili i przyjacielscy”.

Niektórzy nawet bardzo przyzwyczajają się do syren, migających świateł i głośnych huków. „Któregoś dnia widziałem trzy wozy strażackie pędzące ulicą Marszałkowską i już szukałem kamer i aktorów” – mówi szef POT Rafał Szmetky. „Ale nic nie zostało sfilmowane. W hotelu wybuchł pożar”.

READ  Transmisja meczu Niemcy - Holandia dzisiaj: Bezpłatna transmisja telewizyjna i transmisja na żywo z meczu Pucharu Świata w piłce ręcznej
Continue Reading

entertainment

Goku i Klass pokazują antylopę przy wodopoju, doprowadzając fanów do szaleństwa

Published

on

Goku i Klass pokazują antylopę przy wodopoju, doprowadzając fanów do szaleństwa
  1. tz
  2. telewizja

Naciska

Goku i Klass kontrolowali ProSiebena przez 24 godziny. Gdy zaczyna się nowy program, oboje mogą nadawać, co chcą – i natychmiast zaczyna się chaos.

Monachium – Znani anarchistyczni aktorzy Joko Winterscheidt (45 l.) i Klaas Heufer-Umlauf (40 l.) po raz kolejny pokazali, że potrafią wywrócić telewizję do góry nogami, i to tym razem nawet dosłownie. Po zwycięstwie w „Joko & Klaas vs. ProSieben” byli w stanie kontrolować swój kanał przez pełne 24 godziny.

Goku i Klass przedstawiają: Antylopa odpoczywa

Joko i Klass pokazali już w przeszłości, że lubią wykorzystywać czas antenowy, który zdobyli w ProSieben, do bardzo różnych celów – czasem przydatnych, czasem mniej przydatnych. Niektóre z jej poprzednich artykułów poruszających ważne kwestie społeczne zostały nagrodzone. Jednak dzisiejsi widzowie mogą mieć mniejsze szanse na takie wyróżnienia.

Jak dotąd, jedną z najważniejszych atrakcji tego dnia było zdjęcie na żywo studni bez podpisu w Namibii. Można było zobaczyć wiele oryksów odpoczywających i bawiących się nad chłodną wodą. Nie do wiary – zamiast reportaży telewizyjnych i oper mydlanych pojawiły się obrazy niedzielnych krajobrazów. Niektórzy fani opisali ProSieben na Instagramie jako „zwalniający”.

Fani oszaleli: Goku i Klass świętowali w Internecie

Ale w ProSieben można było zobaczyć nie tylko dziką przyrodę: kilka odcinków „Don't Stop Laughing” i nostalgiczne perełki talk show zabrało widzów w podróż w przeszłość. Obydwaj prezenterzy telewizyjni porwali także telewizję śniadaniową siostrzanego kanału Sat.1.

Goku i Klass, antylopa
Goku i Klass kontrolowali ProSiebena przez 24 godziny. Gdy nowa stacja staje na czele, oboje mogą nadawać, co im się podoba – i natychmiast zaczyna się chaos. © Photo Alliance / Niemiecka Agencja Prasowa / ProSieben | Sina Goertz; Zrzut ekranu ProSiebena

Internet oszalał – w jak najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu. Fani w mediach społecznościowych świętują niezwykły dzień Antelope Sunday. Pomiędzy tweetami typu „Czy antylopa przygotowała coś jeszcze lub chociaż ćwiczyła choreografię? „Trochę boję się iść do toalety, a potem coś przegapię”. do „Wyobrażam sobie, że od czasu do czasu pójdę do toalety, żeby odpocząć psychicznie!”, entuzjazm był ogromny. Klaas Heofer-Umlauf ostrzegła niedawno przed niskim budżetem jej 24-godzinnego programu. Wykorzystane źródła: Prosippin, X

READ  Kathy Hummels stoi topless - z przesłaniem
Continue Reading

entertainment

Zatańczmy: trudny czas Renaty Lucien

Published

on

Zatańczmy: trudny czas Renaty Lucien
Continue Reading

Trending