Connect with us

entertainment

Gwiazda „Igrzysk śmierci”: Rachel Ziegler nawet nie chciała swojej roli w „Igrzyskach śmierci” | rozrywka

Published

on

Gwiazda „Igrzysk śmierci”: Rachel Ziegler nawet nie chciała swojej roli w „Igrzyskach śmierci” |  rozrywka

22-letnia Rachel Ziegler od lat publikuje covery utworów na YouTube. Jednak dopiero na początku 2019 roku legendarny reżyser Steven Spielberg (76 l.) wybrał ją spośród ponad 30 000 kandydatów do roli Marii w muzycznym remake’u „West Side Story”. Jednak od razu zdobyła Złoty Glob dla najlepszego Aktorka.

W nowym prequelu Igrzysk Śmierci, który wchodzi do kin w czwartek, po raz kolejny gra główną rolę kobiecą.

Odkrywcą Rachel jest gwiazdorski reżyser Steven Spielberg (76 lat, „Lista Schindlera”)

Fotografia: Image Alliance/Charles Sykes

Początkowo odrzuciła tę ofertę, jak ujawniła w wywiadzie dla magazynu BILD: „Początkowo odrzuciłam tę rolę, ponieważ miałam zamiar dłużej przebywać poza domem. Właśnie pracowałam poza Ameryką i martwiłam się, że znów będę poza domem. przez długi okres czasu.Myślę, że minęło pięć miesięcy od pierwszego zamówienia, zanim zostałem przyjęty.

+++ BILD jest teraz dostępny także na WhatsApp – możesz wypróbować nowy kanał tutaj +++

Aktorka Rachel Ziegler

Aktorka Rachel Ziegler

Fotografia: Eduardo Munoz/Reuters

Pomogły długie rozmowy z reżyserem Francisem Lawrence’em (52 ​​l.). „Jestem bardzo wdzięczna, że ​​znowu zmieniłam zdanie” – mówi Rachel. „W zeszłym roku kręciliśmy przez trzy miesiące w Niemczech (zwłaszcza w Berlinie i Duisburgu) oraz w Polsce (Breslau).

Scena z prequelu Igrzysk Śmierci: Lucy Gray (Rachel Ziegler) i jej mentor Coriolanus Snow (Tom Blythe, 28 lat)

Scena z prequelu Igrzysk Śmierci: Lucy Gray (Rachel Ziegler) i jej mentor Coriolanus Snow (Tom Blythe, 28 lat)

Zdjęcie: Brama Lwa

Aktorka musiała także nauczyć się gry na instrumencie na potrzeby filmu: „Polska muzyk nauczyła mnie grać na gitarze. Ona nie mówiła zbyt dobrze po angielsku, a ja nie znałem polskiego. Mój ojciec ma polskie korzenie.

Ale nasza rodzina jest w Ameryce od wielu lat. Myślę, że mój pradziadek pochodził z Warszawy. Nauczyłem się więc od niej grać na gitarze, bo patrzyłem na jej ręce.

READ  Ta przekąska to „najsmaczniejszy niemiecki pomysł”: Quinoa jest świetna! | zabawa

Więc teraz Rachel jest grzeczną dziewczynką z Panem. Nie boisz się światowej sławy? W końcu był to pierwszy film z serii „Igrzyska Śmierci”, który wyniósł Jennifer Lawrence (obecnie 33 l.) do sławy.

„Utrata anonimowości to zawsze zmiana w życiu” – mówi Rachel, która na samym Instagramie ma obecnie ponad 1,2 miliona fanów. „Uczyłem się od członków obsady, takich jak Peter Dinklage i Viola Davis. Oni też radzą sobie bardzo dobrze, mimo że są dobrze znani.

Zegler pracuje obecnie nad adaptacją filmu aktorskiego

Zegler pracuje obecnie nad aktorską adaptacją „Królewny Śnieżki”.

Obraz: Disney

Nawiasem mówiąc, Rachel stoi obecnie przed kamerą podczas aktorskiej adaptacji „Królewny Śnieżki”. Chociaż film ma trafić do kin dopiero w 2024 roku, już pojawia się na pierwszych stronach gazet.

Disney pierwotnie planował zamienić Siedmiu Krasnoludków na „magiczne stworzenia”. Globalna firma wycofała się teraz z tego planu. Tak czy inaczej, ta debata tylko przyspieszy drogę Rachel do hollywoodzkiej sławy.

Obraz zwiastuna

Obraz: Obraz

„Artykuł pochodzi z BILD. Dostępny jest e-papier całego numeru Tutaj.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Najlepszy film pochodzi z Polski

Published

on

Najlepszy film pochodzi z Polski

Görlitz (dpa/sn) Na 21. Festiwalu Filmowym w Nissi polski film „Tyle conic” (Nic dobrego) w reżyserii Grzegorza Dybowskiego otrzymał nagrodę dla najlepszego filmu fabularnego. „Bardzo polityczny i niestety bardzo rzadki pogląd na ludzi znajdujących się w wielkiej rozpaczy pomiędzy żądaniami Brukseli, która często nie jest zaznajomiona z lokalnymi warunkami, a życiem na wsi, społeczności… Młodym grozi rozdarcie”. W sobotę w Görlitz wyjaśniają swoją decyzję. Film śledzi podziały społeczne, ale także pokazuje nadzieję i lepszą przyszłość.

Wśród innych „Ryb Nysy” znaleźli się Magdalena Šelica i Marta Neradkiewicz („Lek” Slavomira Fabickiego) za najlepszą kreację aktorską, Michał Łosoński („Mok” Matthiasa Breklera) za najlepszą scenografię oraz Claudiusz Krostowski („Ultima Thule”) zdobył nagrodę za najlepszy scenariusz. Za najlepszy film dokumentalny i nagrodę specjalną jury wybrało „Skad dokad” reżysera Macka Hameli, a za najlepszy film krótkometrażowy „Milczenie 600 milionów wyników” reżyserki Sophie Lahusen. Nagrody Publiczności trafiły do ​​filmu fabularnego „Rohbau” Tuny Kaptan oraz dokumentu „Echoes from the Borderland” Lary Meliny Bros. Najpopularniejszym filmem krótkometrażowym był „Na żywo” Mary Tamković.

Od 14 do 19 maja około 90 filmów fabularnych, dokumentalnych i krótkometrażowych zostanie wyświetlonych w 19 lokalizacjach na Festiwalu Filmowym Nysa w trójkącie pomiędzy Niemcami, Polską i Czechami. Oprócz trzech konkursów i różnorodnych cykli filmowych w programie znajdują się koncerty, wystawy, odczyty i koncerty. Tym razem skupimy się na kobiecej perspektywie.

READ  Emmerich: Nowe dane po napadzie na główny urząd celny - Nadrenia - Aktualności
Continue Reading

entertainment

„EM: Polska-Holandia” od niedzieli w RTL: powtórka Mistrzostw Europy w piłce nożnej w internecie i telewizji

Published

on

„EM: Polska-Holandia” od niedzieli w RTL: powtórka Mistrzostw Europy w piłce nożnej w internecie i telewizji

W niedzielę (16 czerwca 2024) w telewizji wyemitowano program „EM: Polska – Holandia”. Na news.de dowiesz się, kiedy i gdzie można oglądać Mistrzostwa Europy w piłce nożnej z powtórką „Rundy Wstępnej, Grupy D”, wyłącznie w telewizji lub cyfrowo w bibliotece multimediów.

AM: Niemcy – Szkocja w ZDF Zdjęcie: ZDF, przesłane przez FUNKE Software Guides

W niedzielę (16 czerwca 2024 r.) w telewizji o godzinie 13:30 wyemitowano program „EM: Polska – Holandia”. Jeśli przegapiłeś transmisję w RTL z „Rundą Wstępną, Grupa D”: sprawdź bibliotekę multimediów RTL TV Now. Znajdziesz tam wiele raportów telewizyjnych, które można przesyłać strumieniowo online jako wideo na żądanie po ich wyemitowaniu. Z reguły program można znaleźć w Internecie po jego emisji w telewizji. Niestety nie dotyczy to wszystkich przesyłek. Niestety w najbliższej przyszłości w telewizji klasycznej nie będzie powtórki RTL.

„EM: Polska-Holandia” w telewizji: O to właśnie chodzi w „Rundze Wstępnej, Grupa D”.

Pierwsza runda w Hamburgu. Polska selekcja bardzo rozczarowała w kwalifikacjach, zajmując trzecie miejsce w grupie za Albanią i Czechami i dochodząc do rundy finałowej dopiero przez kwalifikacje. Dotychczasowy rekord Mistrzostw Europy jest równie niepokojący: poza dotarciem do ćwierćfinału w 2016 roku, Polacy w pozostałych trzech występach pozostali bez zwycięstwa, zawsze zajmując ostatnie miejsce w grupie. Taki los grozi im teraz ponownie w obliczu silnej konkurencji. (Źródło: RTL, przepisane przez FUNKE Program Magazines)

„EM: Polska – Holandia” w telewizji: wszystkie informacje w skrócie

Cecha: Runda wstępna, Grupa D

W:rtl

Rok produkcji: 2024

Długość: 255 minut

Z dużą precyzją: Tak

Wszystkie odcinki „EM: Polska – Holandia” w telewizji

WIĘCEJ ROZRYWKI: W naszych poradach dotyczących telewizji zawsze znajdziesz coś dla siebie.

Gdzie i kiedy można obejrzeć pozostałe edycje „EM: Polska – Holandia” można dowiedzieć się tutaj:

READ  Netflix: polski horror, który przeraża widzów
Tytuł odcinka rój konsekwencja data czas kanał cały czas
Runda eliminacyjna, Grupa E 0 0 17 czerwca 2024 r 14:00 z prawej do lewej 210 minut
Runda wstępna, grupa szósta 0 0 18 czerwca 2024 r O 17:00 z prawej do lewej 195 minut
Runda eliminacyjna, Grupa B 0 0 19 czerwca 2024 r 14:00 z prawej do lewej 210 minut
Runda eliminacyjna, Grupa E 0 0 21 czerwca 2024 r 14:00 z prawej do lewej 210 minut
Runda wstępna, grupa szósta 1 6 22 czerwca 2024 r 13:30 z prawej do lewej 255 minut

(Numery sezonów i odcinków są przydzielane przez odpowiednich nadawców i mogą różnić się od oznaczeń w oficjalnych przewodnikach po odcinkach)
On podąża News.de Już w środku WhatsApp, Facebook, Świergot, Pinteresta I youtube? Tutaj znajdziesz gorące aktualności, aktualne filmy i bezpośredni kontakt z redakcją.

Ten tekst powstał na podstawie danych z Kolekcji Funke. Jeśli masz jakieś uwagi lub uwagi, możesz je przesłać do nas na adres [email protected].

rouge/news.de

Continue Reading

entertainment

Finał GNTM został rozerwany przez widzów już po pierwszym akcie

Published

on

Finał GNTM został rozerwany przez widzów już po pierwszym akcie
  1. tz
  2. telewizja

Naciska

Finał GNTM z udziałem Heidi Klum ma dopiero kilka minut, a w sieci krąży już mnóstwo plotek. Winna temu jest amerykańska gwiazda popu.

Kolonia – Przed zakończeniem niemieckiego programu Next Top Model (GNTM) sporo fanów zastanawiało się, czy Heidi Klum (51 lat) również wystąpi ponownie. Tuż po godzinie 20:15 w czwartek (13 czerwca) było już jasne: tym razem nie wystarczyło na cały utwór. Jednak najwyraźniej niektórzy woleliby posłuchać śpiewu modelki niż występu, który początkowo zapewniał akompaniament.

Ze względu na napisy początkowe: widzowie GNTM chcą, aby Heidi Klum została piosenkarką

Marsz inauguracyjny otworzył amerykańska gwiazda muzyki pop Robin S. (62 lata) ze swoim przebojem „Show Me Love” (1990). Heidi Klum sama zaśpiewała kilka pierwszych taktów, ślizgając się po scenie na dużym, czerwonym sercu LED ustawionym na podłodze. „Wiem, jak bardzo chciałbyś, abym dzisiaj ponownie zaśpiewała Ci piosenkę, ale wolę zostawić to innym” – zażartowała, po czym pozostawiła scenę swojemu gościowi.

Jednak gdy nominowani do GNTM przechadzali się po scenie, uśmiechając się w rytm melodii hymnu narodowego, który ma już 30 lat, wielu widzów ProSieben w domu nie było w nastroju. A przede wszystkim akt otwarcia był za to odpowiedzialny. „Heidi też mogła tam śpiewać” – napisał jeden z rozczarowanych fanów w X.

Zaledwie kilka minut później: Finał GNTM został całkowicie rozdarty w Internecie

Robin S. również poniósł porażkę. Bezlitosny także wobec innych telewidzów: „Śpiew jest coraz gorszy z każdą sekundą” – napisał jeden z użytkowników, podczas gdy w innych postach za śpiew karano słowami „podziemny”, „nie do zniesienia” lub „strasznie pokręcony”. Wielu fanów GNTM uważało, że pomyślne zakończenie powinno być inne.

Plakat GNTM przedstawia Heidi Klum i piosenkarkę pop Robin S.
Na planie Robin S. wprawiła wszystkich w dobry nastrój swoim hitem „Show Me Love” – ale nie przełożyło się to na wielu telewidzów. © ProSieben/Richard Hübner & Avalon.red/Imago

Komentarze typu „Dlaczego śpiew jest gorszy od śpiewu Heidi?” „Zaledwie po 5 minutach serial jest po prostu kolejnym gorączkowym marzeniem” lub „OK, w skali od 1 do 10, jak frustrujące było pierwsze 10 minut?” Po pierwszych minutach zakończenia była to raczej reguła niż wyjątek. Przy okazji: przed wielkim występem Heidi Klum podzieliła się rzadkim zdjęciem ze swoim przyrodnim bratem. Wykorzystane źródła: „Niemiecki następny top model” (ProSieben, premiera 13 czerwca 2024 r.), twitter.com

READ  Nowości w Amazon Prime Video: Przerażająca antologia horroru i James Bond w walce z nazistami - Kino News
Continue Reading

Trending