Connect with us

Tech

Grand Theft Auto: Mistrz AI przenosi GTA 6 na Sylt – z Christianem Lindnerem | regionalny

Published

on

Grand Theft Auto: Mistrz AI przenosi GTA 6 na Sylt – z Christianem Lindnerem |  regionalny

Celt – Złodzieje samochodów na ulubionej luksusowej wyspie Niemiec. Minister finansów i lider Partii Unii Chrześcijańsko-Demokratycznej jest w to wszystko zamieszany!

Nie ma chyba gry wideo bardziej popularnej niż „Grand Theft Auto” (GTA, 410 milionów sprzedanych egzemplarzy). Opis: Gang złodziei samochodów kradnie luksusowe samochody robione na zamówienie. odcinek finałowy” GTA5, które ukazało się prawie jedenaście lat temu, wygenerowało sprzedaż w wysokości 800 milionów dolarów już pierwszego dnia sprzedaży.

Krótki występ w programie GTA: Minister finansów Christian Linder i jego żona Franka Lehfeldt na Sylt

Zdjęcie: YouTube/loffy10001

A teraz fani na całym świecie czekają na „GTA 6”, które ma trafić na półki dopiero w 2025 roku. Fan GTA Andreas O. Loff (50 lat) chce, aby trwało to długo. Hamburg nie czeka. Teraz opracował zwiastun, który zabiera „GTA” na najpopularniejsze wakacyjne wyspy w Niemczech: Nach Celt. I nawet Federalny minister finansów Christian Lindner (45 lat, FDP) i lider CDU Friedrich Merz (68 lat) są tam!

Andreas O. Loff stworzył zwiastun

Andreas O. Loff stworzył zwiastun „GTA” dla Sylta

Zdjęcie: Andreas O. Miłość

Akcja serii GTA tak naprawdę rozgrywa się w Los Santos, fikcyjnym mieście, które ma przypominać Los Angeles. „Pomyślałem, jak wspaniale byłoby, gdyby mógł grać gdzie indziej” – mówi Love. Początkowo rozważał Berlin-Neukölln. „Ale odrzuciłem to i pomyślałem, że gdzieś GTA na pewno nie będzie umiejscowione. Potem przyjechałem do Sylt. Ze względu na piękne zdjęcia i mnóstwo drogich samochodów. O to właśnie chodzi w tej grze. „

W prywatnym samolocie na ślub Lindnera: na nagraniu pojawia się także lider CDU Friedrich Merz

W prywatnym samolocie na ślub Lindnera: na nagraniu pojawia się także lider CDU Friedrich Merz

Zdjęcie: YouTube/loffy10001

Christian Lindner, jego żona Franka Lehfeldt i Friedrich Merz pojawili się krótko – oczywiście wyłącznie w formie animacji komputerowej – z okazji ślubu Ministra Finansów. I nawet W zwiastunie można zobaczyć złoczyńców obozujących na Sylcie zeszłego lata. Samochody latające po wydmach są oczywiście produkcji niemieckiej: Mercedes, BMW… Oryginały to głównie samochody amerykańskie.

READ  Przeciek: ujawniono datę premiery MacBooka Pro i Maca mini M1X

Gwiazdy, luksus i praca nad Celtem

„Pracowałem przez trzy dni i nie widziałem nikogo, nawet listonosza” – zaczął Love. „A 20 godzin później przyczepa była gotowa”.

Tutaj znajdziesz treści z YouTube

Aby móc wchodzić w interakcję lub wyświetlać treści z YouTube i innych sieci społecznościowych, potrzebujemy Twojej zgody.

„GTA 6 Sylt Luxury” zostało całkowicie ukończone Powstała sztuczna inteligencja (AI). Love użyła do tego 10 różnych programów. „Sztuczna inteligencja zapewnia narzędzia do opowiadania historii. Jest tak wiele możliwości.

Niemieckie samochody zamiast amerykańskich pojazdów: stary Benz lecący nad wydmami

Niemieckie samochody zamiast amerykańskich pojazdów: stary Benz lecący nad wydmami

Zdjęcie: Andreas O. Miłość

Zwiastun GTA faktycznie oferuje wszystko, czego można oczekiwać od najpopularniejszej gry Wyspa na Morzu Północnym łączy. sławni ludzie, Luksus, dobre jedzenie, plaża, domy marzeń. Ozdobiony dużą ilością akcji w stylu GTA.

Już po kilku dniach niemiecki spot stał się grą tysiące razy kultową w Internecie Instagrama-Strona dostępna przez Andreasa O. Loffa. Nawet od amerykańskich fanów, którzy nie znają Celta…

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Shadow of the Erdtree – taki jest rozmiar nowej mapy w DLC.

Published

on

Shadow of the Erdtree – taki jest rozmiar nowej mapy w DLC.
  1. w grze
  2. Wiadomości o grach

Shadow of the Earthtree to długo oczekiwany dodatek DLC Elden Ring. Jak duża będzie mapa? Menedżer Elden Ring odpowiedział na pytanie poprzez porównanie.

Tokio, Japonia – W ekskluzywnym wywiadzie dla IGN dyrektor Elden Ring, Hidetaka Miyazaki, odpowiedział na kilka pytań dotyczących nowej zawartości Elden Ring. Wielu fanów chce wiedzieć, jak duża jest mapa w Shadow of the Erdtree. Reżyser wyjaśnił tę kwestię w porównaniu do podstawowej wersji gry.

Mapa DLC Shadow of the Erdtree – Reżyser porównuje ją do Limgrave z Elden Ring

Oto rozmiar mapy DLC: Mapa Shadow of the Erdtree będzie mniej więcej tego samego rozmiaru co obszar startowy Limgrave z Elden Ring. To właśnie ujawnił w wywiadzie Hidetaka Miyazaki. Zapytany o rozmiar mapy w porównaniu z mapą Elden Ring, odpowiedział:

Trudno udzielić odpowiedzi, nie zdradzając zbyt wiele i nie zachowując się konkretnie, ale pod względem wielkości i skali jest on prawdopodobnie porównywalny z obszarem Limgrave z gry podstawowej, jeśli nie większy.

Jeśli nie grałeś w tę grę od jakiegoś czasu i nie masz pomysłu na grę, po prostu spójrz na obrazek poniżej. Obszar zaznaczony na czerwono na mapie Elden Ring to Limgrave. Jest to obszar początkowy Elden Ring i stanowi około jednej szóstej całej mapy. Oczywiście będzie też kilka lochów, które nadadzą nowej mapie większą objętość w pionie.

Dodatek Elden Ring: Porównanie map Shadow of the Erdtree © FromSoftware

DLC Shadow of the Earthtree – Nowa broń i 10 bitew z bossami

To także jest dostępne w DLC: W wywiadzie dla IGN dyrektor Elden Ring ujawnił także więcej informacji na temat dodatku. W DLC Shadow of the Erdtree pojawi się osiem nowych typów broni, a także nowy sprzęt i umiejętności. Ponadto na graczy czeka dziesięć bitew z bossami, być może dość trudnych.

READ  Podobno ma zostać wydana aplikacja Apple TV na Androida

Każdy, kto miał problemy z bossem Malenią w Elden Ring, również będzie potrzebował dużo cierpliwości w DLC. Hidetaka Miyazaki ujawnił w wywiadzie, że Chiefs są sprzymierzeni w podobny sposób z Malinyą. Na szczęście reżyser wspomniał także, że niektórzy bardzo trudni bossowie są opcjonalni. Nie musisz więc walczyć z każdym bossem, aby ukończyć historię. Są one przeznaczone dla zagorzałych fanów gry.

Jeśli nie możesz się doczekać dodatku DLC Elden Ring Shadow of the Erdtree i chcesz udowodnić swoje umiejętności gdzie indziej, powinieneś rzucić okiem na te gry: Waiting for Elden Ring DLC ​​- najlepsze alternatywy do premiery.

Continue Reading

Tech

Microsoft automatycznie aktualizuje system Windows 11 do wersji 23H2

Published

on

Microsoft automatycznie aktualizuje system Windows 11 do wersji 23H2

Zaledwie dwa tygodnie temu Microsoft rozwiązał niektóre przeszkody, które uniemożliwiały instalację aktualizacji Windows 11 23H2 w niektórych systemach. Teraz firma z Redmond idzie o krok dalej i rozpoczyna automatyczną dystrybucję aktualizacji do wszystkich kwalifikujących się systemów Windows 11.

reklama

w Programiści Microsoftu piszą notatki zdrowotne dla wersji dla systemu WindowsTa automatyczna aktualizacja ma wpływ na urządzenia z systemem Windows 11, których okres świadczenia usług jest bliski lub bliski; Oznacza to starsze wersje aktualizacji funkcji systemu Windows 11. Dystrybucja opiera się na dotychczasowych eksperymentach uczących się maszynowo (ML). Microsoft chce kontynuować szkolenie w zakresie inteligentnego modelu uczenia maszynowego, aby bezpiecznie dystrybuować nową wersję systemu Windows w wielu fazach i zapewniać bezproblemową aktualizację.

Jeśli klienci posiadają kwalifikujące się urządzenie Home lub Pro, mogą teraz dokonać aktualizacji do wersji 23H2. Można to zrobić otwierając Ustawienia, aktywując opcję „Otrzymuj najnowsze aktualizacje, gdy tylko będą dostępne”, a następnie klikając przycisk „Sprawdź dostępność aktualizacji”. Gdy aktualizacja będzie dostępna dla systemu użytkownika, wyświetli się opcja pobrania i zainstalowania.

Algorytm uczenia maszynowego wygląda podobnie do tego, co Microsoft oferuje klientom korzystającym z licencji korporacyjnych jako „Windows Autopatch”. Jest to mechanizm, który falowo rozprowadza aktualizacje systemu Windows i sprawdza, czy nie występują błędy. W razie potrzeby może odinstalować aktualizacje lub ich części – całkowicie automatycznie. Funkcja Windows Autopatch kontroluje także odroczoną dodatkową dystrybucję do większej liczby systemów bez konieczności interwencji administratora.

Microsoft udostępnił wielu użytkownikom aktualizację systemu Windows 11 23H2 w listopadzie ubiegłego roku. Aktualizacja, znana również jako „Moment 4” lub „2023 Update”, przyniosła między innymi obsługę haseł i Windows Copilot.


(twoja krew)

READ  Przeciek: ujawniono datę premiery MacBooka Pro i Maca mini M1X

Do strony głównej

Continue Reading

Tech

Streamer kwestionuje jakość nowej gry Ubisoftu

Published

on

Streamer kwestionuje jakość nowej gry Ubisoftu
  1. Strona główna
  2. życie
  3. Gry

Naciska

Streamer kwestionuje jakość nowej gry Ubisoftu © Twitch: Gronkh / Ubisoft (montaż)

Skull and Bones zrobiło furorę wraz ze swoją premierą. Teraz Gronkh odpowiedział także na ostatnie wypowiedzi Ubisoftu na temat gry.

HAMBURG – W niedawno wydanym klipie TIK Tok Gronkh podzielił się swoją opinią na temat niedawnych oświadczeń „Quadruple A” wydanych przez Skull & Bones i dyrektora generalnego Ubisoft Yvesa Guillemota. Dyskusja wybuchła po wypowiedzi prezesa Ubisoftu broniącego ceny gry. Guillemot stwierdził niedawno, że Skull and Bones to nie tylko gra AAA, ale także zasługuje na wyższy status jako gra AAAA.
Przeczytaj tutaj, dlaczego Gronk nie traktuje poważnie stwierdzeń na temat Czaszki i Kości.

Gronk, znany ze swoich zdecydowanych opinii i dużej rzeszy fanów, dołączył do jego transmisji na żywo Skurcz Niedawno mówiłem o remake'u Skull and Bones. Krótko przed premierą Yves Guillemot, prezes Ubisoftu, nazwał grę „Kwadrant A„Tytuł mówi wszystko. Piracka gra wieloosobowa powstawała przez 11 lat i miała budżet przekraczający 200 milionów dolarów.

READ  Zabezpiecz Samsunga Galaxy S22 po bardzo obniżonych cenach
Continue Reading

Trending