Connect with us

sport

Dzisiejsza transmisja na żywo z biathlonu: sprinty kobiet i mężczyzn w Östersund

Published

on

Dzisiejsza transmisja na żywo z biathlonu: sprinty kobiet i mężczyzn w Östersund

Biathlon: Franziska Prius na torze w Östersund.

© zdjęcie sojusz / dpa / TT AGENCJA WIADOMOŚCI | Anders Weklund

Puchar Świata 2021/202 będzie kontynuowany w czwartek z dwoma wyścigami w Östersund. Nadzieje Niemców spoczywają na barkach Franziski Bruce i Philipa Norata. chiemgau24.de jest dziś na żywo.

Östersund – der Mistrzostwa Świata 2021/22 w Biathlonie Zatrzymał się z powrotem w Östersund w Szwecji. II Mistrzostwa Świata nowy sezon zacząć w Czwartek z dwoma wyścigami. Kobiety biegną o 13:45, a mężczyźni o 16:30. chiemgau24.de on jest dziś w Liveticker z nią.

Aktualizacja transmisji na żywo tutaj

Dzisiejszy biathlon w transmisji na żywo: wynik pośredni na koniec

1 – Lisa Teresa Hauser (Austria) 19: 30,2 / 0 karnych
2 – Elvira Oberg (Szwecja) + 12,5 / 2
3 – Hana Sola (Białoruś) + 14,4 / 1
5 – Franziska Bruce (Niemcy) + 24,2 / 1

On biegnie: Z Janiną Hettich rozpoczął się ostatni niemiecki wyścig. Anna Fidel nie może zacząć z powodu zimna.

On biegnie: Musimy obejrzeć francuską Chloe Chevalier. To już drugi raz po pierwszej sesji.

On biegnie: Vanessa Haines zrobiłaby to bardzo dobrze. Stoi bez zarzutu. Po dwóch zdaniach strzelania na brzuchu wciąż jest daleko w tyle.

On biegnie: Marka Hauser nadal istnieje. Austria może dziś wygrać, a także zdobyć żółtą koszulkę dla liderów w ogóle.

On biegnie: Z niemieckiego punktu widzenia w końcu wygląda to bardzo dobrze. Prius V, Hermann VII i Voigt VIII. Dzisiejszy wynik jest punktem wyjścia dla jutrzejszych pościgów, więc jutro możemy spodziewać się wspaniałego wyścigu.

On biegnie: Prius przekracza linię mety i zajmuje piąte miejsce. Jeden błąd za dużo zawsze kosztuje platformę.

On biegnie: Lisa Teresa Hauser z Austrii jest tutaj wyraźnie na szczycie. Jest to bardzo podobne do podium i może wystarczyć, aby wygrać.

On biegnie: Vanessa Haines na początku popełnia dwa błędy. To jeszcze dwa okrążenia i bardzo zły początek tego wyścigu.

On biegnie: Prius jest w pozycji strzeleckiej. Jeśli wpadniesz na wszystko, może stać się platformą. Ryzykuje i nie trafia w czwarty strzał. Wyszedłem jednak na 4 miejscu, co wygląda dobrze.

On biegnie: Lisa Teresa Hauser z Austrii strzeliła wszystkie 10 bramek i po drugim strzale jest wyraźnie na prowadzeniu. Hana Sola może w końcu złamać najszybszy czas.

On biegnie: Mamy dobre wieści od Vanessy Voigt. Ona również uderza wszystko na stojąco i przechodzi do rundy finałowej na szóstej pozycji.

READ  Alex Marquez pokonuje Martina i Bagnaię

On biegnie: Hermann przekroczył linię mety na czwartej pozycji, 30 sekund za Aubergiem. To za mało na dzisiejszym froncie, ale powinien znaleźć się w pierwszej dwudziestce.

On biegnie: Dzieje się to tutaj w krótkim odstępie czasu. Marte Olsbu Roeiseland uderza we wszystko, co leży za Preussem.

On biegnie: Vanessa Haines zaczęła się ścigać, a Bruce jest teraz na strzelnicy. Świetny początek, uderza we wszystko i jest tutaj trzeci.

On biegnie: Hannah Oberg też popełniła błąd. Tymczasem Alimbekava przekroczyła linię bramkową i mimo dwóch rzutów karnych jest poniżej Elviry Öberg za Szwedem.

On biegnie: Voigt na strzelnicy. Uderza we wszystko leżąc, ale jest już trochę w tyle, jeśli chodzi o bieganie. Dennis Hermann osiągnął wszystko i jest teraz czwarty.

On biegnie: Wraz z Vanessą Voigt i Dennisem Hermannem do wyścigu rozpoczęły się dwie inne kobiety. Wyścig trwa teraz pełną parą.

On biegnie: Dostaje konkurencję z własnej drużyny z Białorusi. Hanna Sola trafia we wszystkie cele podczas leżenia i jazdy.

On biegnie: Mamy pierwszego wyraźnego kandydata na podium. Alimbekava uderza we wszystko stojąc i ustawia się w doskonałej pozycji startowej przed ostatnim okrążeniem.

On biegnie: Elvira Oberg też popełnia błąd. To dwa rzuty karne i prawdopodobnie za dużo na podium. Jej siostra Hanna, która wygrała w niedzielę, również popełnia błąd leżąc.

On biegnie: Nie zaczęło się dobrze, Hermann zaczyna od błędu. W takim razie masz również problemy z ponownym ładowaniem i na razie jest tu opóźnienie.

On biegnie: Justine Brisaz-Boucher z Francji popełnia błąd i już się spóźnia. Międzyczasy Hermanna na torze są dobre. Jeśli uderzysz wszystko na raz, będziesz na szczycie.

On biegnie: Faworytka Białorusi Dzinara Alimbekava trafia we wszystkie bramki i wychodzi na prowadzenie.

On biegnie: Warunki na strzelnicy są bardzo dobre, prawie nie ma wiatru. Ingrid Landmark Tandrivold z Norwegii początkowo objął prowadzenie po strzelaninie.

On biegnie: Öberg jest niesamowicie szybki na drodze. Ale musi też strzelić gola, jeśli chce stanąć na podium. Pod koniec tygodnia miałem problemy na strzelnicy. I dzisiaj? Jeśli przegapisz leżącą pozycję i musisz zrobić 150-metrową pętlę karną.

On biegnie: Dennis Hermann przygotowuje się i ma zamiar zejść z właściwej drogi. Elvira Öberg jest blisko strzelnicy, wtedy po raz pierwszy dostrzegamy panujące tam warunki.

READ  Igrzyska Olimpijskie 2022 – Skocznia narciarska: DSV-Adler zdobywa brąz w skoku drużynowym

On biegnie: Z Dzinarą Alimbekavą z Białorusi i Justinem Brisaz-Boucherem z Francji w wyścigu jest jeszcze dwóch kandydatów.

On biegnie: Rozpoczął się wyścig, zaczęła Elvira Oberg. Silny biegacz wyznaczy tutaj pierwszy standard.

Dzisiejsza transmisja na żywo z biathlonu: pozycja startowa przed wyścigiem

Przed wyścigiem: Zaraz się zacznie, pierwsze kobiety się szykują.

Przed wyścigiem: W Östersund jest dziś bardzo zimno. Termometr pokazuje poniżej dziesięciu stopni, jest bardzo zimno i pada śnieg. Nie ułatwia to paniom.

Przed wyścigiem: Pozostali nominowani dzisiaj to: Dzinara Alimbekava (5), Justine Braisaz-Bouchet (7), Hanna Öberg (16), Preuss (35), Marte Olsbu Roeiseland (37) i Tiril Eckhoff (111).

Przed wyścigiem: Od samego początku wszystko zacznie działać. Najszybszy niedzielny sprinter wybrał numer startowy 1. Tak więc Elvira otworzy swój mecz u siebie.

Przed wyścigiem: Dennis Hermann będzie pierwszym sportowcem DSV, który wystartuje w wyścigu z numerem 14. Vanessa Voigt ma 28 lat, Francesca Prius 35, Vanessa Haines 54 i Janina Hittich 90.

Przed wyścigiem: Tylko pięć Niemek weźmie dziś udział w wyścigu sprinterskim w Östersund. Anna Weidel na krótki czas wyszła z domu z powodu lekkiego przeziębienia.

Przed wyścigiem: Każdy zawodnik musi przejść 7,5 kilometra, a na strzelnicę trafiają dwukrotnie. Po 2,5 kilometrach strzelanie odbywa się w pozycji leżącej, a po pięciu kilometrach strzelanie odbywa się w pozycji stojącej.

Przed wyścigiem: Dzień zaczyna się na mistrzostwach biathlonu na żywo w Östersund. W programie są dziś dwa wyścigi. Panie startują o 13:34.

Przed wyścigiem: Nie ma dobrych wieści od reprezentacji Niemiec. Anna Weidel jest przeziębiona I musi dziś zrezygnować z wroga.

Przed wyścigiem: Witamy w Liveticker Dla mnie Biathlon dzisiaj w Östersund na chiemgau24.de. Dzień zaczyna się o 13:45, na taśmie na żywo będziemy tam od 13:15 ze wszystkimi wiadomościami o biathlonie w Östersund dzisiaj.

Dzisiejsza transmisja na żywo z biathlonu: wstępny raport z wyścigów

Pierwszy zakończył się w ostatnią niedzielę Puchar Świata w biathlonie 2021/22 z wrogiem. Drugi Puchar Świata rozpocznie się szybko, start Najpierw panie w czwartek.

Dzisiejsza transmisja na żywo z biathlonu: skup się na bieganiu, Prius jest w świetnej formie

Więc idź dzisiaj Sześciu niemieckich sportowców W drugim wyścigu Pucharu Świata 2021/22 w biathlonie. Po raz kolejny bieg w Östersund, znowu odpoczywają niemieckie nadzieje Przede wszystkim do Franziski Preuss.

READ  Eintracht Frankfurt przed transakcją Kolo Mwani z Paris Saint-Germain?

Ponad 7,5 kilometra z dwoma jednostkami strzelania, nacisk kładziony jest na wydajność biegową. Prius pojawił się w pierwszych dwóch wyścigach w Östersund W dobrym stanie na drodze, w niedzielnym sprincie zajął siódme miejsce i ma dobre szanse na miejsce w pierwszej dziesiątce również w czwartek.

Biatlon: Wszystkie informacje o II Pucharze Świata w Östersund

Biathlonowa taśma na żywo: Hermann musi poprawić się na torze

Dennisa Hermanna błyszczeć jednym Podium w pierwszym wyścigu Nowy sezon w biathlonie, ale wciąż deficyt biegowy.

Biatlon w Östersund: Wszystkie daty i wyniki II mundialu
Przeczytaj także: Puchar Świata w biathlonie 2021/22 – Wszystkie daty w skrócie

Dotyczyło to również Janina Hettich, Vanessa Haines, Vanessa Voigt i Anna WeidelKtórzy mają do czynienia z drugim Pucharem Świata dla niemieckiej drużyny kobiet.

Wróg w czwartek od podwójne znaczenie. Wyniki wroga są Podstawa ścigaczabiegać w sobotę.

Najlepsi kandydaci do wygrania Są to Szwedzi Hanna i Elvira Oberg, Norwegowie Marty Olsbo Royceland i Terrell Eckhoff, Francuzi Anais Chevalier-Boucher i Justin Brisaz-Boucher. Oto menu startowe

Transmisja biathlonu na żywo: Nurath z dużą pewnością siebie

Jeśli chodzi o mężczyzn, niemieckie nadzieje pozostają w Philipp Norat. 28-latek został zastrzelony w niedzielę Bezbłędny i dziewiąty najlepszy czas pracy W śniegu Östersund.

Ponadto Benedict Dole i Philip Horn Pokaż przyzwoitą wydajność. Eric Lesser i Roman Reis Muszą być lepsi na strzelnicy, jeśli chcą rywalizować w wyścigu 10K+ z dwoma strzelcami.

Johannes Cohn dołącza do Justusa Strelow I musi polecić się do dalszego wykorzystania w Pucharze Świata w biathlonie w pierwszym wyścigu. także ich Pierwszy sezon nowego sezonu, który odbywa się w sobotę, mężczyźni z DSV muszą przesłać zdjęcie do wywiadu, jeśli chcą pobiec.

Biatlon: Klasyfikacja generalna i klasyfikacje indywidualne dla mężczyzn
Biatlon: Klasyfikacja generalna i klasyfikacje indywidualne kobiet

Sebastiana Samuelsona Faworytem wyścigu jest ze Szwecji, w tym Norwegowie Johannes Thingnes Poe, Vettel Sgastad Christiansen i Tarje Po Powinien być na fakturze. Ponadto Francuzi Emilian Jacqueline i Simone Desteau Dobre perspektywy dla platformy. Oto menu startowe

Biatlon: Drugie Mistrzostwa Świata w Östersund można oglądać na żywo w telewizji, taśmie na żywo i transmisji na żywo

Kobiety zaczynają o 13:45, mężczyźni zaczynają o 16:30. chiemgau24.de We wszystkich wyścigach biathlonowych Östersund w wideo na żywo z nią.

te: chiemgau24.de

* chiemgau24.de jest częścią krajowej sieci wydawców Ippen-Digital Editor

truf

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sport

Była gwiazda BVB wywołuje skandal transferowy! Prezes klubu się pieni – „Sue”

Published

on

Była gwiazda BVB wywołuje skandal transferowy!  Prezes klubu się pieni – „Sue”

Thomas Meunier nie ma najlepszych wspomnień z Borussii Dortmund. Dzieje się tak jednak głównie ze względów matematycznych. W Turcji była gwiazda BVB zwróciła przeciwko niemu cały klub.

Były obrońca BVB wywołał skandal zmianowy za pośrednictwem poczty elektronicznej. O północy i zaledwie pięć minut przed końcem wycofał klauzulę odstępnego i tym samym zapowiedział odejście z Trabzonsporu. Co wywołało wściekłość klubu. Prezydent zapowiedział złożenie pozwu przeciwko Meunierowi i jego nadchodzącemu klubowi.

Była gwiazda BVB Thomas Meunier wywołuje skandal zmian

Zastąpił popularnego prawego obrońcę Achrafa Hakimiego i po porażce opuścił Dortmund. Thomas Meunier grał dla Czarnych i Żółtych przez trzy i pół roku, w międzyczasie całkowicie odpadł i ostatecznie przeszedł do gry w lutym 2024 r. Po raz kolejny był poszukiwany w Trabzonsporze, niekwestionowanym regularnym prawym obrońcy, który jest zaplanowano także na przyszły sezon.

+++ Borussia Dortmund: Właśnie przyjechałem! Talent BVB chce natychmiast odejść +++

Jedyną przeszkodą w kontynuowaniu starcia był stan wyjściowy Belga. Zamierzał wrócić do domu, aby być bliżej rodziny i jego klub całkowicie to rozumiał. Ale to się nagle skończyło. Sposób, w jaki poinformował klub o swoim odejściu, naprawdę rozgniewał Trabzona.

„Pozwiemy go i klub, do którego się przeniesie”.

Prezydent Ertugrul Dogan rozzłościł się na byłego profesjonalistę BVB stacji telewizyjnej „A Spor” i wyjaśnił sytuację:

„W umowie, którą zawarliśmy z Thomasem Meunierem, jasno określiliśmy, że zrozumiemy, jeśli ze względów rodzinnych przeniesie się do klubu położonego blisko domu rodzinnego. Niezależnie od tego, jaki to klub, powinien zwrócić się do Trabzonsporu przed upływem terminu wysłał nam maila. „Bardzo nas rozzłościł. Poinformował nas, że o 23:55 jednostronnie rozwiązał umowę. Wyznaczyłem prawników i będziemy dochodzić swoich praw. Pozwiemy jego i klub. do którego się przeniesie.”


Również interesujące:


Co za zamieszanie! Nie wiadomo, do jakiego klubu przeniesie się, a raczej do jakiego klubu chce przenieść się Thomas Meunier. Jednak przeprowadzka byłego prawego obrońcy z Borussii Dortmund może zająć trochę czasu, ponieważ biorąc pod uwagę zbliżający się spór prawny, jest mało prawdopodobne, aby jasność w sprawie przyszłości Belga została osiągnięta bardzo szybko.

READ  Cian Uijtdebroeks „może zdominować Grand Tours w nadchodzących latach”: Bernhard Eisel, znawca Bory, jednym z największych talentów

Continue Reading

sport

SC Verl – FC Schalke 04 na żywo: fani S04 są bardzo rozczarowani – DerWesten.de

Published

on

SC Verl – FC Schalke 04 na żywo: fani S04 są bardzo rozczarowani – DerWesten.de

Teraz sytuacja robi się poważna! Za dwa tygodnie Royal Blues rozpoczną nowy sezon League Two. Mecz testowy pomiędzy SC Verl i FC Schalke 04 to kolejny trudny test dla drużyny Karela Geraertsa.

W sezonie 4 gra polega na kontynuowaniu ćwiczeń operacyjnych i rozwijaniu się jako zespół. Mecz SC Verl – FC Schalke 04 zostanie rozegrany na Arenie Klubu Sportowego w Verl.

SC Verl – Schalke 04 na żywo

Jak Royal Blue poradził sobie z klubem z trzeciej ligi? Towarzyszymy Ci w meczu testowym SC Verl – FC Schalke 04 na taśmie na żywo. Tutaj nie przegapisz żadnego celu, specjalnego wydarzenia ani żadnych informacji. Słucham!


+++ Aktualizacja taśmy na żywo +++

SC Verl – Schalke 04 0:0 (-:-)

Portale:


dwunasty: Gra jest ponownie rozgrywana online. Dobra wiadomość: nie chybił żadnego celu.

Siódmy: Zagrano siedem minut, a kibice już zaczynają czuć czerń. Transmisja na żywo ze stadionu Verler zostaje zawieszona.

Pierwsza minuta: Początek meczu na arenie klubu sportowego.

18:20: Powodem powołania drużyny rezerw będzie najprawdopodobniej jutrzejszy mecz testowy z FC Utrecht. Ale dzieje się to bez widzów. Ostatecznie fani nie mogli nawet zobaczyć swoich gwiazd na żywo.

18:00: Skład prawdopodobnie będzie gorzkim rozczarowaniem dla fanów S04, którzy z nimi podróżowali. Geraarts wysyła na boisko jedenastu zawodników, co nie powinno mieć nic wspólnego z wyjściową jedenastką na starcie drugiej ligi: Langer – Aydin, Wasinski, Kaminski, Grimmel, Matrisiani – Binder, Yunus, Mohr – Poulter, Remmert.

17:25: Mecz rozpoczyna się w Verle za niecałą godzinę – jaką wyjściową jedenastkę wystawi na boisko Gerarts? Oczekuje się, że skład zostanie ogłoszony wkrótce.

16:33: Po testowych meczach z Filbertem (7:0), Midtjylland (2:4), Kijowem (2:2) i turnieju błyskawicznym w Meppen, spotkanie to jest już szóstym testem tego lata.

READ  BVB osiąga porozumienie: umowa z Bellingham przed ogłoszeniem

15:45: Jedynym zawodnikiem, który i tak prawdopodobnie zostanie wykorzystany, jest nowicjusz Emil Hoglund. 19-latek przybył z FC Kopenhaga na początku tygodnia. W meczu przeciwko Ferrellowi prawdopodobnie po raz pierwszy wyjdzie na boisko ze swoimi nowymi kolegami z drużyny.

15:10: Ciekawie będzie zobaczyć, kogo Gerarts wyrzuci od razu na boisko – czy wybrał już potencjalną jedenastkę? A może będzie mieszany, jak to miało miejsce ostatnio?

14:07: To pierwszy sprawdzian dla Royal Blues po powrocie z zgrupowania. W Mittersill drużyna Karela Geraertsa zmierzyła się z FC Midtjylland (2:4) i Dynamem Kijów (2:2). A teraz w zeszłym roku groziło jej dwunaste miejsce w trzeciej lidze.


Więcej wiadomości:


Czwartek, 18 lipca o 13:25: Życzymy miłego popołudnia i zapraszamy na transmisję na żywo z meczu testowego SC Verl – FC Schalke 04. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat meczu. Początek meczu w Firle o godzinie 18:30.

Continue Reading

sport

Kevin Magnussen zrezygnuje z Cockpitu w 2025 roku

Published

on

Kevin Magnussen zrezygnuje z Cockpitu w 2025 roku

(Motorsport-Total.com) – Rozdzielenie Kevina Magnussena i Haasa dobiegło końca wraz z końcem sezonu – przynajmniej jeśli chodzi o jazdę. Zostało to ogłoszone przez amerykański zespół wyścigowy w czwartek rano przed wyścigiem Formuły 1 na Węgrzech. Duńczyk opuści swój kokpit pod koniec sezonu Formuły 1 2024 i zwolni miejsce dla innego kierowcy.

Za kilka miesięcy kariera Kevina Magnussena na stanowisku kierowcy Haasa dobiegnie końca

„Chciałbym podziękować wszystkim w Haas – jestem dumny, że kierowałem tym wspaniałym zespołem przez ostatnie kilka lat” – mówi Magnussen. „W szczególności chciałbym podziękować Gene’owi Haasowi za jego zaangażowanie, zwłaszcza za to, że zabrał mnie z powrotem do roku 2022, kiedy myślałem, że mój czas w Formule 1 dobiegł końca”.

Powiedział: „Przeżyłem w tym zespole kilka wspaniałych chwil – wspomnień, których nigdy nie zapomnę. Nie mogę się doczekać kolejnego rozdziału w mojej karierze wyścigowej i jestem w pełni skupiony na tym, aby dać zespołowi wszystko, co mam, do końca 2024 roku. ” Duński.

Magnussen rozgrywa obecnie swój siódmy sezon w zespole i ścigał się przez wszystkie lata zespołu w Formule 1, z wyjątkiem pierwszego sezonu 2016 i sezonu 2021. Haas rozstał się już z Magnussenem po sezonie 2020, aby zacząć od nowa z Mickiem Schumacherem i Nikitą Masipinem.

Jednak po inwazji Rosji na Ukrainę kontrakt Masipina został rozwiązany na krótko przed końcem sezonu, a Haas potrzebował zastępstwa w krótkim czasie – i znaleźli go w doświadczonym Magnussenie. Zobowiązanie to było nie tylko krótkotrwałe, ale trwało przez kolejne trzy lata. Teraz wszystko się skończyło dla 31-latka.

„Chciałbym podziękować Kevinowi za wszystko, co zrobił dla nas jako zespołu, zarówno na torze, jak i poza nim” – powiedział prezes zespołu Ayo Komatsu.

„Nie spodziewał się, że w ten weekend będzie prowadził samochód Formuły 1, ale wykonał fantastyczny występ, który dał całemu zespołowi dużego kopa i po raz kolejny pokazał swoje szczególne talenty za kierownicą” – powiedział Japończyk.

Komatsu ma nadzieję, że uda mu się zdobyć kolejną rolę dla Magnussena

Jednak rozdział Magnussena w Haas nie musi się jeszcze zakończyć, jak ujawnia również szef zespołu: „Mam nadzieję, że biorąc pod uwagę szczególne relacje między Kevinem a zespołem, znajdziemy sposób, aby w pewnym stopniu kontynuować współpracę”. on mówi.

„Mamy nadzieję, że uda nam się to zakończyć w najbliższej przyszłości, ale jego bogate doświadczenie w Formule 1 i wiedza o naszym przepływie pracy będą niewątpliwie cenne dla naszego dalszego wzrostu i rozwoju”.

Seria zdjęć: Kierowcy Formuły 1 w 2025 roku

Czas Magnussena jako kierowcy prawdopodobnie dobiegł już końca. Choć w Formule 1 są inne otwarte kokpity, Duńczyk nie jest uważany za faworyta w żadnym z nich.

Obecnie nie jest jasne, kto zastąpi weterana w Haas. Obecnym faworytem jest Esteban Ocon, który opuści Alpine po zakończeniu sezonu i jest uważany za faworyta zespołu. Według doniesień mediów powinno Podpisałem kontrakt z zespołem.

Wraz z debiutantem Oliverem Pearmanem Haas oficjalnie zajął stałe miejsce w sezonie Formuły 1 2025.

Continue Reading

Trending