Connect with us

sport

Dzisiejsza transmisja na żywo z biathlonu: sprinty kobiet i mężczyzn w Östersund

Published

on

Biathlon: Franziska Prius na torze w Östersund.

© zdjęcie sojusz / dpa / TT AGENCJA WIADOMOŚCI | Anders Weklund

Puchar Świata 2021/202 będzie kontynuowany w czwartek z dwoma wyścigami w Östersund. Nadzieje Niemców spoczywają na barkach Franziski Bruce i Philipa Norata. chiemgau24.de jest dziś na żywo.

Östersund – der Mistrzostwa Świata 2021/22 w Biathlonie Zatrzymał się z powrotem w Östersund w Szwecji. II Mistrzostwa Świata nowy sezon zacząć w Czwartek z dwoma wyścigami. Kobiety biegną o 13:45, a mężczyźni o 16:30. chiemgau24.de on jest dziś w Liveticker z nią.

Aktualizacja transmisji na żywo tutaj

Dzisiejszy biathlon w transmisji na żywo: wynik pośredni na koniec

1 – Lisa Teresa Hauser (Austria) 19: 30,2 / 0 karnych
2 – Elvira Oberg (Szwecja) + 12,5 / 2
3 – Hana Sola (Białoruś) + 14,4 / 1
5 – Franziska Bruce (Niemcy) + 24,2 / 1

On biegnie: Z Janiną Hettich rozpoczął się ostatni niemiecki wyścig. Anna Fidel nie może zacząć z powodu zimna.

On biegnie: Musimy obejrzeć francuską Chloe Chevalier. To już drugi raz po pierwszej sesji.

On biegnie: Vanessa Haines zrobiłaby to bardzo dobrze. Stoi bez zarzutu. Po dwóch zdaniach strzelania na brzuchu wciąż jest daleko w tyle.

On biegnie: Marka Hauser nadal istnieje. Austria może dziś wygrać, a także zdobyć żółtą koszulkę dla liderów w ogóle.

On biegnie: Z niemieckiego punktu widzenia w końcu wygląda to bardzo dobrze. Prius V, Hermann VII i Voigt VIII. Dzisiejszy wynik jest punktem wyjścia dla jutrzejszych pościgów, więc jutro możemy spodziewać się wspaniałego wyścigu.

On biegnie: Prius przekracza linię mety i zajmuje piąte miejsce. Jeden błąd za dużo zawsze kosztuje platformę.

On biegnie: Lisa Teresa Hauser z Austrii jest tutaj wyraźnie na szczycie. Jest to bardzo podobne do podium i może wystarczyć, aby wygrać.

On biegnie: Vanessa Haines na początku popełnia dwa błędy. To jeszcze dwa okrążenia i bardzo zły początek tego wyścigu.

On biegnie: Prius jest w pozycji strzeleckiej. Jeśli wpadniesz na wszystko, może stać się platformą. Ryzykuje i nie trafia w czwarty strzał. Wyszedłem jednak na 4 miejscu, co wygląda dobrze.

On biegnie: Lisa Teresa Hauser z Austrii strzeliła wszystkie 10 bramek i po drugim strzale jest wyraźnie na prowadzeniu. Hana Sola może w końcu złamać najszybszy czas.

On biegnie: Mamy dobre wieści od Vanessy Voigt. Ona również uderza wszystko na stojąco i przechodzi do rundy finałowej na szóstej pozycji.

READ  Werder Brema: Już teraz! Mitchell Weiser dołącza do Bayer Leverkusen | Sporty

On biegnie: Hermann przekroczył linię mety na czwartej pozycji, 30 sekund za Aubergiem. To za mało na dzisiejszym froncie, ale powinien znaleźć się w pierwszej dwudziestce.

On biegnie: Dzieje się to tutaj w krótkim odstępie czasu. Marte Olsbu Roeiseland uderza we wszystko, co leży za Preussem.

On biegnie: Vanessa Haines zaczęła się ścigać, a Bruce jest teraz na strzelnicy. Świetny początek, uderza we wszystko i jest tutaj trzeci.

On biegnie: Hannah Oberg też popełniła błąd. Tymczasem Alimbekava przekroczyła linię bramkową i mimo dwóch rzutów karnych jest poniżej Elviry Öberg za Szwedem.

On biegnie: Voigt na strzelnicy. Uderza we wszystko leżąc, ale jest już trochę w tyle, jeśli chodzi o bieganie. Dennis Hermann osiągnął wszystko i jest teraz czwarty.

On biegnie: Wraz z Vanessą Voigt i Dennisem Hermannem do wyścigu rozpoczęły się dwie inne kobiety. Wyścig trwa teraz pełną parą.

On biegnie: Dostaje konkurencję z własnej drużyny z Białorusi. Hanna Sola trafia we wszystkie cele podczas leżenia i jazdy.

On biegnie: Mamy pierwszego wyraźnego kandydata na podium. Alimbekava uderza we wszystko stojąc i ustawia się w doskonałej pozycji startowej przed ostatnim okrążeniem.

On biegnie: Elvira Oberg też popełnia błąd. To dwa rzuty karne i prawdopodobnie za dużo na podium. Jej siostra Hanna, która wygrała w niedzielę, również popełnia błąd leżąc.

On biegnie: Nie zaczęło się dobrze, Hermann zaczyna od błędu. W takim razie masz również problemy z ponownym ładowaniem i na razie jest tu opóźnienie.

On biegnie: Justine Brisaz-Boucher z Francji popełnia błąd i już się spóźnia. Międzyczasy Hermanna na torze są dobre. Jeśli uderzysz wszystko na raz, będziesz na szczycie.

On biegnie: Faworytka Białorusi Dzinara Alimbekava trafia we wszystkie bramki i wychodzi na prowadzenie.

On biegnie: Warunki na strzelnicy są bardzo dobre, prawie nie ma wiatru. Ingrid Landmark Tandrivold z Norwegii początkowo objął prowadzenie po strzelaninie.

On biegnie: Öberg jest niesamowicie szybki na drodze. Ale musi też strzelić gola, jeśli chce stanąć na podium. Pod koniec tygodnia miałem problemy na strzelnicy. I dzisiaj? Jeśli przegapisz leżącą pozycję i musisz zrobić 150-metrową pętlę karną.

On biegnie: Dennis Hermann przygotowuje się i ma zamiar zejść z właściwej drogi. Elvira Öberg jest blisko strzelnicy, wtedy po raz pierwszy dostrzegamy panujące tam warunki.

READ  NFL: Tom Brady Fuhrt Tampa Bay w play-offach! - Piłka nożna

On biegnie: Z Dzinarą Alimbekavą z Białorusi i Justinem Brisaz-Boucherem z Francji w wyścigu jest jeszcze dwóch kandydatów.

On biegnie: Rozpoczął się wyścig, zaczęła Elvira Oberg. Silny biegacz wyznaczy tutaj pierwszy standard.

Dzisiejsza transmisja na żywo z biathlonu: pozycja startowa przed wyścigiem

Przed wyścigiem: Zaraz się zacznie, pierwsze kobiety się szykują.

Przed wyścigiem: W Östersund jest dziś bardzo zimno. Termometr pokazuje poniżej dziesięciu stopni, jest bardzo zimno i pada śnieg. Nie ułatwia to paniom.

Przed wyścigiem: Pozostali nominowani dzisiaj to: Dzinara Alimbekava (5), Justine Braisaz-Bouchet (7), Hanna Öberg (16), Preuss (35), Marte Olsbu Roeiseland (37) i Tiril Eckhoff (111).

Przed wyścigiem: Od samego początku wszystko zacznie działać. Najszybszy niedzielny sprinter wybrał numer startowy 1. Tak więc Elvira otworzy swój mecz u siebie.

Przed wyścigiem: Dennis Hermann będzie pierwszym sportowcem DSV, który wystartuje w wyścigu z numerem 14. Vanessa Voigt ma 28 lat, Francesca Prius 35, Vanessa Haines 54 i Janina Hittich 90.

Przed wyścigiem: Tylko pięć Niemek weźmie dziś udział w wyścigu sprinterskim w Östersund. Anna Weidel na krótki czas wyszła z domu z powodu lekkiego przeziębienia.

Przed wyścigiem: Każdy zawodnik musi przejść 7,5 kilometra, a na strzelnicę trafiają dwukrotnie. Po 2,5 kilometrach strzelanie odbywa się w pozycji leżącej, a po pięciu kilometrach strzelanie odbywa się w pozycji stojącej.

Przed wyścigiem: Dzień zaczyna się na mistrzostwach biathlonu na żywo w Östersund. W programie są dziś dwa wyścigi. Panie startują o 13:34.

Przed wyścigiem: Nie ma dobrych wieści od reprezentacji Niemiec. Anna Weidel jest przeziębiona I musi dziś zrezygnować z wroga.

Przed wyścigiem: Witamy w Liveticker Dla mnie Biathlon dzisiaj w Östersund na chiemgau24.de. Dzień zaczyna się o 13:45, na taśmie na żywo będziemy tam od 13:15 ze wszystkimi wiadomościami o biathlonie w Östersund dzisiaj.

Dzisiejsza transmisja na żywo z biathlonu: wstępny raport z wyścigów

Pierwszy zakończył się w ostatnią niedzielę Puchar Świata w biathlonie 2021/22 z wrogiem. Drugi Puchar Świata rozpocznie się szybko, start Najpierw panie w czwartek.

Dzisiejsza transmisja na żywo z biathlonu: skup się na bieganiu, Prius jest w świetnej formie

Więc idź dzisiaj Sześciu niemieckich sportowców W drugim wyścigu Pucharu Świata 2021/22 w biathlonie. Po raz kolejny bieg w Östersund, znowu odpoczywają niemieckie nadzieje Przede wszystkim do Franziski Preuss.

READ  BVB nie dowiaduje się już więcej: MODIST „Money Eagle” nie jest wart swojej ceny

Ponad 7,5 kilometra z dwoma jednostkami strzelania, nacisk kładziony jest na wydajność biegową. Prius pojawił się w pierwszych dwóch wyścigach w Östersund W dobrym stanie na drodze, w niedzielnym sprincie zajął siódme miejsce i ma dobre szanse na miejsce w pierwszej dziesiątce również w czwartek.

Biatlon: Wszystkie informacje o II Pucharze Świata w Östersund

Biathlonowa taśma na żywo: Hermann musi poprawić się na torze

Dennisa Hermanna błyszczeć jednym Podium w pierwszym wyścigu Nowy sezon w biathlonie, ale wciąż deficyt biegowy.

Biatlon w Östersund: Wszystkie daty i wyniki II mundialu
Przeczytaj także: Puchar Świata w biathlonie 2021/22 – Wszystkie daty w skrócie

Dotyczyło to również Janina Hettich, Vanessa Haines, Vanessa Voigt i Anna WeidelKtórzy mają do czynienia z drugim Pucharem Świata dla niemieckiej drużyny kobiet.

Wróg w czwartek od podwójne znaczenie. Wyniki wroga są Podstawa ścigaczabiegać w sobotę.

Najlepsi kandydaci do wygrania Są to Szwedzi Hanna i Elvira Oberg, Norwegowie Marty Olsbo Royceland i Terrell Eckhoff, Francuzi Anais Chevalier-Boucher i Justin Brisaz-Boucher. Oto menu startowe

Transmisja biathlonu na żywo: Nurath z dużą pewnością siebie

Jeśli chodzi o mężczyzn, niemieckie nadzieje pozostają w Philipp Norat. 28-latek został zastrzelony w niedzielę Bezbłędny i dziewiąty najlepszy czas pracy W śniegu Östersund.

Ponadto Benedict Dole i Philip Horn Pokaż przyzwoitą wydajność. Eric Lesser i Roman Reis Muszą być lepsi na strzelnicy, jeśli chcą rywalizować w wyścigu 10K+ z dwoma strzelcami.

Johannes Cohn dołącza do Justusa Strelow I musi polecić się do dalszego wykorzystania w Pucharze Świata w biathlonie w pierwszym wyścigu. także ich Pierwszy sezon nowego sezonu, który odbywa się w sobotę, mężczyźni z DSV muszą przesłać zdjęcie do wywiadu, jeśli chcą pobiec.

Biatlon: Klasyfikacja generalna i klasyfikacje indywidualne dla mężczyzn
Biatlon: Klasyfikacja generalna i klasyfikacje indywidualne kobiet

Sebastiana Samuelsona Faworytem wyścigu jest ze Szwecji, w tym Norwegowie Johannes Thingnes Poe, Vettel Sgastad Christiansen i Tarje Po Powinien być na fakturze. Ponadto Francuzi Emilian Jacqueline i Simone Desteau Dobre perspektywy dla platformy. Oto menu startowe

Biatlon: Drugie Mistrzostwa Świata w Östersund można oglądać na żywo w telewizji, taśmie na żywo i transmisji na żywo

Kobiety zaczynają o 13:45, mężczyźni zaczynają o 16:30. chiemgau24.de We wszystkich wyścigach biathlonowych Östersund w wideo na żywo z nią.

te: chiemgau24.de

* chiemgau24.de jest częścią krajowej sieci wydawców Ippen-Digital Editor

truf

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sport

Lekkoatletyka, Halowe Mistrzostwa Świata: Simon Patz nadal robi furorę w skoku w dal

Published

on

Lekkoatletyka, Halowe Mistrzostwa Świata: Simon Patz nadal robi furorę w skoku w dal

Stan na: 2 marca 2024 r. o 23:18

Skoczek w dal Simon Patz o włos nie zdobył medalu na Halowych Mistrzostwach Świata IAAF w Glasgow, ale odniósł przyzwoity sukces. W sobotę (2 marca 2024) 21-latek skoczył granicę ośmiu metrów. Tymczasem Holenderka Femke Boll ustanowiła nowy rekord świata na 400 metrów.

Z dystansem 8,06 m Patz zajął czwarte miejsce. Brązowy medalista i Jamajczyk Carey McLeod miał 15 cm wzrostu. Zgodnie z oczekiwaniami, grecki mistrz olimpijski Miltiades Tendoglou został mistrzem świata. Wygrał o 8,22 m przed Włochem Mattią Forlaniem.

Marcel Fehr, Sportschau, 29 lutego 2024, 15:02

Po raz czwarty dalej niż osiem metrów

Halowy mistrz Niemiec Patz udał się do Szkocji z zamiarem dotarcia do finału i ponownego skoku na odległość ośmiu metrów. W tym roku przekroczył tę granicę po raz czwarty. Kilka tygodni temu wywołał zamieszanie, gdy chwilowo wskoczył na szczyt Europy na wysokość 8,18 m. Jednak skoczył dalej niż w sobotę w Szkocji.

Patz, który później znalazł się w wyjściowym składzie Pucharu Świata, uważany jest za najlepszego niemieckiego skoczka w dal od czasu byłego mistrza Europy Sebastiana Bayera w 2009 roku. Dla niego próba sił w międzynarodowej elicie była dobrą okazją do zdobycia ważnego doświadczenia . Najciekawsze Letnie Mistrzostwa Europy w Rzymie czy Igrzyska Olimpijskie w Paryżu.

Paul występuje i ustanawia rekord świata

Gwiazda biegu na 400 m Femke Paul pobiła tego wieczoru własny rekord świata i świetnym pokazem zdobyła złoto. 24-letnia Holenderka, mistrzyni świata w biegu na 400 m przez płotki w plenerze, w sobotni wieczór zwyciężyła w biegu na 400 m bez płotków w czasie 49,17 sekundy, spychając na drugie miejsce rodaczkę Lieke Klavier o niewiarygodne 0,99 sekundy. Brąz wywalczył Amerykanin Alexis Holmes (50,24).

Paul poprawił rekord świata w hali w ciągu dwóch sesji do 49,24 w połowie lutego. Z wyjątkiem igrzysk olimpijskich Paul zdobył teraz złoto na każdym większym turnieju międzynarodowym.

Bieg na 400 metrów przez płotki: Warholm zostaje pobity na śmierć

W kategorii mężczyzn przegrał Norweg Carsten Warholm, mistrz olimpijski i światowy w biegu na 400 m przez płotki. Rekordzista świata w czasie 45,34 sekundy był drugi, o dziewięć setnych wolniejszy od Belga Alexandra Dauma.

W biegu na 60 metrów kobiet Julian Alfred z karaibskiej wyspy Saint Lucia (188 000 mieszkańców) niespodziewanie zdobył złoty medal. 21-latek zwyciężył z najlepszym czasem świata wynoszącym 6,98 sekundy. Amerykanin Grant Holloway (7,29) potwierdził swoją wyjątkową pozycję w biegu na 60 metrów przez płotki mężczyzn.

W sobotni wieczór w Szkocji nie było żadnego znanego niemieckiego centrum. Trójskoczek Max Hess z Chemnitz z wynikiem 16,66 m uplasował się dopiero na dziewiątej pozycji. Zwyciężył Hugo Fabrice Zango z Burkina Faso pokonując dystans 17,53 m.

DLV ma udany start dzięki Ogunleye

Pierwszego dnia Halowych Mistrzostw Świata ośmioosobowa drużyna DLV mogła świętować swój pierwszy medal. Yemisi Ogunleye zdobyła srebro w pchnięciu kulą i po raz pierwszy w życiu osiągnęła dystans ponad 20 metrów. To jest po prostu szalone. Nawet nie widziałem efektu. Kiedy sędzia przybył na miejsce, powiedziałem sobie: to nie wydarzyło się naprawdę.– powiedziała wtedy. Puchar Świata kończy się w niedzielę (3 marca 2024 r.).

Continue Reading

sport

Verstappen jest znudzony zwycięstwem – cytat z espresso Schumachera

Published

on

Verstappen jest znudzony zwycięstwem – cytat z espresso Schumachera
  1. tz
  2. Sporty
  3. Formuła 1

Naciska

Max Verstappen po raz kolejny dominuje w pierwszym wyścigu nowego sezonu – a Ralf Schumacher podsumowuje to słynnym powiedzeniem. © Hon/Bingham/Imago

Karty zmodyfikowane? Zaplanowany! Max Verstappen również trzyma się z daleka od wszystkich w nowym sezonie Formuły 1. Wyścigi w Bahrajnie w Reading Bar.

57/57: A teraz to już oficjalne: Max Verstappen wygrywa Grand Prix Bahrajnu! Dublet dla Red Bulla zapewnił Sergio Perez, a podium stanął Carlos Sainz z Ferrari. Charles Leclerc jest czwarty, a George Russell piąty. Nico Hulkenberg zakończył wyścig na rozczarowującym 16. miejscu.

Formuła 1 W dwa morza: Wynik końcowy Po 57 z 57 okrążeń

1 Verstappena 2 perezy 3 Sainza 4 Leclerca
5 Russella 6 Norrisa 7 Hamiltona 8 piastrów
9Alonso 10 piknik 11 cho 12 Magnussena
13 Ricardo 14 Tsunody 15 Albona 16 Hulkenberga
17 Okon 18 Gazowy 19 potażu 20 sierż

55/57: Dwie ostatnie rundy w Bahrajnie – Max Verstappen wygra wyścig w Sakhir. Jego przewaga nad Perezem wzrosła do ponad 20 sekund. Carlosowi Sainzowi nie zabraknie już trzeciego miejsca.

52/57: „Czy ty żartujesz?” Tsunoda nie zareagował entuzjastycznie na ogłoszenie swojego zespołu, że powinien przepuścić swojego kolegę z drużyny, Ricciardo. Australijczyk mógł jednak jechać szybciej i Japończycy niechętnie go machali. „Dziękuję, doceniam to” – syknął sarkastycznie Tsunoda do mikrofonu.

READ  Igrzyska Olimpijskie 2022 – Skocznia narciarska: DSV-Adler zdobywa brąz w skoku drużynowym

Kierowca Ferrari Leclerc pokonuje kierowcę Mercedesa Russella

49/57: I wtedy stało się to: Russell nie wykonał idealnie rzutu rożnego, a Leclerc wykorzystał błąd i podał. Do swojego kolegi z drużyny Carlosa Sainza brakuje mu jednak jedenaście sekund. Do podium wciąż daleko.

46/57: Najciekawszy pojedynek rozgrywa się pomiędzy czwartą a piątą pozycją: Leclerc goni Russella, który zdaje się mieć coraz większe problemy w Mercedesie. Leclerc jest coraz bliżej.

Cytat espresso Schumacher powyżej Verstappena

44/57: Ekspert Sky, Ralf Schumacher, w humorystyczny sposób podsumowuje odnowioną dominację Red Bulla: „Max Verstappen właśnie pije espresso”. Właściwie nic nie powinno się tam dzisiaj palić. Dobra wiadomość dla Red Bulla i wszystkich, którzy wspierają Holendra, a zła dla Formuły 1.

42/57: Samochody Ferrari stają się szybsze niż samochody konkurencji wraz ze spadkiem masy samochodu. Czy jest jeszcze coś w kierunku podium dla Leclerca?

40/57: Verstappen wyznacza najszybsze okrążenie wyścigu, a Hülkenberg popełnia błąd i traci pozycję.

37/57: Perez był pod presją kolegi z drużyny Verstappena przez 18 sekund – to dużo. Meksykanin także w nowym sezonie nie prezentuje się na poziomie oczu.

36/57: Sainz wchodzi w pole karne i pozostaje przed Russellem. Póki co nie ma zmian na stanowiskach.

Formuła 1 w Bahrajnie: Kierowcy obserwują się nawzajem

32/57: Obecnie jest to faza monitorowania: większość kierowców zapisuje ataki na końcowy etap wyścigu. A także dlatego, że stan opon staje się coraz gorszy. W dającej się przewidzieć przyszłości część samochodów wjedzie do boksów po raz drugi.

29/57: Tempo wyścigowe Nico Hulkenberga jest w miarę dobre, ale samotny Niemiec na stawce wciąż nie może sobie poradzić z kraksą, której doznał na pierwszym okrążeniu, co spowodowało nieplanowany postój. Obecnie zajmuje 19. miejsce i pokonuje rozczarowujące okrążenie Strolla, pokonując rozczarowujące okrążenie za okrążeniem.

27/57: Przepaść między Verstappenem a Perezem szybko się powiększa. Holender wyraźnie chce dać sobie wystarczająco dużo czasu na dodatkowy postój i przepchnięcie tuby. Przewaga wynosi już 14 sekund.

READ  Bundesliga: Aktualizacja kapitalizacji rynkowej – która gwiazda Bayernu jest największym przegranym – Bundesliga

23/57: Verstappen prowadzi swojego kolegę z drużyny Pereza o prawie dziesięć sekund i obecnie pewnie kontroluje prowadzenie. Pomiędzy Leclercem i Russellem jest ciasno. Monegasse chwyta tylne koło młodego Anglika, ale nie podjeżdża na tyle blisko, aby go wyprzedzić.

Verstappen samotnie radzi sobie w czołówce, podczas gdy Hamilton ma problemy

19/57: Max Verstappen po raz kolejny samotnie jeździ na czele. Każdy, kto liczył na zmianę warty dla dominującej, w Bahrajnie się zawiedzie. Wydaje się, że mistrz świata ma wszystko pod kontrolą. Tymczasem jego rywal Lewis Hamilton skarży się na problemy z systemem odzyskiwania energii. Brytyjczyk trochę utknął na ósmej pozycji – przyszły kierowca Ferrari nie będzie z tego powodu zadowolony.

18/57: Dwaj kierowcy Ferrari prezentują najbardziej ekscytujące pojedynki dnia – między sobą! Sainz i Leclerc spotykają się ponownie, a Hiszpan po raz kolejny wyprzedza swojego kolegę z drużyny. Wygląda na to, że miał dzisiaj lepszy dzień. Leclerc skarży się na problemy z hamulcami i przez radio zespołu skarży się: „Nie mogę tak walczyć!”

15/57: Pierwszy pit stop trwa pełną parą – Perez okazał się beneficjentem, który wyszedł z boksów przed Russellem i tym samym zapewnił sobie pozycję. Verstappen nadal nie ma szans.

11/57: Sainz i Leclerc zamieniają się miejscami, a Hiszpan jedzie znacznie szybciej niż jego kolega z drużyny. Jednak Leclerc nie może przejść dobrowolnie.

Nico Hulkenberga
Nico Hulkenberg © IMAGO / Zdjęcie: EIBNER / Thomas Fuessler

Kierowca Williamsa Sargenta na niezwykłej wycieczce

10/57: Koniec dnia pracy Logana Sargeanta? Kierowca Williamsa zjeżdża wzdłuż toru i denerwuje się w radiu zespołu. Ale potem, co zaskakujące, wydaje się, że sprawy Amerykanów posuwają się do przodu. Przynajmniej teraz Hulkenberg może przekazać mu Czerwoną Latarnię.

9/57: Hulkenberg może trochę wyprzedzić tych przed nim. Droga do punktów jest jednak wciąż bardzo długa. Tymczasem Leclerc mocno walczy i nie chce w ten sposób rezygnować z trzeciego miejsca. Ma zacięty pojedynek z Perezem.

READ  Skandal w piłce nożnej: Ojciec grozi sędziemu odcięciem głowy (15).

7/57: Teraz sytuacja jest gorzka także dla Leclerca! Wydaje się, że jego Ferrari nie oferuje zbyt wiele, a teraz Perez też to wykorzystuje. Tym samym Meksykanin zajął trzecie miejsce.

4/57: Russell jest szybszy od Leclerca na pierwszych okrążeniach i wyprzedza Monako mocnymi manewrami. Tymczasem Verstappen może odsunąć się od przodu jedynie o trzy sekundy. Hulkenberg salutuje z końca boiska po przymusowym zatrzymaniu. Sprawy nie układają się również dobrze dla weterana Alonso, który przesunął się na ósme miejsce.

Trwa Grand Prix Bahrajnu.
Trwa Grand Prix Bahrajnu. © Imago/Zach Mauger

Dramat Hulkenberga W pierwszej rundzie

16:02: I chodźmy! Trwa Grand Prix Bahrajnu. Verstappen dobrze wystartował, ale Leclerc natychmiast zaatakował w pierwszym zakręcie! Holender potrafi zablokować atak. Perez rezygnuje z Sainza. A potem zrobiło się bardzo gorzko dla Hulkenberga! Niemiec w wyniku niewielkiej kolizji niszczy swoje przednie skrzydło i jest zmuszony odkopać się. Dobra pozycja wyjściowa zniknęła po pierwszym okrążeniu.

16:00: W Sakhir zrobiło się niebezpiecznie! Za kilka minut światła zgasną.

Zaktualizowano o 15:58: Doświadczenie pokazało, że start, zwłaszcza pierwszy zakręt w Bahrajnie, jest trudny. Kto może zatrzymać Maxa Verstappena? Zaraz się zacznie, a samochody przygotowują się do pre-rollu.

Zaktualizowano o 15:03: Fani Formuły 1 muszą jeszcze poczekać niecałą godzinę, zanim w końcu nadejdzie ten moment: zgasną światła przed pierwszym wyścigiem Formuły 1 w sezonie. W kwalifikacjach zespoły były bardzo blisko siebie pod względem szybkości, a ta okoliczność zapowiada ekscytację na nowy sezon.

Sport również pragnie emocji – w końcu Max Verstappen i Red Bull dominowali przez ostatnie kilka sezonów niemal do woli. Ścigający Ferrari i Mercedes ciężko pracowali nad swoimi samochodami podczas przerwy zimowej i dziś możemy zobaczyć, czy ich praca się opłaciła.

Nico Hulkenberg najprawdopodobniej nie weźmie udziału w walce o Puchar Świata w Haas. Czy nadal będzie w stanie wywołać niepokój w pierwszym wyścigu sezonu?

Pierwszy raport z 2 marca: SAKHIR – Max Verstappen nie przejął się nagłówkami gazet otaczającymi jego szefa zespołu, gdy zajął pole position na początku swojego czwartego wyścigu o tytuł Formuły 1. 26-letni Holender zdobył pole position w kwalifikacjach do Grand Prix Bahrajnu w Sakhir w piątek i skomentował to za pośrednictwem radia ze szczerym śmiechem.

„To była świetna zabawa. Ale było trochę nieoczekiwane” – powiedział Verstappen z chytrym uśmiechem. Po burzliwych dniach dla drużyny mistrzów świata i nieco słabym mistrzu na początku, był to idealny sportowy początek sezonu.

Formuła 1 w Bahrajnie: Verstappen zajmuje pierwsze miejsce przed Leclercem i Russellem

Charles Leclerc z Ferrari był drugi na starcie w sobotnim wyścigu (16:00 CET/TV, informacje można znaleźć tutaj) w związku z nadejściem świętego miesiąca Ramadanu, przed Georgem Russellem w mercedesie. Carlos Sainz w drugim samochodzie Scuderii zajął czwarte miejsce.

Rekordowy mistrz świata Lewis Hamilton, którego kokpit Ferrari Sainz musi opuścić po sezonie, był nie wyżej niż dziewiąte – o jedno miejsce przed niespodziewanym niezłomnym Nico Hulkenbergiem w Haas.

Sprawa Hornera rzuca cień na pierwszy wyścig sezonu Formuły 1

Po ciągłych nagłówkach i anonimowych e-mailach od szefa zespołu Red Bulla, Christiana Hornera, Formuła 1 po raz pierwszy w tym roku przeszła w tryb pucharowy w zimny wieczór na pustyni Sakhir. „Nadszedł czas, abyśmy skupili się na wyścigach” – powiedział radiu dyrektor ds. sportów motorowych Mercedesa, Toto Wolff. niebo„Oczywiście każdemu to przeszkadza, ale w pewnym momencie trzeba to przerwać”.

Początki Formuły 1: Kim to był dla ciebie? Dzisiejszy kierowca W dwa morza?

Sprawa jednak jeszcze się nie zakończyła, mimo że spółka dominująca Red Bulla odrzuciła w środę skargę pracownika na Hornera za niewłaściwe zachowanie. Po ukazaniu się e-maili oczekiwana jest reakcja światowej federacji i szefów Formuły 1. (EPB/DPA)

Continue Reading

sport

Bayern Monachium | Poszukiwanie trenera: oszałamiająca kampania powrotna latem?

Published

on

Bayern Monachium |  Poszukiwanie trenera: oszałamiająca kampania powrotna latem?

Według doniesień medialnych Bayern Monachium wydaje się rozważać spektakularny powrót do zespołu, aby obsadzić stanowisko menedżera, które było nieobsadzone od lata.

Jak podaje hiszpańska gazeta „Sport”, Bayern Monachium rozważa ponowne podpisanie kontraktu ze swoim byłym zawodnikiem i młodym trenerem, Martinem Demichelisem. Mówi się, że Argentyńczyk jest jednym z kandydatów do następcy Thomasa Tuchela w nowym sezonie.

Bayern Monachium ogłosił w lutym, że współpraca z Tuchelem zakończy się rok wcześniej. Jednym z głównych zadań nowego dyrektora sportowego Maxa Eberla będzie wprowadzenie nowego trenera w nadchodzących tygodniach i miesiącach.

Co mówi o Demichelisie według „Sportu”: Były obrońca dobrze zna rekordowego mistrza Niemiec. Przez siedem lat, od 2003 do 2010 roku, był zawodnikiem Bayernu Monachium. Między innymi czterokrotnie zdobył mistrzostwo Niemiec i czterokrotnie Puchar Niemiec. Po zakończeniu kariery wrócił do Monachium, gdzie początkowo przez dwa lata zarządzał drużyną do lat 19, a ostatecznie drugą drużyną.

Demichelis dobrze zna Bayern Monachium

W listopadzie 2022 roku zwrócił się o szkolenie do swojego byłego klubu River Plate, po czym uzyskał zgodę Bayernu Monachium.

43-latek rozpoczął karierę głównego trenera z wielkim sukcesem w swoim rodzinnym mieście. W sezonie 2022/23 od razu zdobył mistrzostwo Argentyny.

Kolejnym plusem jest to, że Demichelis doskonale włada językiem niemieckim. Choć działacze Bayernu nie wymieniali ostatnio braku znajomości języka niemieckiego jako kryterium wykluczenia, należy uprościć współpracę pomiędzy trenerem, zespołem i zarządem.

Jednakże: jak również donosi Sport, Martin Demichelis nie ma zamiaru w najbliższej przyszłości opuszczać River Plate i rodzinnej Argentyny.

READ  Bundesliga: Aktualizacja kapitalizacji rynkowej – która gwiazda Bayernu jest największym przegranym – Bundesliga
Continue Reading

Trending