Connect with us

Top News

DWD przedłuża ostrzeżenie przed deszczem – szkoła odwołana z powodu powodzi

Published

on

DWD przedłuża ostrzeżenie przed deszczem – szkoła odwołana z powodu powodzi
 1. Strona główna
 2. Panorama

W Nowym Roku w Niemczech nadejdą powodzie. Oczekuje się, że deszcze utrzymają się do czwartku i jeszcze bardziej pogorszą sytuację.

Aktualizacja z 3 stycznia o 22:23: „Obywatele dotknięci powodzią ponoszą duże straty” – mówi Ricarda Long (Partia Zielonych) podczas wizyty w zagrożonej gminie Lilienthal. Zapewnia: „Jest jasne, że nie zostawimy ludzi samych z kosztami. Pomoc finansową powinny zapewnić władze centralne i stanowe”. Nie jest jednak jeszcze jasne, jak ta pomoc będzie wyglądać dla ofiar powodzi.

Zaktualizowano na dzień 3 stycznia o 18:27: Nie widać końca sytuacji powodziowej. A teraz to: Niemiecka służba pogodowa spodziewa się „świeżych opadów na obszarach już dotkniętych”. W niektórych przypadkach ostrzeżenie o utrzymujących się opadach deszczu zostało przedłużone do soboty.

W Dolnej Saksonii kończą się worki z piaskiem

Aktualizacja na dzień 3 stycznia, 10:30: Na obszarach narażonych na powodzie poziom wody jest wysoki. Powoduje to problemy zwłaszcza w Dolnej Saksonii, ponieważ kraj związkowy wykorzystał już w pełni zgromadzone 1,9 miliona worków z piaskiem. Ogłoszono to na wniosek państwowej agencji odpowiedzialnej za gospodarkę wodną, ​​wybrzeża i ochronę przyrody (NLWKN). Niemiecka agencja prasowa z. Jednak inne kraje związkowe już pomagają w dostarczaniu worków z piaskiem z własnych rezerw.

W Oldenburgu taka powódź mogłaby szybko spowodować osuszenie całej dzielnicy Zdjęcie zgłoszone. Ze względu na utrzymujące się wysokie ciśnienie wody w Huntedeich miejski zespół kryzysowy rozpoczął zapobiegawczą ewakuację dzielnicy Achterdiek.

W Dolnej Saksonii używa się prawie wyłącznie worków z piaskiem. © Hauke-Christian Dittrich/dpa

Odwołanie zajęć szkolnych z powodu powodzi – system awaryjny

Zaktualizowano na dzień 2 stycznia, 20:07: W strefie powodziowej nie ma szkoły. Na części granicy państwowej Saksonii-Anhalt i Turyngii obowiązek szkolny został zawieszony na dwa dni. Okręg Mansfeld-Südharz ogłosił, że szkoły w Gelbra, Rosla i Wallhausen będą zamknięte w czwartek i piątek. Zorganizowane zostanie leczenie w nagłych przypadkach. Szkoła podstawowa w Oberröblingen pozostaje otwarta, z wyjątkiem dzieci z Edersleben.

READ  Unijny minister środowiska chce zablokować wydobycie gazu w okolicach Borkum | NDR.de - Aktualności - Dolna Saksonia
Powódź: Od soboty na południu Saksonii-Anhalt trwa katastrofa.
Powódź: Od soboty na południu Saksonii-Anhalt trwa katastrofa. © Heiko Rebsch/Image Alliance/dpa

Od soboty na południu Saksonii-Anhalt doszło do katastrofy. Do ochrony i budowy zapór zaangażowane są setki służb ratowniczych.

DWD ogłasza nowe ulewne deszcze

Aktualizacja na dzień 2 stycznia, 15:45: Niemiecka Służba Meteorologiczna (DWD) nie wydała jeszcze jasnego oświadczenia po powodziach. Oczekuje się, że ulewne deszcze będą się utrzymywać, szczególnie w odizolowanych obszarach. Może to spowodować ponowne podniesienie się poziomu wody w strumieniach i małych rzekach, zwłaszcza w południowej Westfalii i na Ziemi Bergisch. W Nadrenii Północnej-Westfalii nie można wykluczyć zalania ulic, ostrzegło we wtorek rano DWD.

DWD prognozuje, że do czwartkowego poranka spadnie od 60 do 80 litrów deszczu na metr kwadratowy. Centrum prognoz powodziowych oczekuje zatem, że od środy poziom rzeki Ren ponownie się podniesie. Ministerstwo Środowiska Nadrenii Północnej-Westfalii ogłosiło to samo: „Już widzimy, że wraz z obecnymi deszczami ponownie podniesie się pierwszy niewielki poziom wody”. Do czwartku warunki mogą ponownie się pogorszyć, ale nadchodzące opady deszczu będą musiały poczekać.

Martwią się ulewnymi deszczami: „To komplikuje sytuację”

Zaktualizowano 2 stycznia, 10:54: We wtorek wieczorem niemieckie służby pogodowe ponownie ostrzegły o utrzymujących się opadach deszczu w niektórych częściach Niemiec. Eksperci i politycy są coraz bardziej zaniepokojeni prognozowaniem pogody. W przypadku ulewnych opadów sytuacja powodziowa może znacznie się pogorszyć, zwłaszcza w Dolnej Saksonii, Nadrenii Północnej-Westfalii i na południu Saksonii-Anhalt.

W poniedziałkowe popołudnie (1 stycznia) federalna minister spraw wewnętrznych Nancy Fesser (SPD) udała się do Hutton niedaleko Oldenburga, jednego z najbardziej dotkniętych obszarów. Podczas swojej wizyty powiedział, że martwi się prognozą pogody dotyczącą dalszych opadów. „To komplikuje sytuację. Co możemy zrobić, to zrobimy” – powiedział polityk SPD. Planowane jest także zamówienie tam kolejnego helikoptera, który miałby udzielić wsparcia. Minister podziękował służbom ratowniczym za bezinteresowne wysiłki.

READ  Jutro ryzyko korków: protest wielkich rolników w Kilonii | NDR.de - Aktualności

Tymczasem Niemiecki Czerwony Krzyż (DRK) nalegał na lepsze przygotowanie na takie kryzysy. „Potrzebujemy jeszcze lepszego sprzętu na wypadek katastrof w Niemczech” – powiedziała prezydent DRK Gerda Hasselfeldt. Poczta Nadreńska We wtorek: „Niedobory są ogromne, zwłaszcza jeśli chodzi o sprzęt materialny”. Po katastrofie powodziowej w dolinie Ahr latem 2021 roku wzrosła świadomość osób politycznie odpowiedzialnych za obronę cywilną. – Teraz to niewiele.

Ciągłe powodzie: Niemcy spodziewają się silniejszych opadów – rosną obawy w związku z przerwami w kanalizacji

Aktualizacja na dzień 2 stycznia, 8:15: Niemiecka służba pogodowa (DWD) również prognozuje więcej opadów we wtorek. Pogorszy to sytuację na obszarach już dotkniętych powodzią. „Wały są bardzo mokre i bardzo się martwimy, że w ciągu najbliższych kilku dni będzie więcej deszczu i sytuacja się pogorszy” – powiedziała Daniela Behrens (SPD), minister spraw wewnętrznych Dolnej Saksonii.

„Ulewnych, ciągłych opadów” należy spodziewać się od Dolnej Saksonii po Schwarzwald i niskie pasma górskie na wschodzie i południowym wschodzie. W kilkudziesięciu powiatach obowiązuje czerwony alert. Według DWD nie ma żadnych zakłóceń. Burzowo będzie również – z wyjątkiem północnego wschodu. Na dużych wysokościach i na morzu możliwe są również silne burze. Ulewne opady deszczu mają potrwać do czwartkowej nocy (4 stycznia).

Raport z 1 stycznia: Monachium – Powódź w Niemczech będzie w dalszym ciągu powodować napięcie w Nowym Roku. W niektórych regionach Niemiec w kraju nadal panują pewne warunki. Przyczyną takiego stanu mogą być nadchodzące ulewne deszcze Niemiecki serwis pogodowy (DWD) ma być jeszcze poważniejsze. W nadchodzących dniach w Bawarii i innych miejscach należy spodziewać się dalszych powodzi.

Prognoza pogody DWD: Ulewne deszcze ponownie pogorszą sytuację powodziową w Niemczech

Oczekuje się obfitych opadów deszczu, zwłaszcza w regionach Rodanu, Lasu Frankońskiego, Fichtelgebirge i Lasu Bawarskiego. Oczekuje się, że poziom wody wzrośnie w zlewniach dopływów Regen, Knab, Tauber, Franchiser Salle, Upper Main i Regnitz. Ostrzega, że ​​„sytuacja powodziowa ponownie znacznie się zaostrzy w związku z odnotowanymi opadami deszczu”. DWD.

Według prognoz deszcze będą padać bez przerwy od poniedziałku wieczorem (1 stycznia) do czwartku (4 stycznia). Na obszarach nisko położonych w ciągu 48 do 60 godzin może spaść od 30 do 60 litrów deszczu na metr kwadratowy. W zatłoczonych obszarach może wynosić od 60 do 100 litrów na metr kwadratowy. Czarny Las i dalej Dolna Saksonia Na wschodnie dolne pasma mogą również natrafić intensywne opady deszczu.

READ  Nowe badania w Polsce: podobno Jan Paweł II wiedział o molestowaniu

Wiele obszarów w dalszym ciągu dotkniętych jest powodziami – na stronie znajdują się informacje o aktualnym stanie wody

Aktualne stany wody można sprawdzić na stronie internetowej Portal powodziowy transgraniczny (LHP). Obecnie obowiązuje jedenaście ostrzeżeń dla Dolnej Saksonii i trzy dla Bawarii. Najwięcej ostrzeżeń powodziowych posiada obecnie Brandenburgia – łącznie 21.

Główny Olafa Scholesa (SPDJuż mam pojęcie o sytuacji w niedzielę (31 grudnia). Federalna minister spraw wewnętrznych Nancy Fesser (SPD) spodziewana jest w Dolnej Saksonii w poniedziałek (1 stycznia). Fesser planuje po południu porozmawiać ze służbami ratunkowymi w Hutton-Sandkruk niedaleko Oldenburga, aby dowiedzieć się o sytuacji na miejscu. Oczekuje się, że w spotkaniu wezmą udział także Minister Spraw Wewnętrznych Dolnej Saksonii Daniela Behrens (SPD), szef policji federalnej Dieter Roman i przewodnicząca THW Sabine Lockner.

Jeśli Twój dom zostanie uszkodzony przez burzę, ważne jest, aby wiedzieć, które ubezpieczenie pokryje szkody spowodowane przez burzę. (sp)

Autor napisał ten artykuł, a następnie według własnego uznania wykorzystał model języka AI do optymalizacji. Wszystkie informacje zostały dokładnie sprawdzone. Dowiedz się więcej o naszych zasadach dotyczących sztucznej inteligencji tutaj.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top News

Warszawa: Polski parlament głosował za ułatwieniem dostępu do pigułki „dzień po”.

Published

on

Warszawa: Polski parlament głosował za ułatwieniem dostępu do pigułki „dzień po”.

Polski parlament zatwierdził dostęp bez recepty do pigułki „dzień po” dla osób w wieku 15 lat i starszych. Za ustawą z tym związaną, wprowadzoną przez rząd liberalny pod rządami Donalda Tuska, głosowało 224 posłów, przy 196 głosach przeciwnych. Prezydent musi wyrazić zgodę na tę poprawkę Andrzeja Dudy Należy podpisać. Nie zajął jeszcze publicznie stanowiska w sprawie projektu. Osoby bliskie konserwatywnemu politykowi stwierdziły jednak, że istnieją „wątpliwości”, w jakim wieku Duda powinien móc otrzymać lek.

W ówczesnym prawicowo-nacjonalistycznym rządzie PiS Polska Wprowadzono wymóg posiadania recepty na pigułkę „dzień po”. Obecnie rządząca koalicja liberalna doszła do władzy z obietnicą złagodzenia tych i innych ograniczeń polityki rodzinnej.

Polski rząd chce także ułatwić aborcję

W styczniu rząd przedstawił projekt ustawy mający na celu liberalizację prawa do aborcji, które zostało poważnie ograniczone przez PiS. Dlatego aborcja powinna być dozwolona aż do dwunastego tygodnia. Nie jest jeszcze jasne, kiedy Parlament odbędzie głosowanie nad reformą. Jednak pojawiły się kontrowersje, ponieważ tylko dwie z trzech partii koalicyjnych poparły wniosek.

Prawodawstwo aborcyjne w Polsce jest obecnie bardziej restrykcyjne niż gdziekolwiek indziej w Europie. Aborcja jest dozwolona jedynie w przypadku gwałtu lub zagrożenia życia matki. Aborcja z powodu wad płodu została zakazana przez Trybunał Konstytucyjny w 2020 roku.

Continue Reading

Top News

Bundestag głosuje w sprawie „systemów broni dalekiego zasięgu” – Niepewność co do Byka

Published

on

Bundestag głosuje w sprawie „systemów broni dalekiego zasięgu” – Niepewność co do Byka

22 lutego 2024, 23:09

23:09 | Zabici i ranni w wyniku ostrzału na miejscu w Doniecku Kostiantynopilske

Według oficjalnych raportów co najmniej jedna osoba zginęła w wyniku rosyjskiego ostrzału we wschodnim obwodzie donieckim na Ukrainie. Kolejnych dziewięć osób, w tym czterech młodych mężczyzn, zostało rannych we wsi Kostyantinopilske – napisał w telegramie gubernator wojskowy obwodu donieckiego Wadim Piłaszkin. Twierdził, że w miasto spadło 13 bomb wroga i zamieścił zdjęcia zniszczonych domów. Wcześniej armia rosyjska ogłosiła, że ​​zajęła kolejną pozycję w Doniecku – po niedawnym zajęciu miasta Awdijwka.

21:29 | Polska chce dodać przejścia graniczne z Ukrainą do listy „infrastruktury krytycznej”.

Rząd w Warszawie chce zapewnić większe bezpieczeństwo na przejściach granicznych w związku z trwającymi protestami polskich rolników na granicy z Ukrainą. „Do listy infrastruktury krytycznej dodamy przejścia graniczne z Ukrainą oraz niektóre odcinki drogowo-kolejowe” – zapowiedział polski premier Donald Tusk. Praktyczny efekt – powiedział Tusk – jest taki, że ruch na granicy będzie przebiegał bez opóźnień i przeszkód.

Protesty polskich rolników sprzeciwiają się polityce rolnej UE i importowi tanich produktów rolnych z Ukrainy. We wtorek rolnicy zablokowali węzły komunikacyjne w całym kraju i wyrzucili zboże z ukraińskich wagonów towarowych na przejściu granicznym Medica. Tusk ostro skrytykował pojawianie się haseł antyukraińskich i prorosyjskich podczas protestów chłopskich.


Polscy rolnicy protestują w pobliżu granicy polsko-ukraińskiej.
Prawa do zdjęć: Image Alliance/dpa/PAP | Derek Delmanowicz

19:06 | Łotwa zakazuje importu zbóż z Rosji i Białorusi

Łotwa podjęła decyzję o zakazie importu zbóż oraz innych produktów rolno-paszowych z Rosji i Białorusi. Parlament w Rydze głosował w czwartek za zakazem importu takich towarów z dwóch sąsiadujących ze sobą krajów, co w przyszłości uniemożliwiłoby pozostanie importu z krajów trzecich na terenie bałtyckich krajów UE i NATO. Tranzyt przez Łotwę powinien być nadal możliwy.

Zdaniem parlamentu zmiana prawa miała na celu uniemożliwienie Rosji i Białorusi oraz ich firmom generowania dodatkowych dochodów z eksportu swoich produktów na Łotwę, które mogłyby zostać wykorzystane do finansowania wojny na Ukrainie.

16:16 | Bundestag głosuje w sprawie „systemów broni dalekiego zasięgu” – Niepewność co do Byka

Bundestag wezwał rząd prezydenta Olafa Scholesa (SPD) do wyposażenia Ukrainy w „dodatkowe systemy broni dalekiego zasięgu, potrzebne” do prowadzenia kampanii obronnej przeciwko Rosji. Odpowiednia uchwała została przyjęta w czwartek w Bundestagu głosami SPD, Zielonych i FDP. Za przyjęciem uchwały głosowało 382 posłów, przeciw było 284, a dwóch wstrzymało się od głosu.

READ  Elbbrücken: Od teraz pociąg S-Bahn ponownie co pięć minut | NDR.de - Aktualności

Nadal jednak nie ma jasności co do dostaw rakiet manewrujących Taurus na Ukrainę. Dla wielu polityków z Partii Zielonych i FDP „systemy broni dalekiego zasięgu” obejmują rakiety Taurus. Gabriela Heinrich, wiceprzewodnicząca grupy parlamentarnej SPD, powiedziała Bundestagowi, że sformułowanie zawarte we wniosku „nie było konieczne”. Wniosek opozycji CDU/CSU o wyraźne nawiązanie do rakiet Taurus został wcześniej odrzucony.

Ukraina pilnie prosi o rakiety manewrujące Taurus, aby odciąć dostawy dla wojsk rosyjskich na linii frontu. Krytycy dostawy Taurusa obawiają się jednak, że rakiety mogą uderzyć w terytorium Rosji, wciągając Niemcy w konflikt. W swoim wniosku trzy dywizje sygnalizacji świetlnej długo spierały się o sformułowanie Taurusa – SPD ostatecznie zapobiegła bezpośredniej wzmiance o rakietach manewrujących.

14:00 | Rosja twierdzi, że zajęła kolejną wioskę we wschodniej Ukrainie

Według Ministerstwa Obrony Moskwy wojska rosyjskie zajęły wieś Popida w obwodzie donieckim we wschodniej Ukrainie. Siły zbrojne poczyniły postępy także w innych częściach regionu. Ministerstwo Obrony Ukrainy zaprzeczyło rosyjskim relacjom. Oddziały ukraińskie odparły ataki w pobliżu wsi i „odstraszyły wroga”. Obecnie na tym obszarze toczą się ciężkie walki.

13:53 | Armia ukraińska zabiła kilkudziesięciu rosyjskich żołnierzy

Ukraińska armia twierdzi, że w okupowanej części obwodu chersońskiego zabiła kilkudziesięciu rosyjskich żołnierzy. Rzecznik powiedział w telewizji, że na poligonie rakiety trafiły aż 60 najeźdźców. Wojsko nie skomentowało użytego systemu uzbrojenia. Informacji nie udało się zweryfikować, a strona rosyjska nie skomentowała tej informacji.

13:40 | Dostawa Taurusa nie ma większości w Bundestagu

Bundestag odrzuca dostawę rakiet manewrujących Taurus na Ukrainę Wniosek grupy parlamentarnej CDU/CSU nie uzyskał większości. Głosowanie nad kolejną propozycją przedstawioną przez partie SPD, Zielonych i FDP zaplanowano na później tego samego dnia. W tym celu rząd centralny powinien zapewnić dodatkowe systemy broni dalekiego zasięgu. Nie wspomniano jednak wyraźnie o rakietach manewrujących Taurus.

10:46 | 1,15 mln Ukraińców w Niemczech

8:04 | Baerbach do Ławrowa: „Zakończcie teraz wojnę”

Minister spraw zagranicznych Unii Annalena Peirbach zwróciła się do Rosji o natychmiastowe zakończenie wojny na Ukrainie. Na spotkaniu G20 w Rio de Janeiro polityk Zielonych zwrócił się bezpośrednio do ministra spraw zagranicznych Rosji Ławrowa, który siedział trzy miejsca od niego. Baerbach powiedział: „Jeśli zależy wam na życiu ludzkim, jeśli zależy wam na własnym narodzie, rosyjskich dzieciach i młodzieży, musicie teraz zakończyć tę wojnę”. Jeśli Moskwa dzisiaj zakończy wojnę, jutro droga do pokoju i sprawiedliwości będzie otwarta.


Annalena Berbach (po lewej) i jej rosyjski odpowiednik Siergiej Ławrow (po prawej) na spotkaniu G20 w Rio.
Źródło obrazu: Image Alliance/dpa | Bernda von Zutrechenki

07:31 | Generał Bundeswehry: Rosja „przeważnie przejmuje inicjatywę” na linii frontu


Christian Freuding, generał dywizji Bundeswehry
Źródło obrazu: Image Alliance/dpa | K. Nietfeldta

Według generała dywizji Christiana Freudinga, głównego wojskowego koordynatora pomocy dla Ukrainy, o walce decyduje obecnie armia rosyjska. Poza rejonem Awdijówki, front o długości 1000 km pozostaje stosunkowo niezmieniony, ale w jednym rejonie toczą się najintensywniejsze walki. „Rosja w dużej mierze uczestniczy w inicjatywie na tym froncie” – powiedział generał dywizji niemieckiej agencji prasowej.

Oczywiste jest, że Ukraińcy potrzebują większego wsparcia, ponieważ zużycie amunicji i systemów uzbrojenia jest bardzo wysokie.

Christian Freuding, generał dywizji | siły zbrojne

Freuding wyjaśnił, że obie strony celują w tyły wroga. Rosja atakuje infrastrukturę energetyczną i obronną, ale podejmuje także ukierunkowane działania przeciwko skupiskom ludności. „Ukraińskie ataki są wymierzone przede wszystkim w obiekty dowodzenia, obiekty logistyczne i specjalne cele prywatne, takie jak lotniska i Flota Czarnomorska” – powiedział.

04:32 | Zełenski żąda szybkiego wsparcia

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski wezwał sojuszników do zapewnienia szybkiej pomocy po zajęciu przez Rosję miasta Awdijiwka. Nie wspominając bezpośrednio o Stanach Zjednoczonych, ponownie wyraził niezadowolenie z powodu spowolnienia zachodniej pomocy dla ukraińskiego wysiłku wojennego. „Musimy działać szybko. Oznacza to, że musimy pozbyć się całej biurokracji. W przeciwnym razie nie mamy szans” – powiedział amerykańskiemu nadawcy Fox News.

Starania prezydenta USA Joe Bidena dotyczące rozszerzenia dużego pakietu pomocowego dla Ukrainy spotkały się jak dotąd z kontrowersjami w Kongresie USA.

01:05 | Weber: UE powinna produkować amunicję wyłącznie dla Ukrainy

Lider Europejskiej Partii Ludowej (PPE) Manfred Weber wezwał kraje UE do skierowania produkcji amunicji na Ukrainę. Podobnie jak w przypadku pandemii Covida, wszystkie produkty UE muszą teraz zostać połączone w jeden wielki wysiłek i dostarczone na Ukrainę. Weber powiedział gazecie Funke Media Group. Jego zdaniem należy przyjrzeć się istniejącym umowom na globalne dostawy do krajów, które nie są pilnie uzależnione od dostaw amunicji. Opóźniła się także dostawa niemieckich rakiet manewrujących Taurus, powiedział lider EPP.

12:30 | Wydaje się, że Rosja posuwa się dalej w pobliżu Awdijiwki

Siły rosyjskie, które w zeszłym tygodniu zajęły miasto Awdijwka na wschodzie Ukrainy, w dalszym ciągu nacierają na okoliczne miasta i wsie, podały ukraińskie siły zbrojne. Maksym Żorin, zastępca dowódcy 3. Brygady Szturmowej Ukrainy, napisał na portalu informacyjnym Telegram: „Sytuacja na froncie Awdijewki jest bardzo jasna. Rosjanie posuną się na tyle, na ile pozwolą im siły, w zależności od tego, ilu ludzi przeżyje”.

Po miesiącach bombardowań wojska rosyjskie zajęły Awdijewkę. Było to największe zwycięstwo Rosji od czasu zdobycia Pakmut w maju 2023 roku.

00:00 | Wiadomości z Ukrainy na czwartek, 22 lutego 2024

Dzień dobry! W naszych Wiadomościach z Ukrainy będziemy na bieżąco informować Państwa o rozwoju wojny na Ukrainie. Wszystkie ważne wiadomości będą pojawiać się tutaj przez cały dzień.

Sprawozdanie z wojny na Ukrainie

Doniesienia z Ukrainy są trudne, ponieważ z powodu walk na miejscu jest niewielu niezależnych przedstawicieli mediów. Informacje pochodzą przede wszystkim od rządu Ukrainy i Ministerstwa Obrony Rosji, ale rzadko są one weryfikowane Móc.

Źródła: AFP, dpa, Reuters, w tym MDR

Ten temat w projekcie:prąd MDR | Wiadomości radiowe | 22 lutego 2024 | 06:00

Continue Reading

Top News

Dlaczego warto wybrać ogrodzenia z Polski?

Published

on

Dlaczego warto wybrać ogrodzenia z Polski?

PracaReklama

2 zdjęcia

PracaReklama

Zdjęcie: JackF@AdobeStock.com

2 zdjęcia

PracaReklama

Zdjęcie: Produkcja Perig@AdobeStock.com

2 zdjęcia

PracaReklama

Zdjęcie: Zum Dorfkrug

2 zdjęcia

PracaReklama

Zdjęcie: ipopba@AdobeStock.com

2 zdjęcia

PracaReklama

Zdjęcie: Gastroback GmbH

2 zdjęcia

PracaReklama

Zdjęcie: Zum Dorfkrug

2 zdjęcia

PracaReklama

Zdjęcie: PickOne@AdobeStock.com

2 zdjęcia

PracaReklama

Zdjęcie: Zum Dorfkrug

2 zdjęcia

Wysokiej jakości ogrodzenia pochodzące z Polski

Zapomnij o drogich płotach, które są niepewnie zakotwiczone w ziemi. Na professional24.eu Czy myślisz …? dowiadywać się Różne rodzaje ogrodzeńmożesz dowolnie projektować swój asortyment według własnych upodobań i potrzeb. Wycieczka Eksperci | z Bardzo nowoczesne procesy produkcyjne A maszyny, jesteście w dobrych rękach. Nawet przy wietrze i pogodzie nasze elementy ogrodzenia wytrzymają dłużej Odporny na warunki atmosferyczne. Tylko powłoki proszkowe, ocynkowane metale i wysokiej jakości materiały zapewniają długą żywotność długość życia Zatem w końcu tanie ogrodzenie. Z naszymi polskimi ogrodzeniami korozja, odkształcenia i uszkodzenia mechaniczne powierzchni nie mają szans.

Szeroki asortyment do wszystkich zastosowań

U nas otrzymasz nie tylko standardowe ogrodzenia, ale możesz znaleźć ich więcej Unikalne ogrodzenia.

 • Ogrodzenia aluminiowe Dla nowoczesnego wyglądu
 • Ogrodzenia ze stali nierdzewnej jako elementy ponadczasowe i trwałe
 • Żelazne ogrodzenia Dla rustykalnego wyglądu
 • Elementy ogrodzenia wycinane laserowo Wyjątkowe logo i subtelne detale
 • Ogrodzenia z podwójnej siatki drucianej Proste, lekkie i ekonomiczne rozwiązanie
 • Ogrodzenia zapewniające prywatność Dla maksymalnej prywatności
 • Ogrodzenia WPC Wykonane z materiałów ekologicznych
 • Ozdobne ogrodzenia Unikalne modele

Oprócz wysokiej jakości ogrodzeń oferujemy Państwu duży wybór Inne komponenty Na.

 • Bramy w różnych wersjach przesuwnych lub składanych, w tym elektryczne
 • Poręcze schodowe, poręcze balkonowe i poręcze tarasowe
 • Kratka okienna
 • Wiata i wiaty
 • altanki
 • Furtki
 • Meble
 • Skrzynki pocztowe
 • Kuchnie

Polskie kuchnie dla Twojego mieszkania

Posiadamy również zaplecze do budowy kuchni Doświadczenie lat z Wykwalifikowani pracownicy. Złożyć zamówienie küchen Möbel-studio.de Twoja nowa wymarzona kuchnia jest taka prosta. Kuchnia to jedno z najważniejszych mebli, dlatego powinna być profesjonalnie zaplanowana i starannie przygotowana. Każdą kuchnię dostosowujemy indywidualnie do Państwa wymagań i dbamy o to, aby każdy element został prawidłowo zamontowany w wyznaczonym miejscu. Wybierz jeden Kuchnia w starym wiejskim domu, Eleganckie wariacje albo albo Nowoczesny jak również Ponadczasowe gotowanie. Z jednym z nas Kuchnie bez uchwytów Otrzymujesz łatwy w czyszczeniu i niepowtarzalny projekt kuchni. Jeśli chodzi o sprzęt elektryczny, stosujemy wyłącznie najwyższej jakości i znanych producentów. Krótki czas realizacji, bardzo wysoka jakość i niskie koszty doskonale uzupełniają nasz projekt kuchni.

READ  Unijny minister środowiska chce zablokować wydobycie gazu w okolicach Borkum | NDR.de - Aktualności - Dolna Saksonia

Zamów ogrodzenia i kuchnie już teraz u ekspertów

Nie ma znaczenia, czy wybierzesz jednego z nas Płoty albo albo Kuchnia W rezultacie wszystkie komponenty wyprodukowane w Polsce odpowiadają sobie Bardzo wysoka jakość. Skorzystaj z kompleksowego pakietu usług, który obejmuje: Profesjonalna porada I następny Dostawa jak również Zgromadzenie Ustawodawcze są uwzględnione. Spełniamy każde Państwa życzenie i czynimy z Państwa domu bezpieczną przystań, w której w doskonale wyposażonej kuchni z łatwością zorganizujecie nawet największe wieczory kulinarne.

Chcesz obserwować ten profil?

Nigdy nie przegap najnowszych treści z tego profilu: Zaloguj się, aby otrzymywać nowe treści ze swoich profili i lokalizacji Jedzenie osobiste podążać.

Bądź pierwszą osobą, która zaobserwuje ten profil

Continue Reading

Trending