Connect with us

entertainment

Czy Sarah Kulka ma problem z Polską?

Published

on

Czy Sarah Kulka (33 l.) ma problem z rodzinną Polską? Teraz musiała zmierzyć się z tym pytaniem na Instagramie.

Lipsk – ma Sara Kulka (33) Kłopoty z ojczyzną, Polską? Po tym, jak modelka opublikowała film o polskim seksizmie, musiała skonfrontować się z tym właśnie tematem podczas sesji pytań i odpowiedzi ze swoimi obserwatorami.

Czy Sarah Kulka (33 l.) wpakowała się w kłopoty?  Po opublikowaniu filmu o uprzedzeniach wobec Polek musiała teraz zadać sobie pytanie, dlaczego zawsze obraża swoją ojczyznę.

Czy Sarah Kulka (33 l.) wpakowała się w kłopoty? Po opublikowaniu filmu o uprzedzeniach wobec Polek musiała teraz zadać sobie pytanie, dlaczego zawsze obraża swoją ojczyznę. © Edycja: Screenshots/instagram.com/saraculka_/

„Dlaczego zawsze sprawiacie, że Polska jest taka zła?” Jeden z użytkowników Instagrama chciał się o to dowiedzieć i dodał, że uważa rzekome zachowanie byłej kandydatki do GNTM za bardzo niefortunne.

Sarah opublikowała już wcześniej film, w którym rozwiała uprzedzenia, z którymi nieustannie mierzą się Polki. Polka, która całymi dniami pije wódkę, a nawet z nią gotuje, nosi tylko markowe ubrania i wie, jak włamać się do samochodu. Każdy przykład jest wskazany i przedstawiony z dużą ilością humoru.

Czy 33-latka ma więc problem z ojczyzną? NIE! Film miał mieć charakter satyryczny i miał na celu kpić z uprzedzeń, jakie panowały w tym kraju wobec Polek.

"Jak możesz siebie tak zostawić?" Sarah Kolka reaguje przesłaniem z okazji Dnia Kobiet
Sara Kulka
– Jak możesz się tak zostawić? Sarah Kolka reaguje przesłaniem z okazji Dnia Kobiet

Sarah nie miała łatwego życia w Polsce. „Ale coś takiego mogłoby mi się przytrafić w każdym innym kraju” – stwierdziła influencerka.

Sarah Kulka o swoich korzeniach: „Uwielbiam być Polką”

Influencerka podeszła do sprawy spokojnie i jak zwykle szczerze odpowiedziała swoim obserwatorom.  Uwielbia być Polką, ale jest też krytyczna wobec swojej ojczyzny.

Influencerka podeszła do sprawy spokojnie i jak zwykle szczerze odpowiedziała swoim obserwatorom. Uwielbia być Polką, ale jest też krytyczna wobec swojej ojczyzny. © Edycja: Screenshots/instagram.com/saraculka_/

W rzeczywistości modelka mama jest bardzo dumna ze swoich korzeni. „Uwielbiam być Polką” – napisała w odpowiedzi na pytanie. „Ale lubię też polskie dowcipy. Ale tylko wtedy, gdy pochodzą z Polski. Dlatego lubię je dla Ciebie robić.”

33-latka wyraziła także krytykę swojej ojczyzny. „Nie jestem dumny z polskiej skrajnej polityki, która jest mizantropijna i mizoginistyczna. Mam nadzieję, że coś się tam zmieni”.

Co Sarah lubi w krainie swoich przodków? „Kocham moje lasy w Polsce. Kocham jedzenie, uwielbiam gościnność, kocham język.”

"Pełen zazdrości": Sarah Kulka ma ważną wiadomość na Walentynki
Sara Kulka
„Pełna zazdrości”: Sarah Kulka ma ważne przesłanie na Walentynki

Dla niej Polska to wciąż wspaniały kraj. „Moje dzieci też z dumą mówią, że są w połowie Polakami”.

READ  — Quo vadis, Aido? Jasmila Žbanić im Kino
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Film: Bollywood w Polsce – Filmy mają przyciągać turystów

Published

on

Film: Bollywood w Polsce – Filmy mają przyciągać turystów

film

Bollywood w Polsce – Filmy mają przyciągać turystów

niedziela, 27 kwietnia 2014 | 17:13

Dzikie pościgi, eksplozje helikopterów w powietrzu, autobus przewracający się przez barierę mostu prowadzącego na Wisłę. Pomiędzy nimi znajduje się mieszanka języka angielskiego i polskiego, zdjęcia śledzące i narzędzie do wyszukiwania podpisów.

W Warszawie można poczuć dotyk Bollywoodu: indyjski producent i reżyser Sajid Nadiadwala kręci w stolicy Polski film akcji „Kick”. Na zdjęcia do Polski przyjechał gwiazdor kina akcji Salman Khan, „Stallone Bollywood”. Inni członkowie obsady to Randeep Hooda i Jacqueline Fernandez, była Miss Sri Lanki.

To nie pierwszy raz, kiedy indyjski przemysł filmowy szuka tematów w Polsce. Reżyserzy z Bollywood kręcili już kilka zdjęć w Krakowie na południu Polski, gdzie wkrótce ma się rozpocząć kolejna duża produkcja. Początkowo góry i doliny Tatr Wysokich musiały służyć jako miejsce ekranowego romansu, ponieważ sytuacja w zakresie bezpieczeństwa w Kaszmirze była zbyt niestabilna, aby można ją było sfilmować.

Od tego czasu reżyserzy coraz bardziej pokochali egzotykę średniowiecznego rynku, wąskie brukowane uliczki i renesansowe szczyty wspaniałych pałaców arystokratycznych. Jednak do filmu „Kick” potrzebna była nowoczesna sceneria miejska z wieżowcami i większym zgiełkiem niż senny Kraków. To była szansa dla Warszawy.

Bollywood nad Wisłą zachwyca nie tylko miłośników kina. Polska branża turystyczna zabiega o względy filmowców z subkontynentu indyjskiego, obstawiając, że indyjscy turyści wybiorą Polskę, gdy Warszawa lub Kraków „zwrócą się” na dużym ekranie i wzbudzą zainteresowanie widzów.

Pod hasłem „Przyjdź i znajdź swoją historię” menadżerka kampanii Emilia Kubik z polskiej organizacji turystycznej POT promuje Polskę jako miejsce kręcenia filmów dla indyjskiego przemysłu filmowego. Pokazuje krajobrazy i historyczne miasta, a także sugeruje potencjał oszczędności – na przykład koszty produkcji i hoteli w Warszawie są znacznie niższe niż ceny w Londynie czy Dublinie, które Nadiadwala również uważała za miejsca kręcenia filmów.

reklama

Aby ułatwić Polsce podejmowanie decyzji w przyszłości, POT i Komisja Filmu Polskiego stworzyły aplikację zawierającą informacje o potencjalnych lokalizacjach filmowych i kontaktach dla polskich partnerów do współpracy, która jest skierowana w szczególności do studiów filmowych i „skautów lokalizacji”.

Monica Kapil Mohta, ambasador Indii w Polsce, uważa, że ​​tradycja Polskiej Szkoły Filmowej w Łodzi, której absolwentami jest m.in. Roman Polański, jest nie mniej ważna we współpracy z indyjskim przemysłem filmowym. Dobrze wyszkolonych specjalistów nie brakuje. „Jestem pod ogromnym wrażeniem jakości filmów produkowanych w Polsce” – podkreśla. Chwali także warszawiaków, którzy wielokrotnie muszą wybierać alternatywne trasy, gdy drogi lub mosty są zamknięte, aby obejrzeć sceny akcji: „Mimo wszystkich eksplozji wokół nich, są bardzo mili i przyjacielscy”.

Niektórzy nawet bardzo przyzwyczajają się do syren, migających świateł i głośnych huków. „Któregoś dnia widziałem trzy wozy strażackie pędzące ulicą Marszałkowską i już szukałem kamer i aktorów” – mówi szef POT Rafał Szmetky. „Ale nic nie zostało sfilmowane. W hotelu wybuchł pożar”.

READ  Wiadomości z Ukrainy: Putin wyklucza ataki na Polskę i Łotwę
Continue Reading

entertainment

Goku i Klass pokazują antylopę przy wodopoju, doprowadzając fanów do szaleństwa

Published

on

Goku i Klass pokazują antylopę przy wodopoju, doprowadzając fanów do szaleństwa
  1. tz
  2. telewizja

Naciska

Goku i Klass kontrolowali ProSiebena przez 24 godziny. Gdy zaczyna się nowy program, oboje mogą nadawać, co chcą – i natychmiast zaczyna się chaos.

Monachium – Znani anarchistyczni aktorzy Joko Winterscheidt (45 l.) i Klaas Heufer-Umlauf (40 l.) po raz kolejny pokazali, że potrafią wywrócić telewizję do góry nogami, i to tym razem nawet dosłownie. Po zwycięstwie w „Joko & Klaas vs. ProSieben” byli w stanie kontrolować swój kanał przez pełne 24 godziny.

Goku i Klass przedstawiają: Antylopa odpoczywa

Joko i Klass pokazali już w przeszłości, że lubią wykorzystywać czas antenowy, który zdobyli w ProSieben, do bardzo różnych celów – czasem przydatnych, czasem mniej przydatnych. Niektóre z jej poprzednich artykułów poruszających ważne kwestie społeczne zostały nagrodzone. Jednak dzisiejsi widzowie mogą mieć mniejsze szanse na takie wyróżnienia.

Jak dotąd, jedną z najważniejszych atrakcji tego dnia było zdjęcie na żywo studni bez podpisu w Namibii. Można było zobaczyć wiele oryksów odpoczywających i bawiących się nad chłodną wodą. Nie do wiary – zamiast reportaży telewizyjnych i oper mydlanych pojawiły się obrazy niedzielnych krajobrazów. Niektórzy fani opisali ProSieben na Instagramie jako „zwalniający”.

Fani oszaleli: Goku i Klass świętowali w Internecie

Ale w ProSieben można było zobaczyć nie tylko dziką przyrodę: kilka odcinków „Don't Stop Laughing” i nostalgiczne perełki talk show zabrało widzów w podróż w przeszłość. Obydwaj prezenterzy telewizyjni porwali także telewizję śniadaniową siostrzanego kanału Sat.1.

Goku i Klass, antylopa
Goku i Klass kontrolowali ProSiebena przez 24 godziny. Gdy nowa stacja staje na czele, oboje mogą nadawać, co im się podoba – i natychmiast zaczyna się chaos. © Photo Alliance / Niemiecka Agencja Prasowa / ProSieben | Sina Goertz; Zrzut ekranu ProSiebena

Internet oszalał – w jak najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu. Fani w mediach społecznościowych świętują niezwykły dzień Antelope Sunday. Pomiędzy tweetami typu „Czy antylopa przygotowała coś jeszcze lub chociaż ćwiczyła choreografię? „Trochę boję się iść do toalety, a potem coś przegapię”. do „Wyobrażam sobie, że od czasu do czasu pójdę do toalety, żeby odpocząć psychicznie!”, entuzjazm był ogromny. Klaas Heofer-Umlauf ostrzegła niedawno przed niskim budżetem jej 24-godzinnego programu. Wykorzystane źródła: Prosippin, X

READ  Badmómzjay przesyła świąteczne pozdrowienia i doprowadza fanów do szału!
Continue Reading

entertainment

Zatańczmy: trudny czas Renaty Lucien

Published

on

Zatańczmy: trudny czas Renaty Lucien
Continue Reading

Trending