Connect with us

Top News

Corona News on Tigers: Kary są wymagane dla pchaczy

Published

on

Corona News on Tigers: Kary są wymagane dla pchaczy

Zaktualizowano 11 maja 2021 r. O godzinie 18:33

  • 06:33: Rośnie liczba prób popełnienia oszustwa w ośrodkach szczepień V – ci, którzy się zgłoszą, potrzebują kar
  • 05:59: RKI 6125 rejestruje nowe infekcje koronowe – częstość występowania nadal spada
  • 04:29: Lindner żąda: otwierając schody, nie patrz tylko na wydarzenia

Zaktualizuj Corona Live Ticker tutaj

Rośnie liczba prób oszustwa – osoby, które chcą się zaszczepić, powinny zostać ukarane grzywną

06:33: Wezwanie do ukarania staje się coraz głośniejsze, biorąc pod uwagę rosnące wysiłki osób, które chcą zostać zaszczepione wcześniej, aby otrzymać szczepionkę nieuzasadnioną, a czasem źle poinformowaną. „Złapano tysiące, ale nie było żadnych ograniczeń” – powiedział Eugene Bryce z zarządu niemieckiej agencji prasowej. „Postęp w szczepieniach nie jest jeszcze wykroczeniem administracyjnym”.

Dużo Ośrodki szczepień Raport po doniesieniu medialnym na temat agresji osób, które chcą zostać zaszczepione, i rosnących wysiłków w celu uzyskania wczesnej szczepionki. Magazyn telewizyjny SWR „Report Mains” zgłosił kilka tysięcy przypadków. Początkowo, aby umówić się na szczepienie, zostaną podane nieprawidłowe informacje o wieku lub zawodzie. Samo Centrum Szczepionek w Hamburgu zgłosiło ostatnie 2000 szczepień wstępnych w ciągu tygodnia. W Monachium łapano do 350 osób tygodniowo, aw Surbrucken do 140, jak podano w „raporcie”.

Inne wiadomości dnia Corona:

RKI 6125 rejestruje nowe infekcje koronowe – liczba zdarzeń nadal spada

05:59: Urzędnicy służby zdrowia w Niemczech to mają Firma Roberta Kocha (RKI) W ciągu jednego dnia zgłoszono 6125 nowych infekcji koronami. Wynika to jasno z danych z wtorkowego poranka, które odzwierciedlają pozycję deski rozdzielczej RKI o godzinie 17:20. Dla porównania: tydzień temu było to 7534 nowych infekcji.

Według RKI liczba nowych infekcji na 100 000 osób w ciągu siedmiu dni w całym kraju we wtorek rano wyniosła 115,4 (dzień poprzedni 119,1; tydzień poprzedni 141,4). Według doniesień w całych Niemczech w ciągu 24 godzin zgłoszono 283 nowe zgony. Tydzień temu zginęło 315 osób.

READ  BIS prześciga opozycję w sondażach

RKI policzył w sumie 3533376 infekcji zdiagnozowanych przez SARS-Cowie-2 od początku epidemii. Faktyczna całkowita liczba może być jednak znacznie wyższa, ponieważ wiele infekcji nie zostało zidentyfikowanych. RKI podał liczbę uratowanych osób na około 3196,900. Liczba ofiar śmiertelnych w wyniku zakażenia SARS-Cow-2 wzrosła do 85,112.

Według raportu zarządu RKI z poniedziałkowego wieczoru, siedmiodniowa wartość R w całym kraju wyniosła 0,88 (dzień poprzedni: 0,90). Oznacza to, że 100 ofiar teoretycznie wpłynie na 88 więcej. Wartość R wskazuje na infekcję 8 do 16 dni wcześniej. Jeśli przez długi czas jest poniżej 1, proces infekcji spowalnia; Jeśli nadal jest wysoki, liczba przypadków wzrasta.

Lindner żąda: otwierając schody, nie patrz tylko na wydarzenia

04:29: Lider FDP Christian Lindner Wezwał do podjęcia decyzji o złagodzeniu epidemii koronowej. „Otwierając schody, trzeba odegrać nie tylko wydarzenia, ale także rolę” – powiedział niemieckiej prasie w Berlinie. „Musimy dodać inne wskaźniki – na przykład wskaźnik agresji w szpitalach, wskaźnik pozytywnych testów lub wskaźnik szczepień”.

Lindner zwrócił uwagę na Berlin, gdzie pewność otwarcia została zachwiana, gdy siedmiodniowe wydarzenie spadło poniżej 100, a trzy dni później powyżej 100. „Przykład Berlina pokazuje: federalny hamulec bezpieczeństwa jest bardzo elastyczny” – powiedziała partia i przewodniczący komisji parlamentarnej Partii Demokratycznej Wolności. „Nawet niewielkie wahania statystyczne decydują o tym, czy otworzyć, czy nie – niezależnie od charakteru regionalnego procesu zakaźnego”.

Otwarcie cateringu na świeżym powietrzu z koncepcjami bezpieczeństwa było od dawna wskazywane poza hotspotami. „W przypadku federalnego hamulca bezpieczeństwa istnieje ryzyko Niemcy W ciągu następnych kilku tygodni otwarcie wylądowało w Yo-Yo. Rząd federalny musi uznać, że zgubił drogę przez federalny hamulec bezpieczeństwa. „Powinien szybko zwolnić hamulec bezpieczeństwa i umożliwić gminom otwarcie ponad 100 stopni” – zażądał Lindner.

READ  Zawias: Dezaktywacja bomby zakończona pomyślnie | NDR.de - Aktualności

Wszystkie raporty koronowe do czytania od 10 maja można znaleźć tutaj

Więcej o wirusie Corona:

Znaczenie od dpa, afp, sid i apa.

Zgłaszano pojedyncze przypadki zakrzepicy nerwu mózgowego po podaniu szczepionki astrogennej. Marcus Scholes z Instytutu Informacji Medycznej Uniwersytetu w Lipsku klasyfikuje zagrożenia związane ze szczepionkami wektorowymi.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top News

Granica Polski: narkomania – kierowca odmawia kontroli i ucieka

Published

on

Granica Polski: narkomania – kierowca odmawia kontroli i ucieka

Die Flucht vor der Bundespolizei in Hohenwutzen kommt einen Autofahrer aus Berlin teuer zu stehen. Was bisher bekannt ist?

Hohenwutzen

Ein Artikel von

Steffen Göttmann

Most graniczny Hohenwoodsen: Policja federalna w dalszym ciągu kontroluje ruch graniczny.

Most graniczny Hohenwoodsen: Policja federalna w dalszym ciągu kontroluje ruch graniczny.

Rolanda Eggersdörfera

30-letni kierowca, który prowadził samochód z berlińską tablicą rejestracyjną, odmówił poddania się kontroli policji federalnej.

READ  BIS prześciga opozycję w sondażach
Continue Reading

Top News

Opuszczony okręt podwodny U17 zajmuje nocną pozycję w Bad Rappena

Published

on

Opuszczony okręt podwodny U17 zajmuje nocną pozycję w Bad Rappena

Okręt podwodny U17 przepłynął tory kolejowe w Bad Rappena w czwartek wieczorem. Został ponownie ustawiony wcześnie rano i przyjechał na parking.

Po pomyślnym minięciu miasta Bad Rappenau (dzielnica Heilbronn) okręt podwodny U17 wykonał kolejne wyzwanie: łódź o wadze około 350 ton mijająca tory kolejowe. Według rzecznika Muzeum Techniki w Sinsheim (powiat Rhein-Neckar) linie napowietrzne należy przygotować z wyprzedzeniem. Dodatkowo U17 noszony był pod kątem. Według rzecznika był wczesny czwartek rano Stan parkingowy Udało się i łódź wróciła ponownie. Wreszcie kibice zatrzymali się na chwilę do godziny 5 rano, aby obejrzeć widowisko.


Reporterka SWR Alice Robra w środę wieczorem relacjonowała na żywo z Bad Rappenau historię produkcji i przeprowadziła wywiad z zespołem „Dorfpiraten” na temat panującej tam szczególnej atmosfery:


Pobierz wideo (122,3 MB | MP4)

Transport U17 jest kontynuowany bezpośrednio

W czwartkowe popołudnie podróż była kontynuowana w niewielkiej odległości do składu utrzymania dróg w Bonfeld. W piątek zespół zostanie całkowicie zawieszony.

Oczekiwano, że będzie zamknięty

W najbliższych dniach na A6 po raz pierwszy wjedzie ruch. Od 20:00 w czwartek trzy miejsca postojowe między Sinsheim a Heilbronn będą zamknięte. Dotyczy to parku Eichäuser Hof i toalet w obu kierunkach Mannheim i Bauernwald. Wszystkie trzy pozostają zamknięte do 5 rano w niedziele. Całkowite zamknięcie autostrady A6 od soboty do niedzieli będzie miało największe skutki, jeśli trasa między Sinsheim-Süd a Heilbronn-Untereissheim zostanie całkowicie zamknięta w obu kierunkach.

Okręt podwodny powinien dotrzeć do Sinsheim do końca miesiąca

W nocy z soboty na niedzielę, 27 i 28 lipca, ruch na autostradzie A6 będzie odbywał się w spektakularny sposób, a następnie całkowicie się zatrzyma. 28 lipca kolos o długości 50 metrów i wysokości dziewięciu metrów dotrze do Muzeum Techniki w Sinsheim. Oczekuje się, że na torze powrócą setki widzów.

READ  BIS prześciga opozycję w sondażach
Continue Reading

Top News

Kaufland Marketplace zawita do Austrii i Polski

Published

on

Kaufland Marketplace zawita do Austrii i Polski

Ekspansja
Nowe możliwości sprzedaży dla detalistów: Kaufland Marketplace wkracza do Austrii i PolskiŹródło: komunikat prasowy


Czas czytania 1 minuta

Prezenterzy na ten temat

Kaufland ogłosił to na początku roku – teraz ustalono daty premiery: w sierpniu Kaufland Market będzie aktywny w Polsce, a we wrześniu w Austrii. Sprzedawcy detaliczni mają ofertę wprowadzającą.

(Zdjęcie: Kaufland)

Coffland Global Marketplace wkrótce zapewni dostęp do pięciu rynków sprzedawcom internetowym w kraju i za granicą. Sprzedawcy mogą teraz sprzedawać jednocześnie na Kaufland.de, Kaufland.cz, Kaufland.sk, Kaufland.pl i Kaufland.at. Według Kauflanda mogą dotrzeć do 81 milionów klientów w Internecie. Data uruchomienia dla Polski to 7 sierpnia w domenie Kaufland.pl, a kilka tygodni później w Austrii – 4 września pod nazwą Kaufland.at.

Według Cofflanda z Coffland Global Marketplace korzysta już 11 000 sprzedawców detalicznych Zasięg rynkowy w krajach, oprócz milionów klientów online, ponad 13 milionów użytkowników aplikacji Kaufland i ponad 16 milionów klientów karty Kaufland. Kaufland umożliwia m.in. płatność w odpowiedniej walucie lokalnej czy bezpłatne tłumaczenie danych produktów.

Rozpocznij oferowanie na nowych rynkach

Sprzedawcy rozpoczynający działalność w Kaufland Marketplace w Polsce i Austrii otrzymują ofertę startową: każdy sprzedawca, który zarejestruje się na nowym portalu Kaufland.pl lub Kaufland.at, otrzymuje przez trzy miesiące bezpłatne opłaty podstawowe za Kaufland Global Marketplace i po pierwszych trzech miesiącach prowadzi sprzedaż. Uruchomienie odpowiedniego rynku bez prowizji od sprzedaży.

Ponadto sprzedawcy detaliczni otrzymują rabat do 1200 euro na reklamę sponsorowanych produktów, dzięki czemu ich oferta staje się jeszcze bardziej widoczna dla nowych klientów z Polski i Austrii. Ponad 110 międzynarodowych partnerstw technologicznych łączy sprzedawców detalicznych z Coffland Global Marketplace.

Continue Reading

Trending