Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Były piłkarz zostaje „Dancing Star 2021”!

01. Czerwiec 2021 – 7:56 godzina

Rrik Gíslason zwycięzcą nagrody „Let’s Dance” w 2021 r.

Rick Jeslason Zrobił to: były piłkarz wygrał piosenkę „Let’s Dance” w 2021 roku ze swoim piłkarzem Partner taneczny Renata Lusin! Pod koniec bardzo wyjątkowego 14. sezonu wraca do domu z tytułem „Dancing Star 2021” i Dancing Cup. Pokazujemy reklamę na powyższym filmie!

Prawie 89 doskonałych punktów w finale „Let’s Dance”

Jest puchar do tańca!

© TVNOW, Stefan Gregorius

Nicholas Buschmann i Vadim Garbuzov są na trzecim miejscuWięc decyzja została podjęta między Valentiną i Rickiem. Oznacza to również: Para Lusinów zmierzy się w finale. Potem przychodzą długo wyczekiwane słowa: „Tytuł ‘Dancing Star 2021’ trafia do Rúrika i Renaty!” Tańcząca para pracowała nad tym momentem już ponad 12 tygodni! W związku z tym profesjonalna taneczna Renata głośno płacze, który był już w finale w 2020 roku, ale zajął drugie miejsce z Moritzem Hansem. Rick również okazuje wielkie uczucia i opada na ziemię. Z 89 na 90 możliwych punktów w finale, były piłkarz po raz kolejny pokazał niesamowicie mocny występ – Zwłaszcza z jego freestylem pod koniec “Let’s Dance”.

Nawiasem mówiąc, Dance Cup nie pojedzie na Islandię, Ponieważ Rick pozostaje w Niemczech, jak ogłoszono bezpośrednio w finale.

Tak Rúrik i Renata reagują na zwycięstwo

Wszystkie polecane filmy Ricka Jeslasona na playliście „Let’s Dance”

Oglądaj “Let’s Dance” w TVNOW

Wszystkie spektakle „Let’s Dance” Możesz zobaczyć się później w TVNOW.

Nasi poprzedni zwycięzcy konkursu „Let’s Dance” tańczą dla ciebie ponownie w dwóch historiach internetowych: Oto jest Część 1 I Część 2.

Rick Jeslason

READ  Xavier Naidoo: Burmistrz Klaus Roh-Madsen chce zezwolić na koncert