Connect with us

sport

Bayern Monachium: Kimmich z wielką nadzieją dla Hansi Flick – Goretzka apeluje do prezesów FCB

Published

on

Leon Goretzka i Joshua Kimmich (po lewej) rozmawiają o filmie Honey Flick

© Imago-Images / Moritz Müller

Bayern Monachium będzie gościć Bayer Leverkusen na Allianz Arena w 30. rundzie niemieckiej ligi. Całkowicie wybuchowy sportowiec, ale przyszłość Hanse Flick jest prawdopodobnie ważniejsza. Dźwięki gry.

  • W rundzie 30 mecz Bayernu Monachium z Bayerem Leverkusen był ważnym meczem w walce o mistrzostwo.
  • Po zwycięstwie 2: 0 (2: 0) zespół Hansi Flick zrobił duży krok w kierunku dziewiątego z rzędu mistrzostw Niemiec.
  • Ale nadrzędną kwestią była przyszłość trenera Bayernu
  • Na Allianz Arena podsumowano dla Was dźwięki meczów Bayernu Monachium i Bayer Leverkusen

MONACHIUM – To był prawdziwy wstrząs, który Hansi Flick wywołał, ogłaszając w zeszłą sobotę po meczu w Wolfsburgu na VFL. Potrójny trener powiedział, że poprosił prezydentów Bayernu Monachium o rozwiązanie kontraktu, który trwał do 2023 roku, wczesnym latem.

Karl-Heinz Rummenigge i Co nie byli przygotowani do publicznego ogłoszenia i odpowiednio zareagowali. Potem nastąpiła emocjonalna reakcja niektórych graczy i oświadczenie Flicka na przedmeczowej konferencji prasowej przeciwko Bayernowi Leverkusen.

Klub już zapowiedział, że w najbliższą sobotę o wyjeździe po meczu o 1. FSV Mainz porozmawia z trenerem. Dlatego Hasan Salih Hamidic czy Oliver Kahn w ogóle nie wypowiedzieli się w tej sprawie.

Wideo: Bayern Monachium – kto zastąpi Hansi Flick?

Hansi Flick ponownie wyjaśnił, że jest na pożegnalnej trasie. Zwycięstwo nad Hannesem Wolffem było dużym krokiem Bayernu do tytułu.

Podsumowaliśmy dla Ciebie dźwięki gry w Sky.

Joshua Kimmich (Bayern Monachium) przed meczem dla …

… domniemany dodatkowy impuls pożegnalnego filmu: „Nie jesteś zbyt entuzjastyczny, ale on zasługuje na to, by codziennie wciskać paliwo dla siebie, dla zespołu. Odnieśliśmy wiele sukcesów przez ostatnie półtora roku. Nawet jeśli sezon nie jest idealny, możemy nadal wygrywam mistrzostwa ”.

READ  Ronaldo: Pierwszy problem w Manchesterze United - piłka nożna

… oczekiwane pożegnanie z Hansi Flick (długo myśląc): „Dyskusja zawsze toczyła się niepotrzebnie, chociaż graliśmy z wielkim sukcesem. Ale czegoś takiego gdzieś się spodziewano. Teraz mam nadzieję, że latem pojedzie do DFB”.

Leon Goretzka (Bayern Monachium) po meczu dla …

Motywacja: „Kompletna konstelacja z Hansim zmotywowała nas w ostatnich pięciu meczach do osiągnięcia wartościowego wyniku”.

… nastrój w grupie po filmie: „Oczywiście to nas wszystkich zasmuciło na początku, ponieważ mieliśmy szczególny czas, specjalnego ducha. Musimy to zaakceptować teraz i trzeba dostosować się do własnego życzenia, ponieważ nie będzie tak samo, jeśli kogoś już nie będzie. wszystko.”

Hansi Flick (trener Bayernu Monachium) po meczu o …

… rzekomy stały transfer Davida Alaby do Realu Madryt: – Jeszcze mi nic nie powiedział. Możesz mi wiele o tym opowiedzieć. Powie mi, kiedy nadejdzie odpowiedni czas.

Hansi Flick (trener Bayernu Monachium) przed meczem o …

… jego stan emocjonalny i czy poczuł ulgę po dreszczu: „Czuję się tak samo jak w poprzednich meczach. Wciąż mam pięć meczów z tą drużyną. Komfort to złe słowo”.

… Harmonogram meczów: „Chcemy naciskać piłkę i zabezpieczyć głębokość, ponieważ mają bardzo szybkich graczy.”

… decyzja przeciwko Leroy Sani: „Nie mamy zbyt wielu opcji na zewnątrz, więc ma przerwę. Kingsley ma 100 procent, a Jamal ma jedenaście startowych składów po swoim ostatnim występie”.

… ogłaszając wyjazd z Bayernu latem: „Powiedziałem wszystko o tym w PK, to była spontaniczna sprawa. Było dużo publicznie, gracze uważali, że akcja była dobra. To był mój cel i nic więcej. To był dla mnie dobry czas.”

Krytyka klubu: – Oczywiście mogłem tylko poinformować graczy. Tak jak teraz, wszyscy zgadzają się z tym, jak potoczyły się sprawy. Stowarzyszenie wyraziło swoją opinię. Nie mam nic do powiedzenia na ten temat.

READ  Olympia 2021 w Tokio: Ugandyjski sztangista zanurzony w Japonii

… nastrój panuje między nim a Hasanem Salihem Hamidiciem: „Wszystko było zupełnie normalne. To było na ostatnim spotkaniu”.

Hansi Flick rozmawia z prasą przed meczem.

© Imago-Images / ActionPictures

Hannes Wolf (trener Bayer Leverkusen) po meczu …

… część matrycy: „Mieliśmy dwie sceny, kilka dobrych ataków. W końcu próbowaliśmy wszystkiego jeszcze raz, bez względu na to, czy było 3: 0, czy 4: 0, to nie miało znaczenia”.

Sven Bender (Bayer Leverkusen) po meczu …

… przyczyny porażki: „Weź coś ze sobą w Monachium, nie możesz popełniać błędów. W pierwszej rundzie byliśmy bardzo przestraszeni i nie graliśmy do granic możliwości. Biegliśmy za wczesnym etapem. W 1: 0 nie byliśmy. Miej odwagę bronić wszystkiego przed Bayernem Monachium. Ogólnie: „Nie radzi sobie dzisiaj dobrze”.

Lucas Hradecky (Bayer Leverkusen) po meczu …

Wydajność samego siebie: „nie martw się. Popełniam błędy, każdy popełnia błędy. Ale to było za dużo w pierwszej połowie dzisiaj ”.

Hannes Wolf (trener Bayer Leverkusen) przed zakończeniem meczu …

… Harmonogram meczów: – Zdecydowanie potrzebujesz odwagi. Musisz być odważny, aby chcieć piłki. Chcemy się wycofać i wykorzystać nasze tempo w ataku.

Serdecznie witamy z Hansi Flick: „Znamy się od wielu lat, jest świetnym facetem. Napisał świetną historię, która prawdopodobnie zakończy się teraz w dziwny sposób. To dziwne, że odnieśliście taki sukces i wciąż się kłócicie. Ale ja też jestem za daleko ”.

(smk)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sport

Piłka ręczna EM: Reprezentacja Niemiec w piłce ręcznej wycofała się ze stołu po spotkaniu kryzysowym

Published

on

„Przeprowadziliśmy szeroko zakrojone dyskusje z zawodnikami, delegatami, przedstawicielami HBL i EHF. Doszliśmy do wniosku, że możemy wziąć na siebie odpowiedzialność za pozostanie w turnieju. Mamy wielki szacunek dla wszystkich członków delegacji” – powiedział Mark Schober, dyrektor generalny DHB. Wieczorna wirtualna wycieczka po mediach.

Dyrektor sportowy DHB, Axel Kroemer, mówił o „bardzo skomplikowanej” decyzji. Stutzky przybył do siedziby niemieckiej drużyny w Bratysławie w środowy wieczór. Schmidt i Reichmann są oczekiwani w stolicy Słowacji w czwartek rano – jeśli test PCR będzie negatywny, trio może rozpocząć rundę główną z mistrzami Europy w Hiszpanii w czwartek (18.00). Liveticker) Stań na tablicy. Jednak DHB złożyło oficjalną prośbę do Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej (EHF), aby przesunąć mecz z broniącym tytułu na inny dzień.

Po południu w niemieckiej drużynie trenera narodowego Alfreda Geslasona doszło do trzech kolejnych pozytywnych wyników, obecnie dotyczy to łącznie dwunastu piłkarzy reprezentacji. Nowymi przypadkami wirusa byli obrońca Sebastian Heymann, najlepszy do tej pory strzelec DHB Christoph Steinert (17 goli) i Gabriel Mebeng po raz pierwszy w turnieju. Ponadto kontuzjowany został niewymieniony z imienia członek zespołu kariery.

w

Niemcy przeciwstawiają się chaosowi Corony: DHB gwarantuje zwycięstwo grupy

Wczoraj o 18:33

Kapitan DHB Johannes Gulla powiedział: „Rozmawialiśmy w zespole o tym, jak możemy kontynuować i ukończyć mistrzostwo. To jest nasz wyraźny cel, wszystko inne nie było naszym problemem. Nawet gdybyśmy wszyscy byli na odległość – rzadko doświadczałem takiej spójności tak jak w ciągu ostatnich kilku dni.”

11 z 17 graczy pierwotnie nominowanych do Mistrzostw Europy odpadło – plus Hendrik Wagner, który później został powołany. Ze względu na poprzednie nominacje, obecnie w Bratysławie jest łącznie 26 graczy DHB. Obecnie 13 z nich pracuje nad meczem z Hiszpanią i wszyscy są na kwarantannie.

Możesz być zainteresowanym także tym: Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej: Niemcy – Hiszpania na żywo w telewizji, transmisja na żywo i pasek na żywo

(SID)

Webber o wybuchu epidemii Corona: „Wielkie bzdury”

w

Mistrzostwa w piłce ręcznej na żywo w telewizji, transmisji na żywo i wideo na żywo w Eurosporcie

14.01.2022 o 21:37

w

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej: Niemcy – Hiszpania na żywo w telewizji, transmisja na żywo i pasek na żywo

6 godzin temu

READ  Walia vs Dania typ, typy i kursy 26.06.2021
Continue Reading

sport

Piłka ręczna EM: Kolejne przypadki Corony w reprezentacji Niemiec – podobno trzech graczy zostało kontuzjowanych na polu obrony

Published

on

Dzień przed klasycznym meczem piłki ręcznej z Hiszpanią Omicron ponownie został bezwzględnie pokonany. Podczas treningów wolontariuszy w Bratysławie trenerowi reprezentacji Alfredowi Jeslasonowi pozostała już tylko drużyna, a nieco później doszło do jej wycieku: co najmniej trzech innych zawodników zostało zarażonych Coroną – sytuacja zawodowa drużyny DHB przybiera dramatyczne zwroty przed startem głównego turnieju. rola Mistrzostw Europy.

Zgodnie z pasującymi informacjami otrzymanymi odnieboA „SID” to pozytywne przypadki Christopha Steinerta, Gabriela Mpengo i Sebastiana Heymanna – w ten sposób zwiększając liczbę niemieckich graczy objętych kwarantanną do dwunastu. Ron Dehmke z Kilonii, który awansował na najwyższy poziom, również nie trafił na trening. Obrońca tytułu nie zgłosił się nawet do Spain Now za jakiekolwiek niepowodzenia, a wszystko sprowadza się do nierównego pojedynku z faworytami turnieju w czwartek (18:00 na żywo).

Jeslason już przed nadchodzącymi wiadomościami z Omikronu opisał „całkowicie absurdalną sytuację” w Bratysławie. „To najbardziej ekscytująca pora dnia, czekając na wyniki testu Covida” – powiedział Islandczyk. Chęć posiadania krakersów w rundzie głównej jest tak samo wielka, jak strach przed większą liczbą przypadków Corony. I nie odeszli.

w

Niemcy przeciwstawiają się chaosowi Corony: DHB gwarantuje zwycięstwo grupy

21 godzin temu

Poprzednie występy zaostrzyły apetyt na więcej – i dały graczom szerokie piersi w walce o półfinały. „Mamy teraz cztery finały, które wygraliśmy perfekcyjnie”, powiedział szybko startujący turniej Steinert. „Jeśli możemy to zrobić, wiele jest możliwych”. Teraz 11 z 17 nominowanych graczy – plus kandydat Hendrik Wagner – odpada.

Niemcy są „wielkim słabszym” nawet bez dziesiątek kontuzji

Pomimo złych wiadomości z ostatnich kilku dni, Jeslason był „optymistyczny co do naszej zdolności do radzenia sobie z sytuacjami z zespołem”. Wystąpienie przeciwko Polsce (30:23) dodało mu pewności siebie. Ale rywale stają się coraz więksi i dzieje się to szybko po sobie i tylko dwie pierwsze drużyny z grupy szóstej kwalifikują się do meczów medalowych w Budapeszcie. Norwegia czeka już na piątek (20:30 w transmisji na żywo).

READ  Biathlon w Ruhpolding dzisiaj w filmie na żywo: Sztafeta Pań Piątek

W domu coraz więcej widzów ogląda występy na żywo mocno przebojowej selekcji Niemieckiego Związku Piłki Ręcznej. Ponad pięć milionów widzów obejrzało rundę eliminacyjną z Polską, najlepszy do tej pory występ w mistrzostwach Niemiec. Teraz nie tylko weteran Jeslason czeka na „najsilniejszego przeciwnika na papierze iw rzeczywistości”. Nawet bez dziesiątek kontuzji jego drużyna byłaby „rażąco słabsza”.

Ale oznaki pogorszyły się od środowego popołudnia. Zachowanie zdrowia ma ogromne korzyści. „Widzimy w sobie i innych zespołach, że to zdecydowanie czynnik. Zespoły, które nie mają przypadków, mają większe szanse, to zdecydowanie prawda” – powiedział Paul Drucks.

Możesz być zainteresowanym także tym: Radość Jeslasona po zwycięstwie nad Polską: „Zdecydowanie najlepszy występ”

(SID)

Webber o wybuchu epidemii Corona: „Wielkie bzdury”

w

Kurczak martwi się EM po przypadkach korony: „na ostrzu noża”

1 dzień temu

w

Webber o wybuchu epidemii Corona: „Wielkie bzdury”

5 godzin temu

Continue Reading

sport

Gwiazda Bayernu musi biec – albo odejść

Published

on

Przyszłość Roberta Lewandowskiego: To bardzo ważne pytanie w Bayernie Monachium. Czy to zostaje, czy to idzie? Wydaje się, że sprawy powoli nabierają tempa – do lata powinno być jasne.

Wprowadzać się Bayern Monachium Decyzja o przyszłości Torjäger Robert Lewandowski bliższy? Według raportu „Sport Bild”, prawdopodobnie spadnie to najpóźniej do lata – i albo Lewandowski przedłuży (kontrakt do 2023 roku), albo zostanie sprzedany.

W drugiej połowie sezonu należy przeprowadzić więcej rozmów między klubem a zarządem piłkarzy. Priorytet Bayernu wydaje się jasny: światowej klasy piłkarz z pewnością musi awansować, ale nie za wszelką cenę. Wydaje się, że istnieją dwa modele: przedłużenie umowy o rok przy tej samej pensji (około 24 mln euro). Albo przedłużenie o dwa lata, ale z obniżką pensji.

Haaland wciąż jest dyskutowany jako alternatywa

Jeśli negocjacje się nie powiodą, Bayern może latem otrzymać kolejną wysoką pensję dla 33-letniego Lewandowskiego. Mówi się o około 50 milionach euro. Strzelec pozostaje niewzruszony pytaniem o przyszłość, czyniąc cele takie jak linia montażowa. A także spekulacje dotyczące transferu z Bayernu Monachium Erling Haaland Elektroda reaguje spokojnie.

„To dla mnie bardzo normalne” – powiedział. Nie oczekuje niczego innego i potrafi też „rozumieć obie strony”. może haaland? Borussii Dortmund Twierdzi się, że za opłatą 75 milionów euro na początku tego lata jest zwolniony z umowy, która obowiązuje do 2024 roku.

READ  ATP Cup: Alexander Zverev wygrywa, Niemcy podlegają Wielkiej Brytanii
Continue Reading

Trending