Connect with us

sport

Bayern Monachium: Kimmich z wielką nadzieją dla Hansi Flick – Goretzka apeluje do prezesów FCB

Published

on

Leon Goretzka i Joshua Kimmich (po lewej) rozmawiają o filmie Honey Flick

© Imago-Images / Moritz Müller

Bayern Monachium będzie gościć Bayer Leverkusen na Allianz Arena w 30. rundzie niemieckiej ligi. Całkowicie wybuchowy sportowiec, ale przyszłość Hanse Flick jest prawdopodobnie ważniejsza. Dźwięki gry.

  • W rundzie 30 mecz Bayernu Monachium z Bayerem Leverkusen był ważnym meczem w walce o mistrzostwo.
  • Po zwycięstwie 2: 0 (2: 0) zespół Hansi Flick zrobił duży krok w kierunku dziewiątego z rzędu mistrzostw Niemiec.
  • Ale nadrzędną kwestią była przyszłość trenera Bayernu
  • Na Allianz Arena podsumowano dla Was dźwięki meczów Bayernu Monachium i Bayer Leverkusen

MONACHIUM – To był prawdziwy wstrząs, który Hansi Flick wywołał, ogłaszając w zeszłą sobotę po meczu w Wolfsburgu na VFL. Potrójny trener powiedział, że poprosił prezydentów Bayernu Monachium o rozwiązanie kontraktu, który trwał do 2023 roku, wczesnym latem.

Karl-Heinz Rummenigge i Co nie byli przygotowani do publicznego ogłoszenia i odpowiednio zareagowali. Potem nastąpiła emocjonalna reakcja niektórych graczy i oświadczenie Flicka na przedmeczowej konferencji prasowej przeciwko Bayernowi Leverkusen.

Klub już zapowiedział, że w najbliższą sobotę o wyjeździe po meczu o 1. FSV Mainz porozmawia z trenerem. Dlatego Hasan Salih Hamidic czy Oliver Kahn w ogóle nie wypowiedzieli się w tej sprawie.

Wideo: Bayern Monachium – kto zastąpi Hansi Flick?

Hansi Flick ponownie wyjaśnił, że jest na pożegnalnej trasie. Zwycięstwo nad Hannesem Wolffem było dużym krokiem Bayernu do tytułu.

Podsumowaliśmy dla Ciebie dźwięki gry w Sky.

Joshua Kimmich (Bayern Monachium) przed meczem dla …

… domniemany dodatkowy impuls pożegnalnego filmu: „Nie jesteś zbyt entuzjastyczny, ale on zasługuje na to, by codziennie wciskać paliwo dla siebie, dla zespołu. Odnieśliśmy wiele sukcesów przez ostatnie półtora roku. Nawet jeśli sezon nie jest idealny, możemy nadal wygrywam mistrzostwa ”.

READ  Premier League: Sąd ustawia ostrzeżenie UEFA – to wszystko – piłka nożna

… oczekiwane pożegnanie z Hansi Flick (długo myśląc): „Dyskusja zawsze toczyła się niepotrzebnie, chociaż graliśmy z wielkim sukcesem. Ale czegoś takiego gdzieś się spodziewano. Teraz mam nadzieję, że latem pojedzie do DFB”.

Leon Goretzka (Bayern Monachium) po meczu dla …

Motywacja: „Kompletna konstelacja z Hansim zmotywowała nas w ostatnich pięciu meczach do osiągnięcia wartościowego wyniku”.

… nastrój w grupie po filmie: „Oczywiście to nas wszystkich zasmuciło na początku, ponieważ mieliśmy szczególny czas, specjalnego ducha. Musimy to zaakceptować teraz i trzeba dostosować się do własnego życzenia, ponieważ nie będzie tak samo, jeśli kogoś już nie będzie. wszystko.”

Hansi Flick (trener Bayernu Monachium) po meczu o …

… rzekomy stały transfer Davida Alaby do Realu Madryt: – Jeszcze mi nic nie powiedział. Możesz mi wiele o tym opowiedzieć. Powie mi, kiedy nadejdzie odpowiedni czas.

Hansi Flick (trener Bayernu Monachium) przed meczem o …

… jego stan emocjonalny i czy poczuł ulgę po dreszczu: „Czuję się tak samo jak w poprzednich meczach. Wciąż mam pięć meczów z tą drużyną. Komfort to złe słowo”.

… Harmonogram meczów: „Chcemy naciskać piłkę i zabezpieczyć głębokość, ponieważ mają bardzo szybkich graczy.”

… decyzja przeciwko Leroy Sani: „Nie mamy zbyt wielu opcji na zewnątrz, więc ma przerwę. Kingsley ma 100 procent, a Jamal ma jedenaście startowych składów po swoim ostatnim występie”.

… ogłaszając wyjazd z Bayernu latem: „Powiedziałem wszystko o tym w PK, to była spontaniczna sprawa. Było dużo publicznie, gracze uważali, że akcja była dobra. To był mój cel i nic więcej. To był dla mnie dobry czas.”

Krytyka klubu: – Oczywiście mogłem tylko poinformować graczy. Tak jak teraz, wszyscy zgadzają się z tym, jak potoczyły się sprawy. Stowarzyszenie wyraziło swoją opinię. Nie mam nic do powiedzenia na ten temat.

READ  Były trener reprezentacji Marcel Koller komentuje przejście Davida Alaba z Bayernu Monachium do Realu Madryt

… nastrój panuje między nim a Hasanem Salihem Hamidiciem: „Wszystko było zupełnie normalne. To było na ostatnim spotkaniu”.

Hansi Flick rozmawia z prasą przed meczem.

© Imago-Images / ActionPictures

Hannes Wolf (trener Bayer Leverkusen) po meczu …

… część matrycy: „Mieliśmy dwie sceny, kilka dobrych ataków. W końcu próbowaliśmy wszystkiego jeszcze raz, bez względu na to, czy było 3: 0, czy 4: 0, to nie miało znaczenia”.

Sven Bender (Bayer Leverkusen) po meczu …

… przyczyny porażki: „Weź coś ze sobą w Monachium, nie możesz popełniać błędów. W pierwszej rundzie byliśmy bardzo przestraszeni i nie graliśmy do granic możliwości. Biegliśmy za wczesnym etapem. W 1: 0 nie byliśmy. Miej odwagę bronić wszystkiego przed Bayernem Monachium. Ogólnie: „Nie radzi sobie dzisiaj dobrze”.

Lucas Hradecky (Bayer Leverkusen) po meczu …

Wydajność samego siebie: „nie martw się. Popełniam błędy, każdy popełnia błędy. Ale to było za dużo w pierwszej połowie dzisiaj ”.

Hannes Wolf (trener Bayer Leverkusen) przed zakończeniem meczu …

… Harmonogram meczów: – Zdecydowanie potrzebujesz odwagi. Musisz być odważny, aby chcieć piłki. Chcemy się wycofać i wykorzystać nasze tempo w ataku.

Serdecznie witamy z Hansi Flick: „Znamy się od wielu lat, jest świetnym facetem. Napisał świetną historię, która prawdopodobnie zakończy się teraz w dziwny sposób. To dziwne, że odnieśliście taki sukces i wciąż się kłócicie. Ale ja też jestem za daleko ”.

(smk)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

sport

BVB nie dowiaduje się już więcej: MODIST „Money Eagle” nie jest wart swojej ceny

Published

on

BVB podpisał kontrakt z Anthonym Modeste. Transport wiąże się z ogromnym ryzykiem. Zawieszenie.

Dortmund – spal pieniądze, są dobrzy w BVB. Potwierdzają to liczne przykłady z niedawnej przeszłości: Emre Can, Julian Brandt, Nico Schulz czy Thorgan Hazard – żeby wymienić tylko czterech graczy z obecnego składu BVB. Nie tylko kosztowały wygórowane opłaty transferowe, ale nie, panowie również byli dobrze opłacani za swoją pracę w Dortmundzie.

nazwisko rodowe Anthony „Tony” Mbo Agogo Modeste
Chłopak 14 kwietnia 1988 (lat 34), Cannes, Francja
rozmiar 1,87 m²
obecna drużyna 1. FC Kolonia

BVB nie dowiaduje się już więcej: MODIST „Money Eagle” nie jest wart swojej ceny

Teraz, wraz z Anthonym Modestem, kolejny gracz dołącza do BVB Borussii Dortmund Musisz go właściwie używać. Francuz, 34-letni dziadek w piłce nożnej, przenosi się z 1. FC Köln do BVB i ma zarobić w Dortmundzie sześć milionów euro w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy. Za chwilę. proszę co? Sześć milionów? Tak, dobrze przeczytałeś.

Modeste, który zastąpi Sebastiana Hallera w BVB po zdiagnozowaniu guza jądra, nie grał w Lidze Europy ani Lidze Mistrzów. Występy dla pierwszej drużyny narodowej? zero. Liderzy klubu mają nadzieję, że Dortmund zdobędzie tytuły mistrzowskie. Tak nie, to jasne.

Napastnik VPVB Anthony Modeste ma tylko jedną karierę, aby „zarobić pieniądze”

Po raz kolejny przeciętny gracz był w stanie wypłacić pieniądze z luźnej kieszeni BVB. Modest mógł uzyskać porady od Emre Cana, Juliana Brandta, Nico Schulza lub Thorgana Hazarda. Mężczyźni muszą zarabiać w BVB do ośmiu i pół, siedmiu i pięciu milionów euro rocznie. Dlatego w weekendy nadal wygodnie siedzą na ławce – lub, w przypadku Schulza, na trybunach. Łatwe pieniądze – lub miliony.

Tak, osądzanie Modeste’a przed założeniem ligowej koszulki nie jest w dobrym angielskim stylu, ale sam Modest powiedział kiedyś, że miał nie tylko karierę, by „wygrywać tytuły, ale także zarabiać pieniądze”. W tym momencie przepraszamy, że trzy i pół miliona euro, które otrzymał dla 1. FC Köln ostatnim razem, nie wystarczyło.

Anthony Modeste podobno przeniósł się do BVB za 5 milionów euro. W Dortmundzie powinien zarobić sześć milionów euro.

© Laci Perenyi / Imago, fotoinstalacja: RUHR24

To, że Modesty jest samolubnym „orłem pieniędzy”, pojawił się już w przeszłości. Po raz pierwszy opuścił MODESTI 1. FC Köln w 2017 roku – by przenieść się do Chin z wielką pompą. W kraju nieograniczonych możliwości, jakim były Chiny, przynajmniej pod względem struktury wynagrodzeń, Modest zarobił ponad 11 mln euro netto (!) za swoje roczne zaangażowanie, podały media. Ponadto podobno nadeszły nagrody w wysokości pięciu i pół miliona euro. Święta Maria.

READ  Piłka nożna: Odkrywanie tajnych sejfów w starej siedzibie Niemieckiego Związku Piłki Nożnej! | Sporty

BVB daje Anthony’emu Modeste’owi to, czego chce: dużo pieniędzy

Po rocznej wypożyczeniu Modest wrócił do 1. FC Köln, aby od razu zagrać w innym klubie na Dalekim Wschodzie. Jednak szło dobrze tylko przez dwa miesiące: Modest nagle znalazł się bez klubu, zanim jego piłkarz „fizz” został wydalony z klubu trzy miesiące później.

Obecnie: Modeste strzelił 20 goli przeciwko 1. FC Köln w Lidze Europy w zeszłym sezonie. Ale nie ma ochoty na Europę z „fizzem”. Modeste dał jasno do zrozumienia w ciągu ostatnich kilku tygodni, że chce opuścić Kolonię, jeśli przekona go oferta. Teraz wiemy: oczywiście miał na myśli oferowaną pensję, i to nie mówiąc, ale do końca żaden klub nie mógł zaoferować mu pensji, która prawie podwoiła się – dopóki nie pojawiła się główna rola.

Anthony Modeste (z lewej) strzelił 1. FC Köln w Lidze Europy. Ale teraz gra w Lidze Mistrzów.

© Dennis Ewert / RHR-FOTO

Podobnie jak w 2017 roku, Modest broni się teraz przed zarzutem, że z powodu pieniędzy opuścił 1. FC Köln, napisał na Instagramie w poniedziałek wieczorem (8 sierpnia). „Jak wielu mogłoby pomyśleć, nie poszedłbym po pieniądze” – twierdził. Chce grać w Lidze Mistrzów i odrzucił „duże” oferty z krajów Zatoki Perskiej.

BVB podpisuje kontrakt z Anthonym Modestem w miejsce światowej klasy napastników, takich jak Dzeko, Cavani i Suarez

Po nieobecności Sebastiana Hallera agenci gracza dowiedzieli się, że BVB potrzebuje napastników. Telefon od nowego dyrektora sportowego BVB, Sebastiana Keila, nie powinien stać w miejscu.

Zamiast napastników Edin Dzeko, Edinson Cavani czy Luis Suarez – wszyscy napastnicy światowej klasy – stał się Anthony Modeste. Po przeprowadzce do Dortmundu BVB ma zapłacić opłatę transferową w wysokości pięciu milionów euro, co niewątpliwie stanowi ryzyko.

READ  Po Gazprom Os w koszulce: tak planuje teraz Schalke z zapowiedzią Putina - Liga Niemiecka

Przeprowadzka Anthony’ego Modeste’a do Dortmundu to duże ryzyko

To ryzyko, ponieważ Modest strzelił tylko pięć goli ligowych w sezonach 2019-2021 20 razy w przedsezonie. To ryzyko, ponieważ Modest doznał kontuzji ponad 150 dni temu w ciągu ostatnich dwóch sezonów i, jak wiecie, wcale się nie odmłodził.

To ryzyko, bo Modest nie był w stanie lub nie mógł wykazać się na najwyższym poziomie – nie zna potrójnego obciążenia. To ryzyko, ponieważ BVB może w końcu zostać z graczem kompletnie źle osądzonym przez kierownictwo klubu, który nie radzi sobie dobrze w BVB, ale wciąż napełnia kieszenie.

Podobnie Emre Can, Julian Brandt, Nico Schulz i Thorgan Hazard – wszyscy z nich dokonali obiecujących transferów do Borussii Dortmund, ale teraz mówi się, że opuszczają klub prędzej niż później. Po prostu żaden klub nie chce wypłacać im pensji…

Komentarz ten jest opinią autora i niekoniecznie odzwierciedla poglądy całego zespołu redakcyjnego.

Lista zasad: © Laci Perenyi / Imago, fotomontaż: RUHR24

Continue Reading

sport

1. FC Köln: Mimo sztormu: Stephen Baumgart chce przewrotu w Lipsku | Sporty

Published

on

Wniosek! nie na miejscu! na mnie! Trener FC Stephen Baumgart (31 l.) nie słyszy już rozmowy o Anthonym Modeste (31 l./teraz w Dortmundzie): „Tony był ważnym zawodnikiem i to koniec”.

Pomimo szoku burzy: Baumgart chce zamachu stanu w Lipsku!

Tutaj znajdziesz treści z Podigee

Aby wchodzić w interakcję lub przeglądać treści z Podigee i innych treści zewnętrznych, potrzebujemy Twojej zgody.

Trener po burzliwych dniach Modesta i sobotnim zaangażowaniu Timo Wernera wobec przeciwnika: „Cieszymy się, że możemy mówić o tym, że Lipsk ma wysoką indywidualną jakość i świetną prędkość. Ale nie o to mi chodzi. czy kupili miejsce w zeszłym tygodniu, a teraz Werner. Naszym zadaniem jest wyjazd do Lipska i chcemy wygrać mecz!”

Ale po roku z 20 golami Modestiego, kto przeniesie się do Kolonii w tym sezonie?

Baumgart przekazuje grupie szturmową presję: „Gdybyśmy mieli czterech graczy z ośmioma golami, strzelilibyśmy 32 gole, to 12 więcej”. To udało się wygrać 3-1 na Schalke 04. Strzelił trzech różnych graczy z Kilianem, Keynesem i Ljubicicem. Nie było napastnika…

► Baumgart znów może wyprzedzić Jana Thielmanna (20) i Floriana Dietza (24). Albo nowicjusz Sargis Adamian (29) może zacząć jako samotny przywódca.

Baumgart: „Kiedy widzę, jak faceci tam wciskają gaz, jest naprawdę fajnie. Zbierają się, aby iść z nami tą drogą. ” Pozostaje zobaczyć, czy będą w stanie wytrzymać ciśnienie na dłuższą metę . Baumgart nie ma obecnie wielu alternatyw w centrum: Ott odpada, a Tejes gra dla amatorów. A Anderson był opóźniony o kilka tygodni…

W zeszłym sezonie pierwszy mecz (1-1) z Lipskiem był jednym z najlepszych występów FC. Zdobyty gol – na pewno Modesty. Baumgart: „To był mecz, który obaj mogliby wygrać. Już wiemy, co nadchodzi, ale chcemy się bardziej rozwijać i grać naszą piłkę nożną.”

Mimo szoku burzowego Baumgart wzywa do zamachu stanu w Lipsku!

READ  Były trener reprezentacji Marcel Koller komentuje przejście Davida Alaba z Bayernu Monachium do Realu Madryt
Continue Reading

sport

Bayern Monachium: Klub prezentuje nową koszulkę Ligi Mistrzów | Sporty

Published

on

Fani widzą specjalne szczegóły |

Bayern prezentuje nowy zestaw Ligi Mistrzów

Losowanie grupowe Ligi Mistrzów odbędzie się 25 sierpnia. Wtedy Bawarczycy będą wiedzieć, z jakimi przeciwnikami spotkają się jako pierwsi w pierwszej lidze.

Koszula Bayernu Szafkowa. Symbole kart w karo są wyraźnie widoczne

Zdjęcie: FC Bayeen Monachium

W jakich koszulkach zagrają mistrzowie rekordu, to już koniec. Bayern Monachium zaprezentował dziś swoje koszulki Ligi Mistrzów UEFA. Koszule są ciemnoszare z czerwonymi paskami na ramionach, w kolorze czerwonym również logo Bayernu i reklama sponsora Telekomu.

„Z tą koszulą, którą ma Bayern Monachium Wszystkie atuty są na wyciągnięcie ręki”, powiedziała monachijska firma w oświadczeniu o nowym wyglądzie. Ponieważ koszula została zaprojektowana na podstawie bawarskiej gry karcianej „Shafkov”. Oznacza: Kody kolorów liści dębu, trawy, serca i dzwonki wysadzane są diamentami.

Tutaj znajdziesz treści z Podigee

Aby wchodzić w interakcję lub przeglądać treści z Podigee i innych treści zewnętrznych, potrzebujemy Twojej zgody.

Gwiazda Bayernu Monachium Thomas Muller (32 lata) uwielbia tę sukienkę: „Shavkov należy do Bayernu – a z taką koszulą, serce Bayernu jest zwycięzcą! Będziemy mieli dobre karty w każdym meczu. „Wiadomo, że reprezentant lubi dyrektor sportowy Hasan Salihamidzic (45 l.) jest zagorzałym graczem Shefid.

CEO Oliver Kahn (45 l.) wyjaśnia również związek między Monachium a grą karcianą: „Pokolenia graczy Bayernu, od Seppa Maiera, Gerda Mullera, Uli Hoenessa i Paula Rotha, przez Klausa Augenthalera i Manfreda Schapela, po Philippa Lahma i Thomasa Mullera, zawsze grały Szafkow tutaj, ma wielką tradycję – w naszym klubie i wśród naszych fanów.

Zabawne: chociaż została zaprezentowana dopiero dzisiaj, koszulka pojawiła się wczoraj w sklepie internetowym Bayernu. Ponieważ fani, którzy są zbyt szybcy, mogą uderzyć …

READ  Premier League: Sąd ustawia ostrzeżenie UEFA – to wszystko – piłka nożna
Continue Reading

Trending