Connect with us

Top News

Zespoły klientów O Koda Motorsport są gotowe do uruchomienia …

Published

on

Nachrichten-heute.net przedstawia informację prasową: Rally Poland: Zespoły klientów O Kota Motorsport są gotowe do startu …


Mladá Boleslav (ots) – ›FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy (ERC) rozpoczynają sezon w Mussoorie Lake District

›16 Szeregowy O Coda Fabia wystartuje w Rajdzie Mistrzostw Europy w Polsce (18-20 czerwca)

Kierowca OO Coda Fabia Rally 2 Evo Andreas Mickelson (NOR, Toxford WRT), Nil Solans (ESP, Rally Team Spain) i lokalny bohater Mikoja Marx (Arlene Team)

Z ORLEN Rally Poland (18-20.06.2021) sezon rozpoczyna się później niż zwykle ze względu na Corona FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy (ERC). Łącznie 16 zespołów pojazdów klientów firmy O Koda Motorsport zostało przygotowanych na specjalne szutrowe stanowiska na północy kraju. Jedna trzecia uczestników wyższej klasy RC2 polegała na samochodzie rajdowym Milada Boleslav. W 2021 r. edycja drugiego najstarszego rajdu na świecie liczy 14 stanowisk specjalnych o łącznym dystansie 202,76 km.

Z okazji 100-lecia Rajdu Polski, FIA oferuje kilka innowacji na inaugurację Rajdowych Mistrzostw Europy (ERC) 72 uczestnikom w terenie. Mimo rozstrzygnięcia meczu, jak zwykle, na szybkich szutrowych drogach głównie w dzielnicy Mussoorie Lake w okolicach Mikołajek, tym razem ekipy przekroczą linię mety w Warszawie. Stolica stanu to także ostatni z 14 odcinków specjalnych. Specjalny status „100-lecia Rajdu Polski” przebiega przez asfalt i głazy na starym mieście, a jego jedyny etap Zdarzenie Na twardym gruncie.

Kierowca Andreas Mickelson wygrał już drugi najstarszy rajd na świecie. Norwegia startuje w tegorocznym wyścigu O Coda Fabia Rally 2 Evo zespołu Toxford WRT i wygrał tutaj, gdy Rajd Polski 2016 został sklasyfikowany jako część Rajdowych Mistrzostw Świata FIA (WRC). „Rally Poland to jedna z moich ulubionych imprez. Stosunkowo wysoka przyczepność trasy, prędkość i szutr – wszystko to robi szczególne wrażenie na tych szybkich odcinkach specjalnych”, mówi Mickelson, patrząc w przyszłość. „Wymaga odważnego, wyczekiwanego stylu jazdy , Oczywiście będę bardzo szczęśliwy.”Mickelson i pilot Ola Flein byli jednymi z faworytów spośród około 40 uczestników w wyższej klasie samochodów RC2.

READ  LGBT w Polsce: „Deportacja dopiero się rozpoczęła”

W tej kategorii startuje również Niles Solans, rajdowy mistrz świata FIA Junior 2017. Dzieli Rajdowe Hiszpanki O Coda Fabia Rally 2 Evo z pilotem Mistrzostw Świata Markiem Martem. Miejscowi bohaterowie Mikojaj Marxik / Simon Kospotorsik i kilku węgierskich mistrzów z Węgier Norbert Hersik / Ramon Florence spodziewają się zwycięstwa w klasyfikacji generalnej zespołu ORLEN O Coda Fabia Rally 2 Evo.

Emilio Fernandez / Ruben Garcia (CHL / ARG, Doxport WRD), Efron Lorena / Sarah Fernandez (ESP / ESP, Rally Team Spain), Grecourse Griez / Mike Protsis uzupełnili grupę 16 prywatnych drużyn டாkoda na liście zgłoszeń na Mistrzostwa Europy . (SILNIK POL/POL, RUFA)Sporty). ). ) I Alberto Batistoli / Simon Scotolin (IDA / IDA).

Rajd Polski rozpocznie się w piątek wieczorem (18 czerwca) spektakularnym Super Odcinkiem Specjalnym „Mykosazzki Arena”. Sobotni rajd (19 czerwca) składa się z siedmiu odcinków specjalnych, a po sześciu odcinkach mety dotrze do Stadionu Narodowego w Warszawie w niedzielę (20 czerwca).

Wiesz o tym

… Zlot po raz pierwszy odbył się w Polsce w 1921 roku, czy nadal jest to druga najstarsza impreza tego typu po rajdzie Monte Carlo?

… Rajd Polski był jednym z członków-założycieli Mistrzostw Świata 1973, a dziś prezes FIA Jean-Dot wygrał Premier League jako pilot niemieckiego Achima Warmbolta?

… Rajd z 1960 roku został po raz pierwszy sklasyfikowany przez Polskę w ramach mistrzostw Europy?

… Mykosazzki jest gospodarzem polskiego rajdu od 2005 roku i od tego czasu nie stawia się go na asfalcie, ale na szutrze?

… Czy Rajd Polski został ponownie włączony do kalendarza Mistrzostw Świata w 2009 roku po 36-letniej przerwie i ponownie był częścią Mistrzostw Świata w latach 2014-2017?

Rajdowe Mistrzostwa Europy FIA 2021

Rajd Polski 18-20 czerwca

Rajd Liebaja (Łotwa) 1-3 lipca

Rajd Roma de Capitol (włoski) 23. – 25. Julie

READ  Polska: pieniądze unijne - rząd spiera się o politykę

Baram Czech Rally Sloan 27. – 29. sierpień

Rajd Azorów (Portugalia) 16-19 września

Rajd Cerras de Faff i Felquiras (Portugalia) 1. – 3. października

Rajd Węgier 22 – 24 października

Rajd Wysp Kanaryjskich (Hiszpania) 18-20 listopada

Uwagi

Źródło obrazu: Rajd w Polsce: Jeden z faworytów do wygrania Norwega Andreasa Mickelsona i pilota Ola Flein w Toxford WRT koda Fabia Rally 2 Evo. Użyj tego obrazu do dalszych tekstów / celów redakcyjnych za pośrednictwem / Ots i www.presseportal.de/nr/28249, zgodnie z określonymi warunkami użytkowania. Publikuj z informacją o prawach do zdjęć.
Dowolny tekst: Koda Auto Niemcy GmbH, wiadomości są rozpowszechniane przez aktuell
Oni są: https://www.presseportal.de/pm/28249/4944953
Aktualności:
Kontakt prasowy: Andreas Lee
Tradycja głośników i projekty
Telefon: +49 6150-133 126
E-mail: [email protected]

Ulrich Bethsheider-Geiser
Kierownik ds. Produktu i Łącznika Marki
Telefon: +49 6150 133 121
E-mail: [email protected]

Naciśnij portal

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top News

Reforma wymiaru sprawiedliwości w Polsce: zacofana połowa siły – polityka

Published

on

Polski premier Mathews Moravic chce ograniczyć spór z Unią Europejską. To zaskakująco inny ton niż Warszawa, która od dłuższego czasu rośnie. Kto jeszcze niedługo spodziewa się harmonijnego rozwiązania?

[Wenn Sie aktuelle Nachrichten aus Berlin, Deutschland und der Welt live auf Ihr Handy haben wollen, empfehlen wir Ihnen unsere App, die Sie hier für Apple- und Android-Geräte herunterladen können.]

Ale teraz Moraviki ogłosił, że zmieni dotychczasowe przepisy, które pozwolą mu regulować sędziów we własnym kraju. Nie należy się jednak zbyt szybko radować: spór o praworządność między Brukselą a Warszawą jeszcze się nie skończył.

Narodowo-Konserwatywna Partia „Prawo i Sprawiedliwość” (PiS) powołała w 2018 r. izbę dyscyplinarną w Sądzie Najwyższym w ramach reformy sądownictwa, która umożliwia odwoływanie sędziów i prawników. UE zagroziła nałożeniem za to grzywien. Wygasną 16 sierpnia, jeśli do tego czasu nie zostaną zawieszone przepisy dotyczące polskiego spornego systemu dyscyplinarnego.

Zagrożenie biletem parkingowym z brukselskich miejsc pracy

Podobno mgnienie oka działa z biletem z Brukseli. Nie ma innego sposobu na wyjaśnienie zwrotu. Ale to oczywiście manewr taktyczny. Nic się przecież nie zmieniło w podstawowej ocenie Moravikiego, że Bruksela w zupełnie niewłaściwy sposób ingeruje w polskie sprawy: jego zdaniem polska konstytucja ma pierwszeństwo przed prawem unijnym.

Z niecierpliwością oczekuje się, jak polski Trybunał Konstytucyjny zdecyduje pod koniec miesiąca w fundamentalnej kwestii, czy polskie prawo ma pierwszeństwo przed prawem europejskim. Moraviki zaapelował do Sądu Konstytucyjnego, który był wypełniony zwolennikami partii rządzącej, o wyjaśnienie sprawy na jego korzyść.

Sąd Konstytucyjny może orzekać w duchu Moravików

Nie byłoby zaskoczeniem, gdyby Trybunał Konstytucyjny zakwestionował prymat postanowień traktatów UE. W rezultacie UE grozi legalnym upadkiem: jeśli każde państwo członkowskie podniesie własną konstytucję do ostatecznego poziomu, sędziowie Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości w Luksemburgu wkrótce będą mogli zachować swoje stanowiska. Wdrażanie prawa unijnego należy pozostawić w gestii państw członkowskich.

READ  Polska: pieniądze unijne - rząd spiera się o politykę
Polska przystąpiła do Unii Europejskiej w 2004 roku. Nawet dzisiaj istnieje wśród ludzi ogromne poparcie dla społeczności.Fot. Wojtek Radwański / AFP

Trwający konflikt między Warszawą a Unią Europejską nie słabnie od czasu, gdy Moravic próbował przekonać swoich towarzyszy do kompromisu w sprawie kompromisu w Sądzie Najwyższym. Mentalne prawne przeciąganie liny między jego towarzyszami nie miało żadnego wpływu. Niemniej w wywiadzie udzielonym w ubiegły weekend szef rządu powiedział, że UE przyniesie jego krajowi korzyści płynące z wolnego handlu, wyższe dochody dla pracowników i rozwój firm. W tej sytuacji trzeba było zwrócić się do społeczności, premier wydawał się kontrowersyjny.

Moraviki wie, że atakuje nerwy. Członkostwo w Unii Europejskiej cieszy się powszechnym poparciem Polaków, którzy doskonale zdają sobie sprawę z ekonomicznych korzyści wspólnoty.

UE to więcej niż rynek

Jednak UE to coś więcej niż rynek. Sukces wspólnoty opiera się na rządach prawa 27 państw członkowskich. Polski rząd musi przestać podważać ten fundament. Ale Moraviki nie chciał nic o tym wiedzieć. Jego polityka podejmowania małych kroków w kontaktach z Brukselą i Luksemburgiem ma na celu jedynie uniknięcie przeszkód w ostatniej chwili. Ale to nie wystarczy, jeśli UE ma być w przyszłości wspólnotą prawną.

Continue Reading

Top News

Białoruska olimpijka Dimonovska może pojechać do Polski

Published

on

Białoruska olimpijka Kristina Dimonovska może podróżować do Polski. Łukaszenka chciał zmusić ją do powrotu na Białoruś.

Podsumuj najważniejsze informacje

  • Christina Dimonowska może podróżować do Polski.
  • Podobnie jak inni białoruscy sportowcy krytykował rządy Łukaszenki.
  • Chciał ją zmusić do powrotu na Białoruś po igrzyskach.

Białoruska uczestniczka olimpijska Kristina DimonovskayaCi, którzy zmuszeni są do wcześniejszego powrotu do Mińska, mogą pojechać do Polski.

Sportowiec jest już “w bezpośrednim kontakcie z polskimi dyplomatami w Tokio” – powiedział polski wiceminister spraw zagranicznych Marcin Pridak. – Dostała wizę humanitarną. 24-latek obawia się represji w swoim kraju po krytyce ze strony białoruskich władz.

Polska „zrobi wszystko, co w jej mocy, aby kontynuować karierę sportową” – powiedział Presidax. Mąż Dimonowskiej, Arsenij Zdanewicz, powiedział wcześniej: „Prawdopodobnie pojedzie do Polski”.

Spędziłem noc pod ochroną

Sprinter skrytykował białoruskich działaczy sportowych. Białoruski Narodowy Komitet Olimpijski zapowiedział, że Dimonovskaya zostanie wyeliminowana z konkursu ze względu na „stan emocjonalny i psychiczny”.

Sportowiec, który zaprzeczył zarzutom, poprosił o pomoc Międzynarodowy Komitet Olimpijski: „Jestem pod presją i próbują mnie wydalić z kraju wbrew mojej woli” – powiedział w filmie. Poniedziałkową noc spędził pod nadzorem w hotelu przy lotnisku w Tokio.

Polska i Czechy udzieliły sportowcom azylu po ujawnieniu zarzutów. „Igrzyska to nie polityka, reżim jest całkowicie haniebny” – powiedział czeski minister spraw zagranicznych. Dimonowska ma wyjechać do Polski w tym tygodniu, polskie media zacytowały słowa MSZ.

2000 białoruscy sportowcy przeciwstawiają się reżimowi

władze białoruskie Rząd od miesięcy rozprawia się z krytykami. Od zeszłorocznej kontrowersyjnej reelekcji mają miejsce masowe protesty Władca Aleksander Łukaszenko Został brutalnie pobity i zmiażdżony.

To MKOl Prezydent Łukaszenka i jego syn Wiktor unikali wszystkich grudniowych imprez olimpijskich. Komitet odpowiedział na skargi białoruskich sportowców z powodu ich poparcia Opór Zobacz uprzedzenia. Podobnie jak 2000 białoruskich sportowców, Dimonowskaja musi podpisać nowy list i uwolnić nowych więźniów wyborczych i politycznych.

Organizacja Praw Człowieka Amnesty International „Nic dziwnego, że sportowcy, którzy wyrażają swoje opinie, są celem zemsty” – powiedział. Federalne Ministerstwo Spraw Zagranicznych zdecydowanie potępiło wszelkie formy nękania i zastraszania społeczeństwa obywatelskiego „w tym sportowców”. „Wzywamy władze Białorusi do poszanowania podstawowych praw demokratycznych” – powiedział rzecznik w Berlinie.

Więcej w tym zakresie:

Międzynarodowa Amnestyjna MKOl Olimpia 2021


READ  Polska: pieniądze unijne - rząd spiera się o politykę
Continue Reading

Top News

Auto Explosion: Osoba została poważnie ranna i pierwszy asystent go wyrzucił!

Published

on

W Hart, niedaleko Kolonii, jedna osoba została poważnie ranna w wyniku eksplozji samochodu. Pierwszy ratownik wyrzucił go z gaśnicą.

Serce / Kolonia – W wypadku samochodowym Hart był z mężczyzną (55) Kolonia W poniedziałek wieczorem doszło do urazów zagrażających życiu.

Jedna osoba (55) została ciężko ranna w pożarze pojazdu. Vincent Kemp

Według doniesień TAG24 samochód nagle zapalił się około 18:15 na poboczu drogi w dzielnicy Alstadden-Barbach.

„Świadek zgłosił eksplozję” – powiedział wieczorem TAG24 rzecznik policji okręgowej Rain-Erft-Greece.

Właściciel samochodu był w tym czasie w samochodzie i zapalił się.

Fajerwerki i wężowe linie: parada ślubna tworzy totalny chaos w ruchu
Raport policyjny
Fajerwerki i wężowe linie: parada ślubna tworzy totalny chaos w ruchu

Pierwszy asystent (46) odpowiedział i mógł pomóc przy gaśnicy z pobliskiej piekarni. Usunął mężczyznę.

Jednak właściciel doznał groźnych dla życia oparzeń i został przewieziony helikopterem do specjalistycznego szpitala.

Asystent doznał drobnych poparzeń. „Obecnie jest leczony w szpitalu” – powiedział Policja.

Spalony samochód został odholowany.

Spalony samochód został odholowany. Vincent Kemp

Inne Automatyczny Znajdował się z tyłu drugiego samochodu i zapalił się.

Oba pojazdy należą do towarzyszy Strażacy Wyłączony.

Kilka metrów za płonącym samochodem jechał publiczny autobus.

Na imprezie nasila się spór o związek: mężczyzna (26) popędził w kierunku grupy osób w swoim samochodzie
Raport policyjny
Na imprezie nasila się spór o związek: mężczyzna (26) popędził w kierunku grupy osób w swoim samochodzie

Jak dowiedział się TAG24 od podróżnych i innych świadków, wielu duchownych obserwowało na miejscu.

Policja wszczęła dochodzenie. „Obecnie prowadzimy śledztwo we wszystkich kierunkach i niczego nie wykluczyliśmy” – powiedział rzecznik.

READ  Policja w Stuttgarcie monitoruje zakaz pokazów koron „myślenia bocznego” - SWR
Continue Reading

Trending