Connect with us

entertainment

ZDF TV Garden: Andrea Kewell wślizguje się, mówiąc obrzydliwie o Polsce w programie na żywo

Published

on

„Do Polish”: Andrea Kewell wrzuca do telewizyjnego parku obrzydliwe powiedzenie o Polsce.

© ZDF

  • NSMatthias Kernstock

    Blisko

Prezenterka ZDF Andrea Kewell wygłosiła w niedzielę stary, arogancki komentarz na temat Polski w Telewizji Garden w Moguncji. „To nie znaczy, że robisz tu polskie rzeczy” – powiedział 56-latek gwieździe pop Vincentowi Grossowi.

Mainz – Andrea Kiewel* regularnie wystawia ZDF dobre oceny i prowadzi gorące dyskusje na Twitterze z TV Garden. W niedzielę (25 lipca 2021) 1,67 miliona ludzi oglądało TV Park* z Lerchenberg w Moguncji z gwiazdą popu Vincentem Grossem, mnóstwo akcji i sportu. Jak donosi extratipp.com*, wprowadzenie ZDF, które już zostało zwolnione, pozwoliło nam porzucić „zrujnowany fundament zaufania między nami”: ZDF zwolnił Andreę Kiewel *raz za tajemniczą reklamę) za obraźliwy komentarz na temat Polski.

Więc przyszło powiedzieć Polska: Kiewel, który ma otrzymać 16 000 euro za transmisję telewizyjną z ZDF, gwiazda muzyki pop * Vincent Gross ogłosił swoje przydziały do ​​występu na żywo. Szwajcarzy powinni być częścią pokazu Parkour w Lerchenberg i ćwiczyć akrobacje z profesjonalistami z Fly Guys. Tuż przed startem ekspert Barcos Basti Vincent Gross pokazał, czego się spodziewać. Andrea Kewell zapytała reżysera, czy choreografia, której gwiazda popu powinna się nauczyć, będzie dostępna.

„Do Polish”: Andrea Kewell wrzuca do telewizyjnego parku kolejne powiedzenie o Polsce

A Andrea Kewell powiedziała Vincentowi Grossowi przed publicznością: „Wcale nie jestem pewien, czy powinienem ci to pokazać” (Od 18. minuty w mediatece ZDF). – Nie oznacza to, że robisz tutaj polerowanie. Formuła, dzięki której Andrea Kewell mogła deptać po nogach wielu polskim widzom. Ale co właściwie oznacza zwrot „Polski wyjazd?”

obraźliwe czy nie? Oznacza to „Czy po polsku”.

Polskie wyjście oznacza odejście w tajemnicy bez pożegnania. mowić Pożegnaj się po polsku Sięga co najmniej XIX wieku; Wilhelm Borchardt widział oryginał w swojej pracy w 1888 roku Wyjaśnił przysłowiowe terminy w niemieckim slangu według znaczenia i pochodzenia W prowincji Prusy, gdzie według Borchardta „polscy kupcy często przyjeżdżali w celach handlowych, a potem szybko uciekali bez konieczności wcześniejszego spłacania swoich długów”. Ale ta uwaga jest zniewagą dla wszystkich Polaków?

READ  Bitwa o Twierdzę Brzeską – dlaczego Niemcy nie potrafili pokonać Sowietów

kwestia gustu. Dla wielu osób sformułowanie to jest przestarzałe, podczas gdy inni uważają, że „fajnie” jest polerować na imprezie i wyjść bez słowa. Jak to często bywa, opinie na temat wypowiedzi Andrei Kewell są podzielone. To nie pierwszy raz, kiedy nadawca mieszkający za granicą wywołał debaty w parku telewizyjnym. Po przedstawieniu obrażał Kiwi jako „rasistę” z powodu języka angielskiego. Mówiła po angielsku do Chińczyka, który znał niemiecki.

Mimo dyskusji: W parku telewizji ZDF w niedzielę wiele hitów zapewniało dobrą rozrywkę. Ale wszystkie oczy były skierowane na ikonę amerykańskiego Idola, Menderesa Bağcı*, który wywołał spore poruszenie w sieci swoją piosenką „Nano (from Planet X)”. extratipp.com to oferta IPPEN.MEDIA.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Odbijając się do tyłu: Anna Maria i Bushido „do wiadra” po urodzeniu bliźniąt

Published

on

op Anna Maria Ferchichi (39) i jej mąż Bushido (43) Czy spodziewasz się, że nadejdzie czas? Żona rapera spodziewa się trojaczków – trzech dziewczyn. Matka pięciorga już jest W ósmym miesiącu ciąży Połączyć. Rodzice są przyzwyczajeni do pośpiechu i krzątaniny dzieci, ale nie szanują stojącego przed nimi potrójnego zadania. Wreszcie pamiętaj jestem Maria A wasi bliscy, jak emocjonujący był etap po narodzinach bliźniaków w 2013 roku!

39-latek pokazał jej to urocze zdjęcie z przeszłości Instagram– Opowieść o tym, jak rodzice bliźniacy byli wtedy płascy: szczęśliwi, ale też wyraźnie bardzo wyczerpani, para leżała z nimi Anna Marias Syn Montereya z poprzedniego związku i nowonarodzone bliźniaki Gabriel i Layla na kanapie. Kobieta w ciąży pisała o przeglądzie: „W tym czasie nasze bliźnięta miały miesiąc i byliśmy całkowicie ograniczeni”.

Teraz spodziewają się nawet trójki noworodków! A to jest naprawdę zupełnie inne przy urodzeniu niż siostra Sarah Connor (41) służy do. był na rozmowie kwalifikacyjnej jestem Maria Już ujawniam to samo Trzy zespoły medyczne Będą tam, kiedy przybędą ich córki. Ta dwójka nie może sobie wyobrazić, jak będzie wyglądała ich przyszłość, gdy będą nowymi trojaczkami. Ale to nie może trwać długo. ponieważ Anna Marias Wygląda na to, że piłka dziecka zaraz wybuchnie.

Instagram / anna_maria_ferchichi

Bushido i jego żona Anna Maria Ferchichi
Anna Maria Ferchichi we wrześniu 2021 r.

Instagram / anna_maria_ferchichi

Anna Maria Ferchichi we wrześniu 2021 r.
Bushido i jego żona Anna Maria
READ  Jenna Lisa Lohvink: dramat w „Battle of Reality Stars”
Continue Reading

entertainment

Dzisiaj z Andrésem Vail

Published

on

Umiarkowanie: Jane Monkle

Reżyser Andres Vell wyreżyserował kilka filmów politycznych, z których ostatnim był film telewizyjny „Occeeded”, który opowiada o kryzysie klimatycznym. (Imago / Rainer Zensen)

Springer-Verlag zwolnił redaktora naczelnego BILD Juliana Reichelta. Powiedział, że „nawet po zakończeniu procedur zgodności nie było wyraźnego rozdziału między sprawami prywatnymi i zawodowymi” i skłamał. Kontrowersje wokół nadużywania władzy trwają.

Po tym, jak Julian Reichelt został zastąpiony na stanowisku redaktora naczelnego gazety “Bild”, debata na temat jego zachowania wobec koleżanek trwała nadal. Springer-Verlag zerwał z nim po tym, jak wyszło na jaw, że najwyraźniej nie rozdzielił spraw zawodowych i prywatnych, dopóki procedura zgodności nie została zakończona. Reichelt jest m.in. oskarżany o sypianie z pracownikami, a następnie specjalnie ich promowanie.

Od początku marca pojawiły się zarzuty o nadużycie władzy wobec Reichelta. Spiegel poinformował wówczas, że około pół tuzina pracownic zgłosiło firmie medialnej incydenty z poprzednich lat. Rozmawiamy z reżyserem Andrésem Veilem o tym, czy ruch „MeToo” nie dotarł już do Niemiec?

Inne tematy programu:

  • SPD: Tylko mężczyźni są w dyskusji przy przydzielaniu postów
  • Corona: Minister zdrowia Jens Spahn chce zakończyć stan wyjątkowy
  • Polityka klimatyczna: jakie są koszty?
  • Polska i Unia Europejska: Troska o Polexit

Urodzony w Stuttgarcie w 1959 r. reżyser, reżyser i pisarz Anders Weil studiował psychologię i ukończył studia reżyserskie i dramatyczne w Künstlerhaus Bethanien w Berlinie, m.in. u polskiego reżysera Krzysztofa Kieślowskiego. Veiel stał się znany szerokiej publiczności w 2001 roku dokumentem „Black Box BRD”, za który otrzymał wiele nagród. W 2011 roku w kinach pojawił się jego pierwszy film fabularny „Kto jeśli nie my”, a ostatni w 2020 roku jego film „Ökozid” w telewizji. Veiel pracuje również w teatrze: jego sztuka „Der Kick” odniosła duży sukces.

READ  Jenna Lisa Lohvink: dramat w „Battle of Reality Stars”
Continue Reading

entertainment

„Niebieska kobieta” Strobla to coś więcej niż powieść MeToo

Published

on

Frankfurt nad Menem. Niemiecka Nagroda Książkowa 2021 trafi do pisarki Ange Ravik Strobel. Jury ogłosiło to w poniedziałek we Frankfurcie nad Menem. Strobel została uhonorowana za powieść „Blaue Frau”. Nagroda dla najlepszej powieści niemieckojęzycznej roku została przyznana 25 000 euro.    Autorem jest Ravik Strobel.


© Sebastian Julnow
Autorem jest Ravik Strobel.

Pozostałych pięciu zawodników otrzyma po 2500 euro każdy. Ceremonia wręczenia nagród w Kaisersaal w Römer City Hall na dzień przed otwarciem Targów Książki we Frankfurcie była transmitowana na żywo.

Początkowo młoda kobieta była w rozpaczliwym stanie: odurzyła się likierem w obcym mieszkaniu w obcym kraju, drzwi były zamknięte i wyobrażała sobie, jak będzie zeznawać w sądzie w Helsinkach. Ma nadzieję, że zadrżą ręce związanych mężczyzn. Młoda kobieta, która nosi trzy imiona – Nina, Sala, Adina – przeżywa traumę i doświadcza oderwania od świata, co ilustruje pierwszy rozdział powieści Antje Ravik Strobel „Niebieska kobieta”.

Na ponad 420 stronach 47-letni pisarz opowiada historię MeToo o kobiecie szukającej sposobu na dalsze życie po tym, jak została zgwałcona. Blue Woman dotyczy również struktur władzy w związkach, instytucjach i państwach. Chodzi o władzę i mentalny podział między Wschodem a Zachodem, związek między pieniędzmi a władzą oraz wyzysk ludzi w rzekomo zjednoczonej Europie 2004 roku.

Strobel potraktował temat z „egzystencjalną siłą i poetycką precyzją”, orzekło w poniedziałek jury Niemieckiej Nagrody Książki. „Historia usamodzielniania się kobiet rozszerza się na odzwierciedlenie konkurujących ze sobą kultur pamięci w Europie Wschodniej i Zachodniej oraz różnic we władzy między płciami”.

Strobel, który zdobył już wiele nagród literackich, umiejętnie zmieniał poziomy i sceny czasu. Adina leci z czeskiego ośrodka narciarskiego Harrachov do Berlina, gdzie zostaje uchwycona przez dominującego i błyskotliwego fotografa Rickie, który wkrótce wysyła ją na szkolenie do Uckermarku, gdzie przy granicy z Polską za funduszem powstanie centrum kulturalne.

READ  „DokFilm: Beyond the Limits”: premiery ORF w celu emisji filmów dokumentalnych o stresie związanym z występami w olimpijskim sporcie zawodowym

Jedna zbrodnia zmienia wszystko, Adina ucieka do Finlandii. W hotelu, w którym wykonuje niepewną pracę, poznaje profesora Leonidsa, posła do Parlamentu Europejskiego z Estonii. W związku ze starszym mężczyzną najpierw eksploduje nadzieja. Życie psychiczne bohaterów często znajduje odzwierciedlenie w opisach przyrody. Liryczne klipy z tajemniczymi spotkaniami z niebieską kobietą w porcie w Helsinkach przecinają i odwracają fabułę. Tożsamości narratora i bohatera coraz bardziej się zacierają.

„Niebieska kobieta” to także powieść rozwojowa. Podczas czytania pojawia się pytanie, w jaki sposób Adina może uwolnić się od ról narzucanych jej przez różnych mężczyzn, a także społeczność gejowską otaczającą fotografa Ricky’ego. Czy „Ostatni Mohikanin” jest wyjściem? Tak Czeszka opisywała się w rozmowach jako nastolatka – odnosząc się do tego, że jest ostatnią miejscową nastolatką w swojej wiosce, a ton nadają turyści narciarscy z Niemiec i Rosji. Jako Mohikanin czuje się silna, wolna i niezależna.

Poczdamska pisarka pracowała nad Błękitną kobietą przez osiem lat, otrzymując stypendium w Los Angeles i Helsinkach. Niewykluczone, że sama spotkała urzędników kulturalnych, którzy byli wzorami dla niekiedy przerysowanych bohaterów powieści. To, co wyróżnia Blue Woman, to sposób, w jaki Strobel łączy indywidualną walkę zgwałconej kobiety i jej drogę do usamodzielnienia się z fundamentalnymi pytaniami o nadużywanie władzy i wyzysk w Europie.

Więcej od RP ONLINE

Jury nominuje nominację do Niemieckiej Nagrody Książkowej

Te 20 powieści zostało nominowanych do Niemieckiej Nagrody Książkowej

Średniowieczny MeToo

Continue Reading

Trending