Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Zaśpiewaj moją piosenkę: Johannes Ording chciał ukraść mu piosenkę – TV

Podwój moc w ostatnim odcinku!

Czas w duecie z „Sing my Song”: podczas finału wielkiego sezonu ulubione piosenki z poprzednich koncertów tym razem wykonywano w parach – bardzo szczególny odcinek Stephanie Heinsmann (32 lata): „Przyniesiemy dużo miłości do zestawu na koniec sezonu!”

W przeciwieństwie do innych jego występów, DJ Bobo (53 l.) był bardzo spokojny: “Napięcie minęło. Wszyscy teraz wiedzą, co zrobił, kto i kto to zrobił”.


Występ DJ Bobo i Stefanie HeinzmannZdjęcie: TVNOW / Markus Hertrich

Gwiazda reggae tego dżentelmena (46 l.) już tęskniła za kolegami z drużyny: „To empatia, w którą też nie możesz grać. Mam przeczucie, że wszyscy będziemy w kontakcie. Przyjaźnie się tu rozwinęły!”

Zaczęło się od piosenki „Auf Der Sushi” Nory (32). Zaśpiewała ją z piosenkarzem Mighty Oaks Ianem Hopperem (34 l.) – ale wcześniej było dużo napięcia: „Nie odważę się śpiewać tej piosenki z tobą, bo masz taki donośny głos”.

Po tym duecie chciałaby przeciągnąć Iana prosto do studia: “Muszę zmienić moją piosenkę. Teraz musi dodać ją do oryginalnej piosenki”.


Raper Nora była podekscytowana duetem z Ianem Hopperem

Raper Nora była podekscytowana duetem z Ianem HopperemZdjęcie: TVNOW / Markus Hertrich

Gospodarz Johannes Ording (39) okazał się wielkim fanem Gentleman.

Po występie na scenie z Time Out przyznał się z nieuczciwymi intencjami: „Odnalazłem ten styl ponownie przez Gentlemana. Kiedy usłyszałem słowo „cukier”, nagrałem numer na komórkę. Zaśpiewałem inną melodię, ponieważ znalazłem smyczki tak fajnie. Chciałem to ukraść Tobie grubasie. Naprawdę chciałem ci to ukraść! Lubię faceta!


Oerding (p.) ujawnia: Jest wielkim fanem dżentelmenów

Oerding (p.) ujawnia: Jest wielkim fanem dżentelmenówZdjęcie: TVNOW / Markus Hertrich

Ale przez te ostatnie objawienia przeszło wiele mroku. Dla Heinzmanna wspólny czas minął zbyt szybko: „Jestem naprawdę smutny, że to już koniec”. Pan wcale nie chciał wyjeżdżać: „Poczekajmy jeszcze tydzień”.

Widoczny wpływ wywarł również na DJ Bobo: “Trudno było uwierzyć, ile było emocji. Nie pamiętam też, co powiedziałem. Muzyka była tak wyjątkowa, że ​​na tym się skupiono”.


Między wokalistami panowała świetna atmosfera - i smutek

Między wokalistami panowała świetna atmosfera – i smutekZdjęcie: TVNOW / Markus Hertrich

Niedawny duet zamienił się w prawdziwą przerwę pożegnalną. Śpiewał z 31-letnim Jorisem w głównym singlu Johannesa Oerdinga “An Gute Tage” – ale na tym się nie skończył.

Reszta grupy „Sing my Song” również wskoczyła na scenę i nie chciała przestać świętować. Nora krzyknęła: „To nie musi się kończyć, ludzie!”

Jednak ten sezon już się skończył – fani wciąż mogą być szczęśliwi: w 2022 kolejną rundą będzie „Sing My Song”.

READ  Miejsce zbrodni Tołstoja - odmiany z Niemiec i ze świata