Connect with us

Top News

Wysłanie polskiego ognia do Austintown | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Polska – Od 1 lipca wejdzie w życie umowa pomiędzy Western Reserve Joint Fire District a Austintown Township w zakresie wezwań straży pożarnej i pogotowia ratunkowego.

Członkowie zarządu okręgu straży pożarnej ostatnio głosowali za zawarciem umowy, co zdaniem urzędników jest krokiem w kierunku usprawnienia procesu wywoływania i wysyłania.

Wysłanie Austintown do dzielnicy pożarowej kosztuje 35 000 000 000 rocznie.

„Ostatnim wezwaniem jest usunięcie pierwszego połączenia. Chcemy, aby ten pierwszy telefon został wysłany ”- powiedział Ed Kembers, przewodniczący rady straży pożarnej i powiernik polskiego gminy. „Chcemy jednego telefonu do naszego straży pożarnej i policji”.

Obecnie mieszka w Polsce:

Telefon pod numer 11 911 trafia do dyspozytora zarządu, gdzie nadawca pyta o charakter sytuacji: pożar, pogotowie ratunkowe lub policję.

Wezwanie policji jest wysyłane natychmiast z centrum dyspozytorskiego Portman do Policji Gminnej i Wiejskiej, ale po wezwaniu pożaru lub wezwania lekarza do AMR – American Medical Response Inc. Transport medyczny – wysyłany do prywatnej firmy o zasięgu ogólnopolskim.

Następnie AMR wysyła sygnał do okręgu straży pożarnej. Jeśli chodzi o medycynę, AMR odpowie i określi poziom uwagi na wezwanie. Jeśli jest to poważne lub poważne wezwanie, odpowie również straż pożarna. Nawet w przypadku wezwań w dół, personel straży pożarnej i EMS odpowie, jeśli będzie dostępny, ponieważ dział zgłasza się na ochotnika.

Dane nie były monitorowane za pomocą AMR.

Przed AMR polski ogień i EMS były wysyłane przez Gold Cross i Rural Metro.

AMR nie pobiera od dzielnicy opłat za wysyłanie usług.

Kilka lat temu Youngstown i AMR rozmawiali na temat usług pogotowia ratunkowego. Wyglądało na to, że AMR mogła opuścić ten obszar bez umowy z Youngstown, powiedział komendant okręgowy straży pożarnej David “Chip” Comstock. Zaczął się zastanawiać, co by się stało, gdyby odeszła prywatna firma AMR. „Współpracowaliśmy z AMR, wysyłając” – powiedział Comstock.

READ  RWE rozwija biznes lotniczy i fotowoltaiczny w Polsce: gazeta dla samorządów

Widziałem gdzie indziej

Dyskusje z niektórymi centrami wysyłkowymi w hrabstwie Mahoning nie ustały, a Comstock nie szukał niczego innego. Początkowo nikt nie łapie polskiego ognia, zostawiając go „zmartwionego”.

Ostatecznie zdecydowano się na wysyłkę z Austintown.

Współpraca to „wspaniała rzecz” – powiedział Jim Davis, powiernik Austintown Township.

„Jesteśmy mocno zaangażowani w tę regionalną wysyłkę, która pomaga utrzymać ten sam stan w całej Dolinie Mahoney” – powiedział Davis.

„To ogromna korzyść dla wszystkich. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możemy uzyskać dostęp do głównego towaru, a także zapewnić usługę wysyłkową (WRJFD)” – powiedział Davis.

Straż Pożarna oficjalnie zażądała od komisarzy okręgu Mahoney usunięcia przekazywania połączeń dla mieszkańców Polski do końca roku. Comstock powiedział, że wysyłanie całej Polski z tego samego centrum to droga, która obejmuje zarówno policję, jak i straż pożarną.

Łączenie

„W końcu postaramy się zjednoczyć naszą policję i straż pożarną” – powiedział Comstock. Przeprowadzka do Austintown była „pierwszym dużym krokiem w tym kierunku” – powiedział.

To zdanie powtórzyła komisarz hrabstwa Mahoney Carol Rimedo-Rihetti. „To krok we właściwym kierunku” – powiedział. „Wtedy po prostu zwróciliśmy na to uwagę. Jest wiele ruchomych części ”- powiedział Rimeto-Rigetti.

Przeniesienie się do Austintown nie tylko wyeliminuje dodatkowe wezwanie między dzwonieniem pod numer 911 a asystowaniem po drodze, ale także ułatwi dyspozytorom.

Comstock powiedział, że notatki zrobione podczas połączenia od nadawcy zostaną przeniesione z pierwszego połączenia do Austintown.

„Wszyscy widzą informacje w tym samym czasie” – powiedział Kembers, korzystając z metody wysyłania wspomaganej komputerowo. W AMR brakuje wstępnych notatek przesłanych przez Portman.

Członek zarządu i powiernik gminy Eric Ungaro powiedział, że posunięcie to jest sposobem na poprawę połączeń alarmowych dla mieszkańców obsługujących dystrykt.

„Aby dostać się tam, dokąd zmierzamy, narysowaliśmy linię na piasku. Jesteśmy o krok przed„ złym ”- powiedział Ungaro.

READ  Duda nie przeklina sędziów: Strasburg potępia reformę sądownictwa w Polsce

Nie ma znaczenia, gdzie kończy się wysyłanie do Polski, ale powinno być razem, więc wymiana połączeń zostanie wyeliminowana, powiedział Comstock.

Jednak panel jest wyjątkowy, ponieważ prosi komisarzy o podjęcie działań w celu deportacji wszystkich polskich służb ratowniczych z jednego miejsca.

„Myślę, że ważne jest, aby ustnie obiecać, że wyślemy ratowników w jedno miejsce” – powiedział Ungaro.

W końcu rozmowa może się zmienić na scentralizowaną wysyłkę w hrabstwie lub na przykład podzielić dystrykt na wschód i zachód, powiedział Kembers. Powiedział, że na dole jest bezpieczeństwo mieszkańców.

[email protected]

Dzisiejsze ważne wiadomości i wiele innych w Twojej skrzynce odbiorczej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top News

Wypadek na A8 w pobliżu Pforzheim: Wypadek w złym kierunku – 3 zabitych! – Wiadomości krajowe

Published

on

Pforzheim (Badenia-Wirtembergia) – Poważny wypadek na A8 w pobliżu Pforzheim. Powód: jazda pod prąd! Około 3.45 w niedzielę 35-letni mężczyzna wyjechał swoim peugeotem z parkingu Yes Campfellback w kierunku przeciwnym do drogi na autostradzie.

Zderzył się czołowo z kierowcą Renault i przejechał prawie cztery kilometry – w samochodzie jadło czterech młodych mężczyzn, z których dwóch zginęło na miejscu zdarzenia.

Frank Weber z policji w Pforzheim w BILD: „Kierowca Renault (28) i pilot (24) zginęli w ataku z przodu. Kolejni 28-latek i 33-latek siedział z tyłu pojazdu. zostały przewiezione do szpitali.”

Kierowca, który pojechał niewłaściwą drogą, również doznał poważnych obrażeń. Według policji inny kierowca początkowo skarżył się, że kierowca Peugeota jest podejrzany o prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu.

Weber: „Służby ratunkowe natychmiast zaczęły szukać samochodu, ale początkowo nie mogły go nigdzie znaleźć.

Według raportów BILD, musiało być kilka telefonów alarmowych, ponieważ przyczyna wypadku została później zauważona przez „niebezpieczny styl jazdy”.


Tylko kupa śmieci: na A8 zgubiony kierowca zderzył się z nadjeżdżającym samochodem, zabijając trzech, a dwóch poważnie raniąc.Zdjęcie: Marcus Rod / INSATS-Report24


Całkowicie uszkodzony samochód kierowcy, który pojechał niewłaściwą drogą

Całkowicie uszkodzony samochód kierowcy, który pojechał niewłaściwą drogąZdjęcie: Marcus Rod / DBA


W tym Renault zginęły dwie osoby

W tym Renault zginęły dwie osobyZdjęcie: Marcus Rod / INSATS-Report24


Dokładny przebieg wypadku jest teraz określony

Dokładny przebieg wypadku jest teraz określonyZdjęcie: 7aktuell.de/Alexander Hald

Autobahn 8 jest obecnie całkowicie zamknięty między Pforzheim-Ost i Pforzheim-Nord. Na służbie są ratownicy i policja.

Świadkowie, którzy mogą udzielić informacji o przebiegu wypadku lub stylu jazdy 35-latka, proszeni są o kontakt z Policją Drogową w Pforzheim pod numerem 07231 125810.

READ  Polska czuje się schwytana przez Pitana w North Stream 2
Continue Reading

Top News

Siostry Schmidtstorp wracają do Polski / Sumo srebro i brąz

Published

on

Daniela Schmidtstorp weszła na ring w kategorii wagowej 73 kg, rzucając na ring swoją przeciwniczkę Lenę Andrezek w pierwszej walce, dzięki czemu była w stanie wygrać walkę. Porażkę musiał przyznać Olivii Klegolskiej, która później w drugiej walce zdobyła złoty medal, ale w trzeciej walce potężnym kopnięciem rzucił na parkiet Agatę Sorosuchę. Zachował się srebrny medal w wadze -73 kg.

Kerstin Schmidtstorp i Johanna Schumann weszły na ring, aby zebrać kluczowe punkty rankingowe na Igrzyska Światowe 2022 w kategorii wagowej 80 kg. Johanna Sooman zmierzyła się z Ukrainką Anną Fomitską, tym razem Johanna nie znalazła przeciwko niej żadnej techniki i musiała zaakceptować porażkę. W kolejnej walce zmierzył się z Aleksandrą Grigile z Polski. Niestety Johanna doznała kontuzji kolana i została wykluczona z meczu. W długiej walce o sumo, Kerstin Schmidtstarp była w stanie rzucić na parkiet silną mistrzynię Europy juniorów Irinę Hrebenziu z harai koshi. W starciu z byłą mistrzynią Europy i świata Anną Alexandrovą z Rosji, przegrała i Kerstin Schmidtstarp musiała przejść do rundy pocieszenia, ale brąz wciąż był w zasięgu. Chęć odniesienia sukcesu i chęć konsolidacji ważnych punktów powstałych w ciągu trzech lat sprawiły, że Kerstin wyrosła poza siebie. Wygrała brązowy medal w meczu o brązowy medal z Aleksandrą Krikel z Polski.

„Kogut” w koszyku w ten weekend Jerk Frischmann z Babelsberg walczył do 115 kg. Jak zawsze Draw przywiózł mu Waję Duri z Ukrainy, a ten silny, młody zawodnik był magiczną atrakcją dla Jork na wiele meczów. Walki z nim nasilają się coraz bardziej, ale to nie wystarczy, by wygrać. Ale został wciągnięty do rundy komfortu i był w stanie ukończyć na 7. miejscu.

Wszyscy zawodnicy zmierzyli się z wyzwaniem dywizji otwartej, w której wspólnie walczyły wszystkie kategorie wagowe. Daniela, która waży zaledwie 72 kg, była jednym z najlżejszych i najcięższym zawodnikiem turnieju został wylosowany. To właśnie sprawia, że ​​ta kategoria wagowa jest tak wyjątkowa, szybkość i zwinność Danieli mierzy się z wagą i wzrostem polskiej rywalki Susannah Kristek. To jest to, co publiczność chce zobaczyć i sprawić, by sumo było wyjątkowe i przyjemne. Daniela próbowała unikać przeciwnika i być nękana przez Suparisa (stopy/stopy z płaską dłonią na klatce piersiowej przeciwnika). Dopiero gdy Susanna Cristek ją złapała, Daniela została wyrzucona z ringu. Susannah Kristek jest aktualną bliźniaczą mistrzynią Europy juniorów w 2021 roku!

READ  Czy w Polsce odbędą się przedterminowe wybory parlamentarne?

Kerstin nie odniosła łatwego zwycięstwa z mistrzynią świata Herveid Ivaną Berezovską. Udało jej się jednak walczyć aż do małego finału w finale Hope, gdzie przegrała po wielkiej bitwie z Ukrainą przeciwko Victorii Sark. 5 miejsce w tak mocnej konkurencji, szaleństwo!

Jர்க்rg Frischmann walczył z ufnością o zwycięstwo nad Węgrem Patrickiem Pusasem, który nie wydawał się być kontuzjowany, a tym samym George wygrał, ponieważ Georgia była w finale przeciwko Kadyksowi. To naprawdę wyrzuciło komentarz z twarzy Jurki Subarisa. J ஜோrg przeszedł do rundy pocieszenia, wciąż mając nadzieję na zwycięstwo nad Cockpipe Miko-Logic of Poland. Niestety kolejny najsilniejszy Gruzin był w kolejnej walce i pozwolił eksplodować naszemu marzeniu o otwartym medalu z mężczyznami. Dobre 7 miejsce z emocjonującymi walkami to dobry wynik.

Na zakończenie imprezy jury nominowało sportowca, który miał odebrać targową nagrodę sportową ufundowaną przez Ambasadora Japonii z Polski! Brandenburg Sumotory Jurk Frishman otrzymał nagrodę, ponieważ traktuje swoich kolegów z drużyny z szacunkiem, niezależnie od tego, czy wygrają, czy przegrają. Ta nagroda jest warta więcej niż jakikolwiek złoty medal, twoje własne rozsądne zachowanie sportowe zostanie zauważone i będziesz postrzegany jako wzór do naśladowania.

Sędziami obok ringu były Elke Novak i Jana Harbart. Delegacji przewodniczyli dyrektor sportowy Wolfgang Jacquesward i trener Sandra Coppen-Jacquesward.

Od 11 rano 9 października Brandenburger będzie miał okazję zobaczyć fragmenty europejskiej elity walki sumo w Trifelderhall w Braisenberg und der Howell’s Wisenveck. Do tej pory zgłosiły się już Francja, Włochy, Rosja, Węgry, Polska, Wielka Brytania i Ukraina.

Continue Reading

Top News

Polska wygrywa ze standardowym pistoletem

Published

on

1. Tomas Partnick (POL), 2. Carls Olson (Szwecja), 3. Olson Stephen (DEN)

Polar Thomas Bartnik wygrał zimą finał Pucharu Europy ze standardową bronią na dystansie 300 metrów. Najlepsze szóste miejsce w Szwajcarii wywalczył Pascal Packman.

Od 24 do 26 września strzelnica Winter O’Hareball będzie mekką najlepszych europejskich snajperów na 300 metrów z ośmiu krajów. Tomas Bartnik wygrał trzyetapowy turniej z 591 punktami, więc Polak wyrównał rekord Europy ustanowiony przez Austriaka Bernharda Pickela. Srebro powędrowało do Danii ze Szwedem Carlem Olsonem (589) i Stephenem Olsonem o brąz (588). .

Najlepszy Szwajcar na szóstym miejscu
Siedmiu szwajcarskich snajperów rywalizowało ze standardowymi działami w piątek rano. Najlepszy był Pascal Packman na szóstym miejscu z 585 punktami. Pogman stracił kilka punktów, zwłaszcza na trybunie, dwie serie po 95 punktów w każdej. Gilles Dufox pozostaje w tyle z 583 pierścieniami. Sylvia Kignard i John Lokpihler zajęli odpowiednio 13. i 14. miejsce. Sandro Grouter, Sasha Tongi i Rafael Prouter zajmują 16, 20 i 21 miejsce.

Jutro, w sobotę, na pokazie zimowym odbędą się zawody z pistoletu 300m 3×40. Finał Pucharu Europy kończy się w niedzielę.

READ  RWE rozwija biznes lotniczy i fotowoltaiczny w Polsce: gazeta dla samorządów
Continue Reading

Trending